Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytania dot PRZEDSZKOLA

Polecane posty

Gość gość

1. do państwowego czy prywatnego przedszkola chodzą wasze dzieci ? 2 . ile płacicie za miesiąc ? 3. ile dzieci jest w grupie a ile przedszkolanek ? 4. od której do której jest czynne wasze przedszkole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaaaaaaaaaaaaa
1 Państwowe 2 4 zł na wyżywienie + 4 zl za dodatkowe godziny czyli 8 zl dziennie 3 25 dzieci i 2 panie 4 od 7 do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko jest już dzieckiem szkolnym. Ale w mojej mieścinie jest tak. Opłaty 280 zł ( opłata stała) + 5 zł wyżywienie. Średnio 20-25 dzieci i są dwie Panie przedszkolanki + 1/2 Panie do pomocy np.podczas posiłków , spacerów etc. Przedszkole "A" - 6-16 Przedszkole "B" - 7:30 - 17 Oba państwowe. Nie wiem jak to jest z prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko chodziło do Promyka w Szczecinie. Przedszkole jest otwarte od 7:00 do 17:00. Nie wiem jakie teraz są grupy i jaka jest stawka miesięczna. Dziecko było bardzo zadowolone z tego przedszkola. Miało ciekawe zajęcia i miłe panie przedszkolanki. Bardzo chętnie chodziło do przedszkola i było bardzo wesołe, pogodne. Jeśli jesteście zainteresowane to sprawdźcie tą placówkę http://www.promyk.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. przedszkole państwowe 2. 80zł/miesiąc 3 16 dzieci / 2 nauczycielki + 2 panie do pomocy 4 8-13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkrakowianka
1. Państwowe Kraków 2. pierwsze 5h jest za darmo - następne godzina 1zł a wyżywienie 7,14zł my płacimy 10,14zł dziennie. 3. 25 dzieci wychowawca i 2pomoce 4. 7-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Prywatne 2. 540zl (340 czesne, 20 *10zl wyzywienie) 3. Panie sa 2 plus jedna pomoc na grupe ok 20 maluszkow 4. Czynne od 6 do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice - przedszkole państwowe, otwarte 6-17, dzieci w grupie 25, nauczyciel 1 i 1 pomoc (w grupie 2 nauczycieli ale z dziećmi zawsze jest 1 na zmiany), płacimy za jedzenie 5zł na dzień plus za godz od 6-7 oraz 14-17 tyle ile kto potrzebuje, średnio 2 godz się dopłaca więc 40zł w mcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posyłam dziecko do wesołych siódemek w Katowicach. Przedszkole jest niepubliczne i wg mnie jest to zaleta, polecam wam takie przeszkola dla waszych dzieci. Jest zupełnie inne traktowanie dziecka, żywienie i zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole państwowe czynne od 6:30 do 17. 1 pln za godzinę poza podstawowymi 5 czyli 2-3 pln dziennie, stawka żywieniowa 7 pln dziennie. Do tego zajęcia dodatkowe angielski 25, ceramika 40 i taniec 25 za miesiąc no i rada rodziców 50 za miesiąc niby nie obowiązkowa ale z czegoś trzeba zapewnić dzieciakom wycieczki czy teatrzyki. Grupy do 24 osób 2 przedszkolanki i pomoc. Przedszkole w mieści powiatowym pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inaczej to znaczy jak? Moje dziecko chodziło rok do prywatnego i teraz dwa lat do państwowego.W mojej ocenie lepsza opieka jest w państwowym, nauczycielki z powołania a nie z łapanki, a że może ściany mniej kolorowe i starsze zabawki? Nie one świadczą o tym, które przedszkole jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.państwowe 2. 7zł stawka zywieniowa i 1zł za każdą dodatkową godzinę 3. 22 dzieci , 2 nauczycielki i 2 opiekunki ( chodzą po dwie na dwie zmiany ) 4. 6.30 - 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci chodzą do przedszkola na wsi za które nie płaci sie bo nie ma wyżywienia.Dzieci przynoszą jedzenie w plecaczkach,tak jak w szkole.Są dwie przerwy śniadaniowe.Pietwsza o 9 a druga o 12.Dzieci są do 13 w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatne, bo na państwowe nie mamy szans czesne 550 plus stawka żyw. 10 dziennie, 12 dzieci, 2panie 7-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnamamam
oczywiście, że do publicznego!! nie uważam, żeby posyłanie dzieci do prywatnego przedszkola było dobrym rozwiązaniem... w czym to niby pomaga? moje chodzą do wesołych siódemek w katowicach i w życiu bym ich nie posyłała do żadnych prywatnych, bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Prywatne (od września będzie publiczne) 2. 600 zł za pół etatu lub 890 zł za cały 3. 18 dzieciaczków, 2 nauczycieli + pomoc 4. Czynne od 7 do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Ania chodziła do prywatnego przedszkola www.promyk.szczecin.pl i zdecydowanie mogę je polecić. Dzieci mają tam zapewnione świetne warunki, dobre wyżywienie i profesjonalną opiekę. Pamiętam, że wtedy placówka była dość długo otwarta, ale być może coś się zmieniło w tej kwestii, najlepiej będzie jak sama zapytasz tam o szczegóły, a naprawdę warto, bo to fajne przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. panstwowe 2. max. 240 zl 3. 18 dzieci 2 lub 3 przedszkolanki 4. 6-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już się zaczynają reklamować prywatne pseudo - przedszkola, do których nikt nie chce dzieci posyłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Prywatne 890-warszawa 2. 18 dzieci w grupie dwie nauczycielki Codziennie angielski i rytmika. 4 posiłki Córka ma 5 lat ma większy zasób słownictwa z angielskiego niż jej dziadek mieszkający 6 lat w Irlandii :-) syn chodził do państwowego różnica w rozwoju jest niesamowita.... Nie wiem czy to kwestia przedszkola czy dzieci :-)... Teraz właśnie zaczęliśmy 2 miesięczne wakacje, córka płacze że tak długo tam nie pójdzie :-) Przedszkole czynne od 6:30 do 18. Nie podaje nazwy bo to nie reklama ale jestem mega zadowolona ze tam chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatne Warszawa. 1000 pln. 2 panie na max 18 dzieci. 7-18. Syn dostal sie do publicznego i zastanawiam sie, czy przenosic, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

W Krakowie w Fair Play płaciłam 600 zł i jak dotychczas z lepszym podejściem opiekunek się nie spotkałam. Polecam bo córka była zachwycona. Na Łokietka trwa obecnie rekrutacja także polecam. Obecnie zaczynamy z synkiem przygodę z przedszkolem i zobaczymy czy też będzie tak zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My posłaliśmy syna do Tequesty i jedyne co wam mogę powiedzieć, to fakt, że były to najlepiej zainwestowane pieniądze w edukację. Zajęcia prowadzone są w dwóch językach, dodatkowo maluchy mogą zapisać się na dodatkowe zajęcia np. karate lub balet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×