Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka to budowa ciala ?szczupla,normalna czy tlusta

Polecane posty

Gość gość

56kg przy wzroscie 168? Mam talie, biust ,fajny tylek,ale tez szerokie ramiona i grubsze nogi :o Jaki to typ sylwetki i ile powinnam schudnac zeby wygladac sexi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannnos
proponował bym tobie bieganie ;) i jakieś ćwiczenia z mel b Aha jak masz czas wejdź i podaj swoją opinię na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w talii 65*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nic nie chudnąć skoro masz cycki i tyłek,a wagę moim zdaniem masz idealną, a budowę nóg - może po prostu masz taką i tego nie zmienisz, podkreślaj atuty, a przysłoń nogi i tyle...myślę, że już masz typ sylwetki seksi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odp:) cwicze wlasnie melb od czasu do czasu, chodakowska i inne ich typu zeby ujedrnic cialo ,ale szczerze mowiac nienawidze cwiczen i chce jak najszybciej to skonczyc ,cwicze tyle ile jest konieczne, juz zgubilam pare kg bieganie chyba odpada, nie chce miec umiesnionego ciala- poza tym coraz zimniej juz,a na razie na silownie nie mam kasy ile mniej wiecej jeszcze schudnac ?:P i jaki mam typ sylwetki, moze ktos sie na tym zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga wydaje się w porządku, ale trudno po samych liczbach oceniać sylwetkę, a już tym bardziej to czy jest sexi:D 'bieganie chyba odpada, nie chce miec umiesnionego ciala- poza tym coraz zimniej juz,a na razie na silownie nie mam kasy ile mniej wiecej jeszcze schudnac ?' Żeby mieć umięśnione ciało, trzeba się naprawdę mocno napracować i na pewno nie osiągnie się tego biegając ;) Co do tego ile masz jeszcze schudnąć, to po pierwsze nie powinnaś raczej polegać na opinii innych, wszystko zależy od Ciebie, od tego jaki masz cel, to Ty masz się czuć dobrze. Po drugie waga nie jest dobrym wyznacznikiem postępów, lepiej się mierzyć i skrupulatnie notować wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×