Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

andzik mój tez leniuszek dzis dwa miesiace a on ledwo główkę dźwiga o reszcie nie wspomne ja zamierzam wprowadzać wszelkiego typu soczki,deserki i dania dopiero po skończonym 4 miesiącu oczywiście zgodnie z zaleceniami co do poszczególnych produktów Zazdroszcze zumby xxx izulinka to się młoda chciała dowiedzieć jak ją poczeto :P xxx nfocat współczuję i życze oby wszystko jak najszybciej minęło i żeby dzieciątko nie przyzwyczaiło sie do butli xxx zimowa pamiętam pomnóż to razy dwa i otrzymasz prędkośc wiatru w łodygowicach jak się rozhula na tych otwartych przestrzeniach to ja sie boję że mi wózek przewróci ...masakra a koło mnie kilka domów na krzyż a reszta to szczere pola rolne i brak drzew xxx kita masakra co za skur.... dobrze że tak to się skończyło i pisz częściej xxx zawiecha ale te kontrole to rutynowo czy cos się dzieje? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
repetytorium dzisiaj ide do chirurga z wynikami usg to zobacze co mi powie , ale mysle ze kaze to teraz wycinac bo mnie napieprza caly czas :/ xxx mykam tez na szczepienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej hej :-) Dziewczyny ktore sa na diecie, czym zastepujecie sobie chleb?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Hej;) Czytam na bieżąco ale moje dziecko nie pozwala mi na codzienne przesiadywanie na necie:/ odwołań sie do tego co pamietam, takze z góry przepraszam, ze nie odpisze wszystkim:) X Kitka, fajnie, ze jestes dobrze, ze wszystko dobrze sie skończyło, 50kg to zdecydowanie wbija w fotel, biedna byłaś. X Gosia, normalnie jak na Ciebie patrzę to widze moja panią ginekolog, macie tego samego typu urodę:) twoi faceci sa extra a ty laska mega byłaś, pewnie teraz jest idento;) X U nas nie ma mowy o chrzcie na mszy wieczornej w sobotę. Maria jak nie znajdziecie w wodzie o godz 18 to robi taka awanturę ze głowa mała... Z jednej strony extra bo pozniej idzie spac z drugiej zaś zawsze o tej porze musimy byc w domu... X U nas chyba kolki wróciły, albo mała zle toleruje nowe produkty ktore wprowadzam do diety. Na bank nie moge jesc czekolady, niestety nie robi normalnie przez nia kupy. W ostatnim tyg nie zrobiła kupy sama, dwa razy musieliśmy podać czapek...:/ muszę jesc lrkkostrawne posiłki bo mała due meczy i tyle:/ X Generalnie jestem wymordowana, non stop muszę sie nia zajmować, płacze bardzo często jak sie obudzi, chce jesc, nudzi sie jej, jak sie nia nikt nie zajmuje, jak sie jej zabawki nie podobają a czasami to juz nie wiem z jakiego powodu płacze albo marudzi... Ciężki ma charakter. X Na spacerach znowu spi ładnie. Takze tez chodzimy po dwa razy. X No i znowu bek... Lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Kafeteria zamula!!! dzid moja córa pobila rekord spala23-6:D wspaniale,bo z kolei ja się tak czulam jakbym skonać miala,wszystko mnie bolalo,kosci krecily,skurcze jelit brzucha nie wiem czego,straszne...dzis na szczęście lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Nfocat Zapomnialam ci wczoraj napisac na temat tej kamicy zolciowej. Te bole cie tak mecza ze musisz isc wycinac ??? Ja znam ten bol, mam 3 kamienie i piasek w woreczku zolciowym juz od 13 roku zycia tzn wtedy mialam 1 kamien a z latami zrobily sie trzy. Jak mialam 13 lat to mialam atak i tak wykryli ze mam kamienie, polezalam tydzien w szpitalu potem jakies tabletki od ktorych mi sie organizm uzaleznil i trzeba bylo odlozyc. Potem jakis czas mnie bolalo przy wysilku i skokach przewaznie na treningach siatkowki jak kiedys chodzilam. Potem przestalo bolec i zyje z tym tyle lat bo ciac mnie nie chcieli bo doktor powiedzial ze szkoda ze za mloda jestem. Moze u ciebie tez da sie obejsc to jakos chociaz narazie . Co lekarz mowil ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
kafe znowu wisi;( ale lipa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest z ta kafe?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mnie to zmulanie kafe wkurza :-/ Xx Poszlam za wasza rada i jestem z bartusiem na spacerze bo ladnie slonce swieci...wiatr tez jest ale nie tak bardzo mocny. Spacer w nosidelku oczywiscie bo gondoli bym nie udzwigla. W taka pogode jak najbardziej bede wychodzic ale jakby wialo tak jak kilka dni temu to raczej bym sie bala ze mi wozek porwie. Na prawde sie przyjemnie od razu czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Magda super ze sie zmobilizowalas! Swieze powietrze czyni cuda xx Malwi ja tez jestem umordowana! Moge się podpisać pod wszystkim tym co napisałaś. Ulka jest coraz fajniejsza, dużo się uśmiecha i mówi "aguuu" ale non stop trzeba się nią zajmować, bawic mówić do niej itp. Śpi tylko i wyłącznie na spacerze i w samochodzie. Xx zawiecha pisz do nas częściej! U nas to samo, dalej Ulka urządza nam calonocne imprezy. Zasypia standardowo ok 1 ale za to śpi do rana! Pobudka o 7, karmię i śpimy dalej do 9. Xx Mała się zaczęła slinic i ssać piąstki. Coś czuję że z okresu kolek przejdę gładko w okres ząbkowania... xx ogólnie jestem wykończona, czuje ze mogłabym przespać tydzień bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
U nas kupy srednio raz na tydz, ale bez problemu zadnego:) Xxx To ja sie zastanawiam czy z moim dzieckiem jest wszystko w porządku bo znowu duzo spi;) Xxx Gosia - jak kp tylko to rozszerzać diete to dopiero po 6mcu można. Xxx Repetytorium - trudno mi odp na to pytanie, masz facebooka? Jezeli tak to ta grupa o karmieniu piersia jest naprawde pomocna, moze tam zadaj to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Dziewczyny lacze sie z Wami z tym wykonczeniem i zmeczeniem. Hania tez ciagle potrzebuje mojego towarzystwa, gadulstwa ito. W nocy jedzenie co 3 godziny, lacznie z pielszka, mleczkiem i usypianiem schodzi godzina;-/ tez moglabym przespac tydzien gdyby byla taka mozliwosc. Xxx Andzik to ma super z mega grzecznym Leonkiem. Xxx Hania na tym nutramigenie jest mega rozdrazniona bo chyba nie dojada. Nie chce wypic wiecej niz 80 a bebilonu wypijala 100-120 i potrafila przespac po kapieli szesc godzin, a teraz max 3,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
wiec co do kamieni to chirurg powiedzial ze to jest objawowa kamica wiec trzeba wyciac, bole mam od 8 tygodni i mialam ok 10 kolek wiec co kilka dni. Co innego gdybym nei miala kolek ale tak to masakra:/ ale na razie czekamy do 12 lutego , ze wzgldu na karmienie piersia, bo lek stwierdzil ze operacje wyklucza karmienie. Chyba ze do 12 mi sie pogorszy to wtedy mam sie zglosic... a musza wyciac bo nie da sie tego wyleczyc. xxx my po szczepieniu - masakra ryk, bek i zgrzytanie zebami :( maly caly dzien strasznie sie meczy :( xxx dolaczam do tych co musza non stop zajmowac czyms dzieci - Jeremi ma po prostu trudnu charakter i lubi pomaeudzic, babka na szczepieniach powiedziala ze plakal najbardziej ze wszystkich dzieci i ze jej go zal :) mi tez :/ xxx Jeremi wagowo ma 75 centyl!! omg maly grubasek :D xxx ja sie odchudzam a chleb wp*****lam :D xxx magda wczoraj i dzis byla suuuper pogoda:) ja wczoraj tez sama spacerowalam z malym :) Wam zycze wielu przyjemnych spacerkow:) xxx zimowa rzadko robi ten Twoj szkrab , ale skoro bez krzyku to nie ma problemu :) xxx gosia figurka rzeczywiscie super- ja rozstepow w ogole nei widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Kitka, o matko, ale Cie gnojki wymeczyly. Dobrze, ze masz to juz za soba i Natalka jest zdrowa. xxxx Zawiecha do pracy??? Wow szybko. A z kin maluchy zostawisz? Ja bede musiala wrocic w czerwcu ale na poczatek pojde tylko na weekendy. xxxxx Malwi oby Marys szybko wrocila do siebie. Niezle macie z tym kapaniem :) xxxx Zimowa, u nas tylko jeden dzien byl ospaly a teraz ciezko o drzemke ;) xxxx .Repetytorium ja tez dzis mialam taka noc. Ostatnio jesy ich coraz wiecej. Wczesniej byla jeszcze pobudka o 2giej ale zdarza sie juz coraz rzadziej :) xxxx Nfocat, my tez dzis szczepilysmy i tez placz byl, ale moja ma ogolnie strasznie marudny dzien. xxxxx Dziewczyny ja az jakos strasznie nie moge na Emi narzekac. Rano mam czas na prysznic, sniadanie, ogarniecie mieszkania, przygotowania obiadu a ona albo w lezaczku albo na macie sie bawi, tak ze nie jest zle. xxx x Iza, na szczescie jeszcze nam sie nie zdarzylo zostac przylapanym przez Bartka. Jestem czujna ;) xxxxxx Agagula, oj nie zazdroszcze widoku rodzicow ;). Mnie to szczesliwie ominelo :) xxxxx Magda, super, ze spacerek udany. xxxxxx Andzik ksiadz sie zachwycil nowa aranzacja wnetrza, specjalnie na jego wizyte ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
No moja Mała juz kima, takze odpoczywam i napawam sie cisza:) przygotowalam sobie na jutro obiad bo nie wiadomo jaki bedzie miała księżna jutro humor i czy pozwoli na jakieś roboty domowe;) X Czy ja dzisiaj pisałam ze Marys juz spi na spacerach? O jaciezpierdziele otóż nie... Dziś była na 3 spacerach i na każdym darla sie!!! X Pałka nasza grudniowa mamo halo!! X Dziewczyny kiedy odstawiacie te wszystkie lekarstwa na kolki? My jeszcze podajemy bobotic, jakoś boje sie przestać go podawać...:/ X Andzik, teściowa szaleje. U nas Marysia księdza przywitała ryczac hehe, ale jakis go to nie przeraziło nawet kawę chciał:) X Dzisiaj dzwonię do męża do pracy z pretensjami oczywista sprawa;) ze juz mam dosc małej ze mi daje popalić itp... I ze ma z pracy szybciej wracać. Oczywiscie maz postapil jak mu powiedziałam. I ta mała terorysra zamiast pokazać na co ja stać, uspokoiła sie. Ten mi oczywiscie dogadał ze przecież dziecko grzeczne itd... Do tego wszystkiego przyjechała moja siostra zajęła sie mała, Marys grzeczna naraz jak aniołek i w objęciach cioci sobie poszła spac:) a ja wyszłam na kłamczuche. X Ags, Emila kochana co tu dużo gadać:) Ja Marysię codziennie biorę do łazienki w kołysce i przy niej myje włosy maluje sie itd wtedy jest grzeczna bo szumi woda i suszarka:) X Dziewczyny pisałam wcześniej, ze dałam małej dwa razy czapek. Któraś z was tez podawała dziecku? Ja jakieś 2-3 tyg temu pisałam Marysi pomógł, pozniej kupka regularnie co dwa dni, a ten tydzien kurczę jakis dziwny wogole sama nie mogła zrobic a widziałam jak stęka i ciśnie i nic nie szło...:/ ciekawe czy to ta czekolada i poprostu ma zaparcie... X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina to slinienie i ssanie piastek jest normalne. Moj bartek tez tak ma. Akurat byla u mnie dzis polozna rano i mowilam jej o tym to mowila ze tak dzieci maja i ze to wcale nie musi oznaczac szybkich zabkow. Xx Powiem wam ze super bylo na tym spacerze ale na prawde niektorzy ludzie co spacerowali z glebokimi wozkami troche dziwnie na moje nosidelko zerkali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Magda przestan sie przejmowac ludzmi. Skoro Tobie to dobrze robi, dziecku tym bardziej to olej wscibskie spojrzenia. Pamietaj ze jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil. Ja dzisiaj mialam gorszy dzien, na szczescie dobiega konca. Anja ja normalnie jem pieczywo, z tym ze przerzucilam sie na ciemne. Malwi ja mam identycznie! Pisze smsy do meza ze nie mam czasu isc do ubikacji itp ( nie zawsze ale zdarza sie) bo tak maly daje popalic on wraca do domu i jest cisza. Spi aniolek. Tylko powod jest taki ze on sie po prostu zmeczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, ja te czopki, kropelki i inne cuda przechodzilam z Barkiem. Viburcol tez mu podawalam. On mial kolki i zaparcia i faktycznie przeszlo po 3 miesiacu. Z Emilka ani raz kropelek nie stosowalismy, zadnych czopkow, kupy sa kazdego dnia. Cud po prostu. Pojecia nie mam od czego to zalezy .Gdyby nie to ulewanie a wlasciwie to wymioty juz dla mnie sa, bylo by fantastycznie. I nasze dzieci sa chyba znudzone nami ;). Mi mala po poludniami marudzi, wszedzie niedobrze, ale jak tatus do domu wraca to patrzy zaintetesowana i humor jej sie poprawia. Wspolczuje Ci tych spacerow, bo wiem jakie to uczucie jak dziecko ryczy a wszyscy sie gapia ( Bartek mi takie spacery fundowal). A Emi to nie wiem czy przez to, ze ostatnio ja glownie w foteliku woze, nie spi i podziwia swiat ;). Za to zakupow nienawidzi. W sklepie jest niemal zawsze ryk. xxxxx Repetytorium, Asia dalej ulewa i charczy? xxxxx Magda, olej ludzi. Najwazniejsze, ze Ty lepiej sie czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kolędy to przyjelismy tego darmozjada ze wzgledu na zblizajace sie chrzciny. Ale Michas wyczul chwile i podczas pobytu ksiedza u nas zaczal robic kupke. Dosc glosno i wyraznie. Myslalam ze sie posikam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags U nas tez bartus jest zaciekawiony i szczesliwy jak tatus wraca z pracy. Z reszta ja tez bo on sie myje i przejmuje bartka w swoje rece. A z zakupami to samo. Jak idziemy czy jedziemy autem to sobie spi a w sklepie zaraz sie budzi i marudzi i wszystko na biegu kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci kp moga nie robic kupy nawet 14dni, jak sie nie mecza to wszystko jest ok. Xxx Malwi czekolada moze dziecko uczulic-nie powoduje u niego zaparc, zaparcia moze powodowac u doroslego:) Xxx Magda przestan ty sie przejmowac ludzmi! Moze podziwialo bartka? :p moja siostra wozila tak corke przez 4mce wiec luzik. Xxx Nfocat-dlaczego operacja wyklucza kp wg lekarza? Co jest glownym powodem? Przeciez laktacja nie zaniknie w kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ags,Asia ulewa ale roznie,zdarzy sie,ze przez cala dobę nic,czasem raz dziennie,dzis ulala raz malo-ledwo zauwazylam,wczoraj chlusnela jak z rynny,a przedwczoraj nie ulala wcale! Nie wiem od czego to zależy,czy od tego co zjem??zawsze jest pionizowana do odbicia i zazwyczaj odbija jak stary chlop:)czesto potem ma czkawkę,mam wrażenie,ze tresc jej sie cofa po tym odbiciu i po czkawce wraca na miejsce. Tak charczy dalej,choc mniej niż ze dwa tyg temu. xxx niestety nie mam FB,a czy ktoras z Was ma i nalezy do tej grupy kp?moglybyscie sie poradzic w moim imieniu,moze ktoras z kobiet miala podobny problem z kupami brzydkimi:(jutro do doradcy laktacyjnego zadzwonię moze przyjdzie i cos doradzi???kupilam tez latopic probiotyk ponoc rewelacyjny,zobaczymy....jeden lekarz mówi,ze tak moze byc,inny,ze nie i bądź tu mądry ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ja nie stosowalam żadnych kropelek,czopków i innych na kolki ani u jednej ani u drugiej,nie ma i nie bylo potrzeby. dzis nawet film wieczorem obejrzeliśmy jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Cześć dziewczyny. Trochę mnie nie było niestety mała się przeziebila. w niedziele zachciało mi się spaceru a wiatr był tragiczny i skutek był za chwile. Do tego sobota i niedziela popołudnia w gościach. Xxx Obudziła nas w nocy o 2 z tak zatkanym noskiem siorbiac nim i ledwie oddychajac szczerze to naprawdę się wtraszylam. Dni ciężkie ciągle płacz katar kichanie a ze do gardła jej splywalo to i pokaszliwala. Jeść chciała ale nie mogła wiele i ciągle robiła przerwy żeby oddech lepiej złapać. W aptece dostaliśmy taki lek bebix z eukaliptusem co się nakrapla na ciuszki albo szmatki wokół i ułatwia oddychanie i muzę powiedzieć ze bez tego byłoby jeszcze gorzej wiec trochę nas po ratował. We wtorek byliśmy u dr bo Mała naprawdę nieciekawie wyglądała i miała 37.6 niby nie 38 ale powiedzieli ze dobrze ze jesteśmy o ze do 4 miesiąca mamy ze wszystkim przyjeżdżać. Mimo ze mieli juz zamykać nie wpuszczać nowych tylko przyjąć tych co sa to zbadali ja od razu. Także krew na miejscu wyniki byłym siku zrobić nie chciała. Ale stwierdzili ze jest ok dostała tylko otrivin reszta tak jak robiliśmy. Gdyby się pogarszalo mieliśmy jechać na pogotowie w nocy albo wrócić na 2 dzień znów na badania. Gorzej nie było więc robiliśmy wszystko co do tej pory ciągle oczyszczając nosek i Teraz już naprawdę jest lepiej. Xxx Przepraszam ze na razie tylko o sobie ale 4 rano my po karmieniu i dopiero przeczytałam kafe wstecz a duo tego ciężko do każdej coś napisać i zapamiętać. DZIEWCZYNY zdrówka dla Was i Maluszkow. A ja postaram się już na bieżąco zerkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się pochwalilam. Mała siorbie noskiem cały czas i ma ciągle zatkany. Ani sól fizjologiczna ani otriven nie daje narazie rady. A maści majeranek owej w aptece nie mieli musze zerknąć może do rossmanna albo coś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium-jestem w tej grupoe to wypytam tylko napisz mi raz jeszcze wszystko dokładnie o tych kupach i co odstawilas. Xxx Safari-no u nas wlasnie masc majerankowa pomogla pod noskiem jak smarowalismy, moze uda wam sie ja znalezc. Xxx A co do kropelek to w sumie juz jakis czas temu je odstawilismy, chyba jeszcze przed świętami i bylo ok ale tez odstawilismy wit k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari, probowalas niemiecki ebay? w UK jest duzo sprzedawcow z pl lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×