Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Zimowamama Na kolejnym szczepieniu na pewno powiem pani doktor o tym co się działo. U nas pani doktor przed każdym szczepieniem ogląda malego. Pielegniarka waży i mierzy a potem pani doktor go osluchuje i ogląda gardelko . Przed nami w kolejce był 2 miesięczny maluszek na szczepienie ale ogladnela go i odeslala do domu i my od razu weszlismy. Doktorke mam bardzo dobra w szpitalu mi ją dużo kobiet poleciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik Gratuluję decyzji. Super ze będziecie się starac o brata albo siostrzyczke dla Leonka ;-) XX A dzięki dziewczyny. Wczoraj przyjechalismy do moich rodziców i noc tutaj ale Już dobrze już nawet baczkow nie było. Zjadł i od razu go odlozylam do spania. Anja Szkoda Hanulki bo wiem po Bartku niestety jak te baczki potrafią strasznie męczyć. Oby w tą noc juz spala spokojnie. Andzik twojemu leonkowi baczki odpuscily? ? XX Po glutenie nie wiem bo już 2 tygodnie dostaje. Teraz jak w któryś dzień dam mu jabłko to Będę go obserwować. XX My dziś u rodziców jemy torta na wspólne urodziny moich braci bo jeden jest z 28 kwietnia a drugi z 3 maja. A wczoraj wieczorem grilowalismy na ogrodzie wiec weekend mija fajnie . Z tą zazdrością moja tez juz lepiej tylko jesz c ze musze zwrócić mamie mojej uwagę żeby nie brała Bartka rączek sobie do buzi bo ona tak się z nim bawi ze mu rączki ciamka a przecież on je później sobie do buzi pakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To macie w porządku lekarke, a slyszalam o takich co szczepia nawet podczas kataru. teoretycznie to nawet dzieci ktorym ida zeby nie piwinno sie szczepic bo to jest jakis stan zapalny w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł! ja ino na szybko! Anja - Kochana jestem ;) zlazłam już z niemęża ;) to coś skrobnę i lecę dalej ;) xx jak M ma wolne to praktycznie cały dzień jest u nas "przelatany" - nie zawsze przekochany :P xx Anja - zupa dla malucha - najlepiej w szybkowarze -trochę wody, marchewka i np. ziemniaczek, potem do tego seler, pietruszka...potem w blender wrzucam same warzywa i gotowe :) teraz będzie można do tego mięsko dorzucić, żółtko, kupiłam ostatnio gerbera z mięsem i kaszą jaglnianą... xx aaaaa Izulina - w końcu jesteś - cieszę się bardzo bo w dzisiejszych czasach byłoby mi ciężko znaleźć nową dziewczynę dla mojego syna... ;) a tak na poważnie to myślę, że każdy Ciebie rozumie jak jest Ci ciężko i chętnie Cie podtrzyma na duchu :D i posłodzi ile wlezie - aż Cie zemdli ;) xx Malwi - takaaa - korporacja to w 100% idealny przykład wyścigu szczurów...brrrr - w sumie cieszę się że będę szukać pracy ;) xx co do siadania itd.itp. ja jak wspomniałam już wcześniej - mam sąsiadkę której syn w 9 miesiącu samodzielnie chodził! a moja rehabilitantka powiedziała że Miesio w 9 miechu dopiero zapewne będzie stabilnie i samodzielnie siedział! więc czekam :) w wózku jeździ na leżąco bo inaczej mu jest niewygodnie - dupka mu zjeżdża... a na kolankach lubi trochę posiedzieć :) xx powoli zaczyna fikać plecy - półbrzuch ;) zawsze ma jedną rękę pod brzuchem i dlatego szybko wraca na plecy jak mu nie pasuje :D xx czas mnie goni i nie pamiętam co jeszcze miałam napisać... xx Repetytorium - dawaj dawaj - jak Safari odtajniła grupę to wpisz listopadowe mamusie 2014 i wyślij zaproszenie :) podaj inicjały żeby przyjąć odpowiednią osobę :) xx co do dodawania zdjęć na fb - ja mogę tylko przez kompa - ani telefon alni tablet mi nie działają :/ xx Magda - dobrze że Bartoszowi lepiej! xx Andzik - a masz a masz a masz!!!!!! brrrr grrrr sasasasa wrrrrrr...oh oh oh oh ah ah ah ah - duuuuużżżżoooo ochoty Ci wysyłam :D :P hehe ;) POWODZENIA! xx dziś rano pobiegałam - moja d..a nie zmieściła się w żadne jeansy!!!!! będę latać co 2 dni! koniec i kropka! xx z jedzenia nie rezygnuję ;) zaraz jedziemy na działeczkę do Teściówki - ale ona mega gotuje!!!!! uwielbiam jej jedzenie :) chyba dziś pobiegam i z wieczora ;) xx musiałam dziś Mieszka ululać na rękach - ja go chcę odkładać a on się śmieje przez sen (zazwyczaj popłakiwał) i tak zaczął się wariat śmiać że się obudził... xx dobra - bo zaś nie zdążę się ani ubrać ani nic.... xx miłego laseczki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
aaa Arla - no co ty kobieto! pisz do nas! opowiadaj co u Ciebie, dziel się z nami swoimi doświadczeniami :) oczywiście jak masz ochotę! :) myślę że nikt tu Ciebie nie pomija - bynajmniej nie specjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Agagula- dzieki ! :) myslalam ze mnie tu nie chcecie... przynajmniej tak mi sie wydaje. Pozniej napisze cos wiecej i sie odniose do innych postow. Musze sie pochwalic ze wczoraj wytatuowalam sobie imie mojego synka, ponizej karku zeby nie bylo widoczne jak jestem ubrana jedynie w stroju kapielowym :) Maz mowi ze jestem szaalona ale to poprostu z milosci do synka hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
malwi ja sie z toba zgadzam z tym co napisalas o poscie izy, z agagula tez:) xxx Iza wybacz :) wiem ze Ci ciezko i chcialabym Ci pomoc :) xxx suma sumarum dobrze ze wrocilyscie xxx repetytorium udalo sie znalezc nas na fb? xxx magda dobrze ze Bartus lepiej :) xxx Arla - nie widze powodu dla ktorego mialabys sie odsuwac :) co dpo tatuazy to ja mam w sumie 4, a sesji za soba jeszcze wiecej :) lubie to :D xxx agagula ty wariatko uwielbian Twoj tok myslenia :) ehhehe powodzenia w bieganiu :) wytrwalosci xxx ejjj dajcie mi link do tego artykulu o sloiczkach bo chyba przega[pilam ?? xxx andzik my jestesmy na hipp!! zrobilam drugie podejscie do tego mleka i jest ok . Kurde a gdzie wyczytalas to o tych gramaturach??? podeslesz link??? bylabym bardzo wdzieczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula tak myslałam ze "brykaliscie sobie" caly dzinek :p xxx Andzik powodzenia kochani i bede mooooooocno trzymała kciuki zeby sie udało :-) xxx Gośc Arla no co Ty? nigdzie sie nie wybieraj kobitko.Pisz z nami :-) Ja do dziewczyn tez dołaczyłam pozniej tzn w polowie ciazy i one wszystkie tez byly juz zgrane ze sobą. Agagula mnie tu ściągneła :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
U nas (w Belgii) katar nie jest przeciwskazaniem do szczepień, jedynie gorączki musi nie być 24 h X Andzik hehe słodka dziurka ;) powodzenia w staraniach o rodzeństwo dla Leosia! A 3-4 m-ce to bardzo mało, może dajcie sobie więcej czasu ;) X Arla ja dolaczylam do grupy w tym czasie co Ty , tylko więcej się udzielalam, i nie wiem w sumie jak dziewczyny mnie traktują ale ja się z nimi zżyłam :) X Ags a czym się zajmujesz, że możesz sobie pozwolić na pracę w weekendy? Kiedy na Fb Cie zobaczymy? Grupa jest chyba odtajniona ;) Jak Emi z tymi kupkami, nadal bez zmian? X Agagula i ja uwielbiam Twoje posty, są mega pozytywne :) I moja Adunia tak się przekręca jak Twój synu , tylko ta rączka ją ogranicza ;) X Moja córunia mało przybrała przez ost miesiąc , bo tylko 270 gram, żeby podwoić swoją wagę na poł roczku zostało pół kg i cały miesiąc , mam nadzieję, że tym razem troszkę więcej przybędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik - moze tym razem udać się bez ingerencji obcej;) Nie wiem jaka byla u Ciebie przyczyna, ze skorzystaliscie z in vitro, ale opisze Ci co u mojej kumpeli. Starala się o dziecko 7 lat, parę inseminacji, 3 proby in vitro (za 3 razem zaskoczylo), leczenie farmakologiczne (dokladnie nie wiem co brala), dwie laparoskopie. Z in vitro ma bliznieta - 2 chlopakow z 2012 roku. Podobno laska bez szans na naturalną ciążę, ale w ubieglym roku dzwoni i mowi ze test jej wychodzi pozytywny. Poszla do lekarza i lekarz mowi, ze podejrzewa ciążę bliżniaczą i kolejna wizytya to potwierdziła, ma kolejnych dwóch chłopaków ze stycznia 2015. Więc moja droga wszystko przed Tobą! Ags - pracujesz w jakims Rest Housie? Moi znajomi tez w takim miejscu pracują w GB, ale nie jestem pewna czy w Lądku. Agagula - wiesz ze Cie uwielbiam, niewazne ze dupa nie miesi się w dżinach, jesteś mega;) To pisalam ja - gość od libido;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Wyslalam prosbe o przyjecie wczoraj i narazie cisza. Taka przerwa dobrze mi robi i mam przynmiej czas, zeby zajac sie codziennymi sprawami bez ciaglego zerkania na tel. xxxx Emilia, jestem opiekunka w domu opieki. Zajmuje sie osobami chorymi na stwatdnienie rozsiane. A weekendy to czas ktory kazdy chce w domu a nie w pracy spedzac, wiec jak zadzwomilam do pracy i powiedzialam, ze chce wrocic na weekendy to malo mnie przez tel nie ucalowali ;). Plus jest taki, ze bede miala troszke wieksza stawke za godzine niz przed urlopem macierzynskim :). xxxx Agagula, szalenstwo weekendowe u Ciebie :). U nas zazwyczaj tez taka ganianina jest w weekendy, ale ten akurat spokojny ;). Miesio taki wesolek, ze az przez sen sie zaciesza ;). Zastanowilo mnie to co napisalas o opini rehabiltantki, bo pamietam, ze kiedys pisalas, ze lekarka mowila, ze Miesio jest silny i szybko na nogi pojdzie. Skad taka rozbierznosc? xxxx Anja, biedna Hanulka. Oby ten brzuszek ja wreszczie przestal bolec. xxxx Arla, tez chce zrobic tatuaz, tylko najpierw mala chce od piersi odstawic. xxxx Andzik, super! Trzymam mocno kciuki :) xxxx Madzia, pieknie, ze sobie tak z zazdroscia radzisz. Z reszta wiesz, ze Twoja mama przeciez zle dla Was nie chce to o zrozumiec ja latwiej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, pracuje w nursing home :) Tu jest ich masa, plus cale mnostwo agencji, ktore opiekuja sie ludzmi w ich wlasnych domach. W Polsce z tego co wiem, nie ma za wiele takich domow, a tu to, ze rodzicow oddaje sie do domu opieki i odwiedza raz w roku jest normalne :/. Teraz pracuje w super miejscu, ktore jest rewelacyjnie wyposazone, rezydenci sa mentalnie sprawni, jedynie fizycznie niedomagaja, wiec i pogadac jest z kim i posmiac sie. Wczesniej pracowalam ze staruszkami i byla tragedia :( Psychicznie nie wyrabialam i dzieki Bogu szybko udalo mi sie znalesc obecna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags widziałam prośbę ale nie mogę jakoś z tel mi nie otwiera strony żeby cię przyjąć. Jak będę na kompie to zaakceptuje chyba że wcześniej ktoś inny to zrobi. Xxx U nad dziś dzień marudy. Nie schodzi z rąk ani na 5minut. Masakra jakas. Skok zęby nie wiem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Jeszcze raz dziewczyny dzieki za mile slowa ;) xxx Madzia- mysle ze sie nie powinna obrazic mama o ta uwage. my raczej kazdemu ( w sumie to mojej mamie i tesciowej) zwracamy uwage zeby nie calowaly malego raczek bo on je pozniej wklada do buzi. xxx Andzik- powodzenia w staraniach o dzidziusia :) xxx zimowamama2014- a to ciekawe z tym zabkowaniem i szczepieniem. bede musiala zapytac moja doktorke bo przeciez Alanowi ida zeby. My przed szczepieniem musimy porobic wyniki badan krwi i dopiero jak beda dobre to bedziemy szczepic. A to ze wzgledu na anemie ( nie wiem czy juz Wam o tym wspominalam) ktora wykryto dopiero po zaszczepieniu Malego. xxx nfocat- no to w sumie moj trzeci tatuaz ale mam takie raczej nie za duze i ukryte :) xxx My dzisiaj grillowalismy u moich rodziców na wsi ;) Młody pospał z 3 godziny wiec fajnie spedzony dzien. Ok lece pobawic sie z moją marudką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
andzik super ze zdecydowaliscie sie na kolejne dzieciatko :) powiedz tylko co Twoj lekarz na to ze tak szybko po cc? i w sumei 3, 4 miechy to malo :) tak czy siak zycze powodzenia:) xxx arla ja ma w nmiejscach widocznych lkatem - tzn cala lydke i lopatke :) a ty co masz ?? i gdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny my juz wrocilismy z gosciow. Malý SPI a my odpoczywamy. Xxx Dzięki dziewczyny za trzymanie kciukow. Tez bym wolała żeby udało się naturalnie. A nie znowu klinika ta jazda i stres z tym związany. Ale czas pokaże. Najbardziej się boje czy CC wpłynęło na moja rezerwę jajnikowa która i tak była juz bardzo niska. Z lekarzem jeszcze się nie kontaktowalam ale mam zamiar w najbliższym czasie to zrobić. Xxx Arla pisz z nami jaj najbardziej;) Xxx Agagula fluidu doszły;-) dwa razy;-p proszę częściej;-p Xxx cos jeszcze miałam pisać ale juz nie mam głowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Ags normalnie pójdziesz do nieba za taką pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
nfocat- mam na stopie motyw z kwiatami, na żebrach napis no i troszkę poniżej karku imię Alan. Robiąc na zebrach mowilam sobie w myslach "przypomnij sobie bol porodu" i powiem Ci ze wtedy az tak nie odczuwalam bolu :D Ale Ty piszesz ze mialas wiecej sesji wiec musza to byc wieksze tatuaze a co za tym idzie wiekszy bol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny melduje się z przychodni:-) czekam na prześwietlenie kręgosłupa i kości ogonowej. Ciekawe co z tego wyjdzie. Xxx Dziewczyny podziwiam za tatuaże. Ja chyba bym się nie zdecydowała. Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dziewczyny chyba wyslalam zaproszenie na fb???pisze chyba bo zupełnie nie ogarniam tego ustrojstwa:/ dodalam kilka zdj nawet ale mala grymasi i nie mogę popatrzeć nawet. Moje inicjaly na fb to A.O. juz wiem,ze nie lubię fb:P no i w ogóle zastanawia mnie fakt,ze ne podalam swoich danych a on mi kilku znajomych moich znalazl i miasto:/jak to mozliwe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Andzik 3mam kciuki aby wszystko bylo ok. Daj pozniej znac co tam wykazalo przeswietlenie xxx Repetytorium, to pewnie przez to ze podalas swoj adres mailowy i tam masz maile znajomych ktorzy maja konta na fb ;-) a dane adresowe masz podane w mailu. Fb to najlepsza baza danych dla policji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Arla ha nie podalam swojego maila,zalozylam nowego!!!:D wlasnie nie chce zakladac normalnego konta bo to pelna inwigilacja:/i nawet jak usuniesz zdj to one krążą w sieci,i oni maja prawo do twoich zdj chore to dla mnie:/ i dlatego nie rozumie skąd wiedza,skąd klikam spr id komputera??????? no nic chec zobaczenia Was byla silniejsza:)to dajcie znac czy macie moje zaproszenie. Wyszukalam Was,kliknelam dolacz do grupy,ok???i bylo ze oczekuje czy cos takiego:P ja anty kpmputerowiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej po weekendzie. Mi marzy sie tatoo na nadgarstku albo na karku ale boje sie ze kiedys sytuacja zmusi mnie zebym poszła do pracy do szkoły i bede sie zle z nimi czuła. xxx Malwi powiedz mi kochana czy Mery przesypia Ci całą noc? Ja szukam jakiegos sposobu na Hanie i jej nocne pobudki :/ wyczytalam gdzies ze moze powinnam jej dawac tresciwsze w sensie bardziej tłuste i syte jedzenie? co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Repetytorium- to nie mam pojecia jak to mozliwe :D xxx Anja- ja tez chce isc do pracy do szkoły albo tak jak wczesniej wspominalam otworzyc swoje przedszkole dlatego zrezygnowalam z tatuazu na nadgarstku a zrobilam je ponizej karku ze jak mam t-shirt to jest zakryty ;) Wiem ze tatuaze sa coraz bardziej akcpetowane ale jednak znajda sie takie osoby ktorym bedzie to przeszkadzac wiec musialam brac to pod uwage. xxx Czy u Was tez dzisiaj taka barokowa pogoda? :( Nici ze spaceru bo pada i zimno :( wiec mam czas na ogarniecie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Repetytorium kurcze ja ciebei nie widze w nowych czlonkach:) na pewno wyslalas do listopadowe mamusie 2014? :) bo jest iza i ags ale osoby o inicjalach A O nie widze0 chyba ze slepa jestem :)nie zrazaj sie tak do fb bo wszytskie chcemy Was zobaczyc :) xxx Arla jednem mialam poprawiany wiec juz 2 sesje, drugi tez 2 sesje, trzeci tez 2 , i na lopatce 2 sesje :) kurde na zebra itp to jestem z agruba ale podobaja mi sie w takich miejscach :)mnie to jakos mega nie bolalo . Najgorszy byl na lopatce bo jest duzy i byly dwie sesje- jedna na czarno bialo i druga w kolorze, i to juz bolalo :) tu masz fote jesli chcesz zobaczyc :D http://www.studionekroskop.com/aero_tatuaz_galeria.php?ph=437 xxx Andzik a czemu mas zprzeswietlenie bo cos mi umknelo ?? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Arla u nas tez taka pogoda beznadziejna ze dzis pozostaje nam zabawa w domu :/ o jakos mi uknelo to o przedszkolu. Napisz cos wiecej o tym, masz juz jakies konkretne plany? tez kiedys rozwazalam taką opcję i dlatego pytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
heja przedszkole to bardzo dobry pomysl bo ciagle tylko slychac ze brak miejsc dla dzieciaczkow. xx kurcze u nas chyba idzie drugi zabek bo Bartek marudny okropnie i znowu wrocilo tarcie oczek. tarl je przed tym pierwszym zabkiem a potem juz tego nie robil, a od wczoraj znowu trze i w ogole ma takie momenty ze placze przez krzyk i zlosc zaciska piastki i jak go mam na rekach to napina sioe caly i ze zloscia probuje mi ramie grysc xx co do tego fb to jak nasza grupa jest tajna itd to co z tymi zdjeciami naszymi ktore wrzucamy ? tez sa wszedzie w sieci czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Siemanko! u nas deszczowo-śpiąco... xx dzięki kobitki za miłe słowa - fajnie jest "zrobić dobrze" nie tylko facetowi :P ;) xx Ags - bo każdy lekarz widzi i mówi co innego...pierwsza stwierdziła że rehabilitacja niepotrzebna, druga że przy raczkowaniu sam się "naprostuje" ale prawdopodobnie od razu stanie na nogi bo silny itp... trzecia widziała skrzywienie i kazała ćwiczyć a sama rehabilitantka stwierdziła że on w brzuchu już taki był i dlatego długa droga przed nami ;) także wrzucam na luz - bawię się z nim jak chce ale prostuję go ile się da - wszystko w granicach zdrowego rozsądku - na wszystko przyjdzie jeszcze czas :) xx Nfocat - wow! ale masz dziarę na ramieniu! oczy mi się powiększyły - a prawie już zasypiam!!!! ja chcę na fb resztę fotek! koniec kropka! p.s. wiedziałam, że Ty taka Kocica jesteś! grrrrr xx Andzik - :D ohohoh :) a szalej ile wlezie!!!! w końcu planowanie dzidzi to też przyjemność :D no i daj znać co tam z twoim kręgosłupem... xx repetytorium - ja tak jak ty - nie znoszę fb bo oni wszystko chcą wiedzieć i handlują danymi - też mam fikcyjne konto i maila i wiedzą skąd piszę :/ ale daj się pooglądać ;) xx mnie widok igły przerażał - więc zamiast tatuażu w ramach przezwyciężania słabości poszłam oddać krew ;) hehe ale teraz mam tarczycę więc lipa... xx muszę się walnąć w kimono na chwilkę bo padam na twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×