Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość
Co do pneumo, to ja mam taki system. Jezeli macie dzieci jedynaki (na razie) to zaszczepiłabym przed pojsciem do przedszkola, bo wczesniej teoretycznie dziecko ma mniejszy kontakt z bakterią. Ja Małego zaszczepiłam na pneumo, ale mam w domu świezo upieczonego przedszkolaka. ktory non stop coś z przedszkola przywleka i z tego powodu zaszczepilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wracamy od rodziców. Bartek śpi a ja nadrabiam w aucie. Kurcze trochę napisalyscie i mało pamiętam. XX Andzik Tak to fajna pamiątka. My dostaliśmy od chrzestnego po urodzeniu taka podwójna ramkę jak książka i z lewej jest zdjęcie a z prawej Bartusia malutkie stopki :-) XX Anja Kurcze na p r wadę pocieszylas z tymi nockami. Współczuję ale co zrobić nie ?? Bartek dziś po jedzeniu w nocy znowu wydziwial. Nie przekrecal się na brzuch ale co go odlozylam to Płacz. Dosłownie chyba z 10 razy go lulalam i odkładalam do łóżeczka Nie wiem mówicie ze to na żeby ale możliwe żeby teraz miał właśnie takie inne objawy niż przy tych dwóch co już mu wyszły ? XX Kasica Ja się nie znam ale jak dziewczyny tak napisały i wiedzą Przecież co piszą to sama się wystraszylam. Skonsultuj to i może lepiej nie szczep narazie. No długi twój Adi ale mój też spory bo miesiąc temu ważył 8 100 kg a długi jest na 78 wiec fajne duże chłopaki nam rosną :-) XX Kurcze i juz nie pamiętam Agagula c os pisała jeszcze. Zazdroszczę Ci tych spacerów po plaży. A delegacja szybko zleci i znów mężu będzie do dyspozycji ;-) XX Emila Oby rolety pomogły w spaniu. XX Kurde od jutra ma się gorąco zrobić ale ma być burza niby a do nas przychodzą o 16 stej te okno wymieniać i będę musiała z bartkiem zniknąć z domu na 2 godziny a jak będzie padać to nie wiem. A w środę to ma dojść do 30 stopni nawet w cieniu oczywiście. Lato się zaczyna XX Aha my wczoraj już kupiliśmy Bartkowi prezent na dzień dziecka. Tą kierownicę w smyku. Kurde prezent mega trafiony. Nawet nie pomyslalabym ze Bartek będzie umiał się tak tym bawić kręci kierownicą przyciska ten przycisk na kierownicy, z lewej ciągle za ta wajche łapie i patrzy w te kuleczko ci tam się kręci z gwiazdami no super po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja przez to myślę nad pneumo bo mam siostrę w podstawówce i szwagierki synek idzie od września do przedszkola a często u nas bywają. Pogadam z dr przed szczepienie. Xxx Magda super prezent. Tez myślę co tu małemu sprawi Xxx Agagula z którego nadmorskiego miasta jesteś? Xxx Malwi gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
niemąż biega, dziecie śpi - mam chwilunie ;) xx Anja - ja tam zostawiam go przy mnie na podłodze na kocu i robię swoję bo inaczej bym zwariowała - ale i tak większość czasu spędzamy na dworze...chociaż i to staje się pomału upierdliwe bo wszystkiego trzeba dotknąć :/ xx Andzik - Gdańsk :D xx Madzia - super prezent! świetnie że Bartusiowi podpasował! :) xx Safari - ja w wózkach to biegła nie jestem - nie pomogę - tak jak pisałam mam jeden i oby mi się nie rozleciał ;) xx Seksówka - ja też jestem za tym żebyś zmieniła nika np. na gościówa seksówa... ;) dzięki za pamięć - jak już wspomniałam mój M miał 2 tyg.wolnego więc się działo :P hehe xx Ags - no tak mama kolegi ;) hehe na weselu mój M przedstawiał mnie "prawie żona"...więc ja odpowiadałam witam konkubina nie męża jestem ;) hehe... a prawie teściowa jest spoko ;) moja stara teściowa (niby teściową ma się tylko jedną...) też była oki... xx Anja a może daj Hanulce na dobranoc kaszkę zamiast mleczka to pośpi Ci dłużej? mi Mieszko ostatnio budził się 3 razy to myślałam że padnę ale zagęściłam bardziej mleczko i jest git...budzi sie raz koło 3-4 no i koło 6-7 w zależności o której zaśnie... xx zęby są gorsze od kolek... xx dziś na działeczce nie-szwagierka zamontowała swojej niuni huśtawkę - taki super fotelik - no i Miechu się bujał! ale mu się podobało :D xx dobra - spadam bo nie mąż wraca a tu trzeba się pożegnać z nim ;) :D :P - to są plusy rozstania i od razu widzę plusy jego powrotu :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik - na Twoim miejscu bym nie szczepiła (na razie). Siostra w podstawówce już tak nie przywleka jak dzieci w przedszkolu, a syn szwagierki, no sorry, ale na pewno Was nie będzie odwiedzał chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Madzia jaki model Joie miałaś na myśli bo ja szukam czytam i trafiłam tez na ten Joie właśnie fajnie tu porównamy z innym obczaj jak zechcesz fajny się on wydaje :-) http://www.babymanager.pl/joie-litetrax-4-vs-baby-jogger-city-lite/ Juz sama nie wiem co o tych peg perego sądzić tak rzadko można je w sklepie spotkać. Jeszcze ten switch musze obczaić bo tamte 2 źle opinie mają koła :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula ja tez sadzam Hanke na macie na podłodze z zabawkami i tez robie rozne rzeczy ale czasem drze sie tak ze mam wrazenie ze za chwile ktos z bloku zadzwoni po policje ze sie nad dzieckiem znęcam :/ Co do zageszczania mleka-próbowałam!!!! nic to nie zmienia! Ja mysle ze jej ten brzuszek dalej doskiwera bo w nocy jest bardzo niespokojna, wierci sie i podkurcza nóżki. To pewnie przez ta bakterie. Zobaczymy co dzis powie pani doktor. Aha i narazie dostała dwa razy ten probiotyk ale nie widze poprawy :-/ wiem ze to za wczesnie ale liczyłam na cud!. xxx Hania dzis wstała o 4,50 ale ja sie chyba juz przyzwyczaiłam do tego. Tylko że o 19 juz jestem taka panieta ze lepiej zeby sie nikt do mnie nie zbliżał. Życie towarzyskie i erotyczne umarło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja kurcze oby Hani sie w koncu poprawilo bo i jej szkoda i Ciebie. czekamy na wiesci od lekarza xx Safari wozek joie model wlasnie ten - litretrax 4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari przeczytalam wlasnie cala ta strone co wrzucilas linka z porownywaniem i jeszcze bardziej sie utwierdzilam w tym ze kupujemy na pewno JOIE litretrax 4 :-) dzieki za ta strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny nie dawno co bartek wydrowial a dzis ja sie obudzilam i cos nie zby sie czuje glowa, uczucie kataru choc nic tam narazie nie mam i gardelko troche drapie mam nadzieje ze nic mi sie nie rozwinie. i trzymajcie kciuki dzisiaj zebym szalu nie dostala na widok bajzlu po wymianie okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich smykow. Zeby nam zdrowo i szczesliwie rosly :* X Magda myslalam o tym samym prezencie dla Michala. W piatek jedziemy cos wybrac. Ale wlasnie spodobala mi sie ta kierownica juz kiedys u Marity. X Tez sie zastanawiam caly czas nad pneumo ale chyba poczekam az maly skonczy 2 latka i wtedy zaszczepie. X Co do wozkow tez nie mam rozeznania. Poki co sluzy mi ten 3 w 1. Jestem z niego bardzo zadowolona, a jak spacerowka okaze sie na wyjazdach latem. X Odcisk bobasa tez mam i wlasnie dzis zamierzam mu go zrobic. Nie wiem tylko czy nozke czy uda sie rączkę. X Anja wspolczuje nocek. Bardzo. Daj znac jak bedziesz po wizycie. X Kasia ja tez bym nie szczepila narazie na twoim miejscu, zwlaszcza po tak ciezkiej chorobie. Poczekaj na te wyniki badan. X Agagula jak bieganie? W piatek jade na kebaba :D zrobie sobie odpust, normalnie nie przepadam ale jest jedno miejsce gdzie jest po prostu pyszny. X Arla gdzie sie podziewasz? Rzuc jakies kolejne tytuly bo tamte wszystkie prześrutowalam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnelam posta i sama go sobie skasowalam przypadkiem. X Wszystkiego najlepszego dla wszystkich smykow. Zeby zdrowo i szczesliwie nam rosly :* X Magda myslalam o takim samym prezencie dla Michala. Juz dawno spodobala mi sie ta kierownica u Marity. W piatek jedziemy cos wybrac ;) a wozek bardzo fajny. X Anja wspolczuje nocek. Bardzo. Daj znac jak bedziesz po wizycie. X Agagula jak bieganie? W piatek robie sobie odpust i jade na kebaba, normalnie nie przepadam ale jest jedno miejsce gdzie jest po prostu pyszny :P X Tez sie zastanawiam kiedy zaszczepic na pneumo. Chyba poczekam az Michu skonczy 2 latka i wtedy jak juz. X Kasia ja tez bym nie szczepila narazie na Twoim miejscu. Zwlaszcza po tak ciezkiej chorobie. Poczekaj na te wyniki badan moze. X Arla gdzie sie podziewasz? Rzuc jakies kolejne tytuly, bo tamte juz wszystkie prześrutowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Heej dziewczyny, dlugo nie pisalam ale czytalam na biezaco :) Zawsze jak chciaam cos napisac to Mlody mi przeszkadzal i nie mialam jak. A w telefonie jak czytalam to nie lubie tam odpisywac. Co do tych poronien- to wspolczuje kazdej z Was ktoraprzez to przeszla :( Ale tak jak pisala Magda to sie zdarza baaardzo czsto i moj lekarz mowil ze to nawet 50 % kobiet zachodzacych w ciaze. Poprostu teraz szybciej kobiety dowiaduja sie o ciazy a kiedys takiej techniki nie bylo i jak Magda pisala nawet nie byly swidome ze sa w ciazy tylko myslaly ze dostaly okres. Mi lekarz tez na samym poczatku powiedzial ze mam jeszcze nie oznajmiac swiatu bo roznie to bywa i nie ma co za szybko sie chwalic. xxx Mam takie pytanko odnosnie smoczkow. Zmienialyscie smoczek po pol roku? Ja mam kupiony taki od 6 + mscy ale moj Alan go wypluwa. Przyzwyczajony jest do tego ktory mial od urodzenia. Kupilam mu nawet innej firmy i ten niby jest troche lepszy ale tez najbardziej lubi stary. xxx Zyje juz wczasami, zamawiam lekarstwa, ciuchy itp. Zaczynam sie stresowac :( bo jednak to jeszcze jest maluszek i boje sie jak tam zniesie upaly. xxx Weekend zlecial, a cale 2dni mielismy chate pelna gosci. Jestem pelna podziwu dla mojego dziecka ze tak spal i nie obudzily go halasy. xxx Anja- wspolczuje nocek. Ale ja tez jestem juz na nogach o 5.30. Czasami bywa ze mlody pospi do 6.30 ale to sa wyjatki. Tyle ze w nocy mamy tylko 1 pobudke na mleko. xxx Kasia- koniecznie skonsultuj to z lekarzem i daj znac co powiedzial. Ze szczepieniami sie wstrzymaj. Ja mam taka doktorke ktora mowi ze jak mi cos nie pasuje w dziecku to za zadne skarby mam nie szczepic. Bo lekarze na nfz szczepia jak leci i nie patrza dokladnie czy dziecko zdrowe czy chore itp. Powiedziala mi rowniez ze tacy lekarze nie daja skierowan na badania poniewaz maja wiecej platne od panstwa jak dadza ich mniej gdyz nie naciagaja panstwa na koszty, ROZUMIECIE TO?! powiedziala mi to doktorka ktora przyjmuje prywatnie ale kiedys pracowala na nfz. xxx Agagula- ah mamy dobrze z tym morzem ;) ja fakt faktem troszke dalej ale 20 min jazdy autem i jestem nad morzem :D W pt chcemy z mezem wybrac sie troche dalej i pojechac do krynicy morskiej pospacerowac. Jesli nie bedzie nam sie chcialo jechac tak daleko to pewnie odwiedzimy "nasze" Sobieszewo :) xxx Madzia- fajna ta kierownica. Ja tez musze dzisiaj z mezem pojsc i kupic jakas zabaweczke na dzien dziecka dla naszego Smyka. xxx Co do szczepien na pneumo slyszalam ze najlepiej trche odczekac poki dziecko nie pojdzie do przedszkola. NO chyba ze ma rodzenstwo w domku. xxx Neska dzis wieczorkiem wrzuce Ci tytuly, chociaz w ten weekend ogladalam tylko jeden In the blood, ale taka srednia polka. Nie byl zly al bez szalu. Musze popatrzec co ogladalam i Ci spisze tytuly bo niestety z moja pamiecia to krucho :D xxx Prawe po roku czasu odebraam w koncu dyplom mgr :D heh troche mi to zajelo zeby podjechac do szkoly ale bronilam sie bedac jeszcze w ciazy a pozniej jakos nie bylo na to czasu. xxx Ok lece ogarnac mieszkanie bo jeszcze po wczorajszych gosciach nie sprzatnelam bo po calym weekendzie bylam juz padnieta. Wczoraj byla tez u mnie kumpela z liceum i ogladalysmy moje zdjecia bo oczywiscie mam manie wywoywania zdjec. Mam niezliczona ilosc albumow bo nie lubie ogladac zdjec w komputerze i powiem Wam ze dostalam dola ze kiedys bylam taka szczuplutka a teraz ciezko mi zrzucic te kilka kg :( Oczywiscie z dieta u mnie ciezko bo tak jak Neska uwielbiam kebaby i inne fast foody :D McDonald i KFC mmmm az mi slinka leci jak sobie pomysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arla bartek mial po porodzie malutki smoczek, potem mu zmienilam na wiekszy 3-6 miesiecy to nie bylo problemy od razu przyjal nowy wiekszy smoczek, teraz jeszcze wlasnie nie kupilam tego 6+ ale trzeba bedzie i nie powinien miec chyba tez problemu. dawaj mu moze po paru probach zaakceptuje. xx mam pytanie o mleko. czy wasze dzieci na noc jedza 2x wiecej ? bo bartek w dzien zjada nadal tylko 120ml a na noc zjada az 240 i to wciaga ze nawet nie wiem kiedy a tu butla juz pusta xx chol..era mnie cos bierze chyba a bartek rano wstal normalny usmiehnioety a potem tylko godzinke posiedzial i juz marudzil i poplakiwal polozylam go spac i pospal 1h i 15 minut. tez mi sie jakis dziwny wydaje. wczoraj wieczorem mial wypieki na policzkach i teraz tez ma. moze to od zebow bo temp. ma normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Magda moj Alan w ciagu dnia zjada niecale 150 ml na noc 210 moze to nie jest jeszcze raz tyle ale zjada wiecej. Wiesz musi mu to starczyc na wiecej godzin i mysle ze to normalne. Co do choroby- nie wiem jak u Ciebie ale u nas panuje jakis wirus i bardzo duzo osob chorych jest. Mialam jechac dzisiaj do mojej mamy ale dzwonila ze ja rozklada- gardlo ja boli i lamie ja w kosciach. Moja siostra to samo, na zwolnieniu bo sie mega zle czuje i dzisiaj idzie do lekarza. Mam tylko nadzieje ze nas nie zlapie bo 2 tygodnie do wyjazdu i nie chcialaby zeby Mlody mi sie rozchorowal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Neska mam dla Ciebie filmy: Słaby punkt- z Hopkins (obstawiam ze go ogladalas skoro to Twoj ulubiony aktor) Niepowstrzymany House at the End of the Street- mnie ten film wciagnal ale nie wiem cz lubisz takie filmy Labirynt zbrodni Dom snów Ok na ta chwile tyle bo Młody sie obudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
cholerna kafeteria- albo nie dodaj postow albo uznaje je za spam :( napisze wiecej pozniej bo dopadla mnie jelitowka i czuje sie bardzo marnie:( jedyny plus taki ze waga od razu 2 kg w dol :) zajmowanie sie dzieckiem w takim stanie to jakas masakra! ktoras pytala o filmy do polecenia - maz sie pyta o jaki gatunek chodzi ? :) mamcie wspolczuje straty :( Jeremek w nocy tez je duzo wiecej niz w dzien, poza tym zebow brak a sen slaby - budzi sie kilka razy w nocy i zanim zasnie mija np godzina , wstaje roznie dzis np o 5 30 , ostatnio o 4 i buszowla do 7 :/ kasica nie szczep malego !!! co do pneumo i meningo ja podobnie jak ags znam lekarzy ktorzy nie polecaja i uwazajaj ze to nie ma wiekszego sensu i to nabijanie kabzy koncernom farmaceutycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Dziewczyny, przeciez podobno niedlugo meningo i pneumokoki beda obowiazkowe w kalendarzu szczepien za darmo. Gdzies nie tak dawno o tym czytalam, wiec jesli sie troche wstrzymacie dostaniecie na nfz. xxxx Neska, polecam Taemnice Filomeny. Zaopatrz sie w husteczki. xxxx Anja, wspolczuje nocek. xxxx Nfocat powrotu do zdrowia. Mialam jelitowke w styczniu, masakra!! xxxx Magda, oby Cie nic nie rozlozylo jednak. xxxx Szczesliwego Dnia dziecka dla maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej, Madzia jak tam? jak sie masz? xxx my juz po wizycie......"grypa" prawie przeszła i na szczescie nie zajelo skrzeli. Jeśli chodzi o wyniki to wszystko ok, ta bakteria to naturalna bakteria kałowa i nie musi oznaczac nic zlego. Mamy przez miesiac pobrac ten probiotyk i zrobic jeszcze raz posiew kału. Morfologia super. Z krwi nie wyszla alergia na melko ale pan dr twierdzi ze wcale nie musiala a Hania jest tak wyjątkowa ze pewnie dobrze sie kamufluje ale te jej zapracia, bole brzuszka i azs ewidentnie swiadczą o alergii i narazie melko zostało to co wczesniej-jeszcze na pol roku a potem bedziemy probowac "normalne" ale przyznam Wam sie ze ja ost probowalam jej dawac przez dwa dni bebilon ale potem baaaaaaaardzo tego zalowalam bo brzusz od razu zareagowal.Pytałam tez o te niespokojne noce.......Pani dr powidziała ze to poprostu taki typ i trzeba przeczekac :/ aaaaa i ta bakteria w kale nie ma nic wspolnego z bolami brzucha. xxx Jak Wam mija dzien dziecka?? xxx A i laski ja sobie zarzyczylam dla Hani od dziadkow z******ty nocnik i bede ja powoli przyzywczajała. xxx No i pochwale sie jeszcze ze pani doktor byla zachwycona na koniec wizyty jak mowi "Pa pa Hania" a Hania wyciaga raczke i macha :-) nie wiem czy ona rozumie o co chodzi bo ost ja tego ucze codziennie i czasem jest tak ze do kazdego macha wiec mysle ze to był dis przypadek ale super to wyszło :-) xxx Szukam tez dla Hanki jakies fajnej zabawki, moze cos polecici? podoba mi sie ta co ma Mia-jak ten misiak sie nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej Normalnie pafam na pysk dzisiaj. Leon marudny cały dzień . do tego od samego rana goście. Juz mam dość. Xxx Jutro na spokojnie was ogarne i nadrobie i od pisze. A teraz mykam bo m wrócił z trasy. Dobranoc;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Anja chyba o szczeniaczek uczniaczek ci chodzi czy jakoś tak.. Dzień dziecka normalnie heh Małej się dostał jeszcze kapelusz sweterek buty i 3 pary bodow :-) poza tym miałam awarie z kranem I mąż był dziś dużo wcześniej w domu trochę miałam stresu z cieknaca wodą. .. Xxx Madzia tez coś zaczynam patrzeć ma te Joia litetrax zobaczymy ... może w sobotę znów jakiś wypad na obczajke. Eh Dobranoc dziolchy. Zdrówka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia pyt. Do ciebie ile waży Bartuś? Znalazłam minus tego Joie, jest tylko do 15Kg tak jak ten 1 hauck co taki tańszy wyszukalam i zimowa mama mi na to uwagę zwróciła :-/ to to może ledwie na ponad rok starczyć ten wózek, a ja chciałam juz coś co nie będę musiała więcej wymieniać :-/ ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Nfocat zdrowka duzo oby szybko jelitowa przeszla xx Ags i Anja dzieki. nie wiem kurcze narazie nic sie nie zmioenia procz bolu glowy i takiego uczucia jakby by mi sie cos w gardle zrobilo. tego sie najbardziej boje mam nadziej ze nie bede chora xx Anja to dobrze ze to nie grozna bakteria tylko szkoda Hanulki ze dalej bedzie ja ten brzuszek bolal. teraz sie modlic zeby ten probiotyk jej pomogl. po miesiacu powinna byc jakas poprawa bo na dzialanie tych probiotykow trzeba troszke poczekac. trzymam kciuki za Hani brzuszek xx Safari a pozostale zwykle spacerowki to do ilu kg przewaznie sa xx pisze dzisiaj bo wczoraj wieczorem jak maly spal weszlam tylko na fb bo na tyle mialam sile. po wymianie okna sprzatanie mieszkania w blyskawicznym tempie. jak weszlam do domu po spacerze z bartkiem to sie przerazilam bo caly pokoj byl w kurzy i pyle ale szybko poszlo. dzis jeszcze musze te nowe okienko umyc i jeszcze cos poogarniac. posciele i wszystko bylo pochowane ale posciagam i popiore bartkowi tez caly baldachim i wszystko. dobrze ze sobie szafe i komode w pokoju pooklejalam tasma malarska bo w szafach nie mam ani grama kurzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Madzia i Nfocat zdrowia oraz pozostałe dziewczyny także. Moja właśnie śpi a ja już głupia od tych spacerowek chyba narazie odpuszcze i za jakieś 2 tyg wrócę do tematu już mi sie mózg przegrzal hah. Niby peg perego do 20kg miałam kupić. Odrzuciły mnie tam podwójne i ciezkie do rpowadzenia wg opini koła oraz podwójna rączka a ja chce 1 bo często 1 reka prowadzę wózek. A teraz sama już nie wiem. Najchętniej zapeojektowalabym swój wózek. Składany do minimum duża buda średnie pompowane koła, tacka na kawę dla mnie, obszerny kosz pojedyncza rączka hahah za dużo mi sie marzy. A no i zmieniane siedzisko ale to jeśli wózek byłby naprawdę super to wtedy wywalilabym swój czołg i właśnie w przyszłości do spacerowek kupiła wymiennie godność przy 2 dziecku. Kurcze ja przeciwniczka trojkolowcow teraz jestem zauroczona tymi do biegania na fajnych większych kołach. Aleeee one są wielkie po złożeniu :-/ no i dlatego właśnie nie. Chce mi sie szukać a więc zmiana tematu na bardziej na czasie. Mia zaczyna fajnie siedzieć sobie pomału i ta dietę rozszerzamy pomału bo dużo nie lubi ale próbujemy i jeszcze sprawa krzesełka. Znacie jakieś niedrewniane łatwe w czyszczeniu z fajna tacka duża ściągania do mycia zaniżone i podwyzszane ale w kolorze eleganckim tzn szarości np ? Nie chce kolorowego mebla poprostu :-p a więc teraz krzesło a końcem czerwca najpóźniej początkiem lipca spacerowka bo za 1,5 miesiąca do polski jazda. miał być upał u nas a jest tak sobie i kropi narazie więc zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Safari ale wymagania hehe ale co do krzeselka to rowniez jestem zainteresowana takim bo mam salon w kolorach bialo, czarno szary wiec pasowalby mi w kolorze szarosci. Chetnie poczytam waszych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Cześć:) Anja, łącze siecw bólu, ja tez w nocy mam przynajmniej 3 pobudki a zdarzyło sie 6 i 8 tez;) a Hania jak sie budzi to z płaczem? U nas przeważnie płacz i jak nie zareaguje na czas to jest ryk. A jak u Was dziewczyny z pobudkami w nocy? Dziewczyny ktore kp, ile razy sie dzieci budzą Wam w nocy? I jak spicie razem czy osobno. Ja oczywiscie spie z córa:) wszyscy mi gadają że dziecko ma spac w swoim lozeczku!!! I gdyby nie to ze potrzebuje je z jednej strony bo dzieki niemu mała nie spadnie z łóżka złożyła bym je zeby sie juz przemknęli:)! X U nas na dzien dziecka nie działo sie nic szczególnego, mała jeszcze bardziej została przez nas zbombardowana buziskami i przytulasami itp jak na razie nie warjuje z prezentami bo przecież ona i tak tego nie wie ze to dzien dziecka. Jak jej chce cis kupic np zabawkę edukacyjna to poprostu kupuje i juz;) oczywiscie ciocie i babcie zwariowały :p X Krzesełka mam dwa bloom fresco i to z ikei. To z ikei łatwo sie składa łatwo myje ale dzuecko musi stabilnie siedziec, cena niska, kolor biało- szary, często sie w nim karmimy. to drugie jest bardzo wygodne, regulowane oparcie, do utrzymana czystości nawet spoko, dla mnie zbyt ciężkie do przestawienia, wygląd bardzo nowoczesny mi to pasuje ale nie każdemu sie podoba, za drogie, rożne kolory, ja tez mam w domu stonowane kolory to nadaje małego charakteru bo jest biało- pomarańczowe- kiedyś go na fb pokazywałasm;) X U nas juz chyba juz 7 smoczek, wymieniam często, rozmiar po 6mc, młoda akceptuje wszystkie firmy:) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja xx Anja - trochę Ci "pomarudzę" bo ciągle mi w głowie Haneczka...kiedyś pisałaś że ona śpi bez skarpetek i odkryta - moja bratowa też tak kładła córkę bo się rozkopywała. Potem kupiła śpiworek - dziecko nie potrafiło przespać nocki.Aż nagle wizyta u babci-ciepły pajac i kołderka i cała noc przespana - może spróbuj? nie zaszkodzi :) xx Andzik - ja też wymiękam - dziś od rana ciągłe marudzenie i wszystko źle - wymiękam ;) xx Madzia - fajnie że już okna masz wstawione i zdrówka dla Ciebie xx Nfocat - jak się dziś czujesz? lepiej? :* xx Neska - bieganie nagle przestało być dla mnie fajne. jak po całym dniu "zabawy" z Mieszkiem mam wieczorem iść biegać - to ja dziękuję...nie mam sił. za to dużo spaceruję. i oczywiście dobry kebab nie jest zły :D mam nadzieję, że Ci smakował :) xx Arla - my smoczka zmieniliśmy z dnia na dzień - przez pierwsze momenty miał odruch wymiotny bo on większy ale dawałam mu go w formie zabawy i poszło bez problemu :) także powodzenia :) a Wyspę i plaże obeszłam z Miechem całą w ramach urlopu M :) uwielbiam ją :) no i można chodzić na foki :D xx mój synu znalazł w łóżeczku miejsce gdzie nie ma szczebelek i w nocy zastałam go na brzuchu do połowy w łóżeczku i od pasa w dół wisiał sobie za łóżeczkiem...dobrze że po środku jest szczebelek bo by mi wypadł... :) xx Mieszko na noc je "normalną" porcję mleka - a czasem nawet mniej...ostatnio ogólnie ma mniejszy apetyt i najlepiej to by jadł tylko deserki i rybę...cały tata ;) xx Anja - co do zabawek to Miechu dostał fajną kostkę - duża więc siedzi przy niej, grająca i ogólnie zbajerowana - tylko nie wiem jak ona się nazywa :/ poszukam i wkleję linka albo wrzucę na fb zdjęcie :) xx idę się ogarnąć bo wyglądam jak idź i nie wracaj ;) xx miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×