Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Dziewczyny smaka robicie tylko wakacjami. Mu się zastanawiamy ale w sumie sama nie wiem no ten kredyt na auto chcemy spłacić przed czasem. Gdyby nie taki plan to już byśmy planowali cos. Nam w sumie wiele nie trzeba bo coś umyslimy i sami organizujemy zawsze bez biur podróży czadrm w ostatniej chwili ale ja to jednak zostane narazie przy bliższych miejscach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Gosia zazdroszcze wakacji. Bylismy w turcji i bardzo nam sie podobalo. My w tym roku odwiedzimy tylko polskie morze. Jak rok temu zreszta. X Kasica duzo zdrowia dla Adrianka. Ja tez czekam tylko na wiadomosc ze wychodzicie do domku. Duzo sil dla Ciebie :* jestes dzielna na maxa. X Agagula jestes chyba wymarzona partnerka. Podziwiam, ja jestem wiecznie zmeczona ;) X Izka wlasnie gdzie sie podzialas? X Repetytorium milo Cie w koncu zobaczyc. Śliczne masz coreczki. X co do imprezy sobotniej, wybawilismy sie extra, ale powiem Wam szczerze ze moj organizm sie chyba odzwyczail od wiekszej ilosci alkoholu. Co sie nacierpialam w niedziele to moje. Juz nie ruszam dluuuugi dluugi czas zadnych drinkow. X Dzis mam dentyste i znow wydatek. Eh na szczescie ostatni raz. Nastepna wizyta kontrolna za pol roku. X Mlody sie obudzil wiec gonię do niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Gosia, ale bk :D my tez wylatujemy 17 czerwca ;D Tyle ze my z GDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dzioszki;-) Agagula ty inspiracji moja;-) kiedy w końcu ta kamasutre wydasz? Xxx Kasku jak Adrianek dzisiaj? Jakie wieści? Xxx My dziś znowu porządki robilismy z Leosiem;-). Xxx Po południu jak pogoda się nie zmieni to gobamy na spacer. Xxx Repetytorium super was zobaczyć. Asiunia śliczna jak laleczka;-* Xxx Gosia zazdroszcze ci tych wczasów i odwagi bo ja bym się chyba nie odwarzyla. Ja taka boidupa jestem;-) myslelismy nad naszym Bałtykiem ale musimy pralnie skończyć i wiarze się to z nie małym wydatkiem. Ale za rok cos musimy wymyślić;-) chyba ze będę w kolejnej ciąży;-p Xxx Dziś na obiad tarta ze szpinakiem. Wstawił am foto;-p Xxx A w czwartek jedziemy odwiedzić koleżankę i jej półroczną córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiaczek - my lecimy 15 lipca na 2 tygodnie, tzn dzieci z mężem, a ja siedzę z Młodym, a potem zmiana ja z dziećmi, a on z Młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Gosiaczek - miło Cię było w końcu "przeczytać" :) xx dzięki dziewczyny - ano te mój M nie narzeka ;) hehe herbatka fajna sprawa - z resztą polecam - same się przekonacie :D xx Andzik - to teraz Ty bądź mym natchnieniem - potrzebuję zrobić danie obiadowe PROSTE I SZYBKIE dla wegetarianki... najchętniej to bym dała makaron ze szpinakiem ale ciut ambicji chcę w to wsadzić :) myślałam o kotletach z soczewicy - ale tu jest zabawy trochę... a może nafaszerować czymś makaron? pomocy! xx Młody mi brzęczy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Hej my po drugim szczepieniu,na szczescie placzu malo bylo a teraz jest ok:) wlasnie kapie chlopakow, kolacja i do spania:) aaa mlody wazy 7700 i mam oczywiście zaczac wprowadzac zupki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
gosia zazdroszcze wakacji :)my nigdy nie mamy kasy zeby gdzies pojechac :(i dawaj foty domku, a tatuaz z linka to moj :) xxx kasica ty masz jeszcze jedno dziecko ?? :) nie wiedzialam:) zdrowka dla calej rodzinki i kurcze wracajcie juz do domku bo chyba wam starczy tych wszystkich chorob :) xxx andzik zycze zebys byla w ciazy :) xxx poziostale mamy ktore jada na wakacje- tez zazdroszcze i zycze udanego wypoczynku :D xxx agagula Ty to serio jestes sex machine :D dawaj wiecej takich "sekretow" O!!!! albo otworz jakas szkole albo cos( wiedzy teoretycznej oczywiscie) :p xxx no ja tez bym chetnia popatrzyla na Wasze tatuaze takze dawac foty :) btw ponoc 30 % spoleczenstwa jest wytatuowane xxx zimowa to git ze jest git :D a zupki masz wprowadzac ze wzgledu na wiek czy wage ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
nesk wspolczuje dentysty :/ brrrr , kurde ja tez musze sie wybrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo Nfocat kurde chyba nie pomylilam :-P. Tak mialam coreczke pisałam o tym :-\ Xx My dalej w szpitalu niestety wynikow tk dzis nie bylo maja byc jutro ale to zobaczymy :-) ale za to morfologie Adi ma dobra :-) I w koncuu pierwszy raz po chorobie obrocil sie na brzuszek radoac tego byla niesamowita :-) Niestety goraczka nadal jest tylko ze teraz nie co 8 godzin a co 12 :-) mam nadzieje ze juz przechodzi i w tym tygodniu pojdziemy do domu :-) Matko u nas jest tak duszno ze jestem cala mokra :-\ nawet nie ma jak okna otworzyc bo komary lataja ehh :-\ To tyle buziaki :-) KASICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiem kto tam pisze na fb ale zamiast napisac ze to repetytorium to jest napisane onaoczekujaca :-) wiec to chyba pomylka czy ja zle mowie ? :-) Kasica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Arla pokaz sie nam :-) Zapraszamy na fb:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Hejka ;) X Arla powodzenia w realizacji planu przedszkola ;) X Kasia kurcze trzymajcie się, miałam nadzieję, że będziecie szybko w domu, a tu ciągle coś :/ okropnie mi szkoda Adrianka, chętnie bym go wyściskała, a tu nawet Ty za bardzo nie możesz... Ale jak już obroty Mały ćwiczy to chyba dobry znak :) X Agagula hehehe Twoja mama jest the best! ;D X Gosiaczek i inne wczasowe dziewczyny, ahhh zazdroszcze wakacji, choć Turcja mi się średnio podobała, ale samo to ciepełko- uwielbiam ;) my w tym roku nasze Mazurki jedynie , które zresztą też lubię :P X Dziewczyny jutro jest środa - dzień loda hehe ;) (mój m tak gada ) , może czas na herbacianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula a może canneloni z warzywami pod beszamekem albo zęby było szybciej to takie duże muszle z makaronu z jakaś ryba? Ale SE narobilam smaka na spaghetti z tunczykiem;-) Xxx Ja wczoraj małemu dałam szpinak. I na szczęście wszystko ok. Ta ostatnia wysypka była po antybiotyku. A na deser jabłka z jagodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik daj przepis na te dania, jakie warzywka itp, i na spagetti z tunczykiem rowniez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat-ze wzgledu na wiek, tyle ze jakbym byla u niej jak maly mial 5mcy to tez by tak mowila;) na szczescie wystarczy sie z nia zgadzac a robic swoje:) to stara lekarka jest-moich rodziców jeszcze leczyla (45/47lat maja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik - ryba odpada :-( niestety... a na to pierwsze skrobniesz przepis? Najwyzej dostanie moje popisowe danie - makaron ze smietana ;-) :-P hehe Xx Emi - taaa matka moja to oryginal ;-) Xx Kasica ja tez przeczytalam jak Nfocat ze maz z pozostalymi dziecmi jedzie - ze starszymi...jakos tak ;-) Xx Buziaki dla Adrianka - oby juz szybko wracal do zdrowia i do domku! Xx Nfocat - kupie kamerke i bede dawala lekcje on-line ;-) hehe Xx Zimowa - fajnie ze juz po szczepieniach:-) Xx Wczoraj zgubilam buta Mieszka... Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ktora z Was karmi Enfamilem? Mam kupon znizkowy do rossmana...na maila moge przeslac :-) wazny do 20.05 i za 40zl puszka...nawet nie wiem czy sie oplaca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zimowamamo fajnie ze u was szczepienie tak bez problemowo xx gosia i reszta wczasowiczow super takie wycieczki i zazdroszcze wam kurcze nas nie stac na takie wyjazdy nawet po Polsce. cale pieniadze na biezace zycie sie rozchodza. 5 lat temu bylismy nad naszym morzem UWAGA az na 3 dni ;-) zazdroszcze wam jak chol..erka ale tak pozytywnie bo juz sie z tym pogodzilam ze jednym sie w zyciu lepiej uklada a drugim gorzej. hehe my niestety nalezymy do tej drugie grupu i w tym roku na pewno nigdzie nie pojedziemy.moze za rok jak bartus bedzie juz chodzil i jak uda nam sie cos odlozyc xx wczoraj bylismy na usg bioderek bartek byl grzeczny bo to proste i szybkie badanie. ale opis i czy wszystko ok to nie wiem kiedy sie dowiem bo oni to wysylaja do innej przychodni do lekarza i do niego mam isc. jak dzwonilam to na maj juz miejsc nie ma.pani w rejestracji powiedziala ze moge sprobowac przyjsc 19 maja jak doktor z urlopu wroci i poprosic czy mi powie czy wszystko dobrze xx kurde wczoraj tak goraco bylo na te bioderka wyszlismy o 11.30 a potem chwile do sklepu i spacer oczywiscie usnal mi przed samym domem i musialam z nim jezdzic w kolo bloku i wocilismy o 14.15. jak weszlam do domu to rozebralam bartka i siebie i padlam na lozko z butelka wody - 27stopni w cieniu bylo. dobrze ze bartek chociaz duzo pije w takie goraco xx musze dzisiaj posprzatac cala chate bo sie zapuscilam ostatnio ;-( bartek maudny, sam sie za dlugo nie pobawi, oczy trze, czekam na drugiego zeba dobra spadam ogarniac, zaczne chyba od lazienki jak mi syn pozwoli bo wlasnie sie obudzil z drzemki pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
agagulka dawaj kamere :) i wlasny kanal :D xxx kasica nowiem ze pisalas ze mialas coreczke ale tak jak agagula pisze ja zrozumialam ze maz jedzie ze starsza corka na wakacje:) xxx Andzik dawaj przepis na spaghetti z tunczykiem- nigdy takiego nie jadlam ale baaardzo chetnie sprobuje zrobic- narobilas mi smaka:)ps jak starania o bobo ?:) xxx magda u na stez byl gorac:) dzisiaj tez cieplo tylko na razie pochmurno, i u nas tez zawsze kasa jakos sie rozchodzi a jak mamy odlozone to zawsze na cos innego niz wakacje. Np teraz zajelismy sie ogrodem (ogrodzenie, hustawka, lezaki, trawnik itp) xxx agagula a Ty daj przepis na makaron ze smietana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Hej dziewczyny, U nas noc masakra :( Młody budził się co 2,5 godz i chcial jesc... a miedzy tymi budzeniami marudzil przez sen. Jestem dzis padnieta. i Mysle o kaszce, bo moze to go bardziej nasyci w nocy? Kupilam mu smoczek do butli do kaszki ale ma mega duzy otwor. Powiedzcie mi czy ktoras z Was podaje na noc kaszke? i karmicie butelka czy lyzeczka? i czy duzo jej sypiecie? xxx Mnie akurat Turcja przypadla do gustu ;) i lecimy tam trzeci raz :P Zreszta wszedzie gdzie bylam to mi sie podobalo bo bardzo lubie cieple klimaty :) a musze sie pochwalic ze troche miejsc zwiedzilismy- 2 razy Egipt, Tunezja, 2 razy Turcja, Grecja, Majorka i Tajlandia. Eh troche zajechało przechwalaniem się :D Ale kochane gdyby nie to ze maz dobrze zarabia to tez bym nigdzie nie byla z moja wyplata :D xxx Zauwazylam u Alana spuchniete dziaselka w miejscu dwojek na dole z jednej strony. Czy to mozliwe ze najpier wyjda dwojki niz gorne jedynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Dziewczynki z tego co kojarze, to nie Kasica pisała o wyjeździe ze starszymi dzieciaczkami a chyba Gość sexówa ( jak to Agagula pisze) :P X Arla teoretycznie pierwsze wychodzą jedynki, ale to tylko teoria, czego Emi od Ags jest przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak to mój mąż jedzie ze starszymi dziecmi do Turcji. Ale do seksówy to mi chyba bardzo daleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Magda my jak byliśmy na USG to od razu nam pani powiedziała, że jest wszystko ok. My byliśmy prywatnie , może to dlatego. X A pogody po prostu zazdroszcze! 27 st?! Wow u nas chłodno i do tego wiatrzysko, i pomimo słońca, patrząc na drzewa nie mam ochoty na spacer :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arla, u mnie dokladnie to samo. Moja pozal się Boze pensja z budżetówki. Mąż do tego uwielbia podróżować więc oprócz tego co Ty wymienilaś zaliczylismy jeszcze Kubę, Filipiny i Malediwy, a mnie od zawsze marzy się Australia i Nowa Zelandia, ale to chyba za 10 lat jak Młody wyrośnie, ale do tego czasu będę stara i nie będzie mi się chcialo dupska ruszac. Zimowa - ale masz młodych rodziców, toż to prawie moje pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Gosc- wow zazdroszcze :D moj maz po Tajlandii powiedział ze na zadna wycieczke nie poleci powyzej 6h, bo dla niego to byla masakra. Łacznie nam ta podroz zajela 24 h z wyjazdem z domu do Warszawy, lot do Moskwy a pozniej do Bangkoku i transport do hotelu. Bylismy wykonczeni ale ja tam moge latac dla takich widokow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica jak dziś Adrianek się czuje mam nadzieje ze juz się kula po lozeczku w obie strony :) Xxxx Wow dziewczyny wy to naprawdę szalejecie z tymi w czasami . Xxx Arlla jaki hotel ? Bo my dream world resort &spa w side ale by było gdybyśmy się za granica spotkały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Dziewczyny a ile płacicie w Pl za taką wycieczkę do Tunezji i za co HB czy All...? Ile oosób itd? Jak nieraz patrze ma promocje to nam na własną rękę drożej wychodziło ale mu lubimy w trakcie zmieniać plan i jechać gdzie ma pasuje ;-p wiec ... :-) ale może faktycznie warto pomyśleć nad czymś z biura hmmmm. Trzeba świnkę kupić i we wrześniu po sezonie jak woda gorąca wypadzik zrobić hmmmm. Kurde uwielbiam podróże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej, Dziewczyny czy ktoreś z Waszych dzieci miało pobieraną krew? jesli tak to jak wyglada pobieranie krwi u takiego maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Anja- ja mialam kilka razy pobierana krew u Alana. Wkuwaja taki motylek w raczke i pobieraja. Tylko nie wszedzie chca pobierac. Ja raz bylam w swissmedzie i babka sie nie podjela bo szczerze powiedziala ze nie pobierala takiemu malenstwu. W przyszlym tygodniu ide znowu na pobranie krwi. xxx Gosia mozesz wierzyc lub nie ale jest spora szansa ze SPOTKAMY SIĘ ZA GRANICA :) Ale sie usmialam czytajac Twoj post. Jestesmy w hotelu obok od tego samego wlasciciela ;) Mysle ze na pewno gdzies tam na siebie trafimy:) My bedziemy w hotelu Dream World Aquapark. W sumie dopiero bedzie otwarty na nasz przyjazd ale jest ulokowany zaraz obok tego w ktorym Wy bedziecie. Powiem szczerze ze nie spodziewalam sie tego bo w sumie TYLE jest hoteli a ze trafimy tak blisko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×