Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Emila
Andzik wspolczuje z powodu cioci :( X Ja dziś na obiadek robilam tartą ze szpinakiem, kurczakiem i fetą, pyszności :) dzięki Andzik za inspirację :* X U nas dziś ciepelko - w końcu. Pszyszlysmy do domku się na jeść i spowrotem na dwór, korzystać z pięknej pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny cieszę się za was zainspirowalam;-). U mnie była mizeria piree i jajo sadzone. Pychota. Teraz siedzeń w przychodni i czekam w kolejce do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik a co to tam za roznica. rocznica bycia ze soba tez jest wazna. my takie swietowalismy bo rocznice slubu to dopiero bedziemy miec pierwsza w pazdzierniku po 10 latach bycia razem hehe tak nam sie spieszylo. w ciazy tez nie wiem czy bysmy wzieli slub gdyby nie rodzicow gadka ze tyle juz jestesmy azem i ze dziecko ze wypadaloby. bez slubu tez nam bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Arla witaj w klubie rocznika 89 ;) Ja też nie mam nic przeciwko, żebyś dołączyła na fb ( może już jesteś, ale nie zagladalam ) X Nfocat moja Ada też ma na brodzie takie maleńkie czerwone krosteczki/ plamki , na bank od śliny X Agagula wytrwałości życzę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocka piękna cały tydzień słońce. A weekend standadowo.... chmury. Od pn zmow.ma być cudnie. Jak zwykle jak cała rodzina możemy gdzieś wybyc to pogoda nie ta. Xxx Andzik przykro mi z powodu cioci. Xxx Kasia jak Adrianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Safari u nas też pogoda ponura :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Hej dziewczyny :) Jeju jakie Wasze dzieciaczki są cudowne :) i niektore jakie maja juz dluuugie wloski :) Moj synus mial wiecej wloskow jak sie urodzil a teraz mu wyjasnialy i sie wytarly :D ma glowke pokryta meszkiem ale na zdjeciach wychodzi łysolkiem. Nie wiem kiedy wszystko dokladnie poogladam bo jest tego naprawde duuzo :) xxx uciekam, bede aktywniejsza w tygodniu bo weekend mamy dla siebie jak maz ma wolne :):) do milego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Hej laski. Ja tez dzis na chwilke bo Michu daje czadu od rana. Zębów jak nie bylo tak noe ma a On czasem tak marudzi ze wymiekam. Eh no coz widocznie temperamentny jest ;) X Andzik wspolczuje z powodu cioci :( trzymaj sie kochana. X Kasia jak goraczka w nocy u Adrianka? Mam nadzieje ze odpuscila. X Gratuluje tak dlugich stazow zwiazku. my jestesmy razem 7 lat a we wrzesniu mina 4 od slubu. X Jestem sama na weekend, m ma zjazd na uczelni i do tego w pon jedzie w delegacje do Niemiec i wroci w srode :( masakra. X Arla sliczny synus a Ty chuda jak patyk, laska jednym slowem ;) X Nie no musze leciec bo pisk niesamowity, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasica
Hej no myslalam ze goraczka odpusci ale gdzie tam eh od 22 do 1 probowal sam zwalczyc goraczke ale juz bylo tak ze nawet dotknac go nie bylo mozna bo plakal wiec dostal syrop i po 30 minutach inne dziecko zaczol sie do 3 w nocy bawic :-) a teraz ma drzemke i mial juz pobierana krew ( tak z nowu) i czekamy na wyniki czy cos sie pogarsza czy co :-) zebow nie widac ale niby wychodza hmm tylko kiedy wyjda :-) a tak to ok bawi sie smiej jakos dajemy rade ale mam juz dosc tego szpitala w nocy wszystko mi odpuscilo i musialam sie troszke wyplakac :'( ale juz dzis jest ok nabralam sil i walczymy dalej :-) chodz kurde no noe moge pojac co ja naprawde w zyciu takiego zrobilam ze same nieszczescia nas spotykaja :'( juz nawet nie chce wiecej dzieci bo drugi raz bym tego juz nie przezyla poprostu posza bym sie powiesic :-\ Xx Arla sliczny twoj synus chyba po mamusi :-) Xx Gosiek a ty co sie tak rozpisalas? Xx Anja co u was wszystko ok ? Xx Ags gdzie ucieklas :-) Xx Agagula jak tam u Mieszka naszego :-) Xx Madzia jak noc wam dzis minela? Xx Mawi Klaudia a wy jak tam :-) Xx Piszcie co tam bo ja z nudow juz nie mam co robic a tak to poczytam sobie chociaz co u was :-) Xx Andzik co dzis na obiad pichcisz :-) Pozdrawiamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasica
I oczywiscie reszta dziewczyn gdzie jestescie co u was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej;+) Kasiu oby ta gorączka faktycznie od zębów była i żeby was juz Wypuścili do domu. Xxx Ja dziś w biegu. W poniedziałek jade na pogrzeg a m pierwszy raz na tak długo zostaje z Leonem. A dziś byłam kupić czarne buty bo nie miałam;-) Xxx A obiad tez na szybko. Sos pieczarkowt z mielonym i makaronem;-) Xxx I znowu dziś sernik pieklam. Ale tym razem dla siostry na urodziny;-) Xxx Uciekam sprzatac;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica a wiesz nam chyba tzn na pewno druga dolna jedynka wychodzi bo widze ja w dziasle jeszcze i dzis wlasnie juz dwie pobudki w czym jedna normalna na jedzenie a druga taka na zeba bo z placzem potem ululalam i jeszcze musialam przy nim posiedziec bo sie niespokojnie krecil. A slini sie znowu tak strasznie ze te plamki na brodzie to wygladaja duzo gorzej teraz jak przy tym pierwszym zebie bo teraz sie mocniej czerwone zrobily i widoczne smaruje Alantanem bo samo natluszczanie wazelina zwykla malo co daje. xx Aha i Kasia nie pisz kochana takich rzeczy bo az mi lzy podeszly do oczu. wiem ze ci bardzo ciezko, chcialabys byc w domu bo szpital strasznie meczy i oczywiscie adrianka szkoda i ta bezsilnosc przez co ta goraczka nie odpuszcza ale wazne ze Adi jest taki silny i najgorsze minelo. powtarzaj sobie ze lada dzien bedziecie juz w domu trzymam za was kciuki kochana i trrzymaj sie i nie miej juz takich mysli buzka dla was xx rodzice zadzwonili i wyblagali zebysmy przyjechali na wekend wiec jedziemy xx Arla synus cudowny i ty kurcze jaka laska jestes masakra. sexi mamusia xx milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia kurcze nie mów tak nawet. Wiem ze wszystkie Ci tu piszemy ze musisz byc silna i jesteś; Ty poprostu robisz co musisz i na pewno jest Ci mega ciężko pogodzić się z całą tą sytuacją i w ogóle nie tylko z ta. To straszne ze na 1 osobę spada tyle nieszczęść. Strasznie ci współczuję kochana ale pliska nie mów tak nawet. Wyjdziecie ze szpitala i będzie całkiem inaczej. Jesteś ma pewno zmęczona tym siedzeniem w szpitalu ale pomysl jak dobrze ze jesteście pod ciągła opieką. Dobrze ze chcą aby wszystko było super i dopiero Was wypisza. Juz na pewno niedługo a Mały jest silny i zobacz jak ładnie sobie poradził. A co najważniejsze nie ma zmian żadnych które by miały na niego wpływ w przyszłości to super wiadomość. Postaraj się sUkac pozytywów wśród tej sytuacji. Wiem wiem łatwo mówić ale chociaż spróbuj. Buziaczki dla was i duuuuuzo zdrowia. Xxx A tam to u nas nudy zakupy poczta nic ciekawego. Objadlam się nutelli której nie jadłam wieki. Teraz właśnie mała zjadła i będę ją kładla spać :-) jutro zobaczymy. Narazić nic ciekawego się nie zapowiada wiec ja Kasia nie mam za wiele do opowiadania :-) ale pisz co u Was na bieżąco :-) Xxx Jeszcze raz zdrówka i buziaki Xxx Dobrej nocy y mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula jak sytuacja u was dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A my w końcu jedziemy jutro na basen. Maz ze wzgledu na pogrzeb nie jedzie jutro w trasę do Niemiec i mamy niedziele dla siebie. Malý zdrowy wiec cisniemy na basen. Nawet sobie strój nowy kupilam jednoczęściowy bo brzuch po ciąży juz nie ten. Pp wszystkim zdań foto relacje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Neska dacie radę :) X Kasiu nie smutaj się, najgorsze już za Wami, teraz tylko ta nieszczęsna gorączka, ale i ona w końcu odpuści. A Ty jesteś super mamuśka i silna babka ;) Każdy by miał już dość tego szpitala, ale naprawdę już powinniscie wyjść na dniach i sobie odpoczniesz psychicznie :) X Andzik udanego wypadu jutro i koniecznie fotki muszą być ;) X U nas też nie ma co opowiadać, dziś cały dzień sprzątanie, gotowanie, zakupy.. Rutyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Andzik Basen - super ja też czekam na zdjęcia. XX My właśnie u rodziców na ogrodzie bujamy się na huśtawce, Bartek śpi w nosidle. Tylko straszny wiatr tu u nas dzisiaj. XX Kurcze wiecie co. Robiłam Bartkowi i mojemu tacie zdjęcia akurat jego telefonem bo był pod ręką i nie wiem czy pamiętacie ale pisałam kiedyś ze mało mam zdjęć ze szpitala tylko te co mąż robił po porodzie od razu i tak potem przeglądam te zdjęcia w mojego taty telefonie jak wyszedł z bartkiem i po oglądałam przy okazji pozostałe jakie ma w t e l e fonie i patrze a tam bartus t a ki malutki w beciku. Zapomnialam całkiem ze oni przecież robili zdjęcia jak byli mnie odwiedzić dzień po porodzie. Oglądałam te zdjęcia i się popłakałam jak to szybko czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Kasica jeszcze trochę i będzie dobrze! Co Ty się biedna nacierpialas. Podziwiam Cię że jesteś taka silna!!! Andzik opowiadaj jak Leonowi na basenie się podobało! Mój brzuch też jest tragiczny a niedługo sezon plażowy.. Masakra! Moze by lepiej wyglądał gdybym nie jadła kilo słodyczy dziennie. dziewczyny jak dajecie wodę do popicia to taka z kranu czy z butelki i czy gotujecie? Jest sens gotować skoro maluch i tak wszystkiego dotyka i pcha ręce do buzi i wszystko lize?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Claudina ja daje przegotowaną "żywiec zdrój" ale ost. zdarzyło mi sie dac prosto z butelki :-) Laski mój brzuch też fatalny :/ ja w ty roku nie rozpoczynam sezonu bikini :-) xxx Emilia jak Twoje wyzwanie z Ewką? xxx Andzik zdjecia z basenu extra, fajnie ze Leos sie odnalazł w nowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Claudina ja wczoraj w sumie pierwszy raz dawalam wodę Adzie, poczytalalm o tym troszkę i kupilam wodę specjalną dla maluchow i gotowalam ok 5 min. Z kranu nie polecają dawać X Anja moje wyzwanie super :) na nowo chęci nabralam na treningi i do tego nie myslalam, że można jeść pysznie a zarazem zdrowo. Oczywiście nie wszystko mi podchodzi z Jej przepisów, ale duuuzo jest pyszności. Po tygodniu widzę, że brzuch zmalał, więc nakrecam się jeszcze bardziej :D A jak po pobieraniu krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Emilka jutro dopiero idziemy, przełożyli nam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje wode z kranu dlugo przegoiowana xx andzik dzis u moich rodzicow do obiadu byl ogorek kiszony obgryzlam w kolo skorke i dalam bartkowi ssac ten srodek miekki i za pierwszym razem skrzywil sie ale delikatnie a potem wyciagal rece do ogorka wiec dalam mu possal troche i zadowolony jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore maja juz starsze dzieciaczki takie zwykle serki homogenizowane to mozna od roczku dopiero czy wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula jak chrzciny? Opowiadaj nam tu szybko! ;) X Magda mi się obilo o uszy, że mleko krowie po 1 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bo przeciez w jogurtach czy serkach homo jest mleko a ja bardzo duzo matek i jakies tam moje ciotki pamietam ze szybciej dawaly te jogurciki rozne dla dzieci i serki homogenizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde takiego wielkiego posta napisałam na tablecie a tu na forum wyskakuje tylko pierwsze zdanie wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piszę jeszcze raz... arla ale czad my z naszego hotelu możemy korzystać z tego właśnie aquaparku mój starszy syn już nie może się doczekać tych atrakcji wodnych -napewno się spotkamy xxx Natuś miała 2 razy pobieraną krew przy tej wirusówce i dwa razy było z paluszka raz u rączki raz u stópki xxx kasica cudowne wieści i trzymamy dalej kciukaski xxx Andzik gratki kochana i kolejnych 110 lat w miłości i ogromne kondolencje 🌻 xxx Iza wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.Pisz do nas kochana tęsknimy xxx newt u mnie też ok 10 kg od stycznia ale co z tego jak jeszcze z 6 by się przydało a teraz to jakoś ciężko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu jak tam u was dzisiaj ? pamiętaj że myślami jesteśmy przy tobie i tyle ile możemy przesyłamy ci swojej energii.Dobrze ze sobie popłakałaś bo źle jest gromadzić to w sobie ja i tak jestem w szoku że ty sobie tak z tym wszystkim radzisz bo ja bym chyba wyła od rana do wieczora.Jesteś silna a Adi ma to po tobie pamiętaj będzie dobrze bo musi być ciebie już nie może spotkać nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×