Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

W nocy wstaje 3-4 razy na jedzenie, i budzi sie ok 6.30, dzisiaj poszalala i wstała o 8.30 ja juz przed 7 byłam wyspana tak mnie wytrenowala;) X Jak popołudniu usypianie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina tripp trap kupiłaś?;) X Izus, Zuzia jak sie macie? X Anja, jak brzusio Hani? X Widze ze nie tylko mój Mery Kim waga ciężka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Emi - żyję ;) CHCEMY CIĘ NA FB!!!!! reszte napisze potem bo moj maly terrorysta chce juz i siedziec i chodzic i wszystko jesc i wszystko widziec....chce wszystko oprocz spania....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym tyg byłam u gin, dr była w szoku ze urodziłam sn, bo stwierdziła ze nue ma śladu i ze moge kłamać ze nie rodziłam... Hmm tylko komu;)? X Wlasnie dzwonił maz, znowu chory, a dopiero co na prosta z chorobskami wyszliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziwne ale dzwonila do mnie środowiskowa umówić się na jutro na odwiedziny malego. Cieszę się bo sobie chociaż mieszkanie trochę dziś ogarne a jutro jak będę miala jakieś naczynia tylko w zlewie czy cos to się nie będę przejmowowac. Xx Bartus dobrze lepiej nie wiem sama juz czy to bylo katar czy co no ale doktor stwierdzi la ze jest przeziębienie bo mial 3 dni temu katar i te oczka mu tak lzawily. Xx U nas w dzień usypianie ciężko bo wczesniej nie da znać ze jest zmęczony tylko dopiero później daje ale juz mega krzykiem ze lulam pól godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi ja czekam az jest bardzo zmęczona, wtedy ją ubieram, pakuję do wózka, robię dwie rundki dookoła bloku i śpi. Wtedy wracam do domu, wózek na balkon i mam jeszcze z godzinę spokoju. Jak mi się czasem rzadko uda ją uśpic popołudniu w domu to i tak się budzi za 20 min a na dworzu śpi długo. No i teraz przez ten płacz w wózku wychodzę dopiero jak jest bardzo zmęczona i wiem na pewno że uśnie, bo inaczej będzie ryk. A teraz tata wziął małą marudę na spacer a ja mam błogi spokój, jak mi dobrze!! :D kupiłam tripp trapp! Drogi był, ale czaiłam się na niego odkąd jeszcze byłam w ciąży :D Agagula nie nudzisz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Ags u Was to faktycznie może być reakcja na miksturę :) X Safari u mnie Ada jak wepcha za daleko palce to ma odruch wymiotny i tyle, nie krztusi się. X Repetytorium ja wkrapialam mleko małą strzykawka, którą zresztą dała pani dr :) X Wczoraj się żaliłam, że Ada nie wyciąga rączek do zabawek a dziś sukces! Co prawda póki co tylko prawa rączka w górze ale i tak się cieszę ;) no i spędziła dzięki temu na macie godzinę! Co oczywiście się wczesniej nie zdarzyło :) X Katka zdrowia życzę :) Ja myślę, że skoro synkowi zależy to możesz zadzwonić i spytac czy dostali zaproszenie, bo jakieś nieporozumienie wyszło i niech już się oni martwią co powiedzieć X Claudina nim się obejrzymy, będziemy śmigać z krótkim rękawkiem ;) X Malwi fajnie, że chrzciny udane no i udanej sesji powtórkowej :) Powodzenia na szczepieniu. Hehe ja ostatnio jak przytulilam Ade policzek do policzka to mi go wessała ;) dobrze, że malinki nie zostawiła. U nas Ada w dzień zasypia w wózku, najlepiej jak jest wożona i obowiązkowo smoczek i pieluszka lub kocyk na buźce :) Gratuluje pięknego powrotu do formy "tam" :) X To chyba mogę już dołączać na fb, skoro nikt się nie wypowiedział przeciw :D moje inicjały to EG, powiedzie mi tylko jak Was znaleźć, bo pamiętam, że grupa nazywała się jak tu na forum, ale chyba były jakieś zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Losie...dziecko chce mnie wykonczyc! On teraz chce widziec wszystko! Nie daj Boze przy nim jesc i mu nie dac polizac! Tak mlaska az dostanie! Dzis polizal czekolade i mialam spokoj przez 15 min bo sie oblizywal!:-) uwielbia jablko z bananem - az krzyczy ze chce jak go za wolno karmie:-) jagody to samo:-) brokul byl...ale hitem jest zupka z marchewka, pietr***** selerem i ziemniak:-) kupe robi juz ,,sztywna,, i zazwyczaj o 5 rano:-) ostatnio tak wstajemy...zeby go czyms zajac chodzimy do kosciola - sprawdza sie droga krzyzowa - z jednej strony obserwuje ksiedza i ministrantow ktorzy chodza do stacji a z drugiej strony oglada ludzi ktorzy sie spoznili:-P jest mega szczesliwy - no I w chuscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Emi grupa jest tajna - safari musi ja odtajnic ;-) no i listopadowe mamusie... Xx Safari - wtajemnicz Emi:-) Xx Zaksztuszenie - masakra - wspolczuje przezyc :O to musialo byc straszne... Xx TAK! Po 30-stce sex jest SUPER:-D :-P potwierdzam ;-) Xx Claudina - my bylismy w lasach oliwskich - mlody przez ponad godzine liczyl drzewa ;-) Xx Malwi - ale z Merry jest ,,babeczka,, :-) slicznota:-) chyba co wieczor masz u meza masarz plecow co?:-) Xx W koncu zjadlam normalnie obiad - Misiek padl... Xx Chodze ostatnio nerwowa :O Xx Moj M po doslownie 15 min. z Mieszkiem tez byl nerwowy :-P Xx Chce wiosny! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. My też już po Chrzcinach. Wszystko się udało, Michał był grzeczny jak aniołek, nawet się nie skrzywił. Na imprezie też był grzeczniutki i oczywiście rozpieszczany przez wszystkich. Tylko rączki i rączki i dzisiaj do 16 był taki marudny, że myślałam, że mi te ręce uschną. Jestem padnięta, do tego m wyjechał w delegację do środy. Dziewczyny współczuję przeżyć z zawieszaniem, to musiało być straszne. A to co Ty Gosia przeżyłaś ciężko jest mi nawet sobie wyobrazić, współczuję. Jeju jestem tak zmęczona, że nie pamiętam co miałam komu odpisać, wybaczcie. Idę się położyć, miłego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Dwie godziny usypiania. Dzień w dzień. Niezależnie od niczego zawsze minimum dwie godziny wyciszania jej. czy ja kiedyś będę mieć normalny wieczór? Jak słyszę że Wasze dzieci zasypiaja o 19-20 to mi się płakać chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula hehe Twój Miesio to wykapana mamusia jeśli wchodzi o jedzonko :D ale to musi być zabawny widok jak tak mlaska i czeka hehe X Neska super, że chrzciny udane :) X Matko jak Was czytam z tymi nocnym pobudkami co chwilę, noszeniem non stop, wstawaniem o 5 godz itd.. To po prostu przeogromnie doceniam, że moje dziecko tak ładnie śpi w nocy, wstajemy po 8 , sama zasypia.. Naprawdę można złapać dola, mi chyba zabrakło by cierpliwości, więc tym bardziej podziwiam, że dajecie radę :) Obawiam się, że mój limit się wyczerpie i przy kolejnym dziecku nie będzie tak kolorowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo:) Jak dziewczynki nocka minęła? X U nas 3 albo 4 pobudki na jedzenie juz nie pamietam;) pobudka 6,30 stanowczo za szybko:/ a wczoraj padła jak kloda bo jej jedna drzemke w dzien ominelam, az byłam w szoku ze tyle wytrzymała. X Czekam teraz na koleżankę, Marys ma drzemke, pozniej idziemy na jakis spacer, bo jest piękna pogoda. X Co na obiad? Pomysłu brak... X Emilia ty masz jakiegoś anioła a nie dzuecko;)? X Claudina ty tez masz anioła tylko zbuntowanego;) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula, ja tez bywam znerwicowana, ostatnio musiałam wyjsc z pokoju odetchnąć głęboko, policzyć do 10 i dopiero do niej wrócić... Uczymy sie cierpliwości, opanowania i radzenia sobie z nerwami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Malwi heheh ja przy starszej do 100bym mogla liczyć i nie wiem,czy by pomoglo:)daje mi popalić,oj daje...na początku bylo super z mlodsza siostra,pozniej juz nie tak super,a teraz ma chyba etap buntu na rodzeństwo...mam ndz,ze to minie. xxxx pogoda extra dziewczyny Wy wychodzicie na spacerku jak dzieci maja tylko katar? Moja kumpela ma 3m.synka wcz byli u pediatry i kilka dni w domu kazala siedziec!a ja zdurniałam,bo wcz bylam:/i dzis tez chcialam na godz wyjsc. xxxx ja nie wiem jak Wy te mleko do nosa wkraplacie"???probowalam za rada Emilii mala strzykawka wkroplic,to tak sie zaczela krztusić,ze pamiętając historię Palki z zadlawieniem i inne,przerazilam sie naprawdę:(chcialam dobrze,a wyszlo jak zwykle,mam ndz.ze nic jej nie będzie:( xxxx Claudina z chęcią bym do Was dolaczyla i sie pokazala,ale FB zakladac nie chce:(mam jedynie nk,ale tez chyba ja usunę. Spoko,u nas wcz polozylam sie z mala po 20,mala zasnela 21,45;P a i ja drzemkę zaliczylam hihih niestety przyuczylam ja zasypiać przy cycku i mam takie efekty,zresztą nie ucze sie na bledach bo starsza to samo:)ale kiedy czlowiek zmeczony,to w sumie nie.mysli,ze za kilka miesięcy będzie mial problem tylko chce odpocząć i skoro dzieciak jest w koncu spokojny i drzemie,czemu nie?! xxxx Agagula hehe to za 4m.przekonam sie o tym sexie:)hihi Mieszko lubi jesc mówisz,super,niejadek to dopiero umie nerwów naszarpać:/moja starsza Np.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Fajnie,ze Wy juz po chrzcinach dziewczyny!!! Ja sie boje,bo moja taka maruda,będzie sie pewnie drzeć jak opetana hihih my 14os.zaprosilismy-lacznie ze mna i.mezem:p rodzinke mala mamy,a i tak niemal tys.zl.pojdzie. Ale jak liczylam w domu niewiele mniej by wyszlo,a ile sie narobić trzeba,plus dokupić talerze,polmiski,sztućce bo mam nieduzo także nie chce mi sie. xxxx Claudina ja Ci powiem,ze ze starsza to liczylam na to,ze chrzest cos zmieni:D niby wyksztalcona jestem,ale babcia nagadala jakiś glupot hihih niby nie wierzylam w to,ale taka desperacja juz byla,ze liczylam na cud po chrzcinach,no i sie nie doczekalam haha:D pisze to na wypadek,gdyby i w twojej rodzinie ktoś wysnuwal podobne teorie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Malwi u nas nocka standard ,zasnela o 20, jedzonko o 3 , następne o 6.30 i pobudka o 8. 30 :) chyba faktycznie mam anioła, zobaczymy czy przy zębach też taki anioł będzie ;) Ja dziś odpoczywam od obiadu, bo mąż pojechał w delegację na 3 dni, a wczoraj robilam a'la gulasz, może Cię zainspiruje :) X Repetytorium może jakoś za dużo tego mleczka wkrapiasz, nam pani dr kazała po 3 kropelki na dziurkę i ze 4 x na dzień X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
My z katarem wychodzilismy na dwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z tableta syna wiec tyle ile zapamietalam Xxx Na spacer wychodzenia z katarem Xxx Fajnie ze maluszki grzeczniutkie na chrzcinach i ze wszystko się udało Xxx Ja z usypianiem tez nie mam problemów ,buziak,lozeczko i wychodzenia z pokoju oczywiście przy zasypaniu musi być na budce pieluszka Xxx Kurcze my tez zwlekały z 2 szczepieniem bo najpierw przeziębienie potem chrzciny a teraz wczoraj miałam dzwonić a mały dostał jakiejś temp. 37,4 i lekki katarem tzn taka woda z noska podejrzewam ząbki ale jeszcze go po obserwuje Xxx W czwartek mój maz z teściem będą robić ogrodzenie Xxx Magda co do zanoszenia to nie chciałam cie przestraszyć tylko wyczulic ze jak dziecko robi się sine to jest to raczej zadlawienie a tak ogólnie to pamietaj ze to minie i najważniejszy jest spokój. Co do środowiskowej to fajnie ze zadzwoniła Xxx AGS ty tez się ta mikstura raczysz bleeeese Xxx Aga to cudne jak dziecko tak chętnie je Xxx Nocka od 20 do 7 rano z 1 pobudka na amciu o 3 Xxx Zjadlabym gulasz myyyy. Chyba jutro go zrobię z kasza i ogoreczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGS jak czytam o Emili to jestem w szoku ona to jest naprawdę spryciara a urodziła się tylko 2 dni wczesniej niż mój Natuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jak zobaczylam tego swojego posta to sama go nie zrozumialam ale to ten tablet tak namieszal....sory Pieluszka przy zasypaniu na buźce a nie na budce i wszystkie męskie formy zamieńcie na damskie a wyraz wychodzenia na wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja :) Gosia - fajnie się to czytało ;) xx ja tak na szybkiego bo spadamy na długi spacer bo jest cudnie a w domu Michu spać nie chce... xx obudziliśmy się o 5...jak od tygodnia... i standardowo kupa musi być...tylko że...dziś go przebieram - w półmroku - kupy nie ma - wyciągam pieluchę, podkładam rękę pod pupę w celu wsunięcia czystej - i nagle BĄK - no i leci kupa!!!! całe szczęście że on teraz robi "sztywne, zawinięte rogale" bo inaczej bym na dłoni tego nie utrzymała ;P a tak ładnie se zawinęłam w rogala i jechane ;) :D hehe sorki za opis - no ale tak było - aż dwa razy!!! hehe xx Claudina - chyba bym na Twoim miejscu kombinowała z tym usypianiem bo się wykończysz - może jest jakieś forum i z podobnymi problemami? xx miłego ciepłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej srodowiskowa u mnie byla. spoko babka mloda ma 2 corki po ubiorze stwierdzam ze taka luzara bo miala bluze dzinsy i adidasy takie skejtowe. nigdzie mi nie zagladala po mieszkaniu ani nic z tych rzeczy. zadala kilka pyatn odnosnie zdrowia malego, polozyla gona brzuszku zobaczyc jak glowke trzyma. i potem gadala juz tylko o rozszezaniu diety i tyle. mowila ze przyjdzie w 9 miesiacu i nie dlatego ze jest cos nie tak tylko ze u nich z przychodni tak zawsze chodza xx u nas tez ladna pogoda ale jeszcze jestesmy w domu bo czekalam na pielegniare a teraz maly mi padl i spi. potem z nim wyjda tak chociaz zeby pooddychal troche bo spac pewnie nie bedzie xx kurcze ja sie chyba nie dlugo zapre i bede bartka oduczala lulania na rekach bo juz sily nie mam on coraz ciezszy a kregoslup mnie boli ...tylko nie wiem czy wytrzymam ten placz xx fajnie ze kolejne chrzciny udane xx gosia wiem ze nie chcialas mnie nastraszyc czy cos tylko poradzic ale wiesz po przeczytaniu tego co przeszlas to samo teraz siedzi mi w glowie i pewnie nie tylko mi, wspolczuje na prawde i oby to sie nie przytrafilo zadnej z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Emi - brzuch mi ,,wyskoczyl,, od podjadania i niemaz zapytal czy znowu zaciazylam...:O swinia :-P wiec szlaban na kebaba robie :-) Xx Repetytorium - nooo to za 4m zaszalej :-) krzycz i stekaj tak glosno ile fabryka sily dala ;-) :-P tylko dzieci komus oddaj :-D hehe Xx Malwi - oj ja tez licze...czasem jak mam nerwa zaciskam zeby i mowie takim grubym glosem do Miechulca...,,co ty wyprawiasz maly gowniarzu...,,no i on wtedy tak strasznie zaczyna sie smiac ze mi przechodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej u mnie brak czasu na cokolwiek, teraz korzystam bo leżę już w łóżku ale zaraz idę spac. Staram się was podczytywac ale z pisaniem gorzej. U nas jak narazie wszystko ok Maja jest po szczepieniu na pneumo, trochę narodziła Ale ogólnie ok. Ze spaniem zrobiła się cudna 18 myju 18.30mleczko i 19 już śpi i tak codziennie aż samą jestem w szoku. W dzień śpi tylko na spacerach a w domu drzemki po 20min. W czwartek jedziemy do kardiologa zbadać jej serduszko czy te szczeliny się pozrastaly. Jestem dobrej myśli. Wczoraj byłam u gina bo okresu brak i mnie nastraszyl ciąża Ale całe szczęście nie jestem. Z moim nie mężem mega kryzys, trąci wręcz rozstaniem, myślałam że dziecko nas zbliży a tu jest coraz gorzej, już czasem nie wytrzymuje. Maja waży 6,5kg i ma 63,5cm. Rośnie w oczach. Moja dziś pierwszy raz próbowała się obrócić z brzucha na plecy Ale nie wiedziała jak ominac raczke. Gada jak najeta ale to akurat jest słodkie. Chrzciny mamy ok 25kwietnia jak moi rodzice przyleca do pl. Tak z grubsza to chyba wszystko. Pałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palka Fajnie ze Maja ci tak ladnie rośnie i ze po szczepieniu dobrze. Trzy mam kciuki za jej serduszko. . Hmm co do nie meza no dziecko zbliża ale tez pojawiają się sprzeczki . Porozmawiajcie może na spokojnie co was boli i sprobujcie jakoś dzialac w dobrym kierunku. My też odkąd jest Malý czesciej się klocimy o niego wlasnie ale to z troski i to są u nas takie klotnie ze powiemy sobie co trzeba a za 10minut juz jakby nic się nie stalo i się przytulamy Xx Dziewczyny dolaczam do grona zmeczonych . Mam zly dzień bo jestem nie wyspa na. Bart owi znowu się cos pozmienialo. Zasypia mi o 19stej a potem wstaje aż 2 razy o północy i potem kolo 4 i potem o 7ej a dziś w stal sobie o 4 wyspany i koniec. Prawie do 6 z nim siędzialam i on usnal a ja juz lipa bo o 6 maz wstal do pracy robil sobie kawe itd a mi kazdy dzwiek przeszkadzal i tak siedze od 4. Nie wiem skąd ta zmiana i te dwie pobudki znowu na jedzenie. I plecy bola od lulania aaaasz kur de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałka trzymam kciuki za Niunie. Madzia współczuję nocki. U nas nocki są super ale w dzień po prostu coś jej się dzialo. Narazie nie narzekam w tym tyg. Choć spacer wczoraj zakończył się koncertem i rękami :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×