Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość
,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Kitka dobrze ze jestes i ze wszystko dobrze sie skonczylo. i gratuluje:-) xxx Magda wspolczuje przezyc u mnie bylo to samo. xxx dziewczynki ja juz po wizycie u fryziera:-)))) scielam sie na krotko;-) i troche kolor przyciemnilam:-) od razu lrpiej sie czuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1987
moja córcia to Natalia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda daj ty temu dziecku po prostu święty spokój.Noszenie,kołysania,,czopki?sobie włóż na uspokojenie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
///////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiecha
Meldujemy się! Mała rośnie, ze względu na niedotlenienie musimy jeździć non stop po lekarzach, ale wszystkie badania w porządku. I tak co chwilę się kontrolujemy. Ja szukam pracy, jutro idę na rozmowę jako Agent Nieruchomości. Mam dość siedzenia w domu :P Jednak te dwa lata to stanowczo za długo :P Claudina jak wy się macie? U nas bez zmian, żeby ją uspać trzeba się nieźle nakombinować :P potem przesypia całą noc - jeszcze śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldujemy się! Mała rośnie, ze względu na niedotlenienie musimy jeździć non stop po lekarzach, ale wszystkie badania w porządku. I tak co chwilę się kontrolujemy. Ja szukam pracy, jutro idę na rozmowę jako Agent Nieruchomości. Mam dość siedzenia w domu :P Jednak te dwa lata to stanowczo za długo :P Claudina jak wy się macie? U nas bez zmian, żeby ją uspać trzeba się nieźle nakombinować :P potem przesypia całą noc - jeszcze śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
magda ale viburcol ni jest lekiem uspokajajacym - to czopki - pomagaja zrobic kupe i przy kolkach :) wspolczuje szczepienia, ja ide jutro :) xxx jutro tez ide drugi raz do chirurga. Juz jestem po usg i mam kamice zolciowa po ciazy :/ pewnie bedzie trzeba wycinac:/ super bo wizja pobytu w szpitalu w okresie kiedy karmie nie napawa optymizmem. Maly bedzie musial byc na mm kilka dni i mam nadzieje ze nie drzuc****ersi... xxx kita kurcze 50 kg masakra- lekarz to kretyni ,na serio nie mogli wczesniej interweniowac?? Tak czy siak wazne ze obie jestescie zdrowe:) A Twojha coreczka urodzinla sie w tym samym dniu co moj Jeremi :) Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Noc juz za nami. Bartus do godziny pierwszej w nocy spal po pol godziny i sie regularnie budzil z poplakiwaniem. Potem do 3.30 nie spal wcale potem juz spal z nami w lozku do 6. Xx Po tych szczepieniach robi wiecej kupek i to takich o mocnym kwasnym zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej dziewczyny Czy u Was kafe też tak zamula? mi sie wcale nowe posty nie pokazują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
cos kafe szaleje inei pokazuje mi nowych postow, mojego tez nie dodalo :/ xx magda viburcol to nie jest lek uspokajajacy - on ma pomoc przy ku[ie i ewentualnie przy kolkach:) xxx ja juz po usg jamy brzusznej i mama kamice zolciowa po ciazy- pewnie do chirurgicznego usuniecia wiec czeka mnie szpital i nie wiem co wtedy z malym i karmieniem ?;/ xxx kita gratuluje i zycze zdrowia, dobrze ze wszystko sie skonczylo w porzadku choc lekarze to jakas masakra:/ A Twoja cora urodzila sie w tym smaym dniu co moj Jeremi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny co do kolendy to my przyjmujemy;) Moja tesciowa juz od wczoraj lata jak kot z pacharzyna i sprzata cały dom;) przestawia meble kwiaty i co tylko sie da i pyta co chwile czy tak moze byc. ja zaraz jade placek odebrac bo moze ksiadz by herbaty sie napil a sama herbata nie moze byc tylko z plackiem;))) a i chyba pojedzie jeszcze szklanki kupic bo te co ma to chyba nie sa zbyt odpowiednie dla kasiedza;)))) no mówie wam sraczka na maxa;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Jezu Magda doskonale Cię rozumiem! ja też ryczałam na szczepieniu. Michał był dzielniejszy ode mnie, płakał ale chwila i się uspokajał. Na samą myśl o kolejnym szczepieniu (5 lutego) mam ciarki. Pocieszające jest to, że w naszym przypadku nie było żadnych odczynów poszczepiennych. Nie miał gorączki, miejsca wkłucia nie były zaczerwienione, nie płakał, nie był przesadnie śpiący. To duży plus. Oby tak było i tym razem. No a jak nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Magda doskonale Cię rozumiem! ja też ryczałam na szczepieniu. Michał był dzielniejszy ode mnie, płakał ale chwila i się uspokajał. Na samą myśl o kolejnym szczepieniu (5 lutego) mam ciarki. Pocieszające jest to, że w naszym przypadku nie było żadnych odczynów poszczepiennych. Nie miał gorączki, miejsca wkłucia nie były zaczerwienione, nie płakał, nie był przesadnie śpiący. To duży plus. Oby tak było i tym razem. No a jak nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej hej Magda u nas viburcol w ogóle córce nie pomagal!:( xxxx kita wow to mialas przeprawę szczerze wspolczuje!szczere gratulacje z okazji narodzin córeczki,bardzo sie ciesze,ze wszytko dobrze!!! xxxx Zimowa mamo,moze Ty doradzisz,odstawilam nabial,owoce smażone,Wit k,a te kupy raz ladne,trzy dni brzydkie sluzowate czasem z niteczka mikro krwi;!!co ja mam robić??posiewy moczu i kalu ok!juz naprawde jestem na granicy odstawienia choc strasznie nie chce:(poza tym mala wesola,nie ma kolek,uśmiecha sie wszystko ok!!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Magda a wiesz,ze są kolki emocjonalne???polozna mi mowila,ze jak matka sie spina i cały czas stresuje to dziecko tak moze reagować!!!my tych czopków próbowaliśmy używać przy okropnym ząbkowaniu,ale nic nie pomagaly. xxxx zawiecha juz chcesz do pracy?!?!wow!!!!ja będę szukać na spokojnie za rok,bo podobnie jak u Gosi nie dostalam przedluzenia umowy...teraz chce pobyć z dziewczynami moimi:) xxxx starsza mi tak dala do wiwatu,ze masakra...czasem kochane dziecko a czasem szatan wcielony:/ xxxxx do mam dwójki,puszczacie starszakow do przedszkola???szkola wiadomo trzeba,moja jest chorowita i do pierwszych szczepień pediatra kazala jej nie posylac,a szczerze boje sie ja puscic,we wrześniu po 4dnisch byla chora!:/ xxxxx my juz dawno po seksiku,bylo ok,nie bolalo jak po pierwszym porodzie,roznicy nie czuje;)tylko czasem mam plamienia po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Nfocat a masz ci los,to sie porobilo,a musisz teraz to usuwac??? xxxx musze sie pochwalic dzis moja mala przekrecila sie z brzuszka na plecki:D czad jak szybko!!!! my na razie tez nie szczepimy,chce te kupy na prosta wyprowadzić najpierw a nie obciążać jeszcze org.dodatkowo. Przez to na rota nie będziemy szczepić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andziak! niezle u Was z tym księdzem :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Neska Nocka.placzliwa do godziny pierwszej pobudki co pol godziny. Potem do 3iej wcale nie spal a potem juz jakos poszlo i spal z nami w lozku. Xx Nfocat i Repetytorium Viburcol kazala mi doktorka kupic jak jej powiedzialam ze bartus zle usypia ze co chwile sie budzi, powiedziala ze te czopkigo troszke wycisza i na opakowaniu tez tak pisze ze dzialaja uspokajajaco w stanach goraczkowych, zabkowania i kolkach. Czytalam wiele dobrych opinii na temat tych czopkow ale jak widac nie kazdemu dziecku pomagaja. Zobaczymy. Xx A bartek jeszcze przytyl po 2 tygodniach 480 no ale wiadomo dokarmiam butelka. Xx Nie wiecie moze czy jest jakas mocniejsza masc na brodawki niz np maltan bo mam takie poranione i nie wiem co z tym zrobic smaruje, wietrze ale po kazdym nocnym karmieniu jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda Magda ty wyluzuj dziewczyno bo wykończysz siebie i dziecko:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny ja juz po kolendzie;-) Leos byl grzeczny, tesciowa tez;-p xxx u nas w koncu pogoda sie poprawila i wyszlismy dzis na spacetek;-) az sie nie chce wierzyc ze to zima;-) xxx Leos pobil dzisiaj rekord w siedzeniu w bujaczku;-) spokojnie ogarnelam obiad a on grzecznie sobie lezal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×