Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Magda, dla mnie nie był to problem. Faktycznie jest troche zachodu ale to raz i do końca życia masz problem z głowy:) płaci sie tylko za prawko i ewentualnie zdjęcia musisz wyrobić jezeli nue masz aktualnych. Dowód os i karta NFZ jest za free:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam Iza, nie pichwalilam Cię za śliczna tabelke;) śliczna!!! X Andzik, ja tez u siebie zaobserwowałam ostatnimi czasy większa ilośc wydzieliny z piczki, ale nie jest galaretowata... Takze u mnie to chyba nie czop ale nie wiem do końca he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, witam :)! xxxx Laseczki powodzenia w szpitalach. Wiem, ze to udreka tam byc, ale wazne, ze jestescie pod dobra opieka. xxxx Magda, czasami takie spontany sa najlepsze ;) xxxx Iza, to jak checi sa i plany sa to nie ma na co czekac ;) xxxx Gosia, super ze wozeczek zakupiony :). cxxx Malwi oj to jest wielki plus, ze mama sie nie wtraca. Nawet po Bartka urodzeniu mieszkalam z nia przez jakis czas to nigdy mi nic nie narzucala. Zawsze mowila, ze za jej czasow bylo inaczej i ona sie wtracac nie bedzie. Zupelnie przeciwnie do tesciowki ;). Ale teraz to mam wrazenie, ze jej ten przyjazd nie na reke i by odmowila, ale , ze my im z Jarkiem duzo pomagamy to nie ma jak. Jestem tu 7 lat i ona tu raz byla na 3 dni. Ale to ogolnie dluga historia i nie bede wywlekac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie! Ja to w ciągu tygodnia zrobiłam się taka beznadziejna. Jestem ciągle przemęczona , senna, nic mi się już nie chce , ciężko, bolą nogi, czasem kręgosłup, a tu ciągle coś :P jeśli chodzi o pocenie to ja na jakiś czas ostatnio miałam spokój, a teraz znowu się zaczęło :/ przy otwartym oknie śpię. A słyszałam, że w połogu to już jest w ogóle jakaś masakra. xxx Wczoraj mieliśmy kolejną parapetówe, a dzisiaj jeszcze jedna, ale to już ostatnia, za to najbardziej liczna, bo rodzina (najbliższa)a na chacie będę miała ok. 20 osób... Potem na szczęście spokój do porodu, a później znów do dziecka zaczną chodzić :D a ja się chyba zajade i schowam :p xxx Ale się uśmiałam z tych czkawek, bo myślałam, że tylko mnie to tak wkurza, więc się nie wychylałam , co więcej jak zaczęłam czytać o tych czkawkach, to mały jej w tym momencie dostał:P mój skarb ma czkawkę czasem po 4x dziennie ...i trwa zawsze nie krócej niż 10 min. , czasem nawet 20 :o xxx Mi od paru dni dokucza ból spojenia łonowego, do tego kłuje mnie w pipce. Standardowo biodra bolą i do tego mega rano bolą mnie ręce, jakby stawy i często drętwieja mi kończyny . Masakra, czuję się jak w obcym ciele. xxx Słodyczy przed ciążą dużo nie jadłam, za to w ciąży od początku miałam ochotę na słodkie, nie jakoś przesadnie, ale zawsze coś muszę sobie skosztować:D xxx Anja gratuluję zdrowej córeczki i szczęśliwego rozwiązania. Dużo zdrówka życzę dla Was i szybkiego powrotu do siebie:) :* xxx Kasia powodzenia, trzymaj się :) xxx Jeśli chodzi o moje odczucia co do porodu, to mnie najbardziej stresuje wszystko do momentu dojechania do szpitala, później co ma być, to będzie, ale ogólnie właśnie przeraża mnie wizja całej akcji przed :) xxx Dzisiaj od rana mam bóle jak na @ :o wzięłam nospe i leżę, ale normalnie tak mnie wkurza to, że jestem taka ograniczona ostatnio :( xxxxxx Ania3211 witaj :) wytrzymaj jeszcze trochę może się spotkamy :p Ja też mam rodzić na Łubinowej i też dzisiaj zaczynam 34 tc, termin planowany mam na 21go listopada, a z crl na 28go, ale trudno powiedzieć jak to będzie :P ile Twoje dzieciątko waży? Fajnie przeczytać, że jesteś zadowolona z tego szpitala, bo to będzie mój pierwszy pobyt od moich narodzin w szpitalu i miło się czyta dobre opinie :) dużo zdrówka życzę! xxx Dostaliśmy już dzisiaj od mojego dziadzia na parapetówke "grosza" jak on to mówi :P i mega niespodzianka, dał nam kasę na wózek, normalnie wzruszyłam się ...mój już jedyny dziadzio (80 lat w przyszłym roku) ale trzyma się super, daje dla swojego pierwszego prawnuka na wózek , no kochany ❤️ xxx Gosia , fajny ten wózek , też się nad nim zastanawialismy, ale chyba kupimy expandera mondo :) i widzę, że u Ciebie też tak imprezowo jak u mnie :P xxx Iza tabelka - klasa :P xxx Ja też chcę piwa, jakbym mogła to nawet 2 duszkiem bym wypiła, ale po takiej przerwie pewnie miałabym niezłą banię :D xxx Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, jak ty ogarniasz te parapetowy? Prosze zdradz mi ta tajemnice? Ja rekami i nogami bronię sie przed jakimikolwiek imprezami, nie dałabym rady skakać tyle przy gościach...Zamawiasz catering? Sama wszystko przygotowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags, ja mam tak samo z Tesciunia. Mam termin na 09.11 a moja Tesciunia zakupiła bilet na 08.11 i przylatuje ( mieszka w Irlandii) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, moi tez pewnie beda chcieli przyjechac do nas i na sama mysl mi slabo. Z tesciami 24 godz na dobe, choc moj maz mowi, ze nie bedzie ich zapraszal. Zaloze sie, ze tak mu dziure w brzuchu beda wiercic , ze peknie ;) xxxx Dziewczyny tez Was podziwiam za imprezki. Ja to sie wogole taki odludek zrobilam, ze nawet jak to ja do kogos na kawe ide, siedze gora godzine i to jak na szpilkach ;) xxxx Karola ja sobie wczoraj Bavarie z sokiem malinowym wypilam, ale marzy mi sie pojscie na jakas dobra kolacje z czerwonym winkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Oj dziewczynki ale dzisiaj licha jestem:( pomoglam m troche posrzatac nasza przyszla pralnie i mam serdecznie dosc. A gdzie tu cala reszta domu? Podziwiam was dziewczyny za te parapetowki. ja jakas dzika sie zrobilam. obcy ludzie w moim domu strasznie mnie draznia. Lubie byc sama z m i cieszyc sie soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags, Andzik ja też najbardziej lubię być sama teraz i nie chce mi się z nikim spotykać, lubię spokój teraz :) moi tesciowie też się do nas wybierają, ciągle pytają na kiedy kupować bilety, jak ja bym to mogła przewidzieć.. Dziś wysprzatalam nasze małe mieszkanko, teraz wyciągam męża żebyśmy poszli coś zjeść na miasto. Ags ale mi smaka na winko zrobiłaś! A Bawaria pszeniczna jest pyszna i też 0% !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-D Dziewczynki w szpitalu - trzymam kciuki zeby chociaz dupki Was nie bolaly! Xx Anja - nadziejo Ty moja na szczesliwa cc:-) super ze dobrze sie czujecie:-) Xx Izus poki nie dorwe porzadnego kebaba nie urodze!;-) Dzis krolowal makaron z jajcem:-) jeszcze brakuje mi kiszonego ogorasa:-) Xx Ags z tymi mamami to zalezy jak wiatr zawieje...moja mieszka bardzo blisko, wszystko chce wiedziec, codziennie najlepiej spotykac, we wszystkim pomagac - i najlepiej zyc moim zyciem...ale to wszystko w dobrej mierze...takze czasem ciesze sie jak strzeli focha i jest cisza;-) ale na chwile co jakis czas jest super;-) moge Ci ja pozyczyc;-) Xx Dzis nogi w morzu wymoczone i peeling gratis zaliczony:-P Xx No i moje Drogie zaczynam dzis 38 tydzien:-) 21 dni...a moze mniej:-) Xx Milego weekendu! My brykamy dzis jeszcze na pilke reczna mezczyzn ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
A co do wina - to na moje nieszczescie mamy bardzo ladny barek z bardzo dobrym winem ktore kusi mnie od miesiaca! Slinotoku dostaje jak tylko o tym pisze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata91lia postaram się wytrzymać bo cc mam planowane na 18 listopada, mam nadzieję że malutki wytrzyma. A co do wagi to tydzień temu w niedziele mały ważył 2 kilo. Lekarz mówi że będzie mniejszy od córci a ta ważyła 3920.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny bo dalaam rade. Wlasnie skonczylam sprzatac uf... Ale co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ale mi zrobilyscie smaka tym kebabem i winem ! :D w ogole wczoraj w szpitalu przed patologia siedziala dziewczyna w dosc zaawansowanej ciazy z mezem i wcinala jedzenie z maka :D takie zachcianki ja wziely :D Dzisiaj juz mi lepiej, nic nie boli itd. Ale nie wiem czy mnie w ogole do porodu wypuszcza... maja mi jeszcze podawac jakies leki na lepszy ogolny rozwoj Malego, odstawic je, obserwowac i dopiero w razie czego wypisza. Predzej juz z tych nudow urodze :P Powíem Wam, ze jakos to do mnie nie dociera, ze juz niedlugo i Olek bd na swiecie. Tyle czekania, przygotowan... ale rzeczywiscie ten ostatni miesiac mega sie dluzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ja tak samo ostatnio cos zdziczalam :D tylko bym w domu siedziala z moim P... najlepiej,zeby w ogole by nie pracowal i oboje bysmy tak wegetowali :D jak Maly sie urodzi i nadal tak bd miala to czarno widze moj powrot do pracy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co, to nasze wyjście to było pierwsze wieczorne wyjście od hm dawien dawna :D tak na codzień tez już bym siedziała w domku, najlepiej cały dzień z nie mężem, a w dzień tez sama :) uwielbiam widok tych wszystkich pierdółek w pokoju :D powiem wam że mam też tak, że jak idę do szkoły rodzenia, a to tylko 2 razy w tyg, ze 2 razy w tyg jakieś zakupy (bo ja też jestem mrożarą :D ) i mi sie wydaje że ja ciągle musze z tego domu wychodzić i ostatnio to mam wrażenie że nawet nie mam kiedy odpocząć i nacieszyc sie siedzeniem w domu :D xx ja dziś też mam strasznie ciężki dzień, prawie nic nie zrobiłam, mój nie mąż malował i sprzątał, bo ja nie mam siły, ciągnie mnie brzuch, boli wszystko na dole i czuję się okropnie zmęczona, chodź nic nie robiłam :( też właśnie mam wrażenie że nie jestem sobą, bo w myślach wydaje mi się że góry moge przenosić a w rzeczywistości obiad zrobic to problem zaczyna być eh ale dzisiaj też Kamil właśnie tyle dla mnie zrobił, że aż mi było głupio chyba :D chodź on zawsze jak ma wolne to mi pomaga, ale teraz nawet takie małe rzeczy mają dla mnie ogromne znaczenie, a to że on jest właśnie taki to mnie bardzo, bardzo rozczula, i strasznie wzrusza :D xx Agagula w takim razie polecam się :P bo nie masz fejsa nie?i nie wiesz jak mam na nazwisko :P hahahahahaha xx a tak poza tym to chyba mam coś z pęcherzem, jak robie siku to mnie szczypie lekko, ciągle mi się chce a robię dwie kropelki, mam w domu żuravit jeszcze ale jak nie przejdzie mi to w tygodniu pójde do lekarza chyba, bo nawet jeszcze smarkam trochę eh xx to się pożaliłam :) miłego wieczoru, cobyście lepiej się czuły niż ja :) mam nadzieję że jutro będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Hehe, Agagula to nie tak, ze potrzebuje matkowania na kazdym kroku ;). Wrecz przeciwnie, oszalalabym gdyby mama mi sie wtracala ale moja to przegina mam wrazenie w druga strone....ehhh, jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil ;). Gdyby nie to, ze moj maz nalega na przyjazd mojej mamy to bym sobie wogole dala spokoj. xxxxxx Andzik , super masz. U mnie co weekendowy rozpiernicz. Jak Bartek i Jarek sa w domu to musialabym ze szmata non stop za nimi latac, zeby mieszkanie jako tako wygladalo ;) xxxx Ja tez bym cos z Maca chetnie wciaglela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Jej ale mi smaka narobilyscie :P zjadlabym albo pizze z duza ilości sera i ostrości albo kebaba z mielonka :D oczywiscie i frytkami na ostro :) no i popilabym piwskiem :P ta Bawaria jest najlepsza pilam ja kilkukrotnie w ciąży hehe albo paulanera tez ale kupionego u Niemców bo u nas bez alko nie widziałam. A powiem Wam ze ja tez zdziczalam i myślałam ze poleze w sali sama jak zabrali ostatnio dziewczynę ale niestety...po kilku h znowu przyszla kolejna i bylam wsciekla bo chciałabym pobyc sama i z tego powodu sie zloszcze wrr :( no nic jakos przetrwam ten czas :) A co do mam i ich rad...czuje ze moja będzie nadgorliwa ze swoimi radami i juz mnie upomina ze dziecko trzeba cale przykryć jak wynosi sie ze szpitala (najlepiej to chyba w ogóle tlen odciąć bo po co mu powietrze) no i koniecznie werandowac i w czapce trzymać w domu...napomkne ze moja mama z tych bardziej wyluzowanych ale nie przegadasz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Agagula dzieki :P mnie piczka boli i krzyż...dupka jeszcze wytrzymuje ale jest juz ciezko...oj ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Oj dziewczyny dolaczam sie do tego narzekania tez mi ciezko ostatnio, szczegolnie od wczoraj ale juz sobie kupilam nospe. Teraz wzielam wlasnie druga na noc zeby sie rozluznic do spania. Bola plecy, pipa i aaa szkoda gadac. Ide spac. Dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka jak ostatnio na czwartkowej wizycie wyzalilam się lekarzowi właśnie o silnych bólach twardnieniu brzucha i skurczach to tylko magnez zalecił i dużo odpoczywać. ... może i tobie by wystarczyło. ..? Ja już nie laze bez powodu i biorę ten magnez i jest wtedy dobrze :-) Xxx Uciekam spać :-) Oglądałyscie meczyk? Szok jakiś :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dobranoc dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z rana! Dzis pospalismy az do 7.30, maz po 4 pojechal na ryby wiec dzis caly dzien sama z mlodym- na szczescie przeziebienie mija powoli i juz czuje sie lepiej. Xxx Gosiaczek-w figlo pracuje moja mama i siostra;) Xxx Dzis zaczynam 35tc wiec chyba powoli trzeba sie brac za zakupy szpitalowe i jakies pakowanie torby. Xxx Spokojnego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Siemanko:) ale mecz :) xx Izuś - kurdę nie za bardzo kumam o co chodzi z nazwiskiem :P szczerze - widziałam Was na zdjęciach ogólnych - bo na fb jest sister i pozwoliłam sobie na Was popatrzeć- no i dane są niestety wszystkie :( nie lubię fb bo to handel danymi osobowymi jest niestety... Ale skoro się polecasz - to biorę Cię w ciemno ;) xx Ags - bardziej chodziło mi o to, że faktycznie ciężko jest znaleźć mamę idealną ;) moja się na pewno na taką nadaje - tylko trzeba zamieszkać daleko i to w miejscu gdzie nie ma zasięgu telefonicznego ;) hihihi xx dziś jadę na grilla...a co tam ;) może jak się najem to mi brzuch niżej opadnie i urodzę :D hahaha xx miłej niedzieli Kobitki xx Szpitalówki - dobrego niedzielnego obiadu Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Haha agagula a Ty niedobra !! Jak mogłaś poszczuć nas grillem gdzie my tutaj cierpimy katusze !!!! No ja z mym synem na pewno hehe. Ale dzis kolejny dzien spania widzę bo ciągle mnie muli i z poduszki Glowy nie mogę podnieść... Milego dzionka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej Laseczki;) Mnie maz dzis robi dobrze i nie musze robic obiadu. zabiera mnie na miacho. xxx Nocke mialam ciezka bo co chwile wstawalam na si. wogole pozno szlam spac bo przyjechala moja sis i drinkowali sobie z moim m.. Rano wstalam wystraszona bo maly sie nie ruszal. juz mialam dzwonic do doktorka ale na szczescie synus sie rozbrykal. xxx Dziewczyny w szpitalach jak nocka minela? xxx Spokojnego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Asiek - gdybyś była bliżej to bym wzięła dla Ciebie porcję na wynos ;) ale są też plusy szpitala - nie musisz gotować i zmywać :) trzymaj się dzielnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpakowane serduszko.gif Anja----------------27l---------1dz------------09.10----- -Hania-----3250 kg Czekające kwiatek.gif Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada---------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik87-----------27l---------1dz------------03 listopada---------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz-------------09 listopada---------synek Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopad a---------Córa kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada----------Nadia/Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------Synuś Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej dziewczyny. Milej niedzielki zycze. My siedzimy u rodzicow, po poludniu idziemy do babci zaprosic ja na piatek na nasz skromny slub. Xx W szpitalu dostawalam magnez i potem kilka dni w domu bralam i nie wiem co robic bo kurcze po tym magnezie mam problem z zalatwianiem sie. Bede brala ale chyba tylko co drugi dzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×