Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

skoro po 30 zostali się sami dziwni faceci to

Polecane posty

Gość gość

kobiety po 30 też takie są, bo skoro nie potrafiły się zdecydować na jednego tylko przebierały i czekały na księcia to się doczekały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki juz jest świat, kobiety wolą ogierów i księciów z bajki wolą być porzucane przez tych księciów z bajki Zostaja z dziecmi :-( szukają na siłę partnera po 30-tce a jeżeli taki jest - wolny to obchodzą go z daleka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego teraz jak mi jakaś zarzuca, że jestem dziwny bo jestem sam i nie mam nikogo to mówię im to samo, że muszą mieć nieźle w bani naj****e, że ich facet zostawił, bo nikt normalny nie zostawia fajnej kobiety a jak one mówią, że to faceci źli byli to znaczy , że one są głupie wybierając takich i nie warto się z nimi spotykać bo inteligentny facet nie chce idiotki na partnerkę życiową x jesteś zwykłym chamem i prostakiem, kijem bym cię śmieciu nie tknęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze, co mi po rozwodce z dzieckiem lub dwoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wolny po 30tce. Kobiety szukają wolnego 30tolatka, ale jednocześnie z góry zakładają że coś z nim nie tak, że świr albo pijak. Paranoja jakaś. I też mnie śmieszy gdy widzę że zakładają one tematy "gdzie poznać wolnego 30tolatka". LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomiana
Ja jestem wolna ,tez juz dawno po 30stce.Może jestem dziwna?Z boku tak ktoś może pomyśleć.Bo 37 lat na karku i nadal panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś mówiono "stara panna" dziś w tym wieku nadal można fajnie wyglądać i mieć faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomiana
Stara panna...Może kiedyś jeszcze się odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli będziesz nadal czekać aż przyjedzie książę to się nie zmieni . Zacznij nieco bardziej aktywne życie - popisz na spokojnie na forach z ludźmi, może akurat znajdziesz kogoś w miarę rozsądnego - ideałów bowiem nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomiana
jeśli będziesz nadal czekać aż przyjedzie książę to się nie zmieni . Zacznij nieco bardziej aktywne życie - popisz na spokojnie na forach z ludźmi, może akurat znajdziesz kogoś w miarę rozsądnego - ideałów bowiem nie ma usmiech.gif--- Ha ha.Nie trafilaś.Ja nie z tych co siedzą i czekają.po prostu czasem mimoze ię szuka to się nie znajduje.Tak już jest.Fora przerabiałam.Randkowe portale też.Wypady ze znajomymi też. Wyjscia na rower, silownie, spacery, kino, koncerty...ze znajomymi i samotnie też. Natenczas cieszesie ze już nie tesknie za byłym.i to daje mi zadowolenie. Czekaać na księcia?A czy ja jestem księżniczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHeh
Bo 30-40 to trudny wiek. Taki pośredni, między głupotkami a powagą. Jest się za starym dla płci przeciwnej która chce jeszcze tej głupiutkowości i za młodym dla tych którzy są poważni i dojrzali pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no najlepiej jak do 30 wyjdzie za mąż, narodzi dzieci jak królica i później zostaje biedną samotną płaczącą matką z gromadą dzieci, takie baby to najohydniejsze co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze normalni faceci po 30 a przynajmniej tak o mnie mówią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny facet po 30 uważany jest za dziwaka bo jest sam a do tej pory był sam bo nie był typem badboya na, którego lecą kobiety przed 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś nam wyjaśni na czym ta dziwność polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×