Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Malwi, super urzadzonko i oszczedmosc miejsca, tyle funkcji w jednym :) xxxx Gosciu, pisze z tel. To sie nazywa Russel Hobbs 3 tier steamer. xxx Emiliaj a kiedys mialam takie ala sitko do nakladania na garnek. Tu nastawiam czas i sie samo robi, bez pilnowania czy sie nie przypala ;) xxxx A jeszcze nie wiem czy ktoras z Was uzywa ale do duszenia miesa i warzyw moge polecic tadżin. U mnie w kuchni rzadzi, bo ja lubie jednogarnkowe dania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari, ja mam chyba cos w stylu jak Ty :). Tylko w tym teraz gotuje warzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, bieluch to twarog, czy jogurt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie tez parowar mamy, z tefala. Wlewam odpowiednia ilosc wody i sie wszystko samo robi;)bardzo lubie mielone robione na parze. Xxx Ja soli bardzo malo w ogole uzywam, wole ziola. Zadnej vegety czy kostek. Xxx Ags kurde wlasnie kilka razy jadlam potrawy z tadzina ale jakos nigdy nie mialam weny zeby go kupic bo "co ja w nim bede robic" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Magda - dobrze że już wiadomo co u Bartusia. Zastrzyki nie są niczym przyjemnym, ale najszybciej go na nogi postawią. Dużo zdrówka! xxx Emilia - współczuje kataru, mam nadzieję że szybko przejdzie. Strasznie się męczą te maluszki z zatkanymi noskami :-( xxx Arla - z Alana prawdziwy śpiewak! :-) Szkoda że pogoda do kitu, może jutro będzie lepiej xxx zimowamamo - miałam problem z jutrzejszym obiadem, ale mnie natchnęłaś! Będzie zapiekanka :-) xxx Malwi - Marysię masz cudną! Nie dość że zdolna to jeszcze nie marudzi przy jedzeniu :-) Ja też myślałam ostatnio o kaszy jaglanej, bo ją uwielbiam, ale Adaś na razie kwęka jak coś nie jest idealnie gładkie :-( A chrupy kukurydziane na pewno nie zaszkodzą. Trzeba tylko wybrać takie, które w składzie mają 100% kukurydzy bez dodatków xxx nfocat -odważna babka jesteś! Ja bym na pewno miała zawał. Póki co wszystko co może ewentualnie spowodować zadławienie daję Adasiowi w siateczce. xxx Ags - współczuję nocek! Trzymam kciuki żeby te zębiska szybko wyszły, to w końcu się wyśpicie. xxx Co do parowaru to właśnie rozważam kupno, ale jak się znam to chyba nic z tego nie będzie. Jak Michał był mały to też miałam takie plany, ale rozeszło się po kościach ;-) xxx Moje dziecko zasmakowało dzisiaj w arbuzie :-) Dostał oczywiście w siateczce i najpierw się krzywił, ale jak przydusił dziąsłami i poleciał sok, to aż kwiczał z radości! Nie mogłam mu tej siatki z buzi wyciągnąć, doił jak oszalały :-) I mam pytanie co do buraczka. Gotujecie go samego, czy coś dodajecie? A co później? Miksowanie czy ścieranie na tarce? Buraczki już zakupione i jutro robimy próbę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa mamo, ja wlasciwie wszystkie miesa dusze w tadżinie z warzywami. Moj Bartek uwielbia piersi z indyka ze szpinakiem. Czasami wrzucam wolowine, pomidory z puszki, papryke, pieczarki, ziemniaki w cwiartkach, czosnek i dusze wszystko razem. Szybko i zdrowo :) Patelnie w domu to chyba tylko do nalesnikow wyciagam ;) xxxx Newt, marze zeby sie wyspac. Moja Emi nie zaakceptowala siateczki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej , Zimowamamo czy Ty kiedys pisałaś cos o zum?? bo juz nie pamietam dokladnie ale wiem ze ktoras z Was psala na ten temat.... Moja kolezanka jest wasnie w szpitalu z 5 miesiecznym synkiem i podejrzewają to u niego:/ bardzo sie onich martwie, czy t bardzo grozne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Witamy sie z ranca ;) Madzia dobrze że wiadomo co meczy Bartka, teraz z kazdym dniem bedzie lepiej. Duzo sily Ci zycze. X Ags wspolczuje nocek. Oby szybko wszystko wrocilo do normy, dobrze ze to sytuacja przejsciowa. Tobie tez duzo sily. X Tez mam parowar tefala, stoi i sie kurzy niestety, w kuchni za duzo miejsca zajmuje a skladac i rozkladac jakos mi sie na dluzsza mete nie chcialo. Ale mysle ze warto jednak go pouzywac. X Arla daj kochana inne tytuly filmow. Na dzis zostawilam sobie te dwa z neesonem ;) wczoraj obejrzalam zanim zasne - bardzo fajny i homefeont - sredni ale przynajmniej moglam sobie popatrzec na urode jasona stathama :D X Newt my buraka nie dawalismy jeszcze, z reszta ja ratuje sie sloiczkami bo jak mu sama robilam to nie chcial zjesc nawet lyzeczki, a te je. Niedlugo zrobie kolejna probe. X Milego dnia bo synu mi sie zlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Ags jesli Cie to pocieszy to u nas tez w nocy sie fatalnie i tez mysle ze to przez zeby bo jakos innego powodu nie widze :/ Hanka sie tak wierci ze najlepiej jakby sama na tym wielkim łózku spała. xxx Madzia jak dzis Niunio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisałam, a Zimowa wyjasniala Magdzie co to jest. ZUM, grozne, to zalezy czy od nerek wtedy grozne, a jesli tylko z pecherza czy cewki to chyba nie bardzo grozne, ale jesli kumpela lezy w szpitalu to pewnie byla i tempka i bialko w moczu wiec dobrze ze sa w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej newt ja buraka gotowalam oddzielnie i bo nam tez gotowalam na salatke i ziemniaka oddzielnie a potem mu zblendowalam jednego malego buraka i ziemniaczka - smakowalo bardzo, kurcze z tym arbuzem jestem ciekawa twojej opinii i pozostalych dziewczyn bo czytalam o arbuzach i owocach dla niemowlakow i arbuz jest wlasnie na samiutkim koncu listy wprowadzania nowych owocow. o co chodzi jest jakis alergizujacy czy co ? xx Bartka troche wysypalo na glowce karku pleckach i w okolicach pampersa. nie wiem moze to potowki bo on sie strasznie pocil w nocy przy goraczce a jeszcze czesto spal w nosidelku wlasnie plecami i karkiem i sie pocil bo wszystko przyklejone do oparcia nosidla. pokazalam to rano pielegniarce jak byla z zastrzykiem i mowila ze byc moze potowki ale jak po tym porannym zastrzyku mu sie to zaostrzy bardziej go wysypie to mam po poludniu isc pokazac to doktorce czy to nie jest jakas reakcja alergiczna na zastrzyki xx aha i noc znowu ciezka mimo ze nie bylo goraczki to bartek co troche sie budzil z placzem a raz to az byl ryk straszny i wyginanie i pierdzenie jakby go dodatkowo brzuch bolal. o tym tez gadalam z pielegniarka i powiedzialam ze po szczepieniu ostatnim jak mial goraczke tez w nocy tak sie z pierdzeniem meczyl to ona powiedziala ze czasem tak jest ze przy takich chorobach dzieci czesto odreagowuja bolem brzuszka ibyc moze u nas tak jest ale tez kazala porozmawiac o tym z doktor jak bede jutro xx Arla i Kasica gorace buziole, 100 latek i duzo duzo zdrowka dla waszych chlopcow z okazji 6 miesiaca :-* xx aa i wczoraj w dzien po tym pierwszym porannym zastrzyku bartek tak dobrze chyba zareagowal ze juz nie mial prawie caly dzien goraczki dopiero po 16stej sie rozpalal znowu i akurat przyszla pielegniarka z zastrzykiem to jak szla to powiedziala zeby mu juz dac tez czopka no a potem i cala noc tez nie bylo goraczki tylko ten okropny placz chyba z powodu brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzwonila do mnie pielegniarka co u mnie byla rano. powiedziala ze sama poszla opowiedziec pani doktor o bartka wysypce i pani doktor powiedziala jej zeby nas zarejestrowala na po poludnie i do mnie zadzwonila mnie poinformowac. takze na 16.15 mamy isc pokazac cialko i jesli sie okaze ze to zwykle potowki to od razu tam w przychodni zrobia kolejny zastrzyk juz nie beda do mnie przychodzic a jak jakas wysypka to juz pani doktor bedzie myslec ale zdziwilam sie ze ta pielegniarka tak sie sama zainteresowala i po konsultacji z doktor zarejestrowala nas na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Ale pogoda do bani, nic tylko dobie w łeb strzelić... Młoda ma teraz drzemke, ja zjadlam sniadanie i tak siedze i patrzę jaki mam syf w domu ale ani mną drgnie, zeby cis z tym zrobic. Jak sie obudzi to lecimy na kawe bo sie z kumpelka umówilam:) X Newt my tez juz po buraczku, samym i z ziemniaczkiem, pisałam juz ze przez intensywny kolor nie mogła die na jedzeniu skupić tylko chciała sie tym pobawić:) uparowalam go a następnie zrobiłam pape;) X Anja, moja tak chodzi po lozku co noc... Jestesmy z każdej strony zabezpieczone zeby nie spadła... Chyba odkręcimy jeden bok lozeczka i przesuniemy do naszego łóżka, nie wiem cis muszę z tym zrobic zanim na dobre zacznie raczkowac. X Ags, my tez to co jakis czas przerabiamy te częste karmienia nocą, nie wiem od czego to zależy... X Kto jeszcze nie ma zadnego zęba? Nam prawie 7 mc stuknie i cisza! X Magda, buziaczki dla Bartusia oby szybko wyzdrowiał. Na te potowki moze maka ziemniaczana albo puderek? X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale macie sie super z oglądaniem filmów, mi jak sie uda obejrzeć nagrane Prawo Agaty na dwa razy to jest sukces!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi zglaszam ze my tez jeszcze bez zebni;-) ani widu ani słuchu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi Posmarowalam go trochę pudrem plynnym takim jakim go w szpitalu smarowali jak go od lamp wysypalo, ale po poludniu zobaczymy czy to w ogóle potowwki. Oby oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Neska mam kolejna dawke filmow: Dziewczyna z sasiedztwa - trzeba miec stalowe nerwy zeby to obejrzec. Mocny film tzn znecaja sie nad dziewczynkami :( Bez litości -I Spit on Your Grave - baardzo dobry film, jest juz 2 ale jeszcze nie ogladalam. Mama- ale to jest horror polaczon z thrillerem. Inkarnacja- mnie sie podobał. Labirynt - Prisoners - tez bardzo dobry :) John Wick - ale to bardziej akcja, strzelnina itp Narazie tyle, jak obejrzysz to znowu cos dopisze :) Kiedys czesto ogladalismy z mezem filmy, teraz tylko w weekendy jak juz Alan spi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Chyba mnie przekonalyscie do parowara na prąd :) X Bartuś, Adi i Alanek wszystkiego naj naj,dużo zdrówka dla Was chłopcy :* X Neska uwielbiam Stathama i wszystkie filmy z nim :D zawsze mam maslane oczy jak go widzę grrr mój mąż już to zaakceptował hehe ;) Ja mam słabą pamięć do tytułów ale pamiętam 2 , które mi się bardzo podobały , choć to już stare filmy Skóra w której żyję i Siedem dusz , aaaa i jeszcze jak dobrze pamiętam Prawo zemsty X Malwi u nas też bez zębów jeszcze ;) X Agagula ten Twój mąż czy nie mąż znowu Cię odłączył? A może się podłączył na dłużej :D X Ada wczoraj powiedziała " OJEJU" ale tak wyraźnie, że my z mężem plakalismy ze śmiechu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny na filmy, dopisuje do listy. Ja uwielbiam ogladac. Ostatnio nie mialam weny, ale teraz znow sie wkrecilam. a Kino to chyba moja najlepsza rozrywka ;) Emilka ooo taaak jason stahtam to rowniez moj ideal mezczyzny i oczywiscie śp paul walker. Maz tez juz sie z tym pogodzil, ze mam maslane oczy na ich widok. Takze w ostatniej czesci Szybkich i wscieklych w kinie myslalam ze sie rozplyne (oboje tam grali). Ale jesli chodzi o moj absolutny fenomen jesli chodzi o talent aktorski to zdecydowanie góruje Anthony Hopkins - uwielbiam!!!! X Magda dobrze ze idziesz do lekarki. Powiem Ci szczerze ze ja lecialabym z kazda wysylka na konsultacje, moze to faktycznie potowki ale jesli uczulenie na ktorys skladnik leku to juz trzeba odstawic. X Bylam pobiegac, maly ma drzemke, zaraz jak sie obudzi lecimy na kawke do kumpeli no a pozniej na spacer. U nas pogoda piekna. X Zebow u nas brak ;) X Andzik co dzis na obiad? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
No własnie Andzik, co dzis pichcisz? ja mam barszcz z botwinki z wczoraj i chyba nie bede nic wiecej gotowac, no moze mkaron z twarozkiem zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Magda, super pielegniarka Ci sie trafila. Dobrze, ze dostalas wizyte na dzis. xxxx Malwi, ja stawiam na zeby u Emi. Mojej sasiadki coteczce pierwszy zab wlasnie wychodzi a jest 3 miesiace starsza od Emi ;) xxxx Emilia, Neska, ja mieszkam w dzielnicy na ktorej Statham sie urodzil ;) xxxx Emilia to musialo super wygladac :) xxxx Anja, zgadzam sie co do piankowych kol. Ja to przednie kolo w quinny uzywalam przez miesiac a wyglada jakby z 5 lat mialo ;) xxxx Dla mnie I spit on your grave jest straszny. Druga czesc tez widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna z sasiedztwa ma dwie wersje,: The girl next door i An american crime obydwie rownie smutne i warte obejrzenia, bo sa oparte na faktach :( Ja wczesniej tez duzo filmow ogladalam i nigdy nie zasypialam w trakcie, to teraz jak juz wlacze, zasypiam po 20 min :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam dzis malej kleik ryzowy i nawet tknac go nie chciala :/ A z niekapka pije ale tylko z Tomee Tippee. Tle, ze to kapek jest, wiec i woda wszedzie porozlewana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
U mnie kapusniaczek z kiszonej kapusty. Ale taki mega kwaśny. Uwielbiam;-) Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Ja ogladalam the girl next door.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
A co tu taka cisza? Wlasnie wrocilam z tesco bo mam kolo bloku i sa laski promocje na ciuszki dla dzieci 30% nakupowalam malemu na lato no i pajace do spania. A bardzo lubie te ciuchy bo sa dobre gatunkowo. Tak samo kupuje w promocji na 5.10.15 np bluzeczki za 9 zl. Pewnie wszystkie ogladacie debate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Arla ja też lubie ciuszki z F&F i tez juz byłam na tej promocji :-) Faktycznie jakos cicho........a co do debaty to ja nie oglądam bo irytuje mnie to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie ogladam debate. Xxx U nas zebow tez brak,tymek pierwszego zeba mial jak mial 6,5mca i wtedy tez dostalam pierwszy okres a tu ani jednego ani drugiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arla ogladalam chwile debate, ale znudziło mnie to wzajemne opluwanie sie i wlaczylam "Non stop" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Neska daj znac czy ci sie podobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×