Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Emila
Agagula kochana, siostra wybiera się dopiero pod koniec lipca , więc ew wtedy będę ;) Fajne przepisy na tej str co wrzucilas :) A jak po kaszy jaglanej? Też o niej myślałam X Anja wydaje mi się, że do kleiku można dodać owoc lub warzywko , bo co to przeszkadza? Ale mówię tylko tak na własny rozum ;) X Zimowa no to mamy pierwszego raczkujacego na forum, gratki ;) X Neska fajnie ze w gościach mały się odnalazł :) X Anja kurcze współczuję kryzysu, może jednak warto powalczyć? na pewno w grę wchodzi zmęczenie, a wtedy nie trudno o jakieś złości i obwinianie się o wszystko, życzę Ci żeby jednak się poukladalo, Agagula dobrze napisała o tych + i -, sama będziesz wiedziała najlepiej czy warto tkwić w tym związku, wierzę że tak, bo w końcu Hania jest owocem Waszej miłości :) X Ale u nas gorąco. Byłam wczoraj na karuzeli Extreme, siostra mnie namawiala pół dnia, bo jakoś odwaga już nie ta ;) nie wiem czy ktoś krzyczał głośniej ode mnie hehe masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu sorry ale ty chyba masz problemy z głową, jak możesz wspominać o obozach jeżeli chodzi o temat otyłości??tam nie było grubych ludzi bo nie mieli co jesc a nie ze odzywiali się zdrowo. Poczytaj może coś o obozach to będziesz wiedzieć co się działo z ludźmi chorymi na tarczyce bądź inne choroby,jak długo w obozach żyli. Trochę SZACUNKU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dziewczyny jestem zalamana! Dzis bylam na pogotowiu laktacyjnym, jednak nie przeszlo:(dzis jest mega kiepsko! Wielka gula az reki podniesc nie moge. Doradca mi przekul ten czopek ale to nic nie dalo:(robie wszystko ciepke oklady, , czesto dostawiam po karmieniu zimny oklad i jedno wielkie goooooowno!!!!!masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium, to co innego Ci doradzili z tym robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Repetytorium a liscie kapusty tluczonej kladlas? Wspolczuje Ci:-( Xx Emcia - bede na Ciebie czekala :-D Xx Anja i jak samopoczucie? Xx Gosciu - chyba nawet podstawowki nie skonczyles...zalosne jest to co piszesz:-( pamietaj ze zlo wraca do czlowieka... musisz byc bardzo smutnym i nieszczesliwym czlowiekiem. Wspolczuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulinka
Hejka Hejka jestem i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg napisałam mega post i dodało się tylko 1 zdanie a nie skopiowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulinka
Hejka Hejka jestem i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,dobobozow szły osoby z bmi 18. Macie rację,grubasow tam nie brano.i byli chudzi bo zaglodzeni.Ale z Grunwald też skóra i kości zostawala. A więc jakby dzisiejsze grubasy,mniej jadly,to nie miałyby problemów z wagą.A obozy,to byl taki przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak tylko nie ktore osoby z tarczyca nawet biorac leki i jedzac chleb i wode nie moga schudnac tak maja rozwalony metabolizm i gospodarke hormonalna wez sie gosciu pusty lbie na pradwe doksztalc co do tematow na ktore sie wypowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przy chorej tarczycy jesz gluten,to nic dziwnego ze schudnąć nie możesz. Znam wiele osób z chorą tarczyca i żadna z tych osób NIE MA nadwagi.są sczuple.ale mają odpowienia dietę+leki czasami uprawiają jakieś sporty i mieszczą się w rozmiar 36/38.No,ale dla was lenie i ignorantki to niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ags nie wiem :(jak zacznę goraczkowac mam n izbe jechac. Ponoc mam mega duzo mleka, malej zaczelam dawac inne jedzenie, malo bo malo i chyba stad to:/bo nie wyjada wszystkiego...mam byc cierpliwa, robic co robie i sie obserwowac. Na razie nie dawać malej jedzenia. Kapuche mam mrozona, po kazdym karmieniu oklad obowiązkowo. ....w czasie karmienia zmieniam pozycje. Kilka prysznicow, godz kapiel, chodze bez stanika nawet, sie porobilo:(a Aska juz jesc nie chce pluje cyckiem i ulewa:/doradca sie smiala, ze w 6m zycia dziecka to zazwyczaj kryzys laktacyjny jest, a ja mam nawal:/boje sie zeby jakis ropien sie nie zrobil:'( Xxxxx Gosciu nudny jestes i na sile chcesz sprowokowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Hej Wam, malo teraz jestem aktywna bo za 2 dni wylot i mam duzo prania, prasowania i pakowania. Juz sie mega stresuje zebym nic nie zapomniala. Musze tez ogarnac jak mam spakowac buteleczki z napojem i sloiczki. Gosia a jak u Ciebie? Pakujesz sie juz? O ktorej macie samolot? My na dzien dzisiejszy o 14.20. xx Nie odniose sie do zadnej z Was bo pisze z tel :( odezwe sie juz jak bedziemy na miejscu i napisze jak Alan znosi upaly. Postaram sie wrzucic jakies foto jak tam bedziemy. Buziaki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Xx Izus a tak bym sobie Ciebie poczytala...:-* Xx Repetytorium - no kurcze zdrowka Kochana. Oby szybko Ci przeszlo! Meza przystaw dopiersi ;-) Xx Gosciu - niektorzy lubia tez wiekszy rozmiar... :-) 36/38 to dla niektorych tzw ,, nasza szkapa,, :-) takze odpusc juz sobie :-) bo jak widac Madzia i jej maz sa szczesliwi w przeciwienstwie do Ciebie ;-) Xx Milego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Arla - udanego pakowania i latania i wczasowania... ;-) Gosiaczek - to samo dla Was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Arla i Gosiaczek udanej podróży i wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Agagula zebys wiedziala, ze i maz probowal chyba godz i NIC a ja z bolu sie zwijalam:/noc przezylam, dzis jakby troche lepiej ale ost tez tak mówiłam i mi wywalilo ponownie wiec nie ciesze sie, zeby nie zapeszac. Biedna Asia tylko ssie co godz:P maz się smieje i spiewa "mleczny jez, ty go zjesz"gloopek:P Xxxxx Arla i Gosia udanych wypoczynkow o przede wszystkim bezpiecznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Repetytorium wspolczuje bólu oby szybko wszystko wróciło do normy:-* Xxx Dziewczyny udanych wczasów. Wypoczywajcie:-* Xxx My może we wrześniu na week do Warszawy wyskoczymy bo znajoma męża z Hiszpanii przyjerzdza i jedziemy się z nią spotkać:-) Xxx Okres się zbliża:-( brzuszek zaczyna pobolewac;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Dziewczyny ja u tak będę tu zerkac. Tu mi się łatwiej pisze i koniec. Choć ostatnio nie pisze za wiele. :-) nie dajcie sobie aby goście psuli nam forum. Wiadomo że byle kto nas czyta w końcu to forum publiczne. Przecież wystarczy nie odpisywać omijać i już. Nieraz już mówilysmy ze nie reagujemy a później jednak rozmowa się zaczynała i goście dopisywali cd. Nie ma sensu. Piszemy tylko do siebie i juz :-) Moja wczoraj i dziś już lepsze ale idzie druga 1 u nas więc dobrze czulam. Jesteśmy na etapie przebijania. Viburcol w de dostałam ale jeszcze nie użyłam na szczęście. Piątek był najgorszy. W niedziele byliśmy nad jeziorem w cieniu. Małej moczylismy nóżki jaka była zadowolona szok. OK lecę trzeba się wyspać zebrać siły na nocne pobudki i jutro. Miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium współczuję naprawdę. Ja na początku miałam takie nawaly kilka razy guzki ale zawsze ciepłe kąpiele i masaże plus ściąganie pomagalo. Znam ten ból ze ręki podnieść nawet nie można ale nie wyobrażam sobie jak ty masz aż tak..... Moja bratowa przy takim zapaleniu dostała antybiotyk i kriplowki jakieś a w pl nic nie pomogą poza tym co samemu można ? Szok OK teraz już serio spadam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Hejka. Repetytorium wspolczuje Ci bardzo. Jakbys malo miala na glowie to doszlo jeszcze to! Zycze szybkiego powrotu do zdrowia. X Anja przetrwacie to. Tak jak dziewczyny pisza to pewnie zmeczenie. Jestes wiekszosc czasu sama z mala i niewiele trzeba o sprzeczke z byle powodu. Stres do tego, monotonia, ja Cie rozumiem. Ale pamietaj ze to sytuacja przejsciowa. Dacie rade, macie dla kogo sie starac zyc razem. Trzymam kciuki. X Gosciu po twoim wpisie szczena mi opadla. Chyba nie spotkalam w zyciu bardziej ograniczonej umyslowo osoby. Nie rozumiem dlaczego tak zalezy ci na tym zeby wszyscy na tym swiecie byli szczupli? Co cie obchodzi to jaki ktos nosi rozmiar? Jestes tak strasznie zalosna ze czerpiesz radosc z tego ze zrobisz komus przykrosc? Skorzystaj z fachowej pomocy, moze psychoterapia? Pomysl o tym... X Arla i Gosia udanego wypoczynku, czekamy na fotki. X Safari gratuluje ząbkow. Zycze duzo sil. X Kregoslup mi wysiada, boli mnie niesamowicie. Mlody nie chce w ogole posiedziec, ciagle musi byc w ruchu. Tzw zywe srebro a ja wyrabiam garba:P Trzymany pod paszki stawia kroczki. Moj brat w wieku 9 miesiecy juz chodzil samodzielnie, chyba Michal wda sie w wujka ;) X Wczoraj podjelam kolejna probe ugotowania mu obiadu, ale dodalam odrobine soli do wody jak gotowalam warzywka. Zjadl prawie cala miseczke. Czyli wiem juz w czym byl problem. Od razu dodam ze ziolka i te sprawy do przyprawienia zupki nie zdaly egzaminu. X Milego dnia wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Safari - u nas tez 1 + drugi w drodze:-) cierpliwosci:-) Xx Neska wiem przez co przechodzisz - jak tylko zlapie Mieszka za rece to od razu stoi na sztuwnych nogach:-) o siedzeniu nie ma mowy...tyle ze mi bardziej wysiadly kolana ;-) Xx Dzis walczylam z migrena prawie caly dzien:-( nie pomogla nawet wizyta u fryzjera ;-) Xx Wlasnie sie objadlam niezdrowym pasztetem :-D ide rozwiesic pranie i moze juz moj m wroci z meczu ;-) Xx Dobrej pokojnej i przespanej nocki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
co tu taka cisza? xx seksówa a Ty jesteś? co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny ja nie pisze bo od wczoraj umieram. Okres dostalam i brzuch mnie mega boli. Do tego Leonek chyba to wyczol ze źle się czuje i tez jest marudny:-( wymiekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik wysylam Ci mnostwo sil...tyle ile mam:-) wytrzymaj....a dzieci faktycznie wyczuwaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula byłaś u fryzjera i nie pokazalas nam fotki? Dawaj i to prędko ;) X Andzik współczuję bolacych okresów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×