Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja92

Dziwne fantazje, to już zboczenie czy nie ?

Polecane posty

Gość gość
Zaliczyłam wszystkie z fantazji ktore wymieniłaś. Bywało fajnie...zabawnie...beznadziejnie etc. Raz na swingers party (z moim mężem) poznałam seksownego bruneta ktory wprowadził mnie w głęboki świat perwersji. BDSM. Zanurzyłam się w tym ale to wciąż nie było wymarzone 100% fascynacji. W tym roku postanowiłam zrealizować swoje marzenie o seksie z Murzynem. Mimo ze mieszkam w Polsce...znalezienie takowego nie okazało się trudne. Pierwszy niewypał. Drugi w seksie ok. Trzeci....uffff....ideał. Teraz jesteśmy w związku. Na codzień partnerzy idealni...czułość i miłość. W seksie perwersyjni. On Master a ja slave. Ból...i...obsesja. wkrótce się pobierzemy. I pomyśleć że oboje szukaliśmy partnerów swoich marzeń... Znalazłam 1000% swoich marzeń. Testując pragnienia...realizując fantazje.. krok po kroku. Przeżyłam w seksie niemal wszystko a teraz chcę już tylko należeć do swojego Pana. Odnalazłam się. Jest moją jedyną i ostatnią fantazją. Nie muszę dłużej szukać. On wie czego.mi trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema,jestem hetero uwielbiam damskie ciałka,faceci wcale mnie nie kręcą. a jakieś 10 lat temu gdy po imprezie wróciłem do domu,a byłem po extazie,spidzie jakieś zioło no i alko. OD TAK NASZŁA MIE OCHOTA BY ZAŁOŻYĆ DAMSKĄ BIELIZNĘ. PRZEBIERAŁEM SIĘ ROBIŁEM FOTKI.PODNIECIŁO MNIE TO JAK DIABLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczeńcy, a następnym pragnieniem będzie zoofilia, tfu...Najpierw z psem, a później i to bedzie za mało więc może z koniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbym ogladac zone ******* przez faceta z wielkim k*****m. Serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×