Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyłam, że coraz więcej facetów lubi grube kobiety...

Polecane posty

Gość gość
GRUBA Duza geba jak u BABY ze wsi :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39330sszxaaweq
Cellulitu nie mam, ale mam sadło na brzuchu i dość okrągłą twarz. Chciałabym schudnąć 4 - 5 kg, ale mi się nie chce. Dużo się ruszam, ale też dużo jem - uwielbiam jeść i nie chce mi się czegokolwiek sobie odmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-NOGI JAK GRUBE KOLKI -Brak sexy kobiecego wciecia w tali ,za to talia jak KOLEK.. -Brzuchol jak ponton -RECE JAK u Pudziana chlopa... -DUPSKO JAK Szafa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruba kobieta jest wierna i szanuje sie a chude i ladne sa puszczalskie wiec co chwila z kim innym albo nie sa brane na powaznie przez swoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak schudlam to zle wygladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa nie za chude i nie za grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założe się że w głebi serca grube kobiety nie akceptują swojego ciała więc jak mogą chcieć żeby jakiś facet je zaakceptował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

grubaski to tłuste maciory

maciory, to paczemu świnski absztyfikant tapla się w tym gnoju? lub tez raczej aspiruje mimo że maciora zajęta i niechętna 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jeżeli mężczyźni lubią grube kobiety, to znaczy że społeczeństwo biednieje. Chude jest pożądane tylko w krainie obfitości. Wenus z Willendorfu jest boginią pokrzywionych z głodu biedaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

chude nie mają brania tylko o rubensowskich kształtach... wszystkie moje grube kolezanki mają fajnych facetów, a te chude i niby ładne lalunie ciagle zmnieją partnerów, nie mają nikogo na dluzej, albo sa same... jak to jest? Ja jestem posrodku, ale sie nie licze bo mam wstretną twarz

Zauwazylam, ze ci biedniejsi, albo   w jakis sposob zakompleksieni maja takie kobiety.moj kuzyn tez ma, mimo ze ma dobra prace itd., nie straszy wyglądem, to wybrał na zycie własnie taką. nie pożąda jej, powiedział, że udaje miłość tylko dlatego, że te ładniejsze zdradzają a spokój psychiczny jest wazniejszy i że każdy mężczyzna tak robi. w związku liczy się bardziej rozsądek niż uczucia, które mozna miec na boku ,szkoda mi jej, jak klamie na zawolanie i dziewczyna sie nie domysla.i jak tu ufac mezczyznom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zawsze podobali grubsi faceci. Taki typ misiaczka. 🐻 A wiem, że większość kobiet by mnie wyśmiała, bo kobiety uważają, że tacy faceci są obleśni 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy grube mi się nie podobały. Może dlatego że sam jestem szczupły i raczej dziwnie czułbym się gdyby kobieta była większa/cięższa ode mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×