Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćEwa

dlaczego faceci zostawiają rodzine

Polecane posty

Gość gość
Ja uważam ze ludzie mają za mało partnerów przed wybraniem tej jedynej osoby na resztę życia. Bierze się pierwsza z brzegu osobę planując jaka będzie w naszym zyciu. Nie zna się wcale tego człowieka, a usadza się go w roli w jakiej sami sobie ja upatrujemy Nie chcemy widziec wad, idealizujemy związek, a potem gorzkie rozczarowania Czemu neguje się osoby które zamiast od razu zakładać rodzine testuja przyszłych partnerów. Wkońcu znajda osobę z która będzie im się świetnie dogadywać i zbudują coś trwałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zgadza sie ale jak jest sie z kim kilka lat a potem rodzi sie dziecko to nagle charakter wam nie pasuje?Jesteście niedojrzali panowie.Nawt zwierze dba o swoje potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Poza tym można szukać w nieskończoność,zawsze można myśleć a może następny będzie lepszy,może to jeszcze nie to.Faceci są przy nas jak jesteśmy jeszcze młode,atrakcyjne,zdrowe,ogólnie dobrze jak jest dobrze a jak pojawia sie problem,choroba,brak kasy to szukają odskoczni,wtedy charakter nie pasuje.Panowie facet,który zostawia dzieci jest egoistą i niedojrzałym emocjonalnie dupkiem który nie potrafi dać oparcia ale sam go potrzebuje a kto go pociesza?Głupia naiwna kochanka,którą zostawi wcześniej czy pozniej bo to taki typ.Albo ona jego.Panowie ale nie piszecie czy któryś żałował,czy nie dręczy was sumienie?Normalna kobieta dla swojego dziecka zrobi wszystko,absolutnie wszystko a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uogolniaj kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale KOGO facet zostawia? RODZINĘ? jeśli tak to ch/uj nie wart uwagi. Ale najczęściej facet zostawia KOBIETĘ. A ograniczony kontakt z dziećmi to konsekwencja tego kroku, najczęściej zresztą z winy matki, która odgrywa się na facecie w ten sposób zabraniając mu kontaktu z dziećmi. Bo w Polsce jest tak, że jak facet odchodzi od kobiety, to porzuca RODZINĘ i jest świnia. A jak kobieta odchodzi to zabiera ze sobą dzieci i nazywa się, że odchodzi od faceta, bo był świnią. Tak czy inaczej - wina faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćKasia dziś Poza tym można szukać w nieskończoność,zawsze można myśleć a może następny będzie lepszy,może to jeszcze nie to.Faceci są przy nas jak jesteśmy jeszcze młode,atrakcyjne,zdrowe,ogólnie dobrze jak jest dobrze a jak pojawia sie problem,choroba,brak kasy to szukają odskoczni,wtedy charakter nie pasuje.Panowie facet,który zostawia dzieci jest egoistą i niedojrzałym emocjonalnie dupkiem który nie potrafi dać oparcia ale sam go potrzebuje a kto go pociesza?Głupia naiwna kochanka,którą zostawi wcześniej czy pozniej bo to taki typ.Albo ona jego.Panowie ale nie piszecie czy któryś żałował,czy nie dręczy was sumienie?Normalna kobieta dla swojego dziecka zrobi wszystko,absolutnie wszystko a wy? xxxx Nie kazdy jest bezmózgim kretynem by wpakowac sie z deszczu pod rynnę. Normalny człowiek wyciaga wnioski i nie kieruje się tylko przyrodzeniem w wyborze nowej kobiety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego odszedłem?? Bo mój pierwszy wybór to była jakas zaćma gówniarska. Pojawiło się dziecko bo ona liczyła że mnie tym zatrzyma i bedzie doić. Jej styl bycia i próba urobienia mnie na własną modłę [jak mamusia tatusia] nie powiodły się więc została sama i szantażuje mnie depresjami i dzieckiem. Odszedłem do innej i jestem niezwykle szczesliwym człowiekiem. Wreszcie mam wymarzoną kobietę, która potrafi zadbać o to bym po pracy czuł że odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Najwygodniej atakować ale jesli po kilku latach w związku rodzi sie dziecko,po nastepnych kilku drugie i jest dobrze to pózniej co?Charakter nie pasuje?Ciężar odpowiedzialności przytłacza.Znajduje sie kochankę,sypnie sie na dzieci 800 zł i hulaj dusza,raz kiedyś wpada sie do dzieci.Po kiego grzyba te śluby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GosciuKasiu Czy ten Pan był Twoim drugim partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Normalna kobieta dla swojego dziecka zrobi wszystko,absolutnie wszystko a wy? " xxxx Normalny facet tak samo. I tak samo jak kobieta DLA DZIECI jest w stanie odejść od faceta, z którym tworzy toksyczny związek, tak i facet DLA DZIECI jest w stanie odejść od kobiety, z którą nie jest w stanie się porozumieć. Tylko że od kobiety nikt nie wymaga pozostawienia dzieci z ojcem. Zastanówcie się dziewczyny - jak źle musi być mężczyźnie z kobietą żeby zdecydował się na taki krok jak odejście wiedząc, że przez to nie będzie codziennie widział ukochanych dzieci. Myślicie, że mężczyźni, ojcowie nie mają uczuć? Że nie tęsknią? Wydaje Wam się, że nie chcą jak do tej pory zajmować się dziećmi? Ruszcie mózgami. Facet czekał na dziecko. Był przy porodzie. Karmił, przewijał, przytulał, chodził na spacery, bawił się. Kiedy dziecko płakało mógł pobiec i uspokoić. A kiedy od Was odchodzi traci to wszystko. Od Was nikt nigdy tego nie będzie oczekiwał. Zabrać dziecko matce - NIE DO POMYŚLENIA. Ale zabrać dziecko ojcu - codzienność. I nie ma znaczenia kto od kogo odchodzi i z jakiego powodu. To skoro kochający, dobry ojciec odchodzi od matki swojego dziecka wiedząc, że jego bycie tatą będzie teraz ograniczać się do rzadkich kontaktów i płacenia alimentów, jak bardzo musiało być mu źle w tym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćKasia dziś Najwygodniej atakować ale jesli po kilku latach w związku rodzi sie dziecko,po nastepnych kilku drugie i jest dobrze to pózniej co?Charakter nie pasuje?Ciężar odpowiedzialności przytłacza.Znajduje sie kochankę,sypnie sie na dzieci 800 zł i hulaj dusza,raz kiedyś wpada sie do dzieci.Po kiego grzyba te śluby? xxx to jest typowy szantaż dziećmi:classic_cool: Panowie czytajcie i uczcie się!!! Robi sobie taka dzieci a potem jezdzi po tobie jak po psie próbujac ci wmówic że jesteś odpowiedzialny nie tylko za dzieci ale i za nią:classic_cool: jakby miała cie za bankomat i tatusia a nie partnera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia oddaj facetowi dziecko bo i tak nie powinno byc wychowywane przez niezrównoważoną niezaradną babe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia nie bierz do siebie tych pomyj Pamiętaj jednak ze w każdym złym i dobrym słowie jest ziarenko prawdy Na pewno popełnilas błąd a masz żal tylko do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo ciekawy temat nakręcony przez redakcję. Raz gośćEwa, potem gośćLuiza, a na koniec gośćKasia. :/ i wszystkie jako jedna i ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) to po co gość kasia się wciąż wypowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kasia nie bierz do siebie tych pomyj Pamiętaj jednak ze w każdym złym i dobrym słowie jest ziarenko prawdy Na pewno popełnilas błąd a masz żal tylko do niego xxx jakich pomyj?? sama Kasia spuszcza na facetów pomyje...skrzywdzona istota. Nieudolne kobiety powinny wykazywac się odrobiną rozsądku jak nie potrafią dojrzałością. po co wyzywać że ojciec raz na jakis czas dziecko odwiedzi...a co ma z nią mieszkać?? moze ma jeszcze z nią sypiac bo ona królowa dziecko z nim ma! Skoro nie umiesz żyć z facetem to męcz się sama jak ci dziecko cięzarem oddaj ojcu! Proste??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dobijajcie kobiety,przeżyje i będzie żyła dalej to chwilowy dół,potem sie z tego pośmieje a błędy popełnia każdy i za nie płaci,ona już zapłaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są nieodpowiedzialni a w kolejnych związkach po latach jest tak samo ale oni mają już doswiadczenie i siedzą cich a nierzadko żałują,że tak zrobili bo nie ma to jak matka,ojciec i dzieci,wiem bo tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale faceci odchodzą od kobiety nie od rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Faceci są nieodpowiedzialni a w kolejnych związkach po latach jest tak samo ale oni mają już doswiadczenie i siedzą cich a nierzadko żałują,że tak zrobili bo nie ma to jak matka,ojciec i dzieci,wiem bo tak zrobiłem. xxx Po pierwsze to, czy żałują zależy od kobiety, którą zostawili i z którą się związali. Po drugie, jeśli z nową partnerką mają dzieci, to jest w domu matka, ojciec i cieci, więc nie ma czego żałować. Po trzecie, jeśli facet odchodzi od RODZINY, faktycznie jest nieodpowiedzialnym cieniasem. Ale najczęściej facet odchodzi od KOBIETY, która potem cyrki urządza i dzieciom wmawia, że"tatuś NAS nie kocha i od NAS odszedł". Nie, szanowne panie, tatuś dziecko kocha, nie kocha mamusi, odszedł od mamusi, nie od dzieci. A to, czy będzie miał możliwość dalej być tatusiem zależy głównie od mamusi. Jeśli mamusia jest zdrowa psychicznie, nie pozwoli żeby jej uczucia były przeszkodą w relacjach między dziećmi a tatą. A jak mamusia jest psychopatką, która uważa, że ona i dzieci to jedna osoba, niech się nie dziwi, że tatuś zaczyna sobie dzieci odpuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli facet poprostu znalazł nową miłość a 5 letniemu dziecku podcvzas spotkań tłumaczy,że mama już nie lubi taty i dziecko wraca od tatusia zapłakane i rozżalone to kto jest psycholem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, niektórzy tatusiowie mądrzy inaczej odwalają takie numery. :D Matka dziecka nie robi żadnych problemów, bo ułożyła sobie życie i jest szczęśliwa, a biologiczny tatuś mści się wykorzystując własne dziecko do swoich chorych zagrywek. Żałosne. Nie nadaje się to nawet na ojca weekendowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak właśnie mam,mój ex ma dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa,nie utrzymuje z nimi kontaktu bo podobno matka ich buntuje a okazało sie,że mieli dosyć słuchania jaka to matka niedobra(mają teraz po 18 lat bo to blizniaki)i przestali do niego wychodzić,nie chcą go znać a teraz to samo robi z naszym dzieckiem tylko,że ona ma 5 lat i jest skołowana,tatuś znalazł kolejną miłość na całe życie i żeby sie wybielić to tak tłumaczy dziecku.I kto jest p******y?Teraz nie widuje córki bo zle na nią działa,dziecko zaczęło sie moczyć w nocy bo tatuś odszedł nagle i niespodziewanie a dziecku miesza w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo bycie debilem i psycholem nie zależy od płci. Proste. Są p******i ojcowie i są p******e matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak samo po czasie. W ogole nie! Jak juz trafiles ta ktora kochasz na zawsze i na zaboj i ona cie tez to nikt nikogo nie opusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodem rozstania jest tylko jeden jedyny powod, zle dobranie. Inaczej j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odszedlam od kobiety, którekj kasy wiecznie było mało...dzis by zobaczyc się z córką każe mi kase przywozić. mam nowa kobietę i nie bedziemy miec juz swoich dzieci, a chyba ja swojego tez juz widywac nie bede...próbuje to teraz uregulowac w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tez takie kobiety, ktore w nomencie zawarcia slubu juz mysla o rozwodzie I jak to go zaskarza o alimenty. Po co sie decywowac na slub? No bo bez slubu mniej by dostala. Opisalam rzetelna rozmowe ze znajoma przed zawarciem jej slubu ktory notabene rozpadl sie po5 latach, co bylo zalozone. Och? Starajcie sie o tych facetow co was zostawili. Stance na nogi i uzywajcie sztuczek do uwodzenia a wszystko sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkastronka22
HAHA a ja wam cos powiem- to nie o to chodzi dlaczego faceci zostawiaja tylko dlaczego zwiazek sie rozpada ogolnie. Bo albo ludzie sa niedojrzali i w ogole nie biora pod uwage ze o ZWIAZEK trzeba dbac jak o rosline. Ze jesli sie jest z kims trzeba byc bardzo ale to bardzo uwaznym zeby czegos nagle nie pominac nie zaniedbac bo czasami to jest poprostu nieodwracalne. To jest tak samo jak piekna kwitnaca roslina- jesli sie na nia tylko patrzy i podziwia zapomina sie ze jej sie nie podlalo a ona zaczyna powolutku wiednac i stawac sie brzydka...przestajemy sie nia zachwycac i ona po jakims czasie umiera.. A co do facetow- przeciez to od razu widac takich ktorzy sa zupelnie nie odpowiedzialni a kobiety sie na to nabieraja. a dlaczego ? bo same maja jakis problem ze soba,s a niedowartosciowane i biora pierwszego lepszego zamiast pwiedziec sobie- jestem warta czegos innego, lepszego i na to zasluguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×