Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy wy też uważacie , że mięso lepiej zaspokaja głód od innego jedzenia?

Polecane posty

Gość gość
tak , mieso jest pozywniejsze i na dluzej zaspakaja apetyt i mowie to chociaz sama bardziej jestem "salatowa "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowa_mi
"Jestem drapieznikiem, mam kly" a widziales kiedys kly lwa, tygrysa itp? Myslisz baranie, ze swoimi kielkami bylbys w stanie upolowac jakas antylope? :D :D :D Ludzie sa bardziej durni niz ustawa przewiduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w żadnym razie, można się obejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, długo leży w żołądku i wolno się trawi, ale problemy zdrowotne związane z jedzeniem mięsa i innych produktów odzwierzęcych nie są warte tego, by po nie sięgać. Ja na high carb low fat vegan od miesięcy nie byłam głodna, jem jakieś 2500 kcal dziennie, gdybym wpieprzała tyle na tradycyjnej wszystkożernej diecie wyglądałabym jak kula...bo koncept, że kalorie to kalorie, wszystko jedno z czego pochodzą to zbyt duże uproszczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
Pracuję 4 dni w tyg. Dwa razy w dzień, dwa w nocy. I pensyjka niezła. Ja już na nogach;) Kawa i do ataku:) Musiałam sprawdzić, czy coś się tu odezwalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia w szkole, cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsze i mięso, i jarskie jedzenie od słodyczy i pseudo zdrowych "przekąsek" dostępnych w marketach. Zauważcie, że po nie sięgamy najczęściej jak tylko lekko nas zassie w brzuchu. A potem kg na wadze rosną... Bo te przekąski tylko pogłębiają nasz głód http://www.menopauza.pl/odzywianie_2/abc_odzywiania/jak_walczyc_ze_slodkim_nalogiem_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jakie ;) ja kupuje tylko u nich www.cezan-ubojnia.pl bo nie smakuje mi to sklepowe, zdziwicie sie ale naprawde ma inny smak i wyglad przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieso jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczym sie nie najem jak nie zjem miesa, jem mieso codziennie, wystarczy niewielka porcja zeby zasycic sie na dlugie godziny. Jesli ktos potrafi zabic glod innym jedzeniem to zazdroszcze:) Bylam na diecke bemiesnej 2 lata, ciagle cis jadlam, i ciagle bylam glodna - 20kg przytylam, rozregulowLam metabolizm totalnie i juz nie wrocil do normy, bylam ospala, cera i wlosy wygladaly gorzej. Nigdy ale to nigdy juz nie zrezygnuje z miesa:) Jesli komus dieta bezmiesna sluzy, to polecam jak najbardziej, zaesze warto sprobkwac, ale jesli organizm domaga sie od nas konkretnegojedzenia to nie ma go co na sile przestawiac:) i wbrew temu co pisza niektorzy i glosza... nie nje jestesmy roslinozercami, nie mamy ukladu pokarmowego roslinozercow tak samo jak nie jestesmy organizmami calkowicie miesozernymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ja najbardziej zapycham się serem i chlebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×