Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirinda12345

Żołnierze będący na misjach a sex? Zdradzają?

Polecane posty

Gość Mirinda12345

Witam Mój facet wyjeżdza na 9 miesięcy na misję i zastanawiam się jak oni radzą sobie tam z życiem seksualnym? Czytałam w internecie , że albo wogule nie mają ochoty na sex i po misjach im nie staje , albo uprawiają sex z koleżankami z wojska będacymi na misji (niektore wracaly w ciazy). Jak to wygląda? Jak pomyśle o jakiś akcjach w barakach lub kontaktach z rozwiązłymi kobietami afganskimi to mi niedobrze :/ Wiadomo facet to facet.... po miesiącu chodzi nabuzowany a co dopiero... Ktoś wie coś w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet Cię kocha to nie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W amerykanskim wojsku na ten przyklad gwalca kolegow lub kobiety sluzace w armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z kolezankami i ty pewnie chciala bys byc jedna z nich na 1000 zolnierzy przypada kilka kobiet i jak wracaja to bez parcia rodza 6raczki po dwa naraz a jak wychodza z bazy to prosto do awganskich dziewczyn leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poco sie wiazecie z mezczyznami skoro im nie ufacie a co ty bedziesz robila przez 9 miesiecy jak go nie bedzie po miesiacu nabuzowania przywalisz mu rogi czy szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie masz innych klopotow tylko takie. A jak ci meza w worku przywioza tez bedziesz sie zastanawiac czy pukal cos innego.Nie wiem ile masz lat i ile masz w glowie ale mi na pustaka wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja00
Ktos kto wyjezdza na misje mysli o kazdym swoim ruchu zeby przezyc a nie ktora p******c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-pewnie zdradzają Przecież taki człowiek to płatny morderca , pozbawiony jakich kolwiek zasad moralnych tylko kasa kasa .... - przecież oni tam nie jadą sadzić kapusty a zdrada - to pryszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradza?? hahaha. moze wrocic martwy albo poparzony. bez nog I rak jak najedzie na mine pulapke. ale wazne ze zdradza. CHORE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozy i owce posuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradzają cieleśnie, ale często przez czat- poznane panienki na pokazik przez skypa namawiają. Nie ma tam warunków, bardzo często śpią w pokojach lub kuczach w kulka osób. Nie łam się. Byłam i wiem jak to wygląda- koleżanek z przydziału nie ruszają, traktowane są tam jak kumpele i nic po za tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdradzają, jedynie uzupełniają braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pukają tubylców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no chyba jak bardziej sie przejmujesz tym ze cie zdradzi niz zginie to niech ***** bo taka żona to jest do wymiany a nie do życia, z reszta jesli mu nie ufasz to tak naprawde nie ufasz sobie i mierzysz swoja miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×