Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Emila
Nfocat masz racje kp to jednak ogromna wygoda, i dlatego między innymi nie spieszy mi się do rozszerzania diety ;) Szkoda, że nie udało się rozkręcić laktacji u Ciebie, hmm myslalam, że to tylko kwestia czasu a tu zonk :/ X Adzie pojawiły się takie suche, szorstkie plamy na ciele, głównie na rączkach i nóżkach :/ mam nadzieję, że to tylko przejściowe a nie jakaś skaza, uczulenie czy inne świństwo.. Miała któraś z Was taki problem? Jutro mamy szczepienie , więc zapytam co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Nfocat. u nas kuppki sa ladne po hippie. nigdy takie pieniste nie byly. raczej takie ciastowate sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Emilka moja Hania ma takie cos-atopowe zapalenie skory. Ost musialysmy smarowac sterydami ;/ objaw alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny macie jakies sposoby na zaparcia??! u nas od kilku dni mega zaparcia i mega twarda kupa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Anja podaj jej przegotowana wode do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila powodzenia na szczepieniu xx Nfocat kurcze ciezka sprawa. sprobuj Gerbera jest tylko w biedronce, cena dosc fajna i u nas dobre. kupki codziennie. wiesz lepiej chyba poprobowac tego tez nim skonczysz na kakims mega drogim mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
nfocat podaje jej wode codziennie, i nie rusza jej to :/ dzis dałam sok ze sliwek i po wielkich stekaniach sie wyprożniła. Wydaje mi sie ze to zaczelo sie od momentu wprowadzenia warzyw tzn obiadków :/ dzis dałam jej tylko sok i deserek tj. jabłko zobaczymy jak bedzie jutro z kupą, a i kupilam jej dzis kaszke 5 zbóż z lipa spokojny brzuszek z nestle,ktora pomaga wprowadzac gluten i tez jestem ciekawa reakcji bo po tych obiadkach i owockach Hania nie chce pic mleka :/ mam wrazanie ze woli warzywa niz owoce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nfocat współczuję :( pieniste kupki moga być związane ze zbyt częstą zmianą mleka i zawartością w nich laktozy.Stolce mogą być przejsciowe. Hipp ma pra/probiotyki moze na nie tak reaguje. malutki żołądek potrzebuje czasu by się przestawić a częsta zmiana mleka niestety nie słuzy.Mleko zawsze zmieniamy stopniowo(mieszając je ze sobą). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Nfocat własnie jeszcze odnosnie mleka.....moja pani alergolog powiedziała ze dziecko potrzebuje min 2 tygodni zeby przyswoic nowe mleko bo tyle mniej wiecej wypłkują sie alergeny z organizmu. Ja tez tak zmieniałam wczesniej nie wiedząc o tym tzn wiedziałam ze nie mozna ta czesto zmieniac ale po kazdym były zaparcia i bol brzuszka, po Hipie tez zielone i cuhcnące kupki. Ale u nas okazalo sie ze Mała ma alergie i pije nutramigen (produkt mlekozastepczy) z tego co pamietam jest jeszcze jakiś brzdac na forum ktory pije takie mleczko prawda? mamuśki przyznac sie czyj to maluszek? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piekne. No impreza sobotnia była przednia. Odreagowałam na maksa. Polecam kazdej z Was, niech mezowie, nie mezowie i koledzy sie zajmą szkrabami a Wy przyjaciołke pod pache i w tany. Nfocat tez kiedys czytalam ze zmiana mleka musi sie odbywac stopniowo. Kurcze wspolczuje, obyscie szybko trafili z mleczkiem. U nas bebilon to byl strzal w 10. Michal je uwielbia i mimo nowych smakow zawsze chetnie je pije. Anja a moze rzadziej podawaj obiadki i deserki? Np co kilka dni? Ja tak robie, jednego dnia np dynie, drugiego kaszke, trzeciego soczek, czwartego jabluszko itp. Soczek i jabluszko miedzy posilkami. Gratuluje nowych dzidziulkow. Mi tez sie w rodzinie szykuje nowy czlonek rodziny, ze strony m. Andzik trzymam kciuki za core. I podziwiam, ja najwczesniej za 2 lata zaczne starania. O ile w ogole sie nie rozmysle. Magda super ze chrzciny udane. Widzisz niepotrzebnie sie stresowalas. Bartus spisal sie na medal. Pogoda u nas tez godna pozalowania. Siedzimy w domu caly dzien. Agagula zazdroszcze Ci tego ze mozesz jesc do woli a wygladasz jak modelka. Milego popoludnia w ten pochmurny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
neska tak tez własnie podaje :-) tzn soczek codziennie rano ale jak obiadek to bez deserku i odwrotnie i to daje po pol sloiczka tego 125g wiec ilosc mikroskopijna . Kaszy w zasadzie wcale nie daje, dzis sprobuje to co kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
A no i super ze impreza udana, ja wyruszam na tance 17 kwietnia ale na samą mysl noga mi skacze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
znowu mam chwilę dla siebie - moi panowie pomimo ŚNIEGU z deszczem poszli na spacer :) xx dzięki wszystkim za gratulacje :) ciotka ze mnie pełną gębą :D xx Nfocat - szkoda Twojej laktacji :\ co do mleka to mój Miesio też nie mógł na początku się "dopasować" dlatego zostaliśmy przy zwykłym bebiko i jest git :) no i a msz! a masz! a masz! niech dziś wieczorem chwyci Cię WIELKA chcica i polecą wióry :P oby było Ci tak dobrze, że poczujesz że się unosisz ponad łóżko (chyba że to będzie stół, krzesło, podłoga, pralka, blat w kuchi lub parapet...) najważniejsze żebyś poczuła to coś...zawne po prostu orgazmem ;) xx Emi - kochana moja - ja tylko napisałam, że nie oglądam tv...a serialami to się ogłupiam w inny sposób ;) hehe czasem jak wieczorem mojego M nie ma w domu to zapodam sobie na tablecie jakiegoś ogłupiacza ;) hehe Mam nadzieję, że u Ady te plamki to przejściowe! Boziuniu mam nadzieję, że Ci ciotki córki nie zauroczyły ;) xx Anja - u nas na zaparcia pomaga stękanie i zginanie nóżkami...ale w sumie podaję Młodemu oprócz obiadków codziennie gotowane i zmiksowane jabłko...to jest chyba najlepsze wyjście - bynajmniej u nas się sprawdza...chciałabym już mu dać surowe ale boję się o jego brzuszek więc jeszcze cały czas gotuję - codziennie świeże - a czasem coś do tego dorzucę... xx kurczę Anja ja też zaobserwowałam, że Mieszko mleka teraz za bardzo nie chce pić - jedynie w nocy pije duszkiem 180ml a tak to po 90ml i koniec... xx Neska - fajnie że imprezka udana :) a co do mojej figury....hmmm...powiem to tylko Tobie i to w dodatku w sekrecie! - dostałam brzucho...chciałam już kupić sobie gatki wyszczuplające...normalnie jakiś 4 miesiąc ciąży - jak wciągnę to może drugi ;) ale jak noszę Miecha to się wyginam do tyłu i jestem jakaś krzywaa :( jedno jest pocieszające - wczoraj jak mój M mnie oglądał pod prysznicem to stwierdził że ten brzuch przy miłostkach będzie drgał - a to go podnieca ;) haha więc zaś szykuje się małe co nie co :D haha xx ja dopiero w maju zaliczę balety - ślub (jako koleżanka) ale teraz jak jestem sama w domu to puszczam sobie muzę i kicam :) sprzątam to kicam :) z Młodym w sumie też kicamy :) hehe uwielbiam tańczyć więc czasem wieczorem robię klimacik i sobie kicamy z moim M w pokoju :) xx uciekam bo idzie do mnie sąsiadka z moim pitem - ciekawe jaki zwrot ma samotna matka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
wlasnie stwierdzilam ze za czesto zmieniam mleko- hippa dostal po o k 3 tygodniach na bebilonie, ale tutaj mial lekko zielone kupy i przede wszytskim za malo go pil (nie podaje jeszcze zadnych innych pokarmow) a hippa pije chetniej i mniej mi "smierdzi" niz bebilon :) kupilam jednak jeszcze tego hippa , moze wlasnie musi sie przestawic na nowe mleko ?? raczej nic go nie boli i jest pogodny wiec poczekam jeszcze troche, moze sie unormuje xxx agagula dzieki!! wlasnie widze ze maz po powrocie z pracy mnie zaczepia:p xxx balety!!!! aaa ja chce drinki i piwo i w ogole wszystko !:) jak skonczy mi sie dieta (ktora i tak zlamalam bo zjadlam troche czekolady i ciastko z czekolada i ser zolty)to uderzam na miasto :D namowilyscie mnie:) xxx Anja to nie mam juz innego pomyslu na zaparcia :( a jakie robilas badania w kierunku alergii?? xxx neska - ekstra ze sie odstresowalas!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat - wow szybko podziałało ;) oh ten internet ;) hehe kobieto, skoro Cię zaczepia - to bierz go ;) hihi udanych wzlotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
a ja mam jajka z prawdziwej kurzej dup-ki i chciałam już Młodemu dać żółtko - ale wyczytałam że dopiero po 7 miesiącu... za to można już dawać rybę! a mam filety z flądry :) muszę poczytać i do dzieła :) xx moi panowie wracają - spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Co tu tak cicho i pusto? Bo nasz watek znowu zamknal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Czyzby kazdy ogladal m jak milosc? :-P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ide spac. Dziecie spi. Nie-maz idzie biegac bo postanowilismy we wielkim tygodniu sie nie kochac...to dopiero wyrzeczenie :-P moze w tym roku sie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
agagula ty jestes niesamowita :) piekne postanowienie- powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Agagaula podziwiam za postanowienie :-) dziewczyny dalam na fb zdjecia sukienek do chrztu, doradzcie plisssss :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale cisza, chyba ta pogoda tak na wszystkich dziala :-( xx bartek wczoraj w nocy chyba z 10 razy mi sie wybudzal z placzem i nie wiem czemu i tak go co chwile lulalam i odkladalam do lozeczke az zasnal po 22iej, nie wiem co mu bylo :-( w ogole ostatnio calkiem inaczej spi, od soboty mi ulewa i to dosc solidnie, najgorzej bylo w niedziele chrzciny co zjadl to ulewal potem jeszcze w poniedzialek a wczoraj i dzisiaj juz mniej . nie wiem czy to ten skok miedzy 18 a 20 tygodniem. przed tymi ulewaniami kilka dni tez nie zjadl wszystkiego zostawial az mu zaczelam mniej robic bo wylewalam do zlewu. xx kasica ty teraz cos zauwazasz innego w zachowaniu u swojego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda u nas w pewnym momencie tez było ulewanie a od urodzenia nigdy nie mielismy z tym problemu. xxx nas jest taki problem teraz po tej chorobie z Leos ma mega apetyt. wczoraj na noc dostal 210mleczka z miarkami kleiku kukurydzianego, po 2 sie obudzi i wypil 150ml potem po 6 sie obudził i tez wypił150ml, wstal przed 9 i okolo 10 waypił 210ml. jak tak dalej pojdie to chyba wczesniej przejdziemy na mleko 2 bo ponoc jest bardziej sycace. zobaczymy. xxx Pogod pod psem u nas xxx wczoraj byla chrzestna leona z zajaczkiem i zrobiła mu kosz wiklinowy na zabawki. po południu zrobie fotki i wam wrzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc dziewczyny u nas dzis Asia koszmarnie sie zachowuje,ciągle wrzeszczy nawet nie placze a drze sie:(efekt taki,ze skapitulowalam i ok 10 polozylam sie z nią do lozka. Na szczęście starsza w przedszkolu,i daje jej pierś jak sie wybudza i dalej spi. Juz sily po prostu nie mialam! Podejrzewam,ze pogoda bardzo pada i wieje strasznie,a jak mocno wieje jakoś zawsze jest niespokojna. xxxx Magda super,ze chrzciny udane,no i kaski troche zebraliście:)moze Bartek tez przez pogode zle spal??? xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki a pogoda moze rzeczywiscie miec cos wspolnego z zachowaniem dzieci bo moj bartek wlasnie tez od jakis 2 dni czesciej ziewa sobie i wiecej spi w dzien troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu pierwszy raz uzylam dzis swoj nowo zakupiony sprzet blender z bosha i jestem mega zadowolona. ugotowalam jablko wystudzilam i zblendowalam z kawalkiem banana. pycha ...Bartek sie zajadal jak nie wiem. koncze ze sloiczkami- kupilam blender to sama zaczne od dzis w koncu robic i deserki i obiadki tylko po warzywa to dla Bartka gdzies na bazar sie musze wybrac. xx pytanie mam odnosnie powyzszego. jak zgotowalam te jablko i zostal mi w garnku kompocik jablkowy i schowalam go do lodowki w zakreconej czystej butelce to czy moge go jutro odgrzac i dac synowi do picia ????/ tak samo jak zrobie ten mus jablko z bananem to moge pol schowac do lodowki na drugi dzien ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Madzia a ja mam pytanie do Ciebie odnosnie tej diety....wiem ze spadlas niezle z wagi ale napisz mi kochana czy to sie utrzymuje czy cos przybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robilam ja pierwszy raz bylo lato duzo pilam i chyba mialam motywacje wieksza bo lato goraca i schudlam na diecie i jeszcze pozniej kilka kg po diecie i troche sie utrzymywalo. teraz jak robilam to niestety pograzylam sie i samej mi za siebie wstyd bo juz po kilku dniach zaczelam normalnie jesc a to trzeba powolutku stopniowo i nie wiem ale juz chyba mi to wszystko wrocilo spowrotem zreszta widac na zdjeciach z chrzcin :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Magda ja teraz jestem a diecie ze strony bebio.pl i jestem mega zadowolna bo przede wszystkim ucze sie zdrowo jesc, mam dopasowana diete bezposrednio do siebie i ciagly kontakt na czacie z dietetykiem. Co prawda w ciagu 2 tyg schudlam tylko kilogram ale lepiej chudnac powoli i zeby utrzymac wage potem. A ciebie pytam bo myslalam zeby przed chrzcinami szybko schudnac ale wlasnie boje sie efektu jojo wiec zostane jednak przy tej swojej diecie tzn to nawet nie dieta bo je sie 5 posilkow dziennie wiec glodna nie chodze :-) obliczyla mi moja pani dietetyk ze do 56 kg dobije do polowy maja.....zobaczymy jak to sie potoczy :-) jeszcze 5/6 kg do zrzucenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Magda myślę,ze spokojnie mozesz podawac jedzenie,kompot nast dnia. Tylko przechowuj w lodowce i git. xxxx nfocat kurde szkoda z ta laktacja:(myslalam,ze bez problemu ja rozkręcisz...moja starsza na piersi byla1,5r.prawie pozniej podawalam jej bebiko,tak przez rok ok,tylko te jej smakowalo. Teraz wiem,ze ma ono cukier w składzie,pewnie dlatego jej smakowalo,teraz bym podala bez cukru. xxxxx u nas chyba mala przeziębiona będzie jednak,bo znowu woda z nosa i pokasluje:/masakra niemowlę i przedszkolak razem:/!!!!! xxxxc Dziewczyny kp,kiedy gluten wprowadzacie?ja kurde nie pamietam jak robilam:/ xxxx Palka to ty pisalas,ze twoja mala kupie ze śluzem i krwia zaczela robić???juz lepiej??? xxx, Iza jak tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×