Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

kurde spamuje mi caly czas wiec w skrocie u nas jeszcze gorzejbartek ma goraczke. malo spi mniej je niz zwykle, ciagle miauczy i piszczy jak myszka takie dzwieki stekajace ale mowiace ze cos mu jest. nawet na rekach. juz jestesmy z mezem padnieci a ta moja bidulka sie meczy. usnal ale kazde odlozenie go do lozeczka konczy sie budzeniem i plakanie. teraz maz go lula. nie wiem ile to jeszcze potrwa. szkoda mi tego mojego dziecka. nie wiem moze mu gorne zeby tak bolesnie ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Oj Madziu ale szkoda Bartusia:-( oby mu szybko przeszlo:-( Xxx Kusze kusze deserem bo warto. Był mega i zjadlam dwie duże porcje;-) Xxx No niby lekki zapas zrobiłam ale i tak jak wrocilam do domu to okazało się ze zapomnialam paru rzeczy. Xxx Malwi a wy gdzie się podziewacie? Xxx Uciekam spać bo to był intensywny dzień. Dobranoc kochane:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja! Magda jak dzis Bartus? 37 to jeszcze normalna temp. u dziecka...dopiero powyzej 38 jest goraczka. Xx Andzik - musisz prowadzic bloga kulinarnego! Uwielbiam Twoje opisy i foto... :-) Xx Nie mam weny... Xx Moj M ma 2 tyg. Urlopu i bedziemy pewnie wiekszosc czasu poza domem...bo on minuty nie potrafi usiedziec... Xx Emi - skrobnij co u Was bo teskno:-) Xx Ags - widzialam Wasze foto na fb i zanim zobaczylam ze to Wy to myslalam ze wlaczyla mi sie reklama biura turystycznego:-) pieknas Ty na lonie natury:-) cudna z Was rodzinka :-) Xx Izus spakowana jestes? Ale bedzie fajnie jak juz sie zobaczycie:-) ciekawe jak Zuzulka zareaduje na tate on-line ;-) Xx Safari - Mia jest wyjatkowa, ma niesamowita urode! Wiecej foto mile widziane:-) Xx Arla - gdanszczanka jestes? :-) sasiadka? Szkoda ze sie nie usmiechasz ,,cala buzia,, bo na pewno wygladasz wtedy uroczo! Dawaj jakies foto :-) Xx Gosiaczek - jak tam zrzucanie kg? :-) Xx Newt - ile kiloskow robisz? Ja znowu zrobilam 4 dni przerwy :-\ Xx Anja - moj Miesio tez teraz jak nie spi wymaga mega duzo uwagi i cierpliwosci ;-) Xx Nfocat - co tam u Was? Jak weekendzik? :-) Xx Claudina - wybieracie sie w rejs statkiem do Szwecji?:-) Scandynawia konczy swoj zywot i mamy jakies ciagnoty na morze... Xx Milego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Ja tak teraz tylko na chwilkę. Laski ja naprawde nie mam zadnego zdjecia z usmiechem :D przejrzalam laptopa w poszukiwaniu takich zdjec ale nie znalazlam. Ale dam Wam filmik do obejrzenia z moim udziałem an ktorym umiecham sie baaaardzo duzo :D https://www.youtube.com/watch?v=oKjWJnjPgio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Wow!!!! Arla - odważnie i super i kocham morze więc zakochałam się i w tym filmiku :) nie wiem czemu na zdjęciach się nie uśmiechasz skoro masz uzębienie a przy okazji jesteś śliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja tez jakos ostatnio nie ma weny. Weekend spedzilismy z Michalkiem sami. M w szkole zjazd, cale szczescie ze huz konczy tez studia bo zwariowac mozna, ciagle go nie ma. X Agagula to chyba do mnie pytanie o km, jesli masz na mysli bieganie. Ja ostatni raz biegalam w piatek, dzisiaj powinnam ale mama nie mogla przyjsc wiec pobiegne jutro ;) X Magda duzo zdrowka dla Bartusia, bidulek. Mam nadzieje ze dzisiaj juz lepiej. X Dziewczyny co tak ostatnio ucichlyscie? X Andzik tez uwielbiam Twoje opowiesci kulinarne i bardzo czesto jestes moja inspiracja, bo ja odwiecznie nie mam pomyslow na obiad :P X Anja masz juz wyniki krwi Hanulki? X Mozecie polecic jakis fajny film na wieczor? Byle nie horror ;) X Szykuja mi sie 3 wesela w tym roku, wybawimy sie chociaz i oczywiscie mam problem z sukienka. X Milego dnia laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
teraz moge troche wiecej napisac bo Młody spi a wrocilismy wlasnie od mojej mamuski :) a wiec... weekend szybko zleciał :) w czwartek tak jak pisalam mielismy pobieanie krwi. wieczorkiem dostalam wyniki i wydawaly m sie nie zaciekawe... ale zarejestrowalam sie do lekarza i w pt bylismy u pediatry ktora stwierdzila ze jest wszystko ok i zaszczepila Alana. Jedynie mamy kontolowac fosfor i wapn bo ma nadmiar wiec wyslala nas na kolejne pobranie krwi zeby sprawdzic poziom witaminy D3. Ale chce troch odczekac bo Mlody ma juz sine na raczce od tego pobierania. Skutkow poszczepiennych nie bylo. Mlody rozweselony ( nawet wrzucilam fimik z tego dnia jak sie smial). xxx Madzia- biedny Bartus. Ciekawe co tam sie dzieje. Mam nadzieje ze nic zlego i wyniki wszystko wykaza. xxx Agagula- dzięki za komplement. Z ta pieknoscia to bym nie przesadzala hehe :D nie naleze do jakis urodziwych :) a co do miejsca zamieszkania- mieszkam miejscowosc za Gdanskiem :) xxx Neska my tez w tym roku 2 wesela :D mialy byc 3 ale kuzynka sie rozmyslila :D zaliczki poplacone a ona jednak stwierdzila ze nie chce slubu. Lepiej teraz niz po slubie :D ale w sumie jest z tym kolesiem no ale nie wiem czemu taka decyzja. Nie nalegam zeby mi mowila. Bedzie chciala to mi wyjasni :) Co do biegania, to podziwiam. Ja mog wszystko robic, fitness, silownia itp byle nie biegac :D zawsze bylam w tym slaba :D xxx Lece ogarnac cos w chacie bo przez weekend mialam lenia :D jak zwykle zreszta :D Leniwe dziewcze ze mnie :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda Twoje dziecko na 90% ma trzydniowke, będzie miał goraczke przez 3 dni, czwartego dostanie wysypki i po chorobie zobaczysz, na to sie choruje raz w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie trzydniówkę. Może miec ZUM, ja zrobiłabym koniecznie mocz zeby to wykluczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
poszlo mi kafe w koncu na tablecie. gosciu jeden i drugi trzydniowka chyba nie bo na gardle ma jakas plamke czerwona jakies zapalenie dzis bylismy u lekarki. czekamy na wyniki krwi i wtedy pani doktor prawdopodobnie da antybiotyk. co to jest ZUM nie straszcie mnie tu xx dziewczyny tak jak pisalam na fb czekamy na wizyte o 16stej i bedziemy wiedziec co i jak. bartek co jakis czas ma 38,5 a po czopku troche spadnie ale caly czas jest goracy i w masakrycznym humorze teraz ma drzemke udalo mi sie go ululac w wozku po pokoju jezdzilam z nim bo bardzo ciezko teraz go uspac, jedynie na podworku jest spokojny. jak nie bedziemy mogli wychodzic na dwor w ogole to sie chyba oboje w mieszkaniu wykonczymy. biedne te moje dzieciatka. rano pani doktor na gardlo od razu przepisala wit c i do psikania tantum verde to od razu kupilam a na reszte czekam do 16stej dobrze ze ja z nim poszlam do lekarki w ogole bo przeciez myslalam ze to od zebow ale po takiej nocy jaka mielismy to rano od razu zadzwonilam zeby go obejrzala. skacze na fb zobaczyc poki spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Agagula a co do filmow to troche ich moge Ci polecic. Tyle ze ja uwielbiam thillery, ktore najczesciej ogladam na zalukaj.pl :) Połączenie Nocny poscig ( to w sumie dramat polaczony z akcja) Zanim zasne Śmiec Non-stop Przebudzenie Homefront i wiele wiele innych ktore moge podac jak bedziesz zainteresowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arla ja pytalam o filmy ;) przebudzenie widzialam, reszty chyba nie, wiec dzis na pewno cos wybiore z tej listy ;) dzieki i oczywiscie prosze o wiecej pozapisuje sobie na zapas bo ostatnio wieczorami ogladanie filmow jest moja ulubiona rozrywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda czekamy na info o Bartusiu...mam nadzieje ze szybko minie chorobsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska dziewczyny wyniki badan dobre w normie. crp tak jak ma byc wiec nie wiem skad te czerwone gardlo i goraczka. doktor mowila ze to nie zabki. mamy sie pokazac w srode brac wit c, psikac tantum verde i zbijac goraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Magda-zum to zapalenie ukladu moczowego. A jak byliscie raz jeszcze u lekarza to zagladala do gardla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
ojej pomylilam osobe o kogo chodzlo w sprawie filmow. a co do filmu to chyba najbardziej polecam The Call jesli nie ogladalas. Naprawde wciaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arla wlasnie obejrzalam ;) super, bardzo nam sie podobal. Trafilas w moj gust idealnie. Jutro kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
No to super ze Ci sie podobal bo wiadomo ze kazdy lubi co innego. Ja akurat uwielbiam filmy trzymajace w napieciu a moim ulubionym aktorem jest Liam Neeson (wypisalam dwa filmy z jego udzialem) no ale wiadomo ze kazdy go zna z uprowadzonej. Uwielbiam go nawet za jego glos :D jutro wypisze reszte filmow bo z glowy wiecej nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Hej, kochane! Wybaczcie, że będzie skrótowo, ale ostatnio coś nie mogę się ogarnąć i we wszystkim mam zaległości. Michał po zabiegu na razie ok, tylko marudny jest, że nie może biegać zwłaszcza po słońcu. Adaś na szczęście u babci się za bardzo nie rozpuścił i jakoś dajemy radę. Jutro więcej skrobnę. Buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatonga
witam babki ja urodzilam 18.11.2014 wiec sie wpisuje :-) dziewczynka 2.800 full wlosooooow piekne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej, ja tylko tak szybciutko....czytamWas caly czas ale jakos brak weny i czasu do pisania. xxx Madzia jak Bartuś?? xxx U nas chyba tez kolejne zeby ida bo wczoraj "dramat" na spacerze tak mi plakala ze musialam niesc na rączkach Hanulke i wieczorem obudzila sie z mega placzem, dopiero jak dalam jej syrop przeciwbolowy to usnela :/ xxx Arle też uwielbiam tego aktora i horrory bardz trihlery. xxx Ags nie moglam sie napatrzec na Wasze pocztowkowe zdjecia :-) ;-) xxx A i Hania w koncu siedzi ;-) xx Ktoras z Was pytala o wyniki badan Hani-dopiero jutro będą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-* Neska - no pewnie ze o Ciebie mi chodzilo ;-) Xx Newt - super ze juz po wszystkim! Dzielny Michas:-) Xx Arla - ja akurat nie mam czasu na filmy;-) Xx Zaczynamy 8 miesiac :-D :-) :-) :-) :-) :-) Xx Madzia - jak Bartek? Xx Wyjezdzamy w czwartek na slub i komunie...powrot w niedziele...mam leki bo to daleko... Xx Milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowa mama drugim razem o 16stej juz nie zagladala przeciez po kilku godz. nic sie nie zmienilo. mialam tylko przyjsc zobaczyc wyniki badan i albo dostac antybiotyk dla bartka albo nie.. a czemu pytasz xx dziewczyny bartek dzis w nocy lepiej spal ale goraczka juz byla 39 stopni. dalam mu czopka o 3 w nocy pospal do rana i tylko sie obudzil to znowu czopek bo goraczka znowu. wiem ze moze panikuje ale boje sie niewiadomo skad ta goraczka narazie bo krew ma dobra. a ja sie boje bo to moje pierwsze dziecko i nawet nie wiem jak mam go obserwowac. do tego znowu ma takie bolace baczki tak jak wtedy po szczepieniu i dzis rano jak zrobil kupke to bylo troche sluzu. dziewczyny ktore mialy stycznosc z trzydniowka u takich malych dzieci powiedzcie mi jak taka trydniowka wyglada?? martwie sie ze moze cos mu jest a wyniki badan nic nie wykazaly i to cos bedzie dalej sie rozwijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Madzia współczuję ze Bartuś taki chory. Oby mu szybko przeszlo. A ty sobie i tak super radzisz ja to dopiero jestem panikara... nawet przy Katarze małej potrafiłam się całkiem rozwalić nerwowo :-/ Xxx Tez czytam i jakaś zakręcona jestem nigdy nie pamiętam co kto i komu co odpisać :-/ Xxx Dziewczyny czy znacie jakieś modele wózków które się składają a mają tą przekładana rączkę ? Bo to graniczy z cudem żeby znaleźć taki wózek a jednak chciałabym mieć mała jeszcze przodem. Jak na razie to raz jeździmy jeszcze w gondoli raz fotelik raz spacerówka jak nam pasuje ale spacerówka jest bardzo obszerna żeby zapakować do auta dlatego chciałabym kupić coś mniejszego ale żeby ta rączka się przekładala. Taka inna opcja ale bez przekladanej rączki nad którą myślę jest wózek Huck shopper comfort fold jakoś tak ma wielki kosz pod wózkiem, pasy 5punktowe, i tacke dla małej i dla siebie :-p jedynie nie podobają mi się koła trochę bo nie lubię tych podwójnych i ten brak rączki przekladanej i daszek chyba tez za wielki nie jest .....aha i na plus jest cena tylko 70 e wiec niecałe 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a ty znalazłaś jakiś model fajny? Mnie ta rączka gnebi ze nie znajdę chyba takiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Safari jest wozek spacerowka z przekladana raczka. PEG PERGO SWITCH EASY DRIVE ale kosztuje ok 1300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
a jeszcze do nazwy brakuje SPORTIVO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekładaną rączkę ma Teutonia, ale to raczej duży wózek, nie parasolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Safari, a Tobie chodzi o przekladana raczke czy zeby siedzisko mozna bylo montowac w obydwie strony. Przekladana raczke ma mothercare spin i jego nowsza wersja orb. W tym moim mamas and papas sola mozna siedzisko montowac przodem i tylem do kierunku jazdy, ale wozek z zamontowamym siedziskiem zlozysz tylko przy siedzisku zamontowanym przodem do kierunku jazdy. Tak samo zreszta mialam w buzzie. Bebe confort by maxi cosi tak samo, przy czym sklada sie do baaardzo malych rozmiarow za to fatalnie sie prowadzi. Pewnie jeszcze jakies by sie znalazly, ale idealnego wozka nie ma. Wszystko zalezy od oczekiwan i potrzeb. Dla mnie Maclaren jest cudowny a ktos tu wczesniej pisal, ze beznadziejny. Uzywalam przy Bartku i teraz tez mam i czekam az Emi podrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, zdrowka dla Bartusia. Na trzydniowce sie nie znam :/. Oby mu sie szybko polepszylo, bo nie ma nic gorszego niz jak dziecko choruje :( xxxxx Andzik, tez robilam tarte ze szpinakiem ale zamiast kurczaka dalam pomidory. Mniam mniam, dzieki za inspiracje :) xxxx Agagula i naska zazdroszcze Wam tych imprezek :). xxxx Neska ogladalas The Hepl? To jest o czasach niewolnictwa, ogladalam kilka razy. Bardzo go lubie i polecam. Z komedii to Millerowie mi do glowy przychodza. I ostatnio Bartek mnie naklonil do obejrzenia Wakacje Mikolajka. Familijna komedia, usmialam sie ;) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×