Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Agagula
Kasica - skoro jest stabilny i nie pogarsza się - to już może być tylko lepiej - i tego będziemy się trzymać! Jesteś dzielną i silną kobietą więc damy sobie z tym radę! :D pisz do nas jak tylko będziesz mogła i oczywiście miała na to ochotę! pisz co chcesz - nawet jakbyś chciała się tylko poużalać tu nam - bo dla Adrianka musisz mieć mega dużo siły czego my wszystkie Ci życzymy i posyłamy! będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Ciesze Się Ze Z adrianka Wynikami Lepiej. Jutro Wrocław to już w ogóle będzie lepiej. Mały jest silny a ty jesteś najlepszą najdzielniejsza mama jaka znam. Buziaki dla was XX Kurcze mieszkanie Już mi się nagrzalo. Bartek leży tylko w bodach reszta gola a i tak włoski z tyłu na główce mokre i marudny. A co dopiero będzie latem. Az się boje bo my latem w mieszkaniu mamy normalnie 30 stopni . Bo w bloku na samej górze od dachu i od południa do wieczora ciągle słońce nam grzeje w te duże okno. Wentylator nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej dziewczyny, Jak Wam minął weekend?? xxx Kasica jak sie macie?? xxx Magda ja tez mieszkam na samej gorze i w tamtym roku jak byłam w ciazy musielismy zamontowac klime bo nie szło wytrzymać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej eh ale mam stresa za godzine jedziemy :-\ maly dostal w nocy czopek uspokajajacy zeby ladnie spal i sie wyciszyl wiec i ja troszke pospalam i mam duzo sily aby walczyc o niego :-) zrobimy wszystko zeby bylo dobrze !!:-) a jak u was poszcie cos to przynajmniej poczytam i czyms innym zajme mysli :-) Nie pamietam kto tam mial chrzciny w sobote eh ale piszcie jak poszlo jakies zdjecia I kto tam prezent od meza dostal ? Ale mam skleroze :-) Milego dnia jak bede cos wiedziec wiecej to oczywiscie dam wam znac trzymajcie sie !!! KASICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A madzia wspolczuje kuzynka tez mieszka na samej goze w wierzowcu i tam tez w lato zawsze salna Kasica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Kasica to u nas były chrzciny, wszystko poszło ok. Hania w kosciele była mega grzeczna, przygldała sie wszystkiemu i nawet na ksiedza patrzyła z zaintersowniem (pierwszy raz widzziała takiego czlowieka ) Na przyjeciu 2,5 godzinki ido domku bo zblizala sie 20-sta iHania zaczynala domagadc sie snu. Potem wrzuc jakies fotki, nie mam narazie za wiele ale moze cos wybiore. A Ty sie trzymaj kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie piętro w bloku to na prawdę masakra a to dopiero początek bo gorąca to się dopiero zacznie przecież. XX Anja No widzisz ja wiedziałam że Hanulka będzie grzeczna :-) a ty się martwilas. Zreszta pamiętam jak ja się stresowalam przed chrzcinami wiec wszystko rozumiem. Ale super ze wszystko się udało. Zdjęcie na fb to jedno juz widziałam. Ślicznie wygladaliscie wszyscy. AA my mamy takie małe mieszkanko ze musze poczytać o tych klimatyzatorach na wkłady chłodzące czy to coś daje bo klima dla nas za droga tym bardziej ze okno musimy teraz wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica Dziś będziecie we Wrocławiu będzie dobrze. Bardzo się ciesze ze jesteś taka silna i znajdujesz siłę na takie pozytywne myślenie na zagladanie tutaj i informowanie nas i pisanie tez o zwykłych naszych sprawach. Na prawde jesteś bardzo bardzo dzielna. Podziwiam Cię kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica, trzymaj sie! Buziaki dla Adrianka! xxxx Madzia to w Pl takie upaly juz. Tez bym chciala :) Ale nagrzanego mieszkania wspolczuje. U mnie jest bardzo niski parter i wiecznie ciagnie od podlogi. xxxx Anja, pieknie, ze wszystko sie tak super udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Hej, pisalam wczoraj posta jak bylam na spacerze ale widze ze go nie ma :( moze ktos wykasowal bo wydawalo mi sie ze jeszcze go w telefonie czytalam. No ale trudno. xxx Kasiu- wszystkiego dobrego dla Adrianka. xxx Magda- wspolczuje. Ja mieszkam na parterze i mimo ze mam wielkie okna i caly dzien slonce wydaje mi se ze podloga jest mega zimna bo pod nami jest nieogrzewana piwnica. i potrfie czasami odkrecic grzejnik bo jestem zmarznieta ;P xxx Ags- weekend w PL byl cieplutki ;) ale nie mozna jeszcze tego nazwac upalami ;) a jak u Ciebie pogoda? Moja psiolka mieszka w UK to czesto widze na fb ze u niej juz bardzo cieplutko, bo dobrze pamietam ze Ty tez w UK mieszkasz? xxx Moj mały terrorysta jak ja go nazywam daje mi popalic z tymi zebami. Nocki sa ok ale w ciagu dnia potrafi marudzic i ciale chce byc na raczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym momencie termometr u mnie pokazuje 25 stopni w cieniu. Z bartkiem byłam na spacerze od 11 do 13 czyli w samo południe i kurde mały mi się zgrzal juz pod koniec i szybko wracałam do domu. Spodnie mu podwinelam ale w samym krótkich bodach bałam się trochę go rozebrać wiec siedział w cienkiej bluzie rozpietej i było mu za ciepło a nie które dzieciaczki jak patrzyłam to już w ogóle nie wiem jak to wytrzymały ale były jeszcze w czapkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Kasica teraz musi być juz tylko lepiej. Adus szybko wyzdrowieje. Xxx U nas dzisiaj tez cieplutko. Wypralam 2 prania i schna na dworze. Do tego wywalilam pościel na słoneczko. I zrobiliśmy obiadem z Leonkiem. Xxx Anja super ze chrzciny udane. I Hanulka grzeczna. Kiedy to u nas było;-) Xxx Gosia Zimowa mama gdzie się podziewacie? Xxx Leon juz coraz częściej kombinuje jak się przewracac. Obrucil się juz z brzuszna na plecy i na odwrót tez;-) Xxx Przywieźli mi dzisiaj stół do salonu;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda znam te upały bo my na poddaszu jesteśmy. Ale w zeszłym roku maz zalozym mi klime jak byłam w ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie muszę już kupić krem z filtrem. 30 filtr wystarczy czy takiemu niemowlakowi trzeba większy ??? My nosimy czape z daszkiem i na oczkach ma cień a reszta Buzki czasem w słońcu i nie chce go spiec bo grzeje juz porządnie a zreszta nawet w cieniu to przecież z wiatrem się można trochę opalic dlatego chcę go smarować juz bo nie wiem po kim Bartek ma karnacje jak po mężu to dobrze a jak po mnie to źle bo ja jestem z tych bladych jak ściana a opalać się tak specjalnie nie moge ze np leżę 3h na słońcu bo raz bym się spiekla tylko a dwa by mnie wysypalo - uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Kasica super,ze Adi lepiej!!!dalej trzymam kciuki,żebyście jak najszybciej wyszli ze szpitala. Mam ndz,ze podróż karetka do Wrocka minela bez stresu!!!trzymajcie sie Kochani!!! xxxx Magda wspolczuje szczerze zaduchu w domu. Moze wiatrak sobie chociaz kupcie?my na 6p.mieszkamy ale mieszkanie jest tak sloneczne,ze tez grubo ponad 24 st teraz są,mi to sie podoba bo ja sloneczna dziewczyna:) xxxx Anja super,ze ceremonia udana:)jedzonko smaczne bylo?? xxxc Katka,Asiek co tam u Was???? Iza czemu z Zuzia w szpitalu byliscie,zeby spr czy sie nie zarazila? xxxccc my dalej z mloda z katarem walczymy wrrrrrrr kupilam katarem, bo Frida juz sily ciagnac nie mialam. Oby tylko na katarach sie skonczylo... xxxx Ags i jak po szczepieniu?a na co szczepilas,krztusiec blonica tężec tylko?skojarzone te 6w1?czy jakoś inaczej jest w Anglii/?? xxx, My na spacerku,slonko grzeje humor lepszy wiec napisze o niespodziance:)maz wzial urlop,starsza do dziadków wywiozl,a mnie zabral do spa:)mialam masaż calego ciala,pedicure,manicure,peeling i maseczki twarzy:-)ale relaks a on z Joasia zostal hihihi pozniej zabral mnie na moja pizze ukochana,której nie jadlam z rok :)bylo super!!!!szkoda tylko,ze noc straszna no mala ryczala caly czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Magda ja uzywalam jak corka niemowlakiem byla 50 filtrów. Teraz starsza 20,mlodsza będę tez 50. xxxx co do dzieci ja zawsze chcialam3,4,ale po drugim juz mi sie odechciało hahaha:D dla mnie to tez za dużo stresów,kasy,zmartwień,a za Malo czasu na cokolwiek. Do tego te choroby,humory oszaleć idzie;)choc teść ost probuje mi wmówić,ze zobacze za rok,dwa,ze mi sie zachce znowu:/chyba mu sie chce przedluzenia nazwiska,bo na razie ma wie wnuczki. W ogóle wkurzające jest to gadanie znajomych,rodzony obcych,to jeszcze o chlopca musicie sie postarać:musze,bo co??? Bez sens....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ps.macie jeszcze te krechę na brzuchu??ja mam,troche slabsza ale jest! Cos dlugo chyba... no i zaczelam sie stresować,zeby gdzieś znienacka okresu nie dostać,na spacerze czy w sklepie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium Teraz jeszcze jakoś się wytrzymuje ale już w pełnym lecie jak tak non stop grzeje to nawet wiatrak nie pomaga. A jeszcze weź gotuj obiad i grzej Gazem to masakra. Aaa kurde co roku się narzeka i Co roku jakoś trzeba wytrzymać tylko w tym roku pierwsze lato z dzieckiem i nie wiem jak mały to wytrzyma czy sie męczył nie będzie i kręcił w nocy z gorąca XX Ajajaj Repetytorium Super prezent dostalas od męża zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Madzia współczuję temperatury w mieszkaniu, ja mam saune latem w sypialni więc wiem o czym mowa. Musimy się przenosić spać na dół bo naprawdę nie można wyrobić. Nie orientuję się cenowo ale może faktycznie zastanówcie się nad tą klimą? Może akurat uda się to jakoś rozplanować? to by było świetne rozwiązanie dla was i maluszka ale domyślam się, że tanie to to nie jest :( x Kasia jak tam we Wrocławiu? Jak minęła podróż? I jak czuje się nasz malutki Adrianek? Co mówią lekarze? Cały czas o Was myślę :** x Repetytorium mężuś się postarał :D Zazdroszczę, ojjj przydałoby mi się takie popołudnie. Marzę o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jeszcze co do filtra, ja również używam 50. x Anja super wyglądacie, fajna z Was rodzinka. Cieszę się, że Chrzciny udane i Hanulka grzeczniutka. x Miłego wieczorku dziewczynki. Michu śpi, M robi projekt do szkoły a ja zaraz siadam przed tv z Redds-em w ręku. x Od czwartku mamy gości, w sobotę mamy wychodne, Michaś idzie do swoich dziadków, a my szalejemy :D Nie mogę się doczekać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo wszystkie uciekłysmy na fc ale jednak tutaj jest wszystko przejrzyscie napisane :-) Ja wlasnie karmie niunie i klade ja spac. Nie pisalam nic ale huz chyba 3 noce kladlam ja do lozeczka jak nie spala i zostawialam abt sama zasnela. Raz marudzi raz nie czasem cos pogada i zasnie. Bede probowala gdyby sie tak nauczyla byloby mega ale podejrzewam ze jak zabki zeba szly to i tak wszystko na marne heh pisalam Wam na fc ze dalam marchewke i teraz zaluje tak jakis od poczatku balam sie tej marchewki. Widze ze mala naprawe sie meczy. Dalam nawet czopka i nic. Raz poszlo cos minimalnje ale jak plastelinKa doslownie. Narazie zostajemy przy dyni i jablku. Kompot dziś ugotowany a jabłka zmiksowane na mus. Jak jej ulzy to będziemy dawać może ziemniaka ale bez marchwi. Xxx Kasia jak Adrianek? Jakieś nowe wieści. Ciesze się ze wyniki lepsze to super buziaczki dla Was i dużo zdrówka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziś był dlugiiiii dzień;-) Xxx Kasica teraz musi być juz coraz lepiej. Nadal trzymamy kciuki i modłę się za Adrianka:-* Xxx Oj z tego wszystkie go nie wiem co komu miałam pisać więc w skrócie co u nas. Byliśmy dziś u lekarza bo od dwóch tygodni ciągnie się katarek i na szczęście wszystko w porządku osluchowo. A katar może być alergicznych dostalismy lekki syropem i kropelki do noska;-) Xxx Anja śliczna z waz rodzinka. I ze tak zapytań bo nie pamietam . ile ty masz lat? Bo bardzo mlodziutko wygladasz;-* Xxx Gratuluje ząbków. U nas nadal cisza. Xxx IDE malować pazurki. Spokojnej mocy dziewczyny:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laski mam wam tyle do powiedzenia ze nie wiem czy nic nie pomine. Podroz karetka minela bardzo szybko i spokojnie autostrada jechalismy normalnie a przer te korki we wroclawiu na sygnale, maly przespal grzecznie cala podroz i mi jakos to szybko zlecialo bo fajna pani doktor z nami jechala i mnie zzagadywala. Tu pobrali mu krew niestety bylam przy tym jak go kłuli najpierw 4 razy potem wenflon mu sie popsol to kuly go 2 razy i raz w palca wiec szczepienie przy tym to pikus oczywiscie musialam go trzymac ale bylam twarda i wolalam im patrzrc na rece czy wszystko dobrze robia :-) . Pielegniarki i lekarze sa bardzo mili i udzielaja mi wszystkich informacji jakie chce , nawet. Jak chce mleczko to dzwonie po nie i mi przynosza chodz od dzis odciagam i daje mu swoje a od jutra bede probowac go przystawiac ale moja produkcja strasznie sie zmniejszyla. Nie bede wam pisac jak Adi wyglada i co mu jest przez ta chrobe bo to jest smutne ale juz powoli wraca do siebie sluchal dzis jak mu opowiadalam bajki i nawet zaczol ziewac wiec robi sie coraz lepiej. Nawet bardzo duzo je z czego tez jestem zadowolona hmm to tyle na dzis bo pisalam tego posta chyba z godzine bo ciagle mi ktos przerywal :-) milej nocy odezwe sie jutro :-) Kasica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Hejka :) u nas weekend bez żadnych rewelacji, raczej nudny , bo pogoda nie ciekawa, więc głównie w domu. Zazdroszcze ciepełka w Pl :) X Anja fajnie, że chrzciny udane :) X Arla i inne mamy ząbkujących maluszków, wytrwałości życzę. U nas potok śliny trwa ale póki co nic nie widać X Repetytorium ależ ten Twój mąż Cie kocha! super niespodzianka :) . Co do krechy na brzuchu- ja ogólnie miałam cieniutką i już jej nie ma, ale co tam taka kreska przy rozstępach.. X Neska to udanego sobotniego szaleństwa :) X Safari fajnie , że Mia sama zasypia, oby tak dalej :) X Andzik zdrówka dla chorowitka X Kasica dobrze, że jest coraz lepiej! Strasznie się cieszę, Adusiu zdrowka duuuzo życzę :* X Ja dziś dostalam okres- drugi po ciąży, i brzuch mnie bolał tj zawsze 1-go dnia, i jakoś tak dziś bez energii jestem, nawet na dwór wyjść mi się nie chciało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Kasica suuuuper ze z Adim coraz lepiej :-) xxx Andzik, 16 kwietnia skonczyłam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Repetytorium jak ja Ci zazdroszcze takiej niespodzianki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slicznoty. Safarii moze faktycznie sprobuj z tym kompicikiem jablkowym? Albo samym jabluszkiem, mam nadzieje ze pomoze Mii. W ogole baaaardzo mi sie podoba imie Mia :) to tak na marginesie. Ja w sumie tez wole pisac tu, bo na fejsie za duzy chaos jak dla mnie. Polowa rzeczy mi umyka niestety. X Kasia super ze u Was lepiej, kamien z serca. Badz dobrej mysli, jeszcze troche i bedziecie w domu. A nie wiesz jak to w ogole moglo sie stac ze zachorowal? Tzn byla jakas sytuacja gdzie mogl sie zarazic, czy cos w tym stylu? X Misiek mi dzis pospal od 19 do 6 rano :D obudzilam sie chwile przed nim wyspana, pamietam ze marzylam o tym X Agagula co u Ciebie? X Ja mam dzis dentyste, pierwszy raz od wrzesnia ide. musze dokonczyc 2 zęby, bo w ciazy nie moglam zrobic zdjecia. Do tego pewnie dojda jeszcze jakies inne nowe ubytki. Ehh. X Milego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka 84
Kasiu, strasznie się cieszę, że z Adriankiem coraz lepiej:) myślę o Was cały czas, jak wychodzą mu badania? jest znacząca poprawa? to, że dużo spi i zaczął jeść to tak jak już tu dziewczyny pisały oznaka powrotu do zdrowia:) teraz już tylko coraz lepiej będzie, a Ty jesteś super dzielna babka- wspaniała mamusia:) xxxx ja wczoraj w koncu wreszcie zawiozlam moją pracę dyplomową do promotorki do sprawdzenia, teraz czekam na uwagi do poprawki i zabieram się za część praktyczną, mam nadzieję, że w tydzien ją machnę xxx repetytorium, też mam kreskę na brzuchu jeszcze ale po operacji mam tez 4 wielkie dziury fatalnie zaszyte i chyba do konca zycia nie wystapie juz na plazy... xxxxx nfocat, jak tam sie goja Twoje rany po laparoskopii? masz jakas masc na blizny? xxxxx neska, zazdroszcze dobrego snu:) xxx u nas dalej zeby na tapecie... przez te zęby wszytkie moje metody wychowawcze wzięły w łeb....maly zasypial po kapieli sam w lozeczku grzercznie a teraz trzeba go huśtać w wózku....jadł regularnie i zawsze tyle samo a teraz tak go boli w buzi, że przerywa jedzenie i gryzie wściekle smoczek a efektem jest głodny za 20 min znowu..bawił się zawsze sam ładnie na macie albo w łóżeczku a teraz praktycznie cały czas na rękach i chodzić trzeba jak ma atak bo tylko to jakoś odwraca jego uwagę i nie placze tak strsznie....spał w łóżeczku sam a teraz spi ze mna w łóżku bo juz nie mma sil do niego w nocy wstawac jak sie wierci i placze po milion razy...eh, metody metodami ale jak dziecko placze i cierpi to rodzice zrobia wszytko zeby przestalo i zeby mu ulzyc.. smialam sie kiedys ze znajomych ktorze swoje dziecko jak mialo kolke pakowali do auta i jezdzili w kolko po okolicy... a teraz rozumiem ich desperacje i ze tonacy brzytwy sie chwyta safari, pomieszaj marchewe z jabluszkiem moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wczoraj gorąca dzisiaj zimno ....blee XX Neska gratuluję nocki. A dentysta ...matko kiedy ja w ogóle byłam XX Safari Kompocik z jabłka jak najbardziej możesz teraz podawać. Bartek tez miał małe zatwierdzenie po pierwszej marchewce ale aż tak nie cierpiał. Jak mu robie obiadek to daje ziemniaka pietruszkę seler a marchewki dosłownie kawałeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×