Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sad_but_true

Wielka Brytania: w ubiegłym roku Polki urodziły 21,3 tys. dzieci

Polecane posty

Gość Sad_but_true

Polki są "liderkami w liczbie rodzonych dzieci" na Wyspach. W zeszłym roku w Anglii i Walii urodziły 21,3 tys. – wynika z najnowszego raportu tamtejszego urzędu statystycznego Office for National Statistics, a informuje o tym "Rzeczpospolita". Już czwarty rok z rzędu Polki w Wielkiej Brytanii są liderkami w liczbie rodzonych dzieci. Drugie miejsce zajmują Pakistanki, dalej są Hinduski. Urodziły odpowiednio 18,6 i 14 tys. dzieci. Zdaniem cytowanych przez gazetę polskich ekspertów, tak duża liczba przychodzących na świat za granicą Polaków w dobie kryzysu demograficznego to dla nas bardzo zła wiadomość. Dzieci wsiąkają w nowy kraj i w związku z tym z roku na rok rodzicom trudniej jest podjąć decyzję o powrocie. http://kobieta.onet.pl/dziecko/wielka-brytania-w-ubieglym-roku-polki-urodzily-21-3-tys-dzieci/lv1fc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wiekszosc tych dzieci nazywaja sie Mohammed i Latifa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak trzymajacy wysoki poziom
A ciebie krew zalewa bo jedyne co mozesz tutaj wydoopczyc to dziurka miedzy twoim wskazujacym palcem a kciukiem :D hehe nie mozesz przezyc ze jakis hindus niedawno od pluga oderwany ma lepsze wziecie od ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj widzialem na placu zabaw taka mamuske Polke. Dwojka dzieci jedno biale, drugie ostro podpalane i mialo na imie Brajan, haha. A laska tak z 20-23 lata na moje oko. Poprostu klasyka emigracyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta debilu z 14.14 , buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia się zawsze najwięcej i najszybciej rozmnaża jak króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie dziwisz, ze side rozmnazaja? Na polskiej wsi jak juz ma 23 Lara to nazywana jest stara panna. Ja mam 24 lata, od 10ciu za granica. W polsce nie bylam ani razu od wyjazdu. I to jeden z powodow. Jak skonczylam 20 lat to zamiast zyczen od kolezanek z Polski bylo : najwyzszy czas zebys sie rozmnozyla :D przyjezdzaja tu dziewczyny z taka mentalnoscia, dostana pare groszy na dziecko, przelicza na zlotowki i mysla ze sa milonerkami haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×