Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lubicie pić bez okazji alkohol?

Polecane posty

Gość Ja Tylko Pytamm
alkoholicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Tylko Mówięę
pijecie alkohol bo bez tego nie umiecie sie bawic byc szczesliwi itp. :D no to gratuluje i zarazem skladam serdeczne kondolencje. a skoro potraficie to po co pijecie, alkoholizM? ja tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja alkohol piję sporadycznie, jak mam ochotę, nie uważam żeby wypicie shota czy lampki wina od czasu do czasu nie jest zbrodnią i nie wprawi kogoś w alkoholizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś koneserem wykwintnych i wyrafinowanych smaków i chcesz dowiedzieć się więcej o whisky? Zapraszamy do nas do simglemalt pl na degustacje i wykład o powstawaniu tego trunkuTo mocny, czasem ponad 60% alkohol, który obfituje w różnorodne zapachy, smaki i doznania, a w umyśle może wywołać bardzo ciekawe skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symsaa
Od czasu do czasu lampka wina, piwo czy inny alkohol w niedużej ilości nie zaszkodzi.... Lubię próbować nowe alkohole, zazwyczaj są to smakowe bo te najbardziej są w moim guście, jak Sznaps np, czy orzechówka z mlekiem, likiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez okazji lubię sobie sznapsnąc, wypić też czasami lampkę wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie piję drinka po ciężkim tygodniu pracy choć w tygodniu wieczorem też mię się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ciężkim tygodniu pracy jak najbardziej się należy tak dla rozluźnienia :) sznaps, wino czy właśnie jakiś dobry drink.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×