Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Andzik87
No i Leon tez od wczoraj zaczał raczki ssac. A rodosci przy tym co nie miara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Malwi ale masz patent z tą packą :D Zimowa wciągnęłam się na maksa w czytanie tej grupy karmienie piersią na fb! Nie mogę się oderwać. Dużo ciekawych info ale rzeczywiście niektóre to fanatyczki :D Anja może zaraz będziesz mogła się dodać do grupy "sierpniowe mamusie 2015" :D Ja na razie nie będę brała anty ale gin mi wczoraj polecał jakieś specjalne dla kp ale nie pamiętam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jak wasze dzieciaczki sie kapia??? Bo u naas kazda kapiel to jest wrzask niesamowity jak narazie nie wiem kiedy on sie przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Packa na muchy wymiata:-) Xx Dzis Mieszko skonczyl 2 miesiace:-) Xx A ja poszlam sobie na wigilie w pracy i napilam sie winka:-) w koncu!:-) Xx Co do antykoncepcji to ja najchetniej podwiazalabym sobie jajniki...spokoj do konca;-) Xx Znowu u nas klotnia wiec humoru mi braknie:O do du*y... Xx Spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Wow jaka tu cisza u nas znowu karmienie juz 5 raz od godz. 17 szok jakis. Wogole dziś prawie nie spala może z godzinę ... liczę ze po tym karmieniu juz w końcu usnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj pytalam was jak wasze dzieci znosza kapiel bo u nas jest krzyk i ciekawa jestem kiedy bartus sie przyzwyczai ?? A nie dodalo tego wpisu ...chyba kolejna strona sie szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej Laski, jak tam u Was przygotownia do świąt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda u nas Mia czasem zaplacze po zetknięciu z wodą ale potem to już odlot. Pełen relaks. Od początku staramy się żeby wszystko robić wolniutko tak jak pokazała położna i bardzo powoli wkładać ja do wanienki, moczyć najpierw nóżki :-) lubi kąpiel nie za długo ale widać ze jej fajnie. Raz się przestraszyła jak się odbiła nogami od wanienki tak energicznie ale tak to chyba ma dobre skojarzenia z kąpielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Claudina ja nie planuje dołaczac do żadego forum ciązowego przez najbliższe kilka lat :-p :-) ale przyznam ze Malwi mnie nastraszyla z tym przechowywaniem tych ringow. Ale czytałam i jest tam napisane dokladnie tak "przed wydaniem leku pacjentce przechowywac w lodowce, po wydaniu produktu nuvaring moze byc przechowywany przec 4 miesiace w temp. poniżej 30 stopni" Magda, Hanka uwielbia sie kąpac! No i problemu z brzuszkiem wrociły cholera!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tragedia nie wiem co sie dzieje czy to przez ten Debridat czy co bo mniej wiecej zaczelo sie od kilku dni tak jak podajemy ten debridat. W nocy maly usnol mi juz nie o 23 tylko rowno o polnocy, co raz pozniej chodzi spac a usypiamy go juz od 8 wieczorem i wlasnie w tych godzinach zaczynaja sie baczki i kupy i dlatego chyba on nie moze usnac. W przeciagu tych czterech godzin usypiania zrobil 3 kupy i ciagle z tym sluzem i ciagle slysze jak mu sie przelewa w brzuchu. A na piersi wisial od 21ej prawie przez caly czas dopoki nie usnal i plakal i sie prezyl i tez sie pierwszy raz poklocilismy bo maz zaczal mi gadac ze maly sie nie najada moim mlekiem i ze jest glodny i zrobil mu butelke i ja malego karmie piersia a ten mi butle wpycha zebym mu dala :( Na poczatku jak mial takie ostre kolki to dawalismy na wieczor butelke i w nocy i potem jak mialam mniej mleka ale teraz jak juz mi wrocilo bo cycki twarde to chce kp a maz juz sie przyzwyczail i ciagle twierdzi ze akurat wieczorem dziecku cycek nie starcza i sie klocimy. Nie wiem co zrobic zeby go tak do nocy kupy nie meczyly i zasypial wczesniej. Moze wczesniej krople podawac a na wieczor juz nie no nie wiem co wy myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi jak ci sie dziecko zachowuje po tym nieszczesnym debridadzie ?? nie wiem chodzi pozniej spac , robi wiecej kup i wiecej je ? W jakich godzinach ty podajesz ten debridat i czy tez na noc zaczynaja sie u was kupki? Nie wiem co robic ale chyba.jest gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Czytam Was, ale nie mam jak napisac nawet. Co do kapieli to moj lubi sie kapac, nawet jak sie wyjmuje go z wanienki to nie placze- dopiero przy ubieraniu czasem. xx Ja nie uzywalam antykoncepcji, bo sie balam hormonow i zawsze tak naturalnie... a teraz juz sama nie wiem, co zrobic.. i na prawde mam dylemat. xx Wczoraj ubralismy choinke - to tyle odnosnie przygotowan do swiat xx Zazdroszcze Wam nocnego spania, chociaz powoli bywa coraz lepiej, jednakze od kilku dni od 5 rano synka meczy brzuszek. Prezy sie i pyrka sobie i zasypia i sie budzi i tak non stop. Nie wiem czemu tak. Wiecie, ze mojemu jeszcze nie odpadl pepek.. a ma juz 6 tydzien. Srodowiskowa mowi, zeby czekac. xx Czy Wasze dzieciaczki sie usmiechaja swiadomie? Bo u nas to tak srednio z tym, za to potrafimy bardzi dosadnie pokazac, ze cos nam sie nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczek moja się nie uśmiecha jeszcze.. nie mogę sie tego doczekać :) Xx Magda moja mała też uwielbia kąpiel ale to nie ma reguły. Mój mąż też na początku problemow brzuszkowych mówił że ona na pewno płacze z głodu więc odciągnelam laktatorem 120 ml i dałam jej butelką a ona nawet połowy nie wypiła. Ja kp i się nie poddaje, nie dam sobie wmówić że mam złe mleko, wierze ze wszystkie te problemy brzuszkowe są fizjologiczne i znikną po 3 miesiącu i nie jest to dla mnie powód żeby dawać mm. Xx Anja my też mamy choinkę, Ulka uwielbia patrzeć na światełka. Xx Agagula co ja bym dała za lampkę wina! Gdyby zasypiala bez problemu wieczorami to pewnie bym się czasem pół lampki napila ale tak to musze byc ciagle w gotowości bo czasem jest taki płacz że tylko na cycku się uspokaja. Xx U nas po serii dobrych nocy nadeszła ciężka noc. Ulka marudzila do 3 w nocy. Daje nam w kość bo ona w ciągu dnia prawie w ogóle nie śpi. .tyle co na spacerze a w domu to najwyżej kimnie na 20 min w bujaczku. Ale dziś ją podrzucimy do dziadkow na 2 h a sami skoczymy na zakupy żeby trochę odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi packa wymiata wszystko haha rewelacja :D xx ja antykoncepcji nie stosowałam nigdy w życiu, na początku tylko prezerwatywy apotem zawsze mówilismy że co będzie to będzie i tak przez 6 lat nic nie było :) i ju mnie tabletki chyba odpadają bo ja nie cierpię leków łykać brr u mnie łykanie tabletek to jak kara i też często zapominam :) po porodzie miałam małopłytkowość i miałam łykać ascofer i położna zawsze pyta czy łykam a ja tak tak :) a łykam jak sobie przypomne czyli nie często :D plastry też raczej nie bo ciągle bym siębała że sie odklei albo coś, prezerwatywy też nie bo jakoś nie kręci mnie zakładanie ich zawsze przed bo to jak dla mnie zawsze psuło nastrój, szczególnie jak nie było ich obok i trzeba było szukać :P ja myślę o spirali - raz gin zapakuje i spokój na długi czas, tylko kurcze myślimy o 2 dziecku, tak żeby nie było dużej różnicy więc nie wiem sama eh muszę to jeszcze przemyśleć, ale chyba jednak spirala, a używała jej kiedyś któraś z was ?? xx magda co jak co ale kąpac to Zuzka się lubi, zawsze ją to uspokaja :) tatus ją masuje, zagaduj***awi się z nią, chlapie i chodź ona za mała żeby ja to bawiło by się np śmiac to widać że jej to odpowiada :) noi to skutkuje tym że jak ją wyciągamy to jest płacz :) xx Zuzka świadomie nie uśmiecha się jeszcze, uśmiecha się przez sem lub przy cysiu :) i to tak pełnogębnie i cudownie, ale jednak nie świadomie :) xx my od dzis wit D odstawiamy, położna nam mówiła żeby dawać małej te wit pod wieczór -że niby lepiej sie wchłanie, a że ja rano mam swój rytm poranku ti zawsze dawałam rano tak wieczorem zapominałam przez 2 dni i pisałam wam o tym jak ona spała w dzień, nie płakała no dziecko cud. Myślałam że to może miała skok rozwojowy ostatnio że taka masakra, a przez te 2 dni spała w wózku nie na rączkach. Nie dawaliśmy kropli, kupki idealne.Wczoraj dałam witamine, była tragedia - jak tylko kończyła jeść, wypadł jej smoczek to ryk, nie płacz tylko mega wrzask i tak cały dzień. I znów na rączkach nie, bujanie nie na brzuszku nie, zabawy nie no kurde nic tylko wrzask. Bąki nie szły cała się prężyła, dawaliśmy krople i nic. jak wstała po 16 tak zasneła po północy, w między czasie miała 3 około 20 minutowe drzemki.Kupy zielone. Teraz jestem pewna że to od witaminy, bo kiedyś też już raz zapomniałam i też był spokój\. Tak więc poczytałam w necie i powiem wam że mnóstwo dzieci ma takie problemy po K i mnóstwo matek nie daje, więc i ja odstawiam. eh xx my dziś planujemy ubrać choinkę :) ale najpierw zakupy świąteczne na które jedziemy jak mała wstanie :) xx miłego dnia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Izka a ja slyszalam ze po wit D sie taki rzeczy dzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze fajnie wam ze maluszki lubia sie kapac, moj niestety nie i nie wiem czemu. Xx Ja tez czytalam ze wit K tak zle dziala na niektore dzieci i tez czytalam ze wiele kobiet jej nie daje ale ja sie boje bo w koncu po cos to wymyslili ale sprobuje ze 2 dni nie dawac i zobacze czy to u nas tez stwarza problem czy jednak brzuszek. Xx Ale jestem dzis zmeczona tym poznym chodzeniem spac i lylaniem go 4 godziny i meza gadaniem zebym butle dala bo dziecko glodnne a ja sie stresuje bo sie przyzwyczai ze wieczorem z butelki latwo leci amciu i nie bedzie chcial pozniej cycka ale ja sie nie poddam najwyzej bedziemy miei z mezem kilka cichych dni az on sie nie przekona ze to brzuszek jest problemem a nie moje mleko. Lepiej chyba bylo po Delicolu ale za krotko podajemy ten nieszczesny Debridat, moze on dopiero p jakims czasie zacznie dzialac ...chole..rka jestem wsciekla ze takie malenstwa musza przez to przechodzic. Xx Mysle zeby zainwestowac w jakis laktator i wieczorem jak juz to podawac butle ale z moim mlekiem i przy okazji zobacze ile tego mleka mam. A maz wczoraj kupil do herbatki butelke dr. Brownsa to bylo by w czym moje mleko podawac. Xx A moj syn chyba tez za plytko lapie cycka bo mam sutki juz poranione i pierwsze wezssanie boli a potem juz jakos daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda u nas przy derbritadzie efekt bym po paru dniach. a teraz jest super. ale chyba przez to ze mamy jeszcze te kropelki z apteki robione. ale i tak mimo podawania kropelek nad ranem przez sen popłakuje i prezy sie. ale jak tylko go wezme do siebie do łózka to jak reka odjął;) xxx No i nasz leon uwielbia sie kapac. na poczatku pierwsze dwa razy płakał ale połozna doradziła nam zeby połozyc na niego pieluszke jak go z wanienki wyciagamy bo moze mu zimno i pomogło;) wiem ze naprzykład jak zle go trzymasz to tez moze sie bac i przez to pakac. tak własnie było z moja sis. wyła jak by ja ze skóry odzierali az przyjechała połozna i pokazała jak dobrze trzymac i było juz dobrze;) xxx Leoś juz ładne usmieszki rozdaje. wczoraj pierwszy raz sie usmiechnął do swojego odbicia w lustrze. a po południu spiewał z mama piosenki;) xxx ja ostatnio od meza napiłam sie 3 lyczki białego wina i było przepyszne;) a on paskud kusi;) xxx Promyczek ja tez mam mega dylemat z ta antykoncepcja. z jednej strony bym chciała bo boje sie ze przez ciecia moga byc problemy z kolejna ciaza i wolała bym poczekac chociaz połroku. a z drugiej strony o pierwsze sie staralismy ponad 3 lata i nie chciałabym kolejne 3 lata starac sie o kolejne tylko wczesniej. xxx wczoraj jadłam ketchup i napiłam sie soku pomaranczowego i na szcescie wszystko w porzadku z brzuszkiem;) xxx i juz nie moge sie doczekac 2 stycznia;)))))) bo wracam na zumbe;)))) na poczatek raz w tygodniu ale to nie zmienia faktu ze nie moge sie doczekac;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
magdalenak moj tez lubi kapiel, ryk jest po kapieli w trakcie innych zabiegow pielegnacyjnych:) xxx dziewczyny gdzie kupilyscie i ile kosztujate butelki browna czy kogo tam?? xxx iza ja tez po wit k widze ze malemu zle, na razie podajemy wit razem z k ale nie wiem czy nie podawac samej wit k xxx a Jeremi usmiecha sie jak sie go zaczepia np pogila w brode albo policzki , albo jak sie nad lozeczkiem do niego nachyla i gada. a dzisiaj to usmiechal do karuzeli z zabawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik- ja dzis sobie pozwolilam na czastke mandarynki i pomarancza i mam nadzieje, ze nic zlego nie bedzie, bo ja po 2. tygodniach 3 mandarynki wciagnelam, tak na mnie patrzyly. xx Ja juz sobie tez pozwolilam takze na cwiczenia, kilka treningow z chidakowska zrobilam, troche hula hop i ordbitrek i prawie kilo na pluzie wyszlo..wczoraj przymusowa przerwa, bo mialam problemy zoladkowe a dzis nie wiem. xx Myslalam, zeby po 3 czy 4 miesiacu zapisac synka na basen, bo my wszyscy lubimy wode i z checia na basen znowu bysmy pochodzili( musze tylko troche popracowac nad cialkiem) xx Najmlodszy sobie spi ladnie w dzien, troche sie prezy, ale grzeczny i moge sie z corka pobawic, bo maz dzis odrabia Wigilie. Glowa mnie boli i chyba nawialo mi w ucho, bo tez nie za ciekawie. xx Moj tez nie do konca dobrze sie przystawia i nalyka sie powietrza, ale dziwne to troche, bo w nocy jak jest glodny to potrafi sie dobrze przyssac i spokojnie jesc. Inna sprawa jest taka, ze czasami nie musi ciagnac, bo mi tak mocno leci i ciagle pielucha jest obok i tez mamy ostatnio problemy z ulewaniem a wczoraj to juz byla masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja juz tez odstawiłam witaminy. Jedynie Wit D bede dawac ale dopiero jak sprowadze takie ktore nie sa rozpuszczone w oleju słonecznikowym bo czytalam ze to winowajca. U nas tez lepiej ale nie wiem czy dzieki odstawieniu witamin czy dlatego ze daje delicol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Czesc Dziewczyny :) Troche czasu nie pisalam, bo Maly ma radar kafeterii ale czytalam na biezaco :) U Nas dopiero teraz zaczynaja sie problemy kolkowe i podaje esputicon. Mam jeszcze espumisan, ale jeszcze nie probowalam. Ja podaje tylko witaminke D, ale to dlatego, ze karmie Malego mm. Co do swiadomego smiania sie, to wydaje mi sie, ze od kilku dni cos jest na rzeczy. Chyba, ze sobie sama wkrecam :P Ale nawet teraz sobie lezymy i moj Maly Zaczepiacz cos pojekuje i sie smieje do mamy ;D Co do anty to nawet o tym nie myslalam, ale narazie nie mam zamiaru zachodzic w druga ciaze przez najblizsze 4, 5 lat ;) Kapac Olo sie uwielbia, nawet cos tam proboje nogami wywijac i zalewa nam kuchnie :D Mialyscie jakies problemy ze skora na buzi? Mamy cala w takiej kaszce i krostkach, do tego jest mega sucha. Skaza to nie jest, raczej tradzik. Uzywalismy hipoalergicznego kremu, teraz masci alantan i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Kasia u nas tez jest taki delikatny maczek ale widac do dopiero jak sie pod swiatło spojrzy. i mamy 4 takie czerwone chrostki na brodce ale ja bylismy na szczepieniu to pani doktor nie kazała sie tym przejmowac. moze to ja cos zjadlam i u niego wyszło bo kp plus butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez tak leci ze jak mlody zassa i wypusci to jeszcze przez chwile samo mi wyplywa. A tez jest tak ze jak go przystawiam np do lewej piersi to z prawej cieknie samo i mam mokra bluzke i stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ja nie wiem czy jest jakaś różnica po debridadzie, mała pręży sie przy baczkach, praktycznie po każdym spaniu... przed wczoraj miała 6 kup wczoraj żadnej a dzisiaj to strzeliła taka Big mama dzama ze szok:) a jak idzie kupa to raczej nie pręży sie tylko przy bakach. X Kapac sie uwielbia:) X Plastry tez używałam, lepszy ring. X Choinkę juz kupiliśmy, jutro ubieramy. X Mi tez mała luka tego powietrza, cmoka strasznie przy jedzeniu. X Magda, nam mała tez długo sie usypia juz kiedyś o tym pisałam, 22 to tak lekko dopiero pada, tylko ze ona nie je tylko patrzy wszędzie... X Dopiero teraz do domu sciagnelysmy a wyszliśmy po 11. Muszę sie za obiad brać. X Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Nfocat, ja kupila na allegro za ok 25zl plus przesylka czyli lacznie ok 40 zl wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda,spróbuj podać dziecku biogaje na ten śluz w kupce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej dziewczyny kurcze tyle piszecie,ze nie wiem co odp. xxx u nas Asia lubi kapiel:)nie placze,troche wydaje sie byc zdezorientowana na początku,ale lezy jak królowa w wannie:) xxxx u nas tez sluzik w kupce!!!:(czasami w każdej,czasami nie ma,nie wiem co o tym sądzić,poza tym nie pręży sie nie steka,baczki ida normalnie i kupy tez w mega ilości. Ograniczylam nabial,mleka nie pije w ogóle,teraz tez nie pisalam tych Wit po Waszych wpisach,ciekawa jestem czy pomoże?!polozna mowila,ze moze byc śluz,tylko ma być w kolorze kupy!na necie rozbieżne informacje i juz sama nie wiem,nie pamietam,jak to bylo u starszej:/ xxxx Claudina a skąd ściągasz te Wit?!w Pl mozna je dostać?!moze tez bym sprobowala?!starsza dostawała pozniej devikap,na receptę jest po kropelce sie go daje i nic sie nie dzialo. Kurcze ale tez mi sie wydaje,ze ta Wit k jest jednak potrzebna bo organizm dziecka,na razie nie jest jej w stanie wytworzyć sam,ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Andzik po cc,najlepiej jest odczekać z kolejną ciaza minimum rok czasu,lekarze zalecają dwa lata!bo to moze byc niebezpieczne jak za szybko sie zajdzie w kolejna ciaze!ryzyko pęknięcia macicy jest duże! xxx odnośnie antykoncepcji to tez nie wiem,hormonów nie chce!gumek nie lubimy...spirali ze wzg na przekonania nie zdecyduje sie wlozyc wiec nie wiem co zostaje,buuuuu chyba gumki jednak... uzywalam kiedyś plastrów i bylam bardzo zadowolona!!!!wtedy byly duzo droższe niż teraz,bo to nowość byla:)ale nie tylam,humorów nie mialam dla mnie byly ok!!! xxxx czy myslicie,ze to mozliwe,ze mimo kp bym po 3 tyg od porodu dostala juz okres?!? Polog wydawalo mi sie,ze sie juz skonczyl,od kilku dni na wkladce nic nie bylo,min.ilosci śluzu ewentualnie brunatnego,a dzis znowu krew i kilka skrzepow,do tego bardzo jajniki mnie bola czuje jakbym kule w srodku nosila,poza tym brzuch nie boli,tylko pryszczy mam sporo:/juz sie zestresowalam oczywiscie,jak cos w pon prywatnie do giną gdzieś pójdę:(z corka w 9m.po porodzie dostalam okres. Ciągle cos:( xxxx moja mama śpi roznie,czasem noc od 23-5 czy 6 przespana,czasem niemal cala nieprzespana bo mala sie w dzien wyśpi i w nocy aktywna,czesto je i patrzy sobie bystro. A czasami nie spi i w dzien i w nocy haha także u mnie ruletka nigdy nie wiem czego sie spodziewac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Oczywiscie nie moja mama,tylko mala:D haha no chyba,ze kogoś obchodzi sen mojej mamy,to tez mogę opisac:) xxxx oooo wlasnie kupa poszla:/jeju juz chyba 5 pak pieluch poszlo!!!!no sraluch,ze hej!!! xxxx co do.klotni w zwiazku,ja zawsze mowie,ze dziecko to najlepszy sprawdzian dla zwiazku! Spokojnie pozniej powinno byc juz lepiej,spokojniej:)u nad ze starsza tez na początku same nerwy klotnie,jakoś nie ogarnialiśmy tematu,do tego zmęczenie,brak czasu na cokolwiek bo corka niespioch byla i w dzien i w nocy,piznueh zabki istny horror!!!!oj dzialo sie...teraz jest lepiej,czlowiek mniej emocjonalnie podchodzi. co do pokarmu to u mnie tez mama,tata,babcia sto zlotych porad,ze mala ssie lapki po karmieniu to mam na pewno slaby pokarm!ze mm trzeba kupić,bo ona niespokojna bo glodna wrrrrrrr juz dosadnie im powiedzialam co ja sadze o "slabym pokarmie"!!! A jakby maz gadal mi o butelce,to bym mu ja kazala sobie w tylek wsadzić! Nie sluchajcie dziewczyny takich glupot i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×