Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Truskawka776

Piaskowanie zębów

Polecane posty

Przed piaskowaniem zębów? Czy coś trzeba robić przed robieniem piaskowania? i co trzeba robić po pisakowaniu? Co można jeść? Chce się troche na ten temat dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed to chyba nie ma jakis specjalnych zalecen co robic a czego nie po piaskowaniu prze 48 gdz trzeba unikac produktow barwiacych takich jak kawa,herbata,herbatki ziolowe,buraki,jagody,wino,cytrusy... obowiazuje tzw biala dieta gorace potrawy,kwasne dentysta Ci wszystko powinien wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry specjalista sam ci wytłumaczy jak to powinno wyglądać. Jak nie, to znaczy ze jest moim zdaniem nie kompetentny. Ja byłam w www.nzozalmadent.pl to wszytko zostało mi przedstawione jak to będzie wyglądać, jak potem działać, polecam, profesjonaliści jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom z okolic Radomia, które rozglądają się za sprawdzoną placówką stomatologiczną zajmującą się estetyką stomatologiczną polecam www.stomatologia-jankowscy.pl Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo

Niestety przez kilka dni wskazana byłaby dieta: woda, suche jedzenie, bez barwników, itd. 2-3 dni i będzie ok. Zobacz sobie porady na ten temat na stronie https://www.steczkodentysta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po piaskowaniu można jeśc praktycznie tylko nabiał i nieprzyprawiane białe mięso czy pieczywo. Ogólnie to też nie gwarantuje sukcesu bo mi np. pomimo 2 tygodni diety po piaskowaniu i tak pojawiły sie przebarwienia. Głupi zabieg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×