Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Emila
Magda wspolczuje, może jednak noc będzie w normie, biedny Bartus :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Malwi dobrze, że u Was ok po szczepieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Madzia szkoda Bartusia. Oby boc jednak była spokojna. Xxx Malawi Mery tez ma słuszna wagę ale Leona nie dogoniła;-).dzielna dziewczynka;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej hej ja tez szybko... Ags Gosc ma racje,tez mi mówiono,ze mamy myc kilka dni dokladnie rece po kupie dziecka,ale gosc tez sam napisal rzadsze i częstsze,a Ty piszesz,ze 30pieluch Ci poszlo,to bardzo dużo,to juz mega sraka jest:/ jak szczepilam starsza córkę nie miala żadnych rewelacji. Teraz z kolei przez rewolucje z kupa u mlodszej pediatra sama powiedziala,ze nie zaleca tego szczepienia,bo jednak obciaza bezpośrednio ukl.pokarmowy. xxxx Emila ja mam malutkie piersi no i sflaczale bardziej są,nie ma co czarować i te suty wyciągnięte jak antenki hahaha:D aniolkiem Victorii secret nie zostane:P po pierwszym karmieniu mi zmalaly,teraz poki co nie widzę mimo,ze znacznie schudlam. Moja budzi sie roznie czasami tylko dwa razy,a czasami co chwile. xxx Claudina będziesz ze mnie dumna,nie wazylam malej w tym tyg haha:P my jeszcze glutenu nie wprowadzalysmy. xxxxx moja juz tak pieknie pelza,potrafi przez pól pokoju przepelzac jak gąsieniczka:)zuch mój maly:)i wydaje mi sie,ze będzie leworęczna wszystko lapie lewa łapką. xxxxc Agagula juz wiemy skąd ten dol,typowy PMS:)P xxx Sto lat dla Leosia!!!! xxxx Kasica jak u Was?"? xxx Katka tylko sie cieszyc,ze maly nie chorowal od Was!zapalenie pluc,grypa to juz ciezkie choroby. A ile lat ma twój starszak,bo nie pamietam:) my non stop z katarem i tez nie szczepimy przez to na razie. Choc moja kol.szczepi dziecko gdy maly ma katar:/ xxxxx Magda spokojnej nocki! xxxxx ale mam gastro fazę,zasnelam karmiąc mala,wstalam i jem kanapki w kuchni po ciemku hahaha buziaki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za zyczenia zdrowka dla Emci ;). Agaguka, buziak dotarl :) xxx Katka, od cholery tych szczepionek bylo. 5 w 1, pneumokoki i rotawirusy. Nie mozna tego rozbic na kilka, bo pytalam. Kolejna za 4 tygodnie, ale na pewno wczesniej niz za 2 miesiace nie pojdziemy. Maka sypie caly czas, dzieki :) Hehe, a na jaki oboz Michalka wysylasz? xxxx Magda, biedny Bartus :/. Oby szybko sie ustabilizowalo. Moj Bartek tez tak mial. Tzw. nieukojony placz. Nie dalo sie go odlozyc przez kilka godzin. xxxx Malwi, super, ze u Marysi wszystko ok. xxxx Gosciu, nigdy o tym nie slyszalam. Super by bylo trafic na taka pielegniarke, ktora wspomni o czyms innym niz podwyzszona temperatura. Fajnie wiedziec, ze takie wogole istnieja. xxxx Zapomnialam co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Repetytorium, a Emi ciagle jeszcze ulewa i mowilam tej pigule a ona nic mi o tych kupach nie pwiedziala. Lekarka tez dzis na wizycie nie laczyla tych rzeczy. Porazka z nimi. Sraki mega nie ma, ale za to kleksy co chwila i to takie kwaśne jeszcze :/ A u Was te kupy sie juz unormowaly? xxxx Gosciu i jak Ty mi piszesz, ze po drugiej dawce ma byc to samo, to ja dziekuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Repetytorium, super Asiulka sobie radzi. Kiedy konto zalozysz na Fb? Chcemy ja zobaczyc. Ja osobiscie nigdy nie zwracam uwagi kto jest ktororeczny. Nie robi to dla mnie zadnej roznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Malwi super ze Marys spokojnie przeszła szczepienie. I waga jaka ładna a doktora ma szczęście ze nic nie gadała bo nas byś na nią na puściła. Mery nie całe 2 kg więcej od mojego Bartka a chyba jest starsza troszkę wiec wszystko w normie. XX Do 23iej było ciężko stekanie w nosidle i płacz potem zasnął i posłał godzinkę. Obudził się chwilkę po północy popłakał trochę nakarmilam go i udało się go odłożyć normalnie do łóżeczka Narazie w nim śpi i oby tak do rana. Ja tez idę lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z rana. Madzia wspolczuje, biedny Bartus. Dobrze ze nocka byla w miare. Ja zawsze sie boje tych skutkow poszczepiennych, pusalam juz chyba sto razy. Szczepie, ale w duchu modle sie zeby wszystko bylo ok. Chyba mniejsze zlo bo w ogole nie szczepic bym sie bala. Oby Bartus dzis juz byl sobą. Buziak dla niego. X Malwi super ze szczepienie u Was ok, Malwi wcale taka ciezka nie jest jak na swoj wiek, mysle ze moj Michu ma jakies 9,5 kg tak na oko, a dokladnie zwazymy 14 maja, na szczepieniu. X Nfocat ja tez jestem zabujana w Twoich oczach i uwazam ze w grzywce wygladasz naprawde bosko :D Jeremi ma oczka po Tobie. Duze i brazowe. X My uzywamy pampersow tych zielonych. Probowalam na poczatku tez tych z babydream ale wydawaly mi sie mega sztywne. Te nam pasuja. X Zarejestrowalismy sie wczoraj z m na stronie Dkms-u, w tej bazie dawcow komorek macierzystych, za 2 -3 tyg maja przeslac paleczki do pobrania wymazu z jamy ustnej, a po jakies 3-4 miesiacach przysla karte czlonkowstwa. Ciesze sie jak dziecko. To nic nie kosztuje a jak pomysle ze dzieki mnie ktos moze wyzdrowiec to az mi sie cieplo robi :) pizyjemy zobaczymy czy znajda mojego blizniaka genetycznego. X Milego dnia kochane, jakie macie plany na ten piekny dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. O trzeciej się znowu mój niunius obudził popłakał zjadł i siedział do 4 i nie udało mi się go znowu do łóżeczka odłożyć bo płacz, ululalam go na rękach i powolutku położyłam się z nim do naszego łóżka. Od 4 pospalismy do 5.30 i siedzimy. W nocy był ciepły ale myslalam ze przejdzie i Jak Mu Przed 6 Zmieniałam Pieluszke To Dałam Mu Czopka Bo Nie chce Żeby Się Męczył Bo Taki Marudny A Miał 37,9 To Już Nie Chciałam Czekać Dłużej. Teraz zajmujemy go co chwile czymś i czekamy aż będzie chciał spać znowu. Położę się nim oczywiście BO boli głowa po takiej nocy. XX Z drugiej strony zastanawiam się jak to jest ze nie które dzieciaczki nie czują tych ukluc. Na pierwszym szczepieniu pielehniarki mówiły ze potem na każdym kolejnym będzie lepiej a to jest co raz gorzej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uważam ze Mery nie jest aż taka ciężka bo doczytałam dokładnie i tylko 1.2kg więcej od Bartka. Po prostu ma taką urodę niemowlęcą i wyrośnie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Repetytorium gratulacje dla pelzajacej Asi :) moja obraca się jedynie wokół własnej osi czy to na plecach, czy na brzuchu. Co do piersi ja mam dość duże a teraz jeszcze większe i mam nadzieję, że wrócą do rozmiaru ale nie będą mniejsze hehe zobaczymy, a sutki póki co nie są wyciągnięte ale wszystko przede mną ;) X Magda wspolczuje zarwanej nocy, dobrze że choć troszkę pospał. Nam doktorka kazała zbijac temp dopiero po 38,5 X Neska gratulacje! Tez z m o tym myslelismy ale na tym się skończyło, może czas zacząć działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo :-) pisze tak ogolem bo na tel oczywiscie a z moja pmiecia nadal nie zadobrze hehe :-P. Co do cycoe to poracha mam rozmiar D ale sa troche obwisle mam nadzieje ze moze potem juz takie nie beda :-) My uzywamy pampersow z Tesko, uzywalismy chwile papersow pampersa ale troche go uczulaly i tak samo dada wiec sprobowalismy teskowych i sa spoko :-) chodz w szpitalu uzywamy od Izy papersow pampersa ale to sa jakies inne i narazie go nie uczulaja :-) Madzia szkoda ze Bartus cierpial :-\ u nas tez kazali zbijac temperature dopiero po 38 bo do 38 organizm malego sam musi zwalczyc :-) Malwi nie wazne ile Mery wazy i tak jest slodka :-) Wszystkiego Naj dla Leonka :-* A maly w domu spi w samych bodach z dlugim rekawem albo w pajacu zalezy czy zimno czy cieplo :-) A u nas juz z kazdym dniem coraz lepiej maly dzis wstawal co 2 godziny na amciu czyli wraca do tego co bylo przed choroba :-) probuje chwytac zabawki i sie usmiechnac bardzo by tez chcial juz na brzuszku polezec ale nie moze i sie denerwuje :-\ sterydow i antybiotyku jednego juz nie dostaje :-) czekam na nasza pania Doktor bo chce zeby go troche odlaczyli od monitora bo bym chciala go troche po przytulac po calowac moze uda sie do cyca przystawic ale to zobaczymy :-) zaraz pewnie beda sie schodzic bo tu na obchodzie jest duzo studentow i tak wchodza po kilka osob i patrza na malego a ja opowiadam o objawach i oni musza zgadnac co to za chroba :-) nie godzila bym sie na to ale kak maja kiedys uratowac jakies dzieciatko to czemu by nie :-) ale sie rozpisalam jak cos sory za bledy :-) Papa :-) KASICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam u nas pomalutku i do przodu. Ostatnio mały złapał jakąś wirusówkę ale ogarnęliśmy temat dość sprawnie.Z nowości to kupiliśmy chłopakom drewniany domek do ogrodu z chuśtawkami i zjeżdżalnią wstawię fotki na fb.Tak ogólnie to bez zmian .Jak oglądam wasze zdjęcia to jestem w szoku jakie te wasze maluszki są sprawne.Jak pięknie siedzą- my to daleko w tyle jesteśmy.Ząbków nadal brak.Cwiczyć nadal ćwiczę ale nie chudne che che pewnie dlatego że jem jak smok :P. Teraz zabieram się do nadrabiania zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
gosia w koncu jestes :) dawaj foty tego placu zabaw i anpisz ile kosztowal- tez takie cos chcemy dla malego jak podrosnie:) xxx agagula ten zly nastroj zapewnie przez okres :) xxx my pampersy 3 (dada albo pampers), nie wiem ile Jeremek wazy ale chyba cos kolo 8 kg, wydaje mi sie ze odkad jest na mm to slabo przybiera na wadze xxx kasica juz pisalam na fb- mega sie ciesze ze z Adim lepiej i ze bedziecie do domku niedlugo wychodzic :) i fajnie z epoawalasz studenciakom sie uczyc:D xxx Malwi ehhehe Marys ma fajna wage :) xxx repetytorium ehhehe ja mam podobnie jak ty - tez mi nieco cycki zmalaly ( albo nie zmalaly a sflaczaly i inaczej w staniku sie ukladaja) nie ma to tamto- mezus i tak lubi pomasowac:D gratuluje pelzajacego robaczka:) fajnei to musi wygladac xxx Ags no 3o pieluch w takim czasie to rzeczywiscie sporo :/ kurcze cureczka znajomych teraz tez ma mego odparzenia na skorze i wydaje mi sie ze dziewczynki moze czesciej tak maja?? z racji fizjonomii? xxx neska hehehh dzieki :) ale nadal nei kumem co to laparoskopia diagnostyczna ?? i szacun za decyzje i podjete dzialania w sprawie bycia dawca:) tez kiedys nad tym sie zastanawialam ale zadnych konkretnych krokow nie podjelam, moze rzeczywiscie trzeba to zrobic? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
a w ogole to sie w****ilam bo ze 3 dni obserwowalam pake ciuszkow na allegro ( byly w opcji kup teraz) i ktos mi ja sprzatnal sprzed nosa!!!! wrrrr trzeba bylo sie wczesniej zdecydowac to bym tera zsie nie wkurzala a tak teraz zaluje ze nei kupilam od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, strasznie silny i dzielny jest Twoj Adrianek! To chyba po mamie ma :). Super, ze wszystko tak szybko wraca do normy. xxxx Magda, jak Bartus? xxxx Neska, super decyzje podjeliscie z mezem. xxxx Emilia, u mnie sutki ogromne :/ xxxx Nfocat, Emi nigdy nie miala odparzen :(. Ja jej myje dupke woda i wacikami. Nie uzywam praktycznie mokrych chusteczek, jedynie na wyjsciach. Nigdy jej tez niczym nie smaruje, nie sypie. Teraz jedynie przy zaczerwienieniach sypie dupcie maka ziemniaczana i smaruje bepanthenem badz sudocremem, przemiennie. Dzis juz skora wyglada duzo lepiej. Kupki tak jak w ciagu kilku istatnich dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no to źle zrobiłam ze dałam ten czapek ale się chyba bałam on się przez to źle czuje potem po spał ze mną spokojnie jeszcze 1.5 h. Trochę jest marudny dalej ale już lepiej bo coś sobie pogadać posmieje się. XX Kasica Ale nam dałaś na fb dobre nowiny. Cieszymy się razem z tobą . XX Kurde rzuciłam telefon bo przyszedł czas drzemki i znowu płacz przy lulaniu. Po pół godziny się udało i śpi mi na rękach. Myślałam że wysłałam juz to co napisane na początku a jednak nie i mimo że po czasie to wszystko w jednym wpisie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, nfocat, tez mi sie tak pare razy zazylo ;). Jeszcze cos trafisz fajnego dla Jeremka. Ja sie juz 4 tydzien przymierzam do niedzielnego targu, ale albo auto zepsute albo deszcz leje. Na ta niedziele tez dupna pogode zapowiadaja :(. xxxx Gosia super sprawa taki mini plac zabaw dla dzieciakow. U nas Bartka trampolina zajmuje pol ogrodu. Pomysle o czyms dla Emi ale najpierw musimy go do porzadku doprowadzic, choc wole sie łudzić, ze niedlugo sie wyprowadzimy ;). xxxx Aaa, decyzja zapadla. Wracam w czerwcu do pracy. Tylko na weekendy. Jutro jade nowy kontrakt podpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pampersy z rosmana bo jednak dla mnie są miekksze niż dady. Kupiłam ostatnio spróbować właśnie te dady i wkurzają mnie te szerokie zapięcia i teraz musze je wykończyć na szczęście zostało ich jeszcze na kilka dni i potem wracam do rossmanowych. Miałam z pampersa oryginalnego jak była promocja kupiłam cały ten karton duży ale te Pampers jakoś tak głupio pecznieja i taki worek wtedy wisi między nogami juz po godzince. To taka moja opinia tylko. A rozmiar tez juz 4 Chociaż bartus ma 8 100 kg po wczorajszym ważeniu I niby w trójki powinien się jeszcze mieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka84
dzięki Emilka, ponoć katar nieleczony trwa 7dni a leczony tydzien, takze tylko odciagamy i kroplimy woda fzijologiczna. nie jest to jednak typowy katar bo mu zadko z nosa leci tylko tak dziwnie gulga gdzies gleboko, obawiam sie zeby to nie byly zatoki sitowe;/ Ags, na oboz na razie nie posylam ale ma obiecany biwak w gorach w lecie z tata- wiesz spanie w namiocie ognisko kielbaska i meskie rozmowy i te sprawy repetytorium , moj michal ma 6 lat, wow jestem pod wrazeniem ze twoja coreczka juz pelza- szybka babeczka:) Kasiu- bardzo sie cieszymy z dobrych wiesci, oby tak dalej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
o f**k wlasnie przeczytalam swojego posta i zoabaczylam ze coreczka napisalam przez "u" !!!! wtorny analfabetyzm chyba mnie dopadl:) xxx katka ale fajny taki biwak z tata :) sama chetnie bym si ena nocleg w gorach w namiocie pisala:) xxx ags fajnie ze masz taka mozliwosc- zawsze kasa dodatkpowa wpadnie, nie wypadniesz calkiem z rynku pracy i zdazysz zatesknic za Emi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags ja Ci normalnie zazdroszcze tej pracy w weekendy :-) tez bym sie z domu wyrwała a jeszcze jakby chcieli mi za to zaplacic??!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Ags dlaczego opuscilas grupe na fb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags!!!!!!!!!!! wracaj na fb, nie opuszczaj nas :-) we love you :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Anja ale co sie wlasciwie stalo bo nie bylo mnei na fb , wracam z zakupow i takie cos :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Nfocat, ja wiem tyle samo co Ty.Czyli to co przeczytałyśmy na fb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja tez cie proszę AGS wrscaj do nas;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×