Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marysia37

Szafki szkolne?

Polecane posty

Witam! W podstawówce w której uczę, szef nareszcie wyraził zgodę na zakup nowych szafek szkolnych. Teraz mam bardzo ważne zadanie, muszę wyłonić najlepszą ofertę i zakupić jakieś odpowiednie szafki ubraniowe. Poszukuję w internecie i nie mogę podjąć decyzji, miałam nadzieje że będzie to bezproblemowe ale się przeliczyłam. Nawet szafki powinny spełniać jakieś normy. W sumie znalazłam na jedną bardzo interesującą ofertę Szafek ubraniowych http://www.szafki-szkolne.com.pl i wydaje mi się że byłby to dobry wybór, ale dodatkowo chcę jeszcze skorzystać z waszej opinii na temat metalowych szafek szkolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miej na uwadze metalowe , tak szybko gimbaza nie zniszczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NauczycielkaIrmina
No zgadza się najlepsze by było coś metalowego, teraz sporo tego typu rozwiązań się na rynku pojawiło, tutaj fajne mają wzory www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/meble-szkolne-szafki-szkolne i z tego co wiem to i ceny bo koleżanka zamawiała do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cereczka22
Myśle,że warto jest zainwestować przede wszystkim w jakość wykonania. Meble takie zwykle są o wiele bardziej intensywnie wykorzystywane niż tradycyjne meble. Tak wiec warto jest właśnie na to zwracać dużą uwagę . Porządne szafki szkolne posiada w swojej ofercie firma Heritus: http://heritus.pl/szafy-szkolne - na stronie możecie sobie przejrzeć ich ofertę.Wszystkie meble posiadają niezbędne certyfikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz tutaj www.refas.pl podobna jedna z bardziej renomowanych firm, która zajmuje się produkcja mebli szkolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szkoły to najlepiej wybrać jakieś solidne, żeby dzieci od razu nie zniszczyły. Duży asortyment mebli metalowych możesz znaleźć na www.met-pol.pl. Ja kupowałam od nich urządzając przedszkole i jestem zadowolona, bo są dobrej jakości a do tego w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia258
My u nas w szkole jakiś czas korzystamy z usług producenta mebli szkolnych z Lipna http://drzewiarzbis.com.pl/ Jak na razie widzimy same atutu współpracy, przede wszystkim krótki czas realizacji a zamówienie transportują pod wskazany adres własnym samochodem więc dostarczone meble nigdy nie były obite itp. Wielki plus za darmowy transport na terenie całej Polski przy większym zamówieniu. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o szafki i ogólnie meble szkolne to polecam firmę www.refas.pl, funkcjonalne i bardzo wytrzymałe a wiadomo że to bardzo ważne biorąc pod uwagę jak bardzo są eksploatowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 41
Według mnie w szkole najlepiej sprawdzą się szafki metalowe. Tak jak ktoś wcześniej napisał- tak szybko się nie zniszczą, a można znaleźć bardzo ładne rodzaje takich szafek :) Zależy też dla których klas mają być te szafki (pierwsze czy ostatnie klasy to już jest różnica w ilości książek czyli potrzebnego miejsca itp.). Można sprawdzić różne firmy w sieci, np. coś takiego może wyglądać bardzo fajnie: http://meblestalowe.pl/Meble_szkolne_-_realizacje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsp1
Nasza placówka od kilkunastu lat kupuje w BAMie z Rybnika. Maja swój sklep internetowy www.bam.rybnik.pl Meble wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcineklll
Szatnie w naszym klubie sportowym mamy w całości zaaranżowane szafeczkami kupowanymi w sklepie Limesto ( http://limesto.pl). Mogę polecić. Klienci chwalą, że szafki są odpowiednio pojemne i wygodne. Poza tym też jedna rzecz na której mi szczególnie zależało to estetyka mebli. Nie są jakieś brzydkie szafki z wojskowych koszar, ale modne, stylowe projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szafki szkolne to jest doskonała opcja! dzieci nie musza dzieki temu nosic wszystkich ksiazek kazdego dnia do domu. W mojej szkole sa szafki z http://www.met-lak.com.pl/ swietnie sie sparawdzaja. dzieciaki sa zadowolone bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezka sprawa dorwac taka szafke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetan_16
a ma ktos moze jeszcze polecic jakies inne zrodla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetan_16
pilnie potrzebuje tego typu szafek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble laboratoryjne możesz znaleźć też na www.polonlabor.pl. U mnie w szkole spisują się bardzo dobrze. Zamawiałam je ponad 2 lata temu i do dnia dzisiejszego wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelaznadama89
Nie wiem, czy osoba, która zakładała ten post jeszcze potrzebuje naszej pomocy :), niemniej jednak, może ktoś z uczestników dyskusji zdecyduje się jeszcze na zakup dobrych szafek metalowych. Takie najlepiej sprawdzą się w szkole, ale także w siłowniach, czy nawet biurach. Polecam produkty firmy MEBLOMET Spółdzielnia Rzemieślnicza ze Starogardu Gdańskiego. Wysoka jakość i wytrzymałość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szafki metalowe i inne meble, które można spotkać w szkołach są na www.polonlabor.pl Zajmują się oni produkcją mebli laboratoryjnych. Mają szeroką ofertę metalowych szafek i biurek. Polecam wam zajrzeć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darijj
Mamy w szkole trochę nowych mebli metalowych i wszystkie kupowane były przez sklep Limesto (strona z produktami – limesto.pl). Wygodne szafki, a zwłaszcza katalogowe modele się przydają w naszym sekretariacie. Poza tym inwestowaliśmy też w szafki do szatni, które z kolei chwalą sobie uczniowie. Wygląda to dobrze i też wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście długo nam te meble posłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowaliśmy szafki w Metako http://www.metako.com.pl/produkty,pl,meble-metalowe.html Sporo kolorów i wzorów. Do tego szafki narzędziowe, skrytki i skrzynki pocztowe. Wszystko solidnie wykonane, nam służy już długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można w Limesto na pewno dużą część mebli metalowych i stalowych znaleźć. Na stronie limesto.pl są skatalogowane według przeznaczenia. Ja potrzebowałem socjalnych do szatni i naprawdę pod tym względem mają tutaj z czego wybierać. Różne formaty, różne wymiary, różne systemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.19 Szafki szkolne to jest doskonała opcja! dzieci nie musza dzieki temu nosic wszystkich ksiazek kazdego dnia do domu. W mojej szkole sa szafki z http://www.met-lak.com.pl/ swietnie sie sparawdzaja. dzieciaki sa zadowolone bardzo. zgadzam się w 100 % - szafki powinny być już w każdej szkole! Uważam, że to podstawa, by dzieci mogły zostawic pewne rzeczy w szkole a nie biegać z nimi codziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×