Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość milla20

dentysta kraków

Polecane posty

Gość milla20

pytanie do forumowiczek z krakowa :) mozecie polcecic mi dobrego dentyste? mieszkam w krakowie od roku i jakos tak nie za bardzo wiem, do kogo moge isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do biodent i jestem zadowlona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla20
a jak cenowo u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziałabym, że normalnie :) a mają bardzo dobrych specjalistów. uwierz, ze miałam już niezle przeprawy z dentystami w krakowie. tutaj jestem zadowolona i nie zamierzam zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloony
ja zdecydowanie polecam dr obuchowicz z ultragenu. bardzo sympatyczna kobieta, dzieki czemu wizyta nie jest az tak stresujaca ;) robila mi leczenie kanalowe i jestem bardzo zadowolona z jego przebiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo niemiłe przeżycia, jeżeli chodzi o dentystów, miała źle wyleczone dwa zęby w końcu musiałam leczyć je kanałowo, nie wspomnę ile na to wszystko wydałam pieniędzy. W końcu znalazłam dobrego stomatologa, polecam wszystkim, którzy na wizyty chodzą niechętnie i są nieufni http://stomatologwieliczka.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ortodontę w Centrum Stomatologii Cichoń, ale leczenie zachowawcze itd też tam mają. Ładne,m schludne gabinety, wszystko punktualnie więc mnie się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie polecam doktora Wojciecha Klonowskiego www.klonowski-krakow.pl do którego kiedyś dosyć często chodziłam. Miałam poważny problem z zębami za który inny dentysta chciał żebym zapłaciła fortunę a tutaj wyszło naprawdę rozsądnie. W ogóle konkretny i sympatyczny facet. Moja mama teraz do niego przychodzi i też jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś może z Was chodzi do http://www.studiose.med.pl/ ? Ja miałam tam leczone zęby i wstawiane implanty, przecudowni ludzie, ja z moim lękiem do dentystów się normalnie trzęsłam ze strachu a tam 1000% cierpliwości i profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziolla
Ja chodzę do Anny Król http://www.stomatologiakrakowczyzyny.pl/pl cenowo jest spoko, obsługa pełna profeska i wszystko na miejscu robią, nie trzeba latać gdzieś i robić dodatkowe badania. Mają bardzo szeroką ofertę także warto sobie przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleute
Stomatologia Cichoń jest także bardzo dobrym gabinetem . Pracują tu lekarze z bardzo bogatym doświadczeniem . Są już dłuższy czas . Ja właściwie chodzę na do nich na wizyty kontrolne czy leczenie właściwie od początku ich istnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whisper88
Ja wStomatologii Cichoń lecze już zęb od 4 lat . Wlaściwie od kiedy miałam problemy z zębai po ciąży . Uratowano mi tutaj szóstke , która była w stanie beznadziejnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam swietna dentystke ale niestety wyprowadzila sie do innego miasta ;/ wiec tez chetnie poczytam jakies opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurita
ja moge polecic pania Renate Gąsiorowską ze Scandinavian Clinic, trafilam tam przypadkiem bo mialam voucher ale obecnie jestem juz stala pacjentka ;) nigdy wczesniej nie trafilam na taka zaangazowana dentystke z cudownym podejsciem do pacjenta, jesli ktos ma jakiekolwiek obawy przed wizyta u dentysty to z pewnoscia sie ich pozbedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzik

chwalę sobie stomatologa Pana cichonia. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, leczy dokładnie i bezboleśnie. Znalazłam ten gabinet jakiś czas temu i się tego trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peszkowka

W Krakowie długo szukałam dobrego dentysty i w końcu trafiłam na stomatologię Cichonia. Bardzo fajna klinika, przyjazna i leczą dokładnie. Ja jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka90

Mnie koleżanka poleciła dentystę w klinice Luxdentica na Ruczaju. Jako że do Krakowa przeprowadziłam się z Wrocławia kilka miesięcy temu, nie znałam nikogo i kontakt chętnie wzięłam. Jestem bardzo zadowolona, że tam trafiłam - z opieki, jaką mi tam zapewniają i z efektów leczenia. Poziom ta klinika prezentuje naprawdę światowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną placówką stomatologiczną polecam skontaktować się z http://properdent.pl/ Mają szeroki zakres usług i doświadczonych specjalistów. Ich siedziba znajduje się w Skawinie pod Krakowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinus

ja chodzę do stomatologii dr Cichonia. Bardzo dobra jest to klinika, doskonale i bezboleśnie leczą. Szczerze mówiąc jestem zadowolona że do nich trafiłam bo przynajmniej wiem że jestem w dobrych rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojmaka

no widzę ze to lubiany i ceniony dentysta! w takim razie koniecznie musze sie wybrać do niego! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Mają świetne podejście do pacjenta, no i zapewniają kompleksową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illy77

My całą rodziną chodzimy do kliniki Luxdentica. Namiar znalazłam w internecie, to klinika niedaleko naszego mieszkania. Bardzo przyjazna pacjentom, także tym małym, co jest szczególnie dla nas ważne, bo mamy małe dzieci. Mają nowoczesny sprzęt, np. kanałowe leczenie robią pod mikroskopem, tak samo lekarze są wykwalifikowani, a przy tym bardzo mili. Taka opieka jest na wagę złota 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JedrekMar

Moim zdaniem najlepszy gabinet który mogę bez przeszkód polecić to gabinet Steczko. Znalazłem tam pomoc takiej jak oczekiwałem. Leczenie bez bólu i stresu. Mega dobre podejście do pacjenta i jego problemu. Pełne zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja po przeprowadzce do Krakowa długo szukałam odpowiedniego gabinetu stomatologicznego. Chciałam aby zapewniał on kompleksową opiekę tak, żebym nie musiała szukać później innego. Tak trafiłam na Lux Med. Jestem zadowolona z jakości obsługi i możliwości umawiania wizyt online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja po przeprowadzce do Krakowa długo szukałam odpowiedniego gabinetu stomatologicznego. Chciałam aby zapewniał on kompleksową opiekę tak, żebym nie musiała szukać później innego. Tak trafiłam na Lux Med. Jestem zadowolona z jakości obsługi i możliwości umawiania wizyt online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei trafiłam na dobrą opiekę dentystyczną w Stomatologii Dr Cichonia - doskonale potrafią się zaopiekować, wyleczyć i sprawić że będzie sie mieć ładny uśmiech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt, tam potrafią zdziałać cuda z uśmiechem! ja sama miałam jakieś plamy na jedynkach, nie uśmiechałam sie, wstyd mi było. a teraz, po paru wizytach w stomatologii cichonia mam piękne i równe zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam Denta-Med. Wyrywałam u nich ósemki i jestem mega zadowolona z usługi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stomatologia dr Cichonia - bardzo dobrzy lekarze, leczą dokładnie, bezboleśnie i przede wszystkim dokłądnie! jestem bardzo zadowolona z leczenia zębów u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Korzystam z ich usług już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×