Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Agagula
Zawiecha mi proponowali zwykla oliwka smarowac... A wage podaje orientacyjna bo wchodze z Miechulcem, potem sama i odejmuje wyniki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula - Mieszko - 19.10. - 10t1dz - ok.5,5kg Zawiecha - Emilia - 24.11. - 28 dz - ok. 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Hej, u mnie dzieciaki zasmarkane na maksa wiec noc byla ciezka. Jak starszak jeszcze sobie radzi jakos tak maly zupełnie, katar splywa mu do gardla i kaszle mimo odciagania:/ mam nadzieje ze na swieta ich nic nie rozlozy...teraz uspalam starszego i mam nadzieje ze młodszy tez zasnie bo chetnie sie zdrzembe troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, do małych chyba nie należę 172:) X Ja mała wazę tylko u lekarza i waga z przed tyg to 5400. X Od wczoraj daje SS do każdego posiłku po 15 kropli według zaleceń, do 14 miała 3 wielkie kupy a przeżyła sie tylko rano przed pierwsza, kolejne nie wiem kiedy poszły załatwiła to po cichu:) teraz juz 2 spanie, na polityka wieje ze szwagier micteraz mówi ze by nas z tym wózkiem zmiotło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula, moja mama tak robi jak paczki wysyła kurierem :) ---> zimowa mamo, zazdroszczę, mój duży nie śpi w dzień już prawie od roku, więc nie mam tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja na bolący brzuszek kupiłam te rurki Windi- nie zawsze działają, ale czasami słychać jak wychodzą gazy, synek często przy ich użyciu robi kupkę i wtedy widać, że mu lepiej. Ale staramy się ich nie uzywać za często mimo, że producent pisze, że można 2 razy dziennie. Mój mąż stwierdził, że nie będziemy małemu rozleniwiać jelitek i zwieracza :) Magda, może spróbuj tego sposobu skoro nic nie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczyny jestem po wizycie u doktorka No i jak na razie to moje krwawienie to nie jest okres tylko cały czas krwawienie poporodowe. Doktorek zrobił mi usg i duzo krwi mi sie jeszcze zbiera. Mówi ze nie za ciekawie to wyglada:( dostałam 3 antybiotyki i za miesiac wizyta kontrolna. mam nadzieje ze to pomoze. Wspolzyc mozemy jesli przestane krwawic i musze sie liczyc z tym ze moze bolec pierwsze pare razy. tak mi dr powiedział;) antykoncepcji mi rzadnej nie zalecił z tego wzgledu ze długo sie staralismy o pierwsze dziecko. mówi ze albo gumki albo kalendarzyk;) na lateks jestem uczulona wiec kalendarzyk;) i mówił zeby chociaz rok odczekac z nastepna ciaza tym bardziej ze oprócz cc miałam juz wczesniej dwie operacje na narzadach rodnych, i szybka kolejna ciaza mogła by byc zagrozona. xxx po za tym byłam 4h na zakupach a moi chłopcy w tym czasie sie ładnie bawili i po 13 poszli spac. Leos jeszcze spi;) xxx Zakupiłam reszte prezentów i 2 kapiki do zamrozenia na zas bo uwielbiam karpia;))) xxx pogoda u nas przeokropna. strasznie wieje i co chwile pada deszcz. nie ma jak na spacerek wyjsc. a bym wykorzystała m ze jest w domu i on by troche z synusiem pospacerowal;) xxx Zawiech dobrze ze sie odezwałas. I dobrze ze u was wszystko w porzadku. xxx Agagula no masz Leos to mały głodomorek wiec nie bede mu mleczka odmawiac;))) zreszta ma to po tatusiu bo tesciówka zawsze opowiada ze moj m jak był malutki to był ciagle głodny;) a Leos wytrzyma 2-3h bez jedzenia;) xxx zjadłam wczoraj 3 kostki czekolady i wypilam mała lampke winka białego;))) po czeko małemu dzis nic nie było;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula - Mieszko - 19.10. - 10t1dz - ok.5,5kg Zawiecha - Emilia - 24.11. - 28 dz - ok. 4 kg Andzik87 - Leoś - 29.10. - 8t5d - ok. 5,8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula - Mieszko - 19.10. - 10t1dz - ok.5,5kg Zawiecha - Emilia - 24.11. - 28 dz - ok. 4 kg Andzik87 - Leoś - 29.10. - 8t5d - ok. 5,8kg Malwi - Marysia - 26.10. - 8t1dz - 5,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może alfabetycznie tak jak przy ciąży ?? :-) Tylko ja z telefonu wiec kie bardzo mam jak wpisac. Mia 5tyg 1dzien 4360g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Agagula - Mieszko - 19.10. - 10t1dz - ok.5,5kg Zawiecha - Emilia - 24.11. - 28 dz - ok. 4 kg Andzik87 - Leoś - 29.10. - 8t5d - ok. 5,8kg Malwi - Marysia - 26.10. - 8t1dz - 5,5 kg Safari- Mia -12.11- 5tyg 1dzien- 4,36 kg nfocat- Jeremi-14.11-5 tyg 3 d- 5,19 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
dziewczyny poprawcie moj wpis w tabelke bo troche postarzylam Leona;-) ma 7tyg 5dni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi a taka ilosc tego ss mozna podawac?? To moze ja tez powinnam wiece podawac. Xx Nie wiem co robic. Dzisiaj szlo malemu duzo baczkow ale co z tego skoro dzis caly dzien mi placze i krzyczy i kopie nogami w dodatku odpycha od siebie cycka i znowu dzisiaj prawie nie spal nie mam juz sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula - Mieszko - 19.10. - 10t1dz - ok.5,5kg Zawiecha - Emilia - 24.11. - 28 dz - ok. 4 kg Andzik87 - Leoś - 29.10. - 7t5d - ok. 5,8kg Malwi - Marysia - 26.10. - 8t1dz - 5,5 kg Safari- Mia -12.11- 5tyg 1dzien- 4,36 kg nfocat- Jeremi-14.11-5 tyg 3 d- 5,19 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda musisz próbowac z tymi kropelkami. ja tez dopiero po wypróbowaniu kilku doszłam do tych które mamy teraz. a jesli te nie pomoga to idz do pediatry. moze on cos przepisze innego tak jak w naszym przypadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula - Mieszko - 19.10. - 10t1dz - ok.5,5kg Zawiecha - Emilia - 24.11. - 4 tyg - ok. 4,5 kg Andzik87 - Leoś - 29.10. - 7t5d - ok. 5,8kg Malwi - Marysia - 26.10. - 8t1dz - 5,5 kg Safari- Mia -12.11- 5tyg 1dzien- 4,36 kg nfocat- Jeremi-14.11-5 tyg 3 d- 5,19 kg a ja mojej wagę zaniżyłam :P ---> Magda, próbowałaś Bobotic? a może coś spożywasz takiego "ciężkiego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boboticu nie probowalam. Wlasnie ja nic takiego nie jem. Sniadania i kolacje to kanapki z jakas wedlina albo serkiem bialym albo z dzemem. A jak nie mam kiedy zrobic nawet to jem na szybko serek waniliowy i biszkopty, w ciagu dnia jakis banan wpadnie albo jablko a na obiady to roznie ale jak jadlam juz kotlety z piersi smazone i nic mu nie bylo a poza tym nic.ciezszego nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda odstaw nabiał.śluz w kupce powinien zniknąć i bóle burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troszke i juz bole brzuszkow mina... Xxx Madzia probuj nadal z kropelkami, a siebie nie katuj tak dieta bo jak widać nie na to zbytnio sensu, po prostu jelitka sie jeszcze ksztaltuja, mowi sie ze te 3poerwsze mce to 4trymesrt wiec cos w tym jest;) Xxx Ja odstawilam krople (bobotic i espumisan) i mam wrazenie ze dziecko jest spokojniejsze i juz sie nie meczy tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
zimowa ja mam zamiar od dzis zmienjszyc ilosc SS bo i tak mam wrazenie ze to nie za wiele pomaga. Jak Hania je spokojnie przez ta butelke brownsa to jest ok, ale jak sie wierci miedzy czasie i napina to potem bol brzucha murowany. Odgazowuje ją kilka razy dziennie ( rozbieram i zgniam nozki do brzucha przez 10 min a ona wtedy wypiszcza gazy) i na godzinke mamy spokoj :-) i potem znowu to samo ale widac ze to jej baaaardzo pomaga.No i sprobowalam znowu podawac koperek i tym razem chyba tez w miare go przyswaja i chetniej pije niz miesiac temu :-) Jak Wam noc minela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Czesc mamusie Mój Aleks tak mi daje popalić ze jestem jak zombie :-) Pół nocy a właściwie 2/3 mam nieprzrspane razem z nim Kąpiel o 8 Usypia mi 10-11 Śpi tylko godzinkę do 2 a potem pobudka 4-5 razy Usypia dopiero koło południa I wtedy wreszcie mam chwilę odpoczynku PrEspi mi tak srednio 3 godziny potem pobudka i jeszcze krótka drzemka do 7 Do godziny 15 jestem sama no i wiadomo w nocy też I nie raz nie mam siły Kilka razy dokarmialam butla ale wcale nie było inaczej Nazywam go Małym terrorysta :-D Jak go karmię to wtedy na fb wejdę Ale kafe nadal nie nadrobilam :-) Xxx Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej Wszystko ok Zostało mi 3 kg więcej niż miałam przed ciążą Xxx Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Widzę nową tabelkę Mój Aleks ma 7 tydzień i 1 dzień A waży 4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo :) xx mysmy mieli dzis noc przespaną ale głośną, bo popróbowałam sobie bigosiku i mała tak furczała że ciągle się budziliśmy i się śmialiśmy ;) jej to nie bolało i nawet nie budziła się, chodź jak walneła mega głośnego bąka to sie pare razy przebudziła bo chyba nie wiedziała co to :D no smiech na sali mówie wam hehe xx noi wyszło nam uczulenie, na mięte albo cebule - sama kurcze nie wiem, bo napiłam się soku jabłko mięta i jadłam cebule w kotletach jednego dnia i nie wiem teraz co to było. Buzinka jest troszke wysypana bo strasznie wolno to schodzi eh na szczęście nie sa już czerwone te krostki ale i tak długo schodzą :( xx dziewczyny moje kochane nie jestem pewna czy dam rade później bądź jutro bo mnóstwo rzeczy do zrobienia plus Zuzanka więc może byc ciężko dlatego już teraz chciałam wam życzyć zdrowych, spokojnych pogodnych świąt, żeby brzuszki nie męczyły maluszków naszych kochanych, a nasze brzuszki były pełne pyszności :) świąt spędzonych w gronie rodziny, przy pachnącej choince :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
dziewczyny poradzcie co zrobic!! na swiat mielismy jechac do moich rodzicow ale moja mama jest chora ma kaszel, goraczke i katar i nie wiem czy brac malego do nich bo moze sie zarazic :/ ?? co byscie zrobily ? ryzykowalybyscie czy nie pojechalybyscie wcale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat ja bym nie jechala. Xx Dziewczyny ja oszaleje. Delicol pomógł na brzuch i juz jest ok, wszystkie krostki zniknęły. Za to od tygodnia zasypia o 2-3 nad ranem. W dzień śpi max 4 godziny. O 19 ją kapiemy, karmię i próbuje uśpić przez następne 6-8 godzin!!! Noszę, lulam, bujam, śpiewam, włączam okap, suszarke i nic. Zaśnie na 15 min i dalej jęczy. Nie płacze ale oczy jak 5 zł a jak tylko ja dołożę do bujaczka albo łóżeczka to juz ryk. W desperacji pakujemy ją w nocy w samochód albo w wózek i jezdzimy po osiedlu. Wtedy zasypia ale po powrocie po kilkunastu min znów nie śpi. Wg mnie NIC jej nie boli..po prostu marudzi. Już nie mogę! Dziś zasnęła o 3 nad ranem a o 7 już pobudka. Teraz jest na spacerze i śpi. Dzwoniłam do lekarza a on mowi ze niektóre dzieci tak mają. O matko. Jestem wykonczona. Xx Ja w wigilię będę jeść wszystko. Nie będę się katować. Mam duzy zapas zamrozonego mleka i będzie je piła w nocy a ja się najem pierogów i wszystkiego i popije to grzanym winem! :) stwierdzilam ze cos mi sie od zycia nalezy za te nieprzespane noce, musze sie zrelaksowac i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina a np polozyc sie z nia do lozka i niech zasnie ssac piers? Moze poczulaby sie bezpieczniej i pospala dluzej a tobie udaloby sie ewakuowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×