Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Ags dobrze, że wspomniałaś - ja czekałam równe 6 tygodni i .... Pierwsze 2-3 razy mnie lekko bolały na początku - tak jakby było za ciasno, ale teraz jest już dobrze, lepiej niż przed ciążą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags ja też miałam mega stres przed seksem, byłam spięta jak nastolatka przed pierwszym razem, już chciałam to nawet przełożyć na inny dzień ale w końcu po baaardzo długim intro się wyluzowałam i uffff było tak jak wcześniej :):) Gosia do boju haha! :) tylko generalnie na razie mamy bardzo mało okazji przez tą małą bezsenną terrorystkę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marita ale ładnie Twój Bartuś przybiera! Dzielna jesteś że tak ogarniasz jeszcze studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej dziewczyny, czy Wy jeszcze spicie ze tu taka cisza dzisiaj? xxx My czekałysmy od rana na ta koleżanke ktora miała sprawdzic to napiecie u Hani, ale oczywiscie z znaszym szczesciem sie rozchorowała :/ no i dalej jestesmy w niepewnosci! A może to los specjalnie tak układa sie żebym juz nie wymyslała......Nocka u nas o dziwo w miare przespana. Kąpiel o 19,30 mleczko o 23 potem o 4 i o 7 obylo sie w miare bez spięć i wygięc.Może to faktycznie ten brzuszek jej jeszcze dokucza. Dzis ide do Pani doktor po receptę na mleko, ciekawe czy skroi mnie jak za wizytę czyi 70zł. xxx Laski jak u Was wygląda przyjmowanie księdza ktry chodzi "po kolędzie" ? Ja w tamtym roku nie przyjmowalam i w ty też nie będę....dziś chodzi w moim bloku. Mam troche wyrzuty sumienia ale jak pomysle ze zacznie nas umoralniać ze zyjemy bez ślubu itp to szlag mnie trafia :/ xxx Jak tam Wasze maluszki w nocy spały? xxx A i jeszcze jedno, co myślicie gdybym dala Hani juz troszke na łyżeczke soczku z jabłka? oczywiscie sama go wycisnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej dziewczyny, czy Wy jeszcze spicie ze tu taka cisza dzisiaj? xxx My czekałysmy od rana na ta koleżanke ktora miała sprawdzic to napiecie u Hani, ale oczywiscie z znaszym szczesciem sie rozchorowała :/ no i dalej jestesmy w niepewnosci! A może to los specjalnie tak układa sie żebym juz nie wymyslała......Nocka u nas o dziwo w miare przespana. Kąpiel o 19,30 mleczko o 23 potem o 4 i o 7 obylo sie w miare bez spięć i wygięc.Może to faktycznie ten brzuszek jej jeszcze dokucza. Dzis ide do Pani doktor po receptę na mleko, ciekawe czy skroi mnie jak za wizytę czyi 70zł. xxx Laski jak u Was wygląda przyjmowanie księdza ktry chodzi "po kolędzie" ? Ja w tamtym roku nie przyjmowalam i w ty też nie będę....dziś chodzi w moim bloku. Mam troche wyrzuty sumienia ale jak pomysle ze zacznie nas umoralniać ze zyjemy bez ślubu itp to szlag mnie trafia :/ xxx Jak tam Wasze maluszki w nocy spały? xxx A i jeszcze jedno, co myślicie gdybym dala Hani juz troszke na łyżeczke soczku z jabłka? oczywiscie sama go wycisnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No ja tez podziwiam za te studia;) xxx U nas tez byl sters przed pierwszysm razem tym bardziej ze lekarz powiedział ze bedzie polec;) ale nie było tragedii;) a w sobote to dopiero zaszalelismy;))))) tym bardziej ze przez to wiatrzysko pradu nie mielismy;)))) Aby patrzec ja drugi raz zajde;)))) xxx Dzis przyszła moja nowa bluzka na zumbe, instruktorka sie wykurowała wiec w piatek lece spalac kalorie;) hura!!!!! xxx Gosia zazdroszcze figury; laska jestes jaknie wiem co. xxx chyba tylko mój Leon jest takim leniuszkim bo jeszcze tak ładnie nie trzyma głowki jak wasze dzieciaczki;))) ale cwiczymy wiec mam nadzieje ze to tylko kwestia czasu;))) xxx Idziemy odiadek szykowac bo moj mały ksieciu sie obudził;))) xxx Miłego dnia dziewczyny. Zajrzę pozniej;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, kurcze my też juz po pierwszym seksiku, ja to nawet nie pamiętam kiedy to było hehehe za pierwszym naszym razem Zuzanka spała sobie w swoim łóżkowym kąciku więc my na 2 końcu, akcja się rozpoczeła i nagle jakos tak niezamierzenie zerkam na Zuzkę a ta patrzy na nas, oczy wytrzeszczone, cicha jak nie ona, boziu patrzy jakby rozumiała myslę sobie f**k i cały nastrój minoł, no cóż zawstydziła mnie :P nie mogłam się przełamać i chwilę szlak trafił :) mnie nie bolało nic ale ja za radą Agaguli zakupiłam żel nawilżający i hm nie żałowaliśmy go sobie :D było ciasno fakt ale żadnych boleści nie było :) od tego czasu nie kochamy się przy niej nawet jak śpi, bom sie wstydzę :P korzystamy więc z tych nelicznych chwil gdy jest huśtawce czy foteliku i przytnie komara :P hehehehee jezu a tych jej ślipi wpatrzonych w nas to w życiu nie zapomnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek847
Anja caly czas mial te piąstki zaciśnięte jak chcialam mu umyć dlon to sila paluszki odginalam i rzeczywiście byl asymetryczny Xxx Recepty na plaski brzuch nie mam poprostu czas zrobil swoje zdjęcie na fb to po 2 latach po porodzie Xxxx My tez z kościołem na bakier ale jak synek poszedl do szkoly to niestety mysielismy sie zmobilizować bo przeciez komunia. Tak wiec chodzimy z nim na zmianę czyli każde z nas co drugi tydzień Xxx Magda ja pierwszy rok syna caly przeplakalam ciągle w nerwach, stresie teraz tak lekko o tym pisze bo to juz minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej dziewczyny, czy Wy jeszcze spicie ze tu taka cisza dzisiaj? xxx My czekałysmy od rana na ta koleżanke ktora miała sprawdzic to napiecie u Hani, ale oczywiscie z znaszym szczesciem sie rozchorowała :/ no i dalej jestesmy w niepewnosci! A może to los specjalnie tak układa sie żebym juz nie wymyslała......Nocka u nas o dziwo w miare przespana. Kąpiel o 19,30 mleczko o 23 potem o 4 i o 7 obylo sie w miare bez spięć i wygięc.Może to faktycznie ten brzuszek jej jeszcze dokucza. Dzis ide do Pani doktor po receptę na mleko, ciekawe czy skroi mnie jak za wizytę czyi 70zł. xxx Laski jak u Was wygląda przyjmowanie księdza ktry chodzi "po kolędzie" ? Ja w tamtym roku nie przyjmowalam i w ty też nie będę....dziś chodzi w moim bloku. Mam troche wyrzuty sumienia ale jak pomysle ze zacznie nas umoralniać ze zyjemy bez ślubu itp to szlag mnie trafia :/ xxx Jak tam Wasze maluszki w nocy spały? xxx A i jeszcze jedno, co myślicie gdybym dala Hani juz troszke na łyżeczke soczku z jabłka? oczywiscie sama go wycisnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Oj ale mi dodalo tych postow :/ sorki za zasmiecenie stronki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Ty powinnaś jakiegoś bloga pisać bo ja zawsze umieram ze śmiechu jak czytam! Wyobrazilam sobie te wielkie oczy Zuzki :D Anja ja też księdza nie wpuszczam i nie mam wyrzutów sumienia. A z tym sokiem z jabłka to ja bym poczekała jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
stokrota33-------33l------3dz------02.10-----synek------- 350 0/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3320/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn nata91lia----------23l-------1dz------3.11--------Nikoś ----4530/59---cc newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Matosza-----------38 l-------3dz-----09.11.----Kalina-------3980/60----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 -----Emilia--------3444-----sn Misiula24---------25l--------2dz------12.11-----Mikołaj- -----3300/54--cc gosiaczek847----30l--------2dz-----13.11-----Nataniel---3 320/56----sn Neska851---------29l-------1dz------13.11------Michaś--- ---3330/54-sn Marita1990-------24l--------1dz------13.11 -----Bartek----3600/54----sn nfocat-------------26l-------1dz------14.11-----Jeremi--- -3320/53--cc Jola1710---------30l-------2dz------16.11------Lena------ -3020/?---sn Mila85--------------29l-------1dz------17.11----Hania---- ---3040/54--c ania3211----------31l--------2dz-----18.11-----Hubert---- 3080/54--cc magdalenkamz-24l--------1dz------21.11------Bartek-----37 20/55--sn zawiecha---------24l--------2dz------24.11---------córka repetytorium----29l--------2dz------28,11-----Asia------- - 3405/54--sn CZEKAJĄCE: kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
dziewczyny szukałam naszej tabelki zeby sobie przypomniec kiedy rodziłysmy i jakie ''stare'' sa juz nasze dzieciaczki ale znalazła aby ta wersje;) xxx Ach i ogomna radosc u mnie od rana;))))))) Leonkowi sie przypomniało ze mama ma cycusie i juz od rana razy ssał sobie;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mam które już mają doświadczenie. Może macie swój nr 1 w wyprawce i chcecie się nim podzielić? www.MartynaG.pl Zapraszam na mój blog o ciąży, o wyprawce, o porodzie, o zakupach, o życiu mamy i wychowaniu małego człowieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Claudina, to ja tez nie będę miała :-) tylko obawiam sie tego ze sam przyjdzie pod drzwi i bedzie dzwonił dzwonkiem! Jak ja to mowie "wierze w Boga a nie w księży: :-) Wiecie byłam kiedys z jednym takim na imprezie to prosil mnie zebym nikomu nie mowila ze on jest ksiedzem. Miał marynarke za tysiac zlotych recznie haftowaną i buty pewnie warte tyle co moja cała garderoba, od tamtej pory nie cierpie księzy! xxx z tym soczkiem to moze faktyczznie sie wstrzymam. niby mowią ze po 4 mesiacu dopiero mozna wprowadzac przy karmieniu mm. u Nas 3 miesiace i tydzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Anja-ja tez bym poczekala z soczkiem nie ma co obciazac brzuszkow;) Xxx Moj maly chyba ma kolejny skok bo od wczoraj prawie nie spi:/ oczy czerwone ale zasnie na 5min i koniec. Wczoraj go nie kapalam bo padl juz o 19 i co? O 19.30 sie obudzil i siedzial z nami do 22! Myslalam ze zwariuje. Ale pozniej na jedzenie sie obudzil o 3. Bylismy dzis na spacerku, jeden w nosidle a drugi za reke:) niby tylko 30min ale przewialo nas niezle! Gosia ty jeszcze pamietasz jak na złotych lanach wieje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
A moja dla odmiany caly czas spi od rana. Obudzila sie na jedzenie i dalej w kime na macie. xxxx Iza doskonale Cie rozumiem, bo ja tez przy Emi jakos nie bardzo moge, mimo, ze spi. A z Bartkiem to juz wogole trzeba uwazac, bo on potrafi z nienacka nam do sypialni wpasc. Dlatego poki nie mam 100 % ze on spi z seksu nici. A on teraz o 22 spac chodzi, wiec ja jestem zazwyczaj tak zmeczona, ze nic mi sie nie chce. xxxx Andzik, to moze Leon bedzie mial rodzenstwo szybciej niz myslalas :) xxxxx Anja szkoda, ze kolezance nie udalo sie przyjsc, ale ja mysle ze nie masz co sie martwic :). xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Ags-moj 3dni wcześniej spal cale do poludnie, zjadl i szedl spac dalej:) a teraz cos sie stalo:/ mam nadzieje ze minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
No Andzik może akurat się udało, podobno po porodzie jest bardzo szybko po raz drugi zajsc! xxx Ags tez sobie mysle ze jednak jestem przewrazliwiona troche :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
nie ukrywam ze bym chciala ale gdzies z tylu glowy siedzi mi ze moglo by byc cos nie tak z ciaza ze nie daj boze bym musiala lezec a. nie za bardzo miabym mi kto pomoc z Leonem. a w ogole tak mi dziwnie ze tyle lat sie staralismy i nie wychodzilo a teraz by bylo bez problemu.. jakos nie wierze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik ja znam taki przypadek, znajomi starali sie 6 lat. Udalo sie :-) Urdzila im sie corka za 12 miesiecy syn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik ten gość to ja Anja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik mojego kamila znajomy tez tak miał - leczyli się prawie 10 lat i nici, zrezygnowali i pogodzili się z tym że dzieci mieć nie będą i zaszli w ciążę, wiadomo radość wielka ale też szok i niedowierzanie. Po jakims czasie bach 2 ciąża, szok jeszcze większy i totalnie niedowierzanie, ale największe zasko mieli jak zaszli w 3 ciążę :) wszystkie rok po roku :D ten kolego opowiadał o tym Kamilowi jak przechodziliśmy załamanie bo rok czasu i nic, i on mu mówił wtedy "uważaj stary bo jak zrobisz 1 to potem już nie wychamujesz, będą szły jedne po 2 hurtowo " ;) my na razie półki nie zdecyduje sie na jakąś konkretną anty to używamy prezerwatyw, ale ich zakładanie jest dla nas przynajmniej, tak strasznie śmieszne, że czasem tez marnujemy chwile na śmiechy :) czujemy sie jak małolaty, nie dość że szukamy okazji jak mała śpi, czasem jak śpi w łóżku szukamy innej fajnej lokalizacji to jeszcze potem szukamy prezerwatyw, no śmiech totalny, więc jak już wszsytko się ku sobie złoży i się zgra to zamiast działać się śmiejemy :) w takiej sytuacji o powiększenie rodziny będzie ciężko :) xx Ags hehehe a Bartek nadział się kiedyś na rodziców w akcji ?? :P xx zimowamamo moja Zuzka zawsze tak śpi, tzn nie śpi w dzień :) czuwa pół godz i śpi 5 min i tak w koło macieju :) wyjątki to spacer lub jazda autem bo wtedy spi ile wlezie :) ale ja umiem ją już troszkę zająć w dzień a w nocy teraz jak zasypia ok 22 to budzi się ok 5 rano :) je i śpi do 8 :) bajka po prostu ;) XX Anja ja też bym jeszcze poczekała, czytałam kiedyś że rozszerzanie diety i te sprawy lepiej jest zacząć później niż wcześniej ze względu na to że że dzieci mają nieprzystosowane jelita i jeśli zacznie się za szybko to potem w przyszłości mogą być z tym problemy :) ja jak sama jestem w domu to tez księdza nie przyjmuje, jak jest babcia to sobie wpuszcza go :) xx apropo spania Zuzka tak zasneła na spacerze że śpi sobie w kuchni, babcia nad nią czuwa a ja mam chwilę wolną i co bu tu duzo mówić normalnie się nudzę ;P rano ogarnełam, obiad uszykowałam, spacer tez zliczony i już chcę by to moj***aby wstało :D xxx miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Andzik zycze Ci calym sercem calej gromadki pociech:-) tylko Ci nie mowili nic ile odczekac po cc? Bo mi mowili ze minimum rok. Moze lepiej dopytaj. Xx Anja kiedys po skonczonym 3 m-cu juz dawali soczek - moja mama juz odlicza dni kiedy Mieszka nakarmi ;-) Xx Iza poplakalam sie:-) wyobrazilam sobie te oczka wpatrzone w rodzicow ktorzy po cichutku chca ,,zgrzeszyc,, hehe a tu nic z tego:-D Xx Ja przylapalam za mlodu rodzicow...jakos potem nie mialam wiekszej potrzeby przytulania sie do nich :-P Xx Dziewczyny od placzacych dzieci - moze wasze pociechy lubia ciepelko i trzeba je cieplej przykryc? Moja bratowa tak miala z corka:-) ciale sie budzila i plakala a jak moja mama przykryla kolderka to cala noc przespana:-) Xx Moj Miechulec uwielbia ciepelko! U mnie czapka to podstawa...jako mors wiem ze cieplo ucieka przez glowe wiec czape mamy zimowa a na punkcie uszu jestem przewrazliwiona:-P widocznie starej daty jestem :-P ale za to nie ubieram go zbyt cieplo;-) Xx Znowu mam okres:O ciaza to byl piekny stan...podobalo mi sie;-) Xx U mnie juz daaawno po koledzie. Bylo spoko-bez kazania:-) Xx Co do sexu to juz nie zlicze ile razy juz bylo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1987
witam lata świetlne mnie tu nie było mała się urodziła 14 listopada o 7:24 przez cc .... ja dostałam ciśnienia 230/120 wody były seledynowe.....ogólnie koniec ciąży to była tragedia.....łącznie przytyłam w ciąży 50 kg z czego 36 to była sama woda tak spuchłam....36 kg straciłam w ciągu pobytu w szpitalu....leżałam tam dwa tygodnie i nie chcieli wcześniej rozwiązać ciąży mimo że ciśnienie miałam takie że brałam 4x po dwie tabletki maxymalną dawkę obrzęki miałam takie ze chodzic nie mogłam...to było zatrucie ciążowe tylko białka w moczu nie było i co i czekali a gdyby mi wody nie odeszły to co ??? nie chce nawet myslec...natalia dostała 9 pkt w skali apgar ważyła 3900 przy wypisie 3570 karmie ja tylko mm bebilon comfort zjada po 120 ml co 3,5 - 4 godziny teraz wazy 5700....rozwija sie dobrze ale to cud ze tak jest nawet nie chce myslec co by było gdyby te wody mi nie odeszły masakra.....ona byłaby albo niedotleniona albo mega chora gdyby napiła sie za duzo tych wód płodowych i byłam w szpitalu to tak długo przetrzymali bo urodziłam w 39t2d masakra,,,,czytam was na bieżąco tylko czasu brak na pisanie pozdrawiam każdą z was spróbuję się częściej udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kita fajnie ze jestes i dobrze ze wszystko szczesliwie sie zakonczylo! Ale mialas przezycie:O a jak Twoja corcia ma na imie?:-) no i duza z niej dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej Kita, super że sie odezwałaś :-) Buziaczki dla Natalki i super ze wszystko dobrze się skonczylo i te wody jednak odeszły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Czesc wam Kita gratuluje coreczki. Dobrze ze wszystko ok i ze zdrowa. Xx Wiec tak my dzis bylismy na szczepieniu!! Masakra...3 klucia i za kazdym razem straszny placz a ja plakalam razem z. bartusiem jak zobaczylam jak gleboko te igly wbijaja. :( Przez 3 godziny byl spokojny ale teraz w domu ciagle placze. Tatus caly czas z bartusiem chodzi i go buja a on usnie na chwilke i zaraz sie wybudza ze strasznym placzem, gorszym niz przy brzuszku wiec wiem ze to po szczepieniu. Czuje ze noc bedzie bardzo ciezka. Xx Co do kolek Doktor kazala odlozyc debridat skoro przez miesiac nie zauwazylam poprawy a na to jego ciezkie usypianie wieczorami kazala kupic czopki viburcol. Dalismy mu od razu dzisiaj ze wzgledu na to szczepienie ale cos nie zabardzo one bartusia upkajaja tak jak pisalo na ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×