Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Agagula no mi sie podoba ten z pieniedzmi - na prawde zyciowy XX Kasica u nas Bartek ma ostatnio czesto 37.1 , 37,2 nic mu nie jest ma wypieki na twarzy - po tym od razu poznaje ze ma juz 37 . nie wiem moze to na zeby xx jejku u nas pobudka pierwsza o 2 w nocy ostatnio a do tego zaraz za 2 godziny od kilku dni znowu, budzi sie jak w zegarku o 4 i kweka tak jakby wymuszal i nic nie pomaga musze mu znowu dawac butle a pociamka troche i usypia. dzis tylko bylo gorzej bo myslalam ze mnie wykonczy bo sama jakos bylam zmeczona a on zjadl zasnal i co 5 minut kwekanie az po 1,5h zasnal w koncu oj my mamy musimy byc takie cierpliwe xx a i od juz gdzies 2 tygodni zaczal mi bardziej ulewac. musze mu robic mniej mleka a czesciej bo nawet jak po jedzeniu polezy troche i w koncu wezme go troche odbic delikatnie oczywiscie to i tak uleje i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia aha a jak ja zasugerowałam naszej Dr że to może zęby to popatrzyła mu na dziąsła i powiedziała że za wcześnie he :) więc już sama nie wiem ale gorączki nie ma wiec jutro mykamy na szczepienie xx a u nas słonko wiec zjem śniadanko naszykujemy obiadek i pojdziemy na spacerek :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja hol:-) Xx Neska - pomylilam Cie z Newt - bo Ty biegasz...sorki :-) a tak na marginesie to mnie zainspirowalas i wczoraj wieczorem sciagnelam dziadka do syna bo spal juz i poszlam biegac z M :-) wykonczyl mnie ;-) Xx Kasica - dzieki - Miechu byl po szczepieniu inny niz zazwyczaj - do tej pory zawsze spal - a wczoraj zlapala go glupawka! Co na kogos spojrzal to w smiech ;-) 37 st. to norma u niemowlakow... Xx Izus - smaka mi narobilas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Izus ja tez nie nadanzam juz z obcinaniem paznokci - kosmos! A u nog jak zobaczylam to padlam! Tam tez rosnal :-P Xx Madzia - Mieszko tez zaczal ulewac - powoli mu przechodzi - to chyba taki etap :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Z tym ulewaniem chyba tak jest. Mój tez jakiś czas ulewal choć nigdy nie było z tym problemu. Samo przeszło. Xxx My juz po spacerku. Pogoda wiosenna. Xxx Obiadem tez juz naszykowany wystarczy upiec;-) dziś papryka faszerowana;-) Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hej my juz po spacerku - u nas tez pogoda cudna :D xxx z ulewaniem to jest chyba tak ze zalezy od dnia :) bo moj maly tez albo ulewa sporo albo wcale:D xxx i zapomnialam co mialam napisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
mam pytanie do mam karmiacych mm- jak wprowadza sei mleko nastepne ?? Jeremek zaraz wkroczy w 6 miesiac zycia- mam zaczac juz podawac mu mleko 2 czy dopiero w 7 miesiacu zycia?? ktos juz zaczal mieszac mleko 1 z mlekiem 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
nfocat nam jeszcze za wczesnie do mleka drugiego ale polozna mi mowila ze to po skonczonym 6tym sie daje tak samo jak sloiczki czy kaszki -wszedzie pisze po skonczonym 4miesiacu, po skonczonym 6tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat - prrrr szalona ;-) 2 po skonczonym 6 :-) nam 19-tego stuknie pol roku :-) A tak na marginesie - jak powstal albo z czego Twoj nick Nfocat?:-) zawsze 10 razy musze powtorzyc i szybko zapisac zeby zapamietac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Nfocat. my juz mieszamy mleczko 1 z 2. stopniowo. odejmuje jedna miarke poczatkowego i daje jedna nastepnwgo. o tak stopniowp bede zmieniac proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny kurde ale mam zaleglosci, jak nie pisze codziennie to potem nie moge sie ogarnąć :/ zanim zaczelam pisac to juz zapomnial co do ktorej cholercia.... xxx Agagula Twoje kawały powalają :-p my mamy szczepienie 13-ego!ostatnie w pierwszym roku zycia. A dzis Hania skonczyla poł roczku (ale ten czas zapierdziela. xxx Malwi ząbek juz widac ale strasznie powoli to sie wszystko dzieje, na szczescie chyba juz najgorsze za nami bo jest ok:-) najgorszy byl chyba moment tego jak on przebijał sie przez dziąsełko! A i polecam Wam mamuśki maść dentinx. Bardzo pomogla w tych najgorszych chwilach, doslownie sekunda i działa. xxx Iza chyba Ty pytałaś.....u mnie na ślub sie nie zapowiada. Jestesmy 13 lat ze soba i jakos nie potrzebujemy potwierdzenia naszej miłości na papierze :-) xxx Malwi prowadze sklep prywatny, nie francyzne. A Ty kochana o jakim biznesie myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ta masc to DENTINOX, zjadlo mi wczesniej literkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Cześć dziewczynki :) U nas wszystko dobrze, w tym tygodniu mamy sporo latania, bo chrzciny w niedzielę , będzie ok 60 osób już z dziećmi :) X Zaczęłam do Was pisać i właśnie się dowiedzialam, że moja babcia umarła ;( Więc tylko tyle póki co , sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego dla Hanulki :-* Kasica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Kasia dziekujemy :-* Emilka, przykro mi z powodu Babci. U mnie akurat wczoraj byla druga rocznica smierci Babci, do dzis na wspomnienie o niej potrafie się rozpłakać. xxx Agagua Ty tez cos wspominalas w własnym biznesie, chwal sie tu jaki pomysł chodzi Ci po głowie :-) xxx My dzis zostakysmy same w domu do jutra wieczorem, a ja dostalam okr i tak boli mnie brzuch i plecy ze nie wiem jak sobie poradze :/ xxx A i dziewczyny doradzcie mi, myslicie ze jesli przez dwa tygodnie dawalam Hani po miareczce kaszki ktora pomaga wprowadzic gluten to moge jej dac juz taki słoiczek, albo chociaz polowe jabluszko z biszkoptem z HIP ktory wlasnie zawiea gluten??? zupelnie nie ogarniam tego wprowadzania glutenu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja wszystkiego najlepszego dla Hani i buziaki. rzeczywisie czas leci. wiedzialam ze nie ktore z nas wszystkich tu urodzily juz pod koniec pazdziernika ale jakos tak szybko to zlecialo ze sie troche zdziwilam. moze wrzuc jakies zdjecia Hanulki jak byla malutka i teraz jak ma pol roczku i moze niech kazda takie zdjecia na pol roczku wrzuca.. bedzie fajnie popatrzec jak sie dzieciaczki zmienily przez 6 mkiesiecy xx Emila zycze udanych chrzcin i bardzo wspolczuje smierci babci. ja mam jeszcze dwie i nawet nie chce myslec co by bylo gdyby... trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
no wlasnie wiem ze niby po skonczonym 6 miesiacu ale slyszalam (rowniez od mojego pediatry) ze niby trzeba stopniowa zaczac wczesneij wprowadzac . poczekam jeszcze z tym :) xxx agagula moj nick to federacyjny skrot od nazwy rasy kota- norwegian forest cat :) xxx stowka dla Hanulki!! xxx emilka kondolencje:( xxx andzik i jak maly reaguje na nowe mleczko?? kurde zazdroszcze Ci ze Twoj je hippa- ma moim zdaniem najlepszy sklad na rynku a mojemu nie pasuje :( xxx agagula pisz jaki biznes otwierasz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Nfocat a co sie dzieje po tym mleku? ja tam na poczatku tez nie moglam trafic w odpowiednie melko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
anja mial kupy takie jakies dziwne, jakby spienione noi bardzo czesto si ebudzil na tym mleku. Po zmianie mleka spi lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Siemaneczko ;* Dziewczyny a z tym wprowadzaniem mleka 2 to nie ma byc posilek na posilek? Jeden z 1, a kolejny z 2? :D sama nie wiem... ja jak zmienialam 1 enfamilu na 1 nan ( bo mi hipoalergiczne wycofali) to nie wprowadzalam miarkami tylko wlasnie posilkami :) Mam byc w srode u lekarza to zapytam :) xx Musze sie pochwalic, ze moj Olo spi juz po cale noce ! :D od 19-20 do 7 ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
kasia gratulacje super spiacego Ola! :) co do metody wprowadzanai to wlansie szukalam na necie i znalalzlam ze mozna i tak i tak :) ale zapytaj lekarza jesli mozesz jak najlepiej wprowadzac i czy dopiero po skonczonym 6 miesiacu czy juz w 6 powoli zaczac 2 wprowadzac:) bylabym wdzieczna , bo ja byalam na szczepieniu ale zapomnialam zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mojego dziubka brzuszek boli..pierdzi i placze. wczoraj dalam mu obiadek i zauwazylam ze za kazdym razem gdy zje obiadek z warzyw to steka a po jablku i bananie nie. do kazdego obiadku daje mu tez cwiartke jabluszka niby kupa normalnie ale baczki go mecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Leon dobrze reaguje na nowe mleczko. Żadnych problemów nie stwierdzilam. Mój mały zjada 2 sloiczku dziennie. Do południa obiadek. Dzisiaj była rybka z warzywami. A po południu deserek. Wczoraj było jabuszko z bananem. A dziś będzie samo jabuszko. A jutro jabuszko z jagodami albo owocami lleśnymi. Zapas Stoiczkow mamy ogromny bo wczoraj dwie ciotki były i nas obdarowaly;* Xxx Anja ale ten czas leci. A Hanulka juz taka panna:-* Xxx Muszę zamówić nowa lawę do salonu bo obecna jest za duża;-) IDE wertowac Neta i objadek skończyć. Dzisiaj rybka jak u Leonia ale z makaronem razowym i suszonymi pomidorami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Emilka wyrazy wspolczocia:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Andzik a wlasnei myslalam ze ta tabelka gdzies sie zagubila i ze szukanie jej zajeloby kupe czasu a tu prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
i tak jak patrze to jest sporo takich osob ktore juz nie pisza z nami :) ciekawe co u ich ?? no i jak skonczyly sie klopoty malego Hubercika? ania3211 nie byla z nami na fb prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co u gosiaczka?dawno nie odzywala się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co u gosiaczka?dawno nie odzywala się. Zawiecha,mila 85tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martita 1990, Ona oczekujące,dajcie znać co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No tez jestem ciekawa co u dziewczyn słychać? Xxx Ale dzisiaj poszalelismy na dworze. Prawie do 19 bylysmy na spacerze. Xxx No i mama była na zakupach. Sprawilam Leonkowi nowa miseczkę i łyżeczkę do jedzenia. I dwie pary polspiochow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×