Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Agagula
Anja no to kupa kilosow...moja prawie szwagierka w dalekie podroze jezdzi noca jak mloda spi... Xx Andzik - jak bysmy sie spotkaly to od razu uprzedzam ze to Ty gotujesz! :-D Xx A propo...co mam zrobic z baklazanem? Kupilam bo on piekny i na tym koniec :-P Xx Zamowilam sobie u M piwo na wieczor...nie wiem na co/kogo czekam bardziej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Dokładnie, u nas też długa podróż to tylko w nocy. My jeździmy po 1500 km jednorazowo i Adusia przesypia całą noc, wyjmuje ją co parę godz z fotelika, wtedy się budzi ale za chwilę znów śpi jak suselek :). Raz wybraliśmy się na dzień i było marudnie, bo jednak w jednej pozycji tyle godzin, to każdemu byłoby niewygodnie. X Anja żeby każdy kolejny ząb mniej dokuczal Hani, a najlepiej wcale :) u nas jeszcze żadnego nie ma, a zakupiłam wczoraj szczoteczkę i pastę, może teraz zechcą się pokazać ;) X Agagula smacznego piwkowania, choć pewnie jesteś już po :P X Aaaha Anja wrzuć jakąś "odstrojona" fotkę, na Ciebie chętnie popatrzmy, a Agagule chętnie poczytamy ;) piękne z pożytecznym :) (Agagule też chętnie zobaczymy, żeby nie było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Emilia hahahhaha nie mam zadnej "odstrojonej" fotki ale pomyśle na tym, moze specjalnie wybiore sie na jakis shoping :-p xxx A i jesli jutro pogoda nam dopisze to wybieramy sie z Hanią do zoo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziolszki. Ja tu rzadko ostatnio zaglądam jedynie z fejsem jestem.na bieżąco. Za 3 tygodnie do Polski a tam net tylko u kogoś wiec pewnie wtedy ani z tym nie będę na bieżąco. U nas te 2 ząbki są i na razie nic więcej. Dziąsła u góry mocno rozpulchnione ale na tym koniec. Moje dziecko też niestety ostatnio nie chce wcale w dzień spać. Wczoraj np to nawet do WC ze mną chodziło a na spacer się ubrać czy coś zjeść to była masakra. Spala mi może z 15minut ze mną obok a później kilka minut u koleżanki na rękach jak byłyśmy w sklepie przy probie dołożenia do wózka od razu płacz. J tak do 18 spala mi może z 20minut. A jak później udało się jej pospać prawie 1h to dopiero o 22.30 zasnęła na noc. No masakra jakaś. Wcale sama być nie chce i najlepiej jest na rękach tez :-/ nie wiem do jej może skok jakiś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i musze się pochwalić moja mała zaczęła się w tym tygodniu w końcu turlac i wkładać nóżki do buzi. Ale turla się tylko w 1 stronę i jak dojdzie do brzegu to jest płacz bo wrócić nie umie jak wyląduje na brzuchu. Z pleców umie na obie strony a z brzucha tylko w 1 hahah. Ale jaka ma przy tym frajdę no cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej często was odczytuje Ale gorzej z pisaniem. U mnie nie ciekawie jestem na etapie rozstania z moim. Jakąś masakra grozi mi że zabierze mi dziecko mówię wam patologia. Maja ok marudzi bo zabki ja męczą Ale jeszcze wyjść nie chcą. Pozdrawiam was i buziaki dla dzieciaczkow palka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja! Pałka - kurczę tak mi przykro :/ szkoda że tak to się wszystko potoczyło :( mam nadzieję że dasz sobie radę - jesteś mega silną kobietą! xx ja czekam na koleżankę... z browarkiem ;) robimy sobie babski wieczór bo powoli zaczynam świrować ;) xx Młody znowu mi wybrzydza na obiady...nerwy mi wysiadają - codziennie daję mu po 2 różne dania bo chcę żeby cokolwiek zjadł - ale jak się uprze i zaciśnie dziąsła to nie ma na niego sposobu :/ xx dziś się z nim ważyłam - po miesiącu pi razy drzwi przytył 30 gram...ręce mi opadają - tyle tylko że idzie na długość...taka moja glizdeczka ;) xx spadam do kuchni bo dopiero mam chwilę wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Emiś - ja też z chęcią oko zawieszę na naszej "odstrzelonej" Anji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZimowaMama2014
Anja poczytaj o dzieciach hnb-moze cos ci to pomoze :) Xxx U nas raczkowanie i czolganie na calego po calym domu z predkoscia swiatla :) Xxx Jemy blw i dziecku wchodzi to lepiej niz papki :) Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Zimowamamo poczytałam troche o tych dzieciaczkach i w zaden sposob ich charakterystyka nie pasuje do Hanki.......ale swoją drogą dowiedziałam sie kilku ciekawych rzeczy bo nawet nie wiedziałam ze jest taki typ dzieciaków! U nas jest wręcz odwrotnie bo Hanka nie nawidzi byc kołysana na rękach, nigdy by tak nie usneła. Ona jest bardzo ciekawym dzieckiem i w dzien musze ją nosci na rekach bo ona chce wszystko zobaczy i dotknąc-wydaje mi sie to normalne :-) Dzis noc juz lepiej, mamy 4 ząbki i tak jak wczesnie pisałam ida chyba juz dwójki na dole! Nie dadza te zębiska mojemu dziecku odpocząć :/ Zimowa dziecki za zainteresowanie i chęć pomocy :-) xxx U nas dzis ciepło ale za to pochmurno. Zaraz zbieramy sie i jedziemy na shoping (tata nas zabiera :-D ) xxx Co u Was dziewczyny??Andzik? Agagula?? chyba juz nieliczne z nas piszą "tutaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
to fakt, coraz mniej osob zaglada na kafe... xxx Anja jak szoping ? pochwal sie co upolowalas:D xxx u nas Jeremek zakatarzony pierwszy raz i od razu tak ze nei moze oddychac nosem:/ a mielismy jechac do poznania do znajomych i dupa, chyba nie zostawie malego z tesciowa na noc , bo to bylaby pierwsza noc w jej towarzystwie i boje sie ze sie wkurzy ze maly marudny itp :/ zawsze cos.... xxx Palak - w koncu sie odezwalas- ostatnio myslalam o Tobie!! pisz dziewczyno co u Ciebie bo wszystkie jestesmy mega ciekawe!!! Kurcze czyli z m sie jednak nei uklada:( przykro mi :( odzywaj sie do nas ! :) czekamy na info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
agagula jak wieczor babsko browarniany ??:) moze Micho zeby bedzie mia, skoro nei chce jesc?? co do przyrotow to raczej nieduzo , jesli masz fajnego nie zweswirowanego lekarz to podpytaj czy wsio gicio :) ale jesli malemu nic innego nei dolega to mysle ze taki jego urok :) xxx zimowa ale fajeni ze jzu tak smigacie:) my sie czolgamy :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja Mam kaca...dobrze ze m wzial Miecha na dwie godziny i poszli pobiegac... Xx Anja - kupuj kupuj jak m stawia :-D udanych lowow:-) Xx Miesio tez koniecznie chce wszystko dotykac:-) Xx Nfocat zdrowka dla Jeremka - szkoda ze tak wyszlo:O Xx Dzis ide do siostry ( zakonnej ) na kawe...po 17 latach wrocila do nas na parafie moja ukochana siostra...szkoda ze tyle sie pozmienialo...i taka grzesznica jak ja wlezie dzis do zakonnic :-P Xx Mojemu na stare lata odbija...znowu poszedl foch...szkoda gadac...chyba go w d... kopne ;-) faceci sa beznadziejni...lozko to nie wszystko...:O Xx Mlody na sniadanie je chlebek:-) ale smiesznie to wyglada bo on ssie duzo :-) Xx Dobra - koncze bo siedze na sraczu i wene zlapalam ;-) Xx Milego week ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat do lekarza i tak musze isc bo na bilans m-dzy 9 a 10 miesiacem:-) wiec bedzie kontrola ;-) Xx A w pon. jade do por.rehabilit. na kontrole i ewentualne cwiczenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Jestem dziewczyny Wczoraj grillowslismy. Dostalam fajne prezenty i się mega objadlam:-) Xxx Dziś u nas deszczowo wiec ppjechalismy rano na basen:-) Leon był zachwycony:-) Xxx Palka bardzo mi przykro ze wam się tak pouklafalo:-( Xxx Anja ale u was idzie tych zeboli u nas ani jednego jeszcze nie ma;-) i widoków tez nie ma;-) Xxx Agagula jak Zdrówko? Klina klinem;-) Xxx IDE prasowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik - fajnie że grill udany :) ja to myślałam że umrę po piwie - 2,5 wypiłam i dobrze się czułam...ale rano masakra :( chyba wątroba mi wysiadła ;) xx u nas jeden oficjalny ząb a dziąsła zryte jak pole po kombajnie...nawet dotknąć się ich nie da... masakra jakaś... xx moja koleżanka jest w ciąży...pierwsze dziecko ma niedorozwinięty móżdżek - wszystko rozumie, ale nie mówi normalnie - migowy i niektóre sylaby i bardzo słabe napięcie mięśni ma...no i pomimo to zdecydowali się na drugie...75% szansy że będzie git...chyba bym nie podołała takiemu stresiorowi :/ xx dziś Młody lazł do wody jak szalony - no i zamoczył jajeczka w morzu :D xx idę jeść bo znowu był intensiw dej i nie było czasu na jedzenie... xx miłego :* xx p.s. Emi - lipiec się zbliża!!!! :) :) :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, Przyznam szczerze, że nie zaglądałam tu kilka dni, bo myślałam,że dalej cisza... A tu taka miła niespodzianka. Ja też wolę tutaj pisać, tam się nie gubię co, kto i komu..... x Agagula czasem trzeba sobie strzelić piwko i odstresować się z kumpelą. A z facetami tak już jest, czasem ciężko za nimi nadążyć :) Mam nadzieję, że już się pogodziliście, wielokrotnie :) x Pałka przykre to... Ale jeśli koleś był bezwartościowy to rozstanie to chyba dobre wyjście. Teraz przynajmniej masz szansę stworzyć normalny związek z kimś kto na to zasługuje. Trzymam za Ciebie kciuki, życzę dużo sił, bo niełatwe chwile przed Tobą. X Anja zazdroszcze zakupków. Nam się szykują 2 wesela, w tym jedno za 2 tygodnie wiec z kasą musimy uważać. Do tego jedziemy na urlop zaraz po weselu. No ale pochwal się co Ci mężuś zafundował ;) X Uciekam na jakiś film z M :) Miłego wieczorku wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagula
heja :) xx Neska - ano udało się pogodzić ;) jest jak mówisz :) jaki film oglądaliście :) xx jak tam dzionek Wam leci? my dziś jedziemy do por. rehabilitacyjnej...ciekawe co tym razem usłyszę ;) xx przez zęby bujam Młodego zamiast 5minut to minimum 15....przez co jestem nerwowa...dziś już mnie coś zdążyło strzelić ;) no ale śpi :) xx miłego! xx p.s. Anja idziesz z Hanulką na bilans? bo mi kazali przyjść m-dzy 9 a 10 miesiącem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula nic nie wiem o żadnym bilansie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja to ciekawe ze Ci nie powiedzieli...bo tak chyba jest wszedzie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agagula mi na ostatnim szczepieniu tez mowili zebym przyszla jak Michal skonczy 9 miechow. X U nas pogoda sie mega poprawila. Takze jutro pewnie spedzimy pol dnia na dworze. X Zauwazylam ze jak zrobie jakis obiadek z mieskiem to Michowi absolutnie nie wchodzi. Jak robie same warzywka to zje. Dziwne. Takze zupki robie sama a cos z mieskiem ze sloiczka. X Arla jak przygotowania do wesela? Ja nie moge sie doczekac :) X M sie uczy na ostatnie egzaminy a ja ogladam jakis sliver z sharon stone. X Dzisiaj Michal zrobil kilka kroczkow na czworaka :D X Dziewczyny odezwijcie sie :) Milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Skoro i neska tez ma isc na bilans to zadzwonie do naszej przychodni i zapytam.......ale byc moze panie z rejestracji dzwonią i informują o takich sprawach tak jak i o szczepieniach? no bo nie sadze zeby mnie nie poinformowały o tym. xxx A i pochwale sie Wam ze wrocilam do wagi sprzed ciązy 57kg. Ale chce zrzucic jeszcze 2 :-)zobaczymy czy mi sie uda. xxx Pałka wspolczuje sytuacji z m, my tez ost mielismy kryzys ale udało sie na szczescie z niego wyjśc. Życze Ci kochana duuuużo siły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Hejka :) Pałka współczuję sytuacji, dużo siły życzę :) X Agagula lipiec ale końcówka a i to nic pewnego :P Jak w poradni, co ciekawego uslyszalas? X Anja gratuluję wagi, w końcu się udało widzisz :) X My wczoraj byliśmy na chrzcinach u ciotecznego brata córeczek, blizniaczek ale zupełnie inne są, jak mi się uda z czasem to wrzucę foto ;) X Neska i u nas pogoda się poprawia i w weekend Mazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZimowaMama2014
Ja tez nic nie wiem o zadnym bilansie i ze starszym tez nie bylam. Pierwszy i obowiazkowy bilans jaki jest w ksiazeczce zdrowia to dwulatka. Xxx My sie w srode bedziemy umawiac na trzecie szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hej:-) Neska strzaskalas sie na machon;-) u nas nie ma mega slonca ale jest duszno Xx Anja mi mowila o bilansie na ostatnim szczepieniu Xx Emcia - bede czekac:-) a dr stwierdzila ze jestem zla matka, ze powinnam skonczyc szkole, ze jestem nieodpowiedzialna i inne podobne obrazajace mnie rzeczy...niestety ona jest z tego znana :-( dziwie sie ze pracuje z dziecmi :O gdyby nie fakt ze bardzo mi zalezalo bo rehabilitantki maja cudowne to by to inaczej sie skonczylo - chociaz i tak tego tak nie zostwie. Dzis na cwiczeniach dowiedzialam sie ze Miechula rozwija sie prawidlowo, jest silny i ze wsio jest oki :-) aaa doktorka darla sie bo powiedzialam ze dziecko staje na nozki...a ona na to ze zapewne jestem na tyle ,,glupia,, ze sadzam dziecko... takze dzien mialam super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Aaa Miechu jadl kisiel :-) a dzis pieczone jablko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Agagula loo amtko co za chamstwo!"!!!! ja rozumeim ze lekarze maja konkretna opinie na pewne tematy ale to nie upowaznia ich do bycia obcesowo chamskimi! porazka osoba z wyszym wyksztalceniem a maniery jak zul psod sklepu ..... co z tym zrobisz? A Mieszko suuuper ze sie rozwija prawidlowo!! :D :d :D :d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
nfocat na koniec rehab pojde i powiem babie co o niej mysle. Albo prosto do dyrekcji udeze i tyle:-) Xx Mieszko jeszcze nie siedzi i to jest normalne...nie raczkuje i to tez nie odbiega od normy... :-) takze spokojnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
O rety Agagula nie wierzę normalnie, że tacy lekarze są... Żenada po prostu :/ Chyba takie osoby czerpią ogromną przyjemność z obrażenia innych, może to choroba he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Hej laski ja też myślałam że tu cisza a tu prosze. Pałka bardzo mu przykro a powodu z twojej sytuacji z m ale kurcze chyba lepiej kopnąć takiego w tylek i życie sobie ułożyć niż tak tkwić w chorym związku. Jesteś silna i trzymam kciuki ze wszystko się jakoś pouklada. Xxx Agagula doktorka chyba sama powinna się leczyć ale psychicznie. Chore babsko. Xxx Moja właśnie śpi idę szybko coś zjeść. Jedziemy juz za tydzień w piątek do Pl. Chciałam kupić tam wózek bo taniej i przyswiezc do De a ten 3w1 zwieść tam. Ale nie mogę się zdecydować. Wybredna jestem a jeszcze ten urlop przyspieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×