Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego trzydziestolatkowie wypisują takie głupoty?

Polecane posty

http://natemat.pl/84451,plecka-kostka-czyli-must-have-lat-90-tych-brzydki-i-niepraktyczny-ale-kazdy-go-mial Przecież kostka nadal jest popularna w środowisku metalowym. Sama nosze i znam dużo osób które noszą. Dlaczego ten artykuł traktuje kostke jak coś z przeszłości co już nie istnieje? :D :D czy w wieku 30 lat traci sie zupełnie kontakt z rzeczywistością? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toż to relikt juz takich brzydactw nie ma ale wtedy to było coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tez jestes kindermetal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie zmienia faktu, że jest barzydka i niepraktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz słyszysz słowo kindermetal? ja je słysze pod swoim adresem od 6 lat, nieczęsto, ale słysze :classic_cool: myślałam że przestane być tak nazwana jak bede dorosła ale dla kafeterian i tak jestem kindermetal, mimo 20 lat na karku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaszatanistka1994 a koszulki iron maiden nosisz? albo death? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa...elegancja. Założy jedna z drugą rurki, trencz z papieru który z daleka krzyczy "tania elegancja!", kremowe butki które w błocie zmienią kolor po 10 minutach i myśli, że jest Versace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no lepiej wygląda laska w glanach i ze szmata na plecach no proszę Cię nie kompromituj się kobieta powinna być kobietą - damą a nie obdarciuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a może co drugi czubek, dziś jest w modzie elegancja a nie jakies śmieci" Moda jest dla osób chorych na sp*********e umysłowe zwane podążaniem za tłumem :D Ja jestem maksymalnie niemodna, słucham niemodnej muzyki, niemodnie sie ubieram, mam niemodne poglądy i świetnie sie z tym czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie i jedna i druga wygląda jak "obcieruch" - ale wolę już kogoś kto świadomie ubiera się tnąc po kosztach niż w szmaty udając, że są elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio widzialem taka ladna laske z twarzy a w glanach k***a oblesnych brzydkie sa glanya ogolnie to piercingu nienawidze u kobiet i jest dla mnie totalnie aseksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może nie jestes kobietą ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko plecak masz taki jak inni metale, buty masz jak inni metale...koszulki masz jak inni metale. Właściwie to po prostu podążasz za modą metalową! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam Was i powiem Wam, mam małą córkę, ale jakby w przyszłości ubierala się jak te obdarciuchy to albo bym ją wyprostowal albo pod most

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą - nawet ładną kobietą, ale "elegancja" która jest teraz modna mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to się autorytet odezwał...własne dziecko wyrzuciłby z domu za ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko plecak masz taki jak inni metale, buty masz jak inni metale...koszulki masz jak inni metale. Właściwie to po prostu podążasz za modą metalową" Raczej taki styl, a nie moda. Moda to dla mnie główny trynd, za którym każdy "musi" podążać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Death nosze. w ogóle dużo mam takich bluzek, a co, masz coś do mnie z związku z tym? "ja sam nosze koszulke Toola, ale dla mnie jak ktos nosi koszulke death to jest kinder metal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - niby tak, a z drugiej strony kiedyś styl metali był inny, to moda i zmienia się jak każda inna - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja sam nosze koszulke Toola, ale dla mnie jak ktos nosi koszulke death to jest kinder metal" Raczej jak ktoś nosi Tool to jest kindermetal, bo założe sie, ze wiecej osób nieletnich słucha Toola, niż nieco zapomniane Death, nie istniejące od 13 lat i w ogóle dziś nie promowane w zaden sposób :P Tak więc szach mat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mylisz sie, bo Tool jest trudniejsza muzyka w odbiorze niz Death moim zdaniem. Popatrz na kazdego ktory nosi ten plecak co podalas w linku, jakie naszywki tam są? Death, Opeth, Iron Maiden, Kreator, Metallica, a Tool? jakby ktos mial toola, to zaczalbym darzyc goscia szacunkiem, a nigdy sie nie spotkalem, zeby ktos mial naszywke toola przy metallice albo iron maiden albo tych zespolach ktore wymienilem, takze nie ma szach mat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tool w pewnym momencie nawet z lodówki wychodził, z***biście komercyjny zespół. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym kazdy szanujacy sie czlowiek, ktory interesuje sie muzyka, powinien znać Death, z powodu tego, że Chuck był podobno pierwszym, który zaczął śpiewac growlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tool komercyjny? NIby jak? Nigdzie nie dostaniesz nawet ich płyty DVD z koncertu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie tak, parę lat temu był wszędzie, nawet w kerrangu i można kupić wszystko łącznie ze stringami z ich logo. Zespół którego uwielbiają wszelkiej maści pozerzy i starzy "fani metalu" którym wydaje się, że Dimmusie to szczyt satanizmu, a słuchanie Toola sprawia, że ich gust jest wyrafinowany. Oczywiście słuchają głównie Metallici i mają się za rasowych wyjadaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×