Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blonnikchce

Błonnik Pro opinia

Polecane posty

Gość gość
skoro lekarze polecają to warto ludzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona z codziennego zarzywania, czuej sie świetnie codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkt jest bardzo skuteczny na odchudzanie portfeli. Firma "krzak" rozprowadzająca towar bez adresu siedziby firmy, działa jak Amber Gold obiecująca wysokie zyski. Wielka ściema i oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! Hamiltons Group Limited - oszuści wprowadzający na rynek NIEREJESTROWANE produkty wprowadzają na rynek kolejny "cudowny" środek na odchudzanie Phosphatix!!!www.phosphatix.pl/ Jakimś "dziwnym" sposobem strona Phospatix oraz kontakt prowadzi do ich innego produktu - BłonnikPro!!!www.blonnikpro.pl/ Ten produk to też OSZUSTWO!!! Ja dałam się nabrać na "Jęczmień Młody", który okazał się "sklonowanym", "ukradzionym" produktem "Młody Jęczmień Zielony" firmy Masterpharm z Łodzi. Nie dajcie się oszukać!!! Wszystkie produkty, które sprzedaje HAMILTONS GROUP LIMITED to wielka ŚCIEMA i OSZUSTWO!!! Za całą sprawą kryje się pseudo celebryta Piotr Kaszubski, przeciwko któremu toczą się już sprawy w warszawskiej prokuraturze na Żoliborzu i Mokotowie. Hamiltons Group Limited naciągają ludzi również na inne produkty: Lipoxine, Liposuction, Mitoxine, Hialuro Ultra, Lipocycle, BłonnikPro, Jęczmień Młody, Vitalash... UNIKAJCIE ICH JAK OGNIA!!! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!! TE PREPARATY NIE POMOGĄ WAM!!! W OPAKOWANIACH NIE MA ULOTEK, NIE MA PODANEGO SKŁADU, ŚRODKI TE NIE SĄ NIGDZIE ZAREJESTROWANE, NIKT NIE WIE "CO TO JEST"!!! MOGĄ WAM TYLKO ZASZKODZIĆ!!! STRACICIE PIENIĄDZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny spam A to wszystko pisze konkurencja w celu zniechecenia do zakupu produktu. Jest czeste zjawisko pojawiajace sie na dzisiejszym rynku. Producenci zlecaja osobom, ktore maja po 15 lat i pisza na forach posty tego typu jaak wyzej :))) Ja bym sie w ogole nimi nie sugerowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo Ulotki i pełen skład jest w opakowaniu dostawczym! Nie rozumiem jak w ogole blonnik moze szkodzic hahahahahha!!! Komentarze wyzej sa bezsensowne. Mi ten blonnik do codziennego stosoania zalecil lekarz, Polecam Błonnik Pro bo jest w miare tani (owszem sa specyfiki za 30zl ale to zwykla zmielona trawa) i skuteczny1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha tez sie usmialam z tych komenatrzy ze niby ten blonnik truje i firma nei istnieje :D:D:D:D Zanim kupilam ten produkt, zaoytalam lekarza co on sadzi na ten temat. Pokazalam ju caly sklad i on powiedzial, ze sklada sie on tylko i wylacznie z naturalnych srodkow wiec pod zadnym pozorem nie szkodzi organizmowi, a nawet polepsza jego proces przez jeden ze skladnikow ktory jest bardzo wazny do oczyszczenia orgaizmu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! Hamiltons Group Limited - oszuści wprowadzający na rynek NIEREJESTROWANE produkty wprowadzają na rynek kolejny "cudowny" środek na odchudzanie Phosphatix!!!www.phosphatix.pl/ Jakimś "dziwnym" sposobem strona Phospatix oraz kontakt prowadzi do ich innego produktu - BłonnikPro!!!www.blonnikpro.pl/ Ten produk to też OSZUSTWO!!! Ja dałam się nabrać na "Jęczmień Młody", który okazał się "sklonowanym", "ukradzionym" produktem "Młody Jęczmień Zielony" firmy Masterpharm z Łodzi. Nie dajcie się oszukać!!! Wszystkie produkty, które sprzedaje HAMILTONS GROUP LIMITED to wielka ŚCIEMA i OSZUSTWO!!! Za całą sprawą kryje się pseudo celebryta Piotr Kaszubski, przeciwko któremu toczą się już sprawy w warszawskiej prokuraturze na Żoliborzu i Mokotowie. Hamiltons Group Limited naciągają ludzi również na inne produkty: Lipoxine, Liposuction, Mitoxine, Hialuro Ultra, Lipocycle, BłonnikPro, Jęczmień Młody. UNIKAJCIE ICH JAK OGNIA!!! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!! TE PREPARATY NIE POMOGĄ WAM!!! W OPAKOWANIACH NIE MA ULOTEK, NIE MA PODANEGO SKŁADU, ŚRODKI TE NIE SĄ NIGDZIE ZAREJESTROWANE, NIKT NIE WIE "CO TO JEST"!!! MOGĄ WAM TYLKO ZASZKODZIĆ!!! STRACICIE PIENIĄDZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ogarnijcie sie bo życie Was ogarnie samo, naprawde wierzycie w te bzdury? Zeby one chociaz minimalne wskazywaly na cien szansy dzialania, a caly czas jakas firma zarejestrowana na Malediwach czy innej Alasce tworzy kolejne falszywe strony reklamowe aby pod plaszczykiem pseudo strony medycznej reklamowac kolejne nie istniejce cuda. Ten oszust już naciągnął całą masę ludzi na Lipoxine, Lagrend Hialuron, Liposuction, Błonnik Beta ... zajrzyjcie to tamtych tematów, najpierw były takie same "zachwyty" czyli po kilkadziesiąt reklamowych wpisów a po 2-3 tygodniach zaczęły się lamenty bo ludzie zamawiali a niczego nie dostawali, pieniądze są i były nie do odzyskania, a jak już coś ktoś dostał coś to okazywało się, że słynny "lagrend" za 300 zł to jest krem, który w każdej drogerii jest do kupienia za zł 25, tak samo wszystkie błonniki, lipo-cuda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wsystkie negatywne komentarze pisze konkrencja w celu obnizenia wizerunku. Ja go kupiłam i jestem bardzo zadowolona, ulatka jest w środku, nic sie nie placi za połącznie. To wszystko to bzdury wyssane z palca, Zauwazcie ze te same negatywne komentarze pojawiaja sie prawie przy wszystkich produktach na tym forum! Ja bym sie niemi nie sugerowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z dziewczyna wyzej, te wszystkei spamujace komentarze sa podejranie wpisywane notorycznie. :)) Konkurencja jak nic!! :D ja tez tak kiedyś pisałam zeby promowac produkt, a faktycznie blonnik daje efekty i moj lekarz tez jest zdania ze lepiej wydac pare groszy wiecej niz jeść "Siano" z tych blonnikow po 20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore na maxa! Wyobrazacie sobie, że prdukt ktory reklamuje sie na takich stronach jak onet, wp oraz gazety fakt itp moze szkodzić???? Po prostu dobry produkt = dobra reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczny to mało powiedziane! On jest rewelacyjny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszust. Bogaci się na okradaniu innych. Wprowadza lewe produkty, nabija ludzi w butelkę. Wykorzystuje i okłamuje pracowników. Poniżej pozostałe produkty pana Kaszubskiego: Lipocare Delipox, ] Vitalash, Belis Noir, A clear Iodine, Renewhair Biotin i kilkanaście!!! innych (Nctf revolution, Hialuro ultra, lipoxine, błonnik beta...). Poza tym, gdy zamówicie produkt, przyślą Wam inny. Następnie będziecie musieli zadzwonić na płatną infolinię (7 zł/ min), gdzie naciągną Was na koszty. Konsultant celowo przedłuża rozmowę a reklamacja nie zostanie uznana dopóki nie uzyska od Was wszystkich danych. 0000000 Oszukanych i walczących z oszustem zapraszam na stronę na FB: facebook.com/AntyPiotrKaszubski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana i wnerwiona
Firma krzki nie zalatwisz reklamacji ani nie uzyskasz informacji. Koszt minuty rozmowy to 7zl. Oczywiscie na jednej fozmowie sie nie zakonczy. Takich ludzi i ich firmy powinno sie karac bo robia ludzi na szaro. Zastanow sie nim zamowisz ten produkt!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , powiedzcie w czym blonnik pro jest lepszy od innych tego typu produktów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatiga
co to za bzdury!!!!!!!!!! ktoś korzystał z tłumacza i pisał opinie jedną po drugiej!!!! przypatrzcie się datom i czasowi.... nie wierzcie w to co ktoś wypisuje podszywając się pod różne nicki... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak błonnik pro to naturalnei sprawdzony kliniczniw produkt. Rownie go on innych produktów skład gdzie jest w 100% naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha tez sie usmialam z tych komenatrzy ze niby ten blonnik truje i firma nei istnieje smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Zanim kupilam ten produkt, zapytalam lekarza co on sadzi na ten temat. Pokazalam ju caly sklad i on powiedzial, ze sklada sie on tylko i wylacznie z naturalnych srodkow wiec pod zadnym pozorem nie szkodzi organizmowi, a nawet polepsza jego proces przez jeden ze skladnikow ktory jest bardzo wazny do oczyszczenia orgaizmu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwieksza zaleta to, to że produkt jest z naturalnych składników zrobiony!!! Także na serio polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUperaśśśny ten błonnik. Widziałam jego reklame w fakcie :) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20 lat i od roku pije błonnik pro. Po prostu lepsze jest to od wszelkiego rodzaju witamin musujących, w ktorych jest duzo chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezli chodzi oodchudzanie to faktycznie on dziala. Nie jest to szybka reakcja, ale jego glownym zadaniem jest oczyszczanie organizmu a nie odchudzanie, no ale fajnie ze ten Błonnik pomaga wielu osoba z roznymi schorzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde kupilam wczoraj a dzisiaj weszła promocja ;/;/; mogłam poczekać ale w sumie straciłam tylko 20zł na tym ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda "pozytywna i zachwalająca" opinia w tym temacie to nic innego jak autoreklama. ja apeluję - nie kupujcie tego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja musialam brac, bo byla ciagle przemeczona. Mama mi kupila i dosc sceptycznie podchodzilam do tego, ale pozniej nawet sie przyzwyczailam i wystarczy ze zrobie sobie przerwe tygodniowa od brania blonnika, to juz mnie jakies przezebienie lapie. Idealny na wzmocnienie organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ten Błonnik poproawił regulacje metaboliczna mojego organizmu. W koncu cos taniego i skutecznego na naszym rynku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezli chodzi oodchudzanie to faktycznie on dziala. Nie jest to szybka reakcja, ale jego glownym zadaniem jest oczyszczanie organizmu a nie odchudzanie, no ale fajnie ze ten Błonnik pomaga wielu osoba z roznymi schorzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSTWO!!! Jak wszystkie "cuda" Kaszubskiego!!! Firma nie istnieje, niczego nie przysyłają, kontaktu nie ma, pieniędzy nie sposób odzyskać!!! OSZUST!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto toooo Kaszubski??? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×