Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość
Ags - mój to mega niejadek, po prostu ręce opadają. W jakiej dzielnicy Lądka mieszkasz? Uwielbiam Londyn, pewnie dlatego ze nigdy tam nie pracowalam, tylko na zakupy albo czysto turystycznie. Zawsze mieszkalam gdzies na polnocy, Golders Green (mam kumpla Żyda;) albo kolejną stację, ale nie pamiętam nazwy. Magdalenka - z kolei w Lubinie bylam w sierpniu po samochód. Dziwne miasto, blokowiska i markety. Takie wrazenie odnioslam. Za to macie tam super park, naprawdę rewelka. Neska - pochwal się ile Misiek waży, bo mam obsesję, że mój to chudziak Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i jeszcze a propos oblizywania smoczka. Nie wiem jakie są trendy teraz i zupelnie mnie to nie interesuje, ale na chłopski rozum przeciez mamy w cholerę bakterii, nie mam na mysli próchnicy tylko paciorkowce na migdałkach. Moja córka 6,5 roku, zarazila się szkarlatyną, prawdopodobnie, bo nie wszystkie objawy się zgadzały, w kazdym razie na pewno było bakteryjne zap. gardła, bo robilam CRP i wynosilo 101. Zastanawialam się gdzie mogła to złapac, rozmawialam z nauczycielką wszyscy zdrowi w klasie, a klasa kameralna, młodszy brat, przedszkolak, o dziwo zdrowy i wtedy wyczytalam, ze zdrowy nosiciel, czyli ja-matka (w wymazie z gardła mam Streptococcusa pyogenesa) moze zarażac. Pewnie się zdarzyło, że córa po mnie się czegoś napiła albo razem coś zjadłysmy, wiec teraz się pilnuję;) A od smoczka trzymam się absolutnie z daleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium dzieki i zdrowka tobie i dzieciaczkom xx gosciu no teraz to mnie troche nastraszylas chyba jednak nie bede oblizywac tego smoka, jakos trzeba bedzie sie oduczyc xx gosciu Lubin wiem wiem, my sie z mezem smiejemy ze to wiocha. wcale nie mowie ze tu jest pieknie wrecz przeciwnie nawet nie ma gdzie pojsc wieczorem. A park wroclawski owszem zrobili super...jak bartek podrosnie to pewnie ciagle bedzie chcial tam chodzic. Ale ja juz sie tym zgielkiem miastowym w te lato nie bede przejmowac bo od tego roku mamy niedaleko naszych blokow dzialeczke. duzo drzewek owocowych, wiekszosc dzialki sadzimy trawnik do biegania a kawalek ziemi sobie przekopujemy i bede w kwietniu sadzila warzywka swoje takie podstawowe na zupke zeby bylo plus jakas salata rzodkiewka szczypiorek i obowiazkowo koperek do ziemniaczkow :-) 5 min pieszo wozkiem mamy na dzialke wiec bedziemy tam pod drzewkami w cieniu na kocyku spedzac lato :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Dziewczyny pozdrawiamy Was z trasy - 400 km za nami a 300 km przed. Mała do tej pory spała, teraz przerwa na cyca i nowego pampersa. Safari pewnie się gdzieś właśnie mijamy na a2 :) Ags ta Twoja Emi to ma charakter! Ma być tak jak ona chce i koniec :) Magda udanego chrztu! Agagula padłam! Koleżanko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Claudina to juz bliżej niż dalej, również pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudina dzieki i super za mala tak dobrze toleruje taka dluga droge xx dziewczyny nosz szl.ak mnie trafi. tydzien mi sie okres spoznial i nie mogl juz poczekac do niedzieli wieczorem zeby bylo juz po chrzcinach. czulam ze tak bedzie ze i przeziebiona i z ciotka i bolem brzucha wyladuje na tych chrzcinach ;-( to dopiero 3 okres po porodzie i nie chcialam sie zatykac tamponami ale na niedziele zrobie wyjatek xx zaraz jade po torta i zawiesc go do baru. bartus pojadl kaszki malinowej z potartym jeszcze jabluszkiem i gaworzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ags i Claudina spokojnych podrozy i szczesliwego dotarciia do celu;) xxx Magda podrzuc kawalek torta do degustacji:p udanej imprezki jutro i no stresd;););) xxx co do oblizywania smoczka. jak mam gdzie go umyc to ok ale czasami sie zdarza ze nie ma bierzacej wody pod reka to oblizuje ja:) xxx ktoras z was byla na zumbie? jak sie podobalo? ja jutro jade na maraton charytatywny zumby. 2h. dla chorej dziewczynki. xxx Z malym ogolnie lepiej w dzien. ale za to nocki gorsze. wczoraj zasnal super ale od 23 zaczal sie wiercic i rozbudzac co pol godzny. a od 3 w nocy do 4.30 nie spal wcale tylko marudzil i poplakiwal. dopiero jak dalismy mu czopka vibrucol to zasnal. ale i tak przez sen mega sie krecil i wiercil. a dzisiaj do tego poszla mega zadka kupa. no pewno to przez abntybotyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula ja tak myslalam zeby podawac do mleka po pol lyzeczki kaszki z glutenem. i stopniowo zwiekszac dawke jak wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Hej laski. Gosciu Michal wazy 7600 i mierzy 68 cm. Claudina i safarii spokojnej podrozy. Madzia udanych Chrzcin. Dzialeczka tez fajna sprawa, ja korzystam z dzialki rodzicow. Co do smoka ani razu nie zdarzylo mi sie oblizac, nie mam po prostu takiego nawyku. JednakJak spadnie to zawsze wyparzam. Anja popieram wlosy masz super, w ogole fajna laska z Ciebie. Andzik jeszcze raz zdrowka dla Leosia i cierpliwosci dla Ciebie. Ags usmialam sie z tekstu do meza o mlodszej Hihihi A ja mam dzis wychodne. M zostaje z mlodym a ja ide z kumpelami na disco. Az sie dziwnie czuje ze nie pojde spac przed 22. No i oczywiscie dylemat, w co mam sie ubrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica00
hej mamuśki :) niby tu taka cisza a mnożycie tych stron że cho cho :) xx Claudia Safari spokojnej podróży oby wam szybko zleciało :) xx neska miłej zabawy na disco!! :) xx Madziu udanego jutro dnia oby wszystko poszło z godnie z planem :) ah ta "ciocia" zawsze przychodzi wtedy kiedy nie trzeba :) chodz ja od porodu jeszcze nie miałam :P a co do działki to super też bym chciała i też tak blisko fajna sprawa :) xx Andzik powodzenia z glutenem daj znać czy po nim wszystko ok :) wytrwania w maratonie :) współczuje nocku u nas w nocy też dziś była masakra mały od 2.30 do 4.30 leżał sobie i gadał masakra fajnie ze nie płakał ale zamiast spać to się bawił i musiałam mu ciągle smoka dawać bo się krzywił więc jestem dziś nie wyspana :) xx Ags dużo mamusiek tak robi że liże palca i wyciera buzie nawet na miescie czesto widze takie zdarzenie :) co do jedzenia to wkładam mu spowrotem do buzki i nie widze w tym nic złego :) gdybym mu tego nie wkładała to bym musiała mu cały słoik na raz dawać żeby coś wogole zjadł :) co do smoczka to ja zostane przy tym że nie będę go oblizywać :) xx Emilko napewno się doczekasz tego śmiania :) u nas to kupa śmiechu Adi ma gilgotki wszędzie :) ale to po mnie :) xx Safari zdrówka dla Mii :) xx Agagula twoje posty są Mega" koleżanko " :P my też pieluche zmieniamy jak widze że jest duża a w nocy to wcale dopiero rano :) xx Gosiaczek Repetytorium zdrówka dla was!! :) xx Malwi przykro mi z powodu Dziadka :/ xx Anja super masz te włoski też miałam długie ale tak strasznie mi wypadają że troszkę je skróciłam i wogole się prawie nie szczę bo się boję że wyłysieje :/ xx miałam coś pisac jeszcze ale skleroza nie boli :P xx Pytanko mam a jak u was z włosami też wam tak wypadają garściami? używacie coś na ich wypadanie ? :/ xx A u nas ok Adi chyba polubiał leżenie na brzuszku dużo czasu na nim spędza próbuje się nawet przemieszczać wokół własnej osi :) ale z przewracania na plecki i z powrotem to dalej temat zamknięty :/ właśnie czy tylko moje dzieciątko nie obraca się jeszcze ? xx ok mykam ogarnąć chatkę moje chłopaki poszli na spacerek a ja mam chwilke luzu :P Dzisiaj nam mija 4 lata jak jesteśmy razem :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny no mam nadzieje ze bedzie ok jutro xx kasia mi wypadaja strasznie wlosy ale to nie od karmienie bo jestesmy na mm tylko pewnie od tarczycy dalej cholera nie bylam u lekarza od porodu xx kurde ide buty pastowac, leje sie ze mnie i brzuch boli ;-( xx do jutra odezwe sie wieczorem po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Kasica mnie tez strasznie keca wlosy. fryzierka twierdxi ze przez to ze odstawilam wit po ciazy , a ja w ciazy nie bralam zadnych wit bo mialam super wyniki xxx Magda lacze sie w bolu bo ze mnie tez sie leje xxx dzis sobie uswiadomilam ze juz dalam malemu gluten bo dalam mu biszkopta z torta sptubowac;-) xxx mamy problemy brzuszkowe przez ten antybiotyk:-( xxx mykam spac bo nie wiadomo jaka nocka bedzie. Dobranoc;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik, jaki macie antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blogująca mama - www.MartynaG.pl - zapraszam na chwilę babskiego relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik ja niestety nigdzie nie jade, ale zyczenia przydadza sie na przyszlosc ;) Oby pomogl ten antybiotyk Leosiowi i brzuszek go nie meczyl. Wow 2 godziny zumby, padlabym po 5 min. xxxxx Naska, udanej zabawy, ale Ci fajnie... xxxxx Kasica, szczesliwej rocznicy. Ja tez nic zlego w tym nie widze, tym bardziej sie zdziwilam ;) xxxx Magda, oby uroczystosc Wam sie super udala i okres nie popsul Ci dnia. xxxcc Claudina, dzielna Ulcia tak ladnie podroz znosi. xxxx Emilia, mnie mama tez tak " czyscila" fuuu xxxxx Gosciu, mieszkam zupelnie po przeciwnej stronie niz Golders Green, bo na poludniowym wschodzie Londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica00
a stosujecie coś na wypadanie tych włosów?:) xx u nas wyspka wyszła niestety dałam wczoraj malemu kaszke spróbować ze słoika i ma wysypke na brzuszku eh:/ narazie koncymy próbowanie az wysypka nie zejdzie:) XX miłej nocy laseczki!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Antybiotyk CECLOR mamy. i maly dostal po nim wysypki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
U mnie też lecą włosy całymi garściami. Póki co zaczęłam tylko wcierać w głowę biostyminę. Poleciła mi to dermatolożka po pierwszej ciąży. Dostałam wtedy też jakiś robiony na zamówienie specyfik i całą masę witamin, zdaje się Vitapil i Biotebal się nazywały. Teraz za witaminki jeszcze się nie wżięłam,zaczne działać intensywniej jak skończę karmić. Mam nadzieję że do tego czasu łysa nie zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newt a gdzie kupujesz tą biostyminę w aptece? to na recepte? Kurde ja własnie sie boję ze wyłysieje bo ogólnie mam mało włosów masakra teraz się wogole nie czeszę prawie i chodzę ciągle w koku masakra :/ miłej nocy mykam nyny :) moje dziecie ma koszmary płacze przez sen :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik, dziwne ze dostaliscie po Ceklorze wysypki i macie problemy z brzuszkiem, bo to b. łagodny antybiotyk... Kasica, Biostymina jest bez recepty, takie ampułki, ale dziwne bo mysłalam, że to na górne drogi oddechowe, a nie na włosy. Moje dzieci doustnie to stosowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Gościu - ja tez się zdziwilam, bo sama kiedyś piłam biostyminę, ale okazuje się że na włosy też działa :-) Xxx Kasica - tak jak gość napisał, bez recepty. Ja to wcieram dwa razy w tygodniu na noc. Dopiero zaczęłam więc efekt9w na razie nie widać, ale poprzednio pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Witam piękne mamy w ten piękny niedzielny poranek (skrócony o godzinę ;) ) a wita się oczywiście Wasza koleżanka ;) hehe xx cieszę się że mogłam Was chociaż w taki sposób rozbawić :) ale jak już przyszło zaproszenie to nie ukrywam, że kamień spadł mi z serca że nie napisała Mariusza z Koleżanką tylko po prostu z Agnieszką :) hehe xx Ags - nieźle Cię rodzinka mianem koleżanki określała...hehe - k***ica czasem może chwycić na tą całą rodzinkę... ;) xx co do spotkania - jasne - dawajcie do mnie!!! rozbijemy namioty na plaży, będziemy morsować, będzie wesoło :) Mieszkanie mam M4 więc na podłodze w rządku jak się położymy to też będzie super :D xx Gościu - i jak po nocy z mężem? ;) działa się magia? ;) hehe xx Neska - też chcę się wbić na święta do rodzinki ;) a że dwie "mamy" są blisko to po trochu u każdej ;) xx Anja - ja również potwierdzam Twoją atrakcyjność i super włosy - moje marzenie mieć długie...ale nigdy nie wytrzymuję :/ jak tylko zobaczę jakąś fajn ą fryzurkę to od razu ląduję u fryzjera :) ale teraz zapuszczam! znowu ;) xx włosów mam mega dużo i mi nie wypadają - tzn. tak normalnie to i owszem ale nic ponad to... po mamusi tak mam ;) xx Gosiaczek - podziwiam Cię za umiejętność organizacji czasu i energię! Nagrałam Mieszka - teraz muszę poszukać kabelków i wrzucić to na kompa - zapodam ;) xx Newt - też uwielbiam chwilę kiedy moi Panowie-koledzy idą na spacer :) a rozwaliłaś mnie tekstem ze współlokatorką :) hehe dopiero bym padła! :D xx Madzia - powodzenia! xx muszę póki co kończyć! odezwę się później - buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agagula, generalnie to mialam okres, ale myslalam, ze tak jakos inaczej się z Misiem pobawię, ale wyskoczyły mu w pracy jakies awarie i chyba do polnocy siedział, więc poszłam w kimono. Kurde, ale planuję coś fajnego tylko oby na planach się nie skonczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczynki:-) dzisiejsza nocka na szczescie byla spokojniejsza:-) xxx Objadek zjedzony. czekam na siske bo ma rurki z kremem przywiesc. wypije kawure i lece na maraton. i do 18 musze wrocic bo na tvn bedzie program piekielny hotel z mojego miasta xxx no i nasz synus konczy dzisiaj 5 miesiecy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
to znowu ja... może teraz zaś mi się coś uda klepnąć ;) xx Ags - odważna jesteś jak zaproponowałaś mężowi młodszą ;) uważaj bo ja jestem takim przypadkiem z moim M ;) hehe xx zdrowia dla chorowitek! xx Repetytorium - Towarzyszko koleżanki ;) hehe xx Newt - mój Miechulec ciągle ma jakąś krostkę - teraz zaczął nawet ulewać :/ doktorka to spytała mnie wprost czy mam wyleczone zęby skoro on ma te krostki... akurat mam wszystkie zęby zdrowe i mam fisia na punkcie dziurek bo mam słabe zęby...więc tym bardziej smoczka oblizywać nie mam zamiaru - skoro bez tego ona pyta o uzębienie... xx Emi - no Ty swojej córci wychwalać nie musisz - wystarczy jej fotka i każdy zakochany :D xx Claudina - szerokości! daj znać na miejscu :) xx co do oblizywania buzi - Ags - mama oki - ale mnie "lizała" babcia :/ fuuuuuu xx Andzik - powodzenia - szacun - trzymamy kciukasy żebyś nie padła ;) a nie masz nic osłonowego do antybiotyku dla Leo??? xx Kasica - Mieszko ma w d... to całe przewracanie z brzucha na plecy :) olał temat... xx Neska - zazdraszczam imprezki - baw się dobrze!!! xx Gościu - a zdradź chociaż pierwszą literę imienia żeby się łatwiej pisało...kiedyś miałyśmy "szczupłą i wysoką" :) hehe pamiętacie dziewczyny??!! apropo okresu - co to za marynarz który nie przepłynął morza czerwonego :P hehe ahoj znad morza ;) xx nooo - 100 lat dla Leonka :) xx a co do zdolności naszych dzieci...dziś w kościele była 3 maluchów...wszystkie grzeczne...zaczął grać organista...i w pewnym momencie Mieszko postanowił że zacznie z nim śpiewać :D ale tak głośno "śpiewał" że ja popłakałam się ze śmiechu...nie mogłam go uspokoić...M go trzymał na rękach bo chciał wszystko widzieć...trwało to chyba ze 3 minuty ciągiem - i nagle cisza...a potem cała reszta dzieci takiego dała czadu że szok :) a Mieszko grzeczniutki :P hehe xx znowu uciekam - do później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny po chrzcinach super. siedzielismy krotko bo wszyscy od tego deszczu byli jacys senni albo zmiana czasu tak wplynela nie wiem ale dla mnie to i lepiej bo bylismy po 16stej w domku i odpoczywamy. Bartus w kosciele byl bardzo grzeczny zreszta caly dzien jestem z niego bardzo dumna. Ksiadz mowil ze tak grzecznego dziecka dawno nie chrzcil a Bartus sie do niego usmiechal i gaworzyl. zebralismy od 15 osob 1800zl a jeszcze dwoch moich braci nie mialo dzisiaj i przeleja nam prezent pieniezny na konto pod koniec tygodnia :-) na prawde musze zrobic cos z tymi wlosami bo dzis nie wiedzialam co nimi zrobic i poszlam w rozpuszczonych i powychodzilam na zdjeciach jak baba jaga :-( zla jestem na wlosy Zdjec narazie nie mam bo wujkowie robili telefonami i maja mi dopiero na mejla powysylac tylko nie wiem kiedy a i te zdjecia z telkefonow tez nie za ladne bo duzo rozmazanych albo z czerwonymi oczami Ale suma sumarum zdjecia jakie sa takie sa ja jestem szczesliwa bartus ochrzczony grzeczniutki kocham go nad zycie aaaa a na nogach jestesmy z mezem od 4 rano bo bartus mial ciezka noc jakies zatwardzenie i plakal i plakal az w koncu dalismy mu czopka zrobuil kupke uspokoil sie i usnal po 6 rano amy juz kawa i koniec spania . a dzis mi duzo ulewal tez niew wiem czy jest przejedzony jakis czy co xx maz ma dzi8s tez urodziny i pijemy sobie drinka aaa i jeszcze strasznie mi sie znowu nasilil bol plecow normalnie ledwo sie schylam . nie wiem jak ja jutro bartkiem sie bede zajmowac jak maz bedzie w pracy sorki ze dzisiaj tylko o sobie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agagula, Morze Czerwone przepłynął i to nie raz;) Dosłownie i w przenośni i wielokrotnie, ze tak powiem w nim nurkował, dosłownie i w przenośni. Szczupła i wysoka to nie ja, tzn ja tez jestem wysoka i kiedys bardzo szczupła, ale po drugim dziecku tak z 7 kg mi zostało, niby nie widać, bo wzrost i się jakoś rozchodzi, ale ja tam widzę;) Na razie zostaję anonimowa, bo za bardzo się wciągam w fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda super ze chrzciny udane. czekamy na fotki;-) xxx Ja po maratonie . jestem mega zadowolona. bylo za....cie:-) udalo sie zebrac ponad 3,5 tys dla chorej na bialaczke Martuni. mogla bym tak co tydzien:-) xxx Agagula tak daje malemu kropelki oslonowo. Dzisiaj brzuszek tez go meczyl ale mniej jak wczoraj. xxx jak wasze dzieciaczki po zmianie czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Hejka Claudina i Safari jak maluchy zniosły podróż? My w piątek ruszamy :) X Neska jak było na disko? X Kasica u mnie od niedawna wypadają włosy :/ póki co nic z tym nie robilam. Co do obracania się to moja Ada chyba ma skok bo przestała się obracać z brzuszku a do niedawna robiła to za każdym razem jak tylko się na nim znalazła. Najlepszego z okazji rocznicy :) X Andzik jeszcze raz dużo zdrówka dla Leonka. Super z tą akcją charytatywną, dobra z Ciebie dziewczyna :D Ada poszla spać o starym czasie :/ mam nadzieję, że pomalutku się poprzestawiamy :) X Agagula dziękuje :* ale każde dziecko ma coś takiego w sobie, że się można zakochać ;) A powiedz mi Ty jesteś Agnieszka tak? A na FB G.C. to Twoje inicjały nie? Czy ja coś pokrecilam... :P He he to Miesio rozjuszył towarzystwo w kościele :) Moja Adusia też jest bardzo grzeczna w Kościółku tylko jak ziewa to nie robi tego cicho ;) X Magda fajnie, że wszystko ok po chrzcinach :) i miłego świętowania urodzin męża :) też czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja hol:-) Magda - super ze wszystko sie Wam udalo i podobalo:-) Xx Andzik - brawo:-) Xx Emi - tak na fb mam konto fikcyjne bo nie uznaje tego portalu. Dla mnie to baza dla zlodziei...mam je tylko dla Was :-) Xx Gosciu - hehe to zem trafila ;-) :-P hehe a poza tym ,,zabawy,, tez fajna sprawa :-) mam nadzieje ze w koncu Wam sie uda ,,dotrzec i przetrzec,, :-D choc niby nam sie nie wymydla ;-) Xx Dobra - wystarczy bo juz glupoty mam w glowie od rana ;-) ide na kawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×