Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaperełka93

Aktywność fizyczna i aktywna praca.Pomocy!

Polecane posty

Gość zielonaperełka93

Hej.Jestem 21-letnią dziewczyną.Lubię być aktywna fizycznie.Ważę 50-52 kg przy wzroście 160 cm.Od kilku lat regularnie ćwiczę.Jako nastolatka byłam pulchniutka dzięki obiadkom babci.:P Jednak przez wiosnę i złamane serce w 2010 roku wzięłam się w garść.Zaczęłam jadać normalnie i zapisałam się na zajęcia taneczne,które uwielbiałam.Po kilku miesiącach już na nie nie chodziłam jednak ćwiczyłam 1 raz w tygodniu.Niestety w wakacje 2011 zaczęłam się odchudzać pod wpływem siostry i koleżanek.Przez to schudłam do 40 kg i zniszczyłam sobie zdrowie.:( Przez rok wracałam do siebie i udało mi się przytyć do normalnej wagi.Otóż od dwóch lat mam dobry nawyk regularnego ćwiczenia.Ćwiczę 4 razy w tygodniu,choć zdarza się 3 razy.Moje ćwiczenia trwają około półtorej godziny a w czwartki koło 70 minut.Moje ćwiczenia są dość intensywne i składają się z brzuszków i innych na brzuch,pompek,ćwiczenia na mięśnie pośladków,biegów w miejscu i krążeń bioder.Do tego po gimnastyce rozciągam się i trochę tańczę.Muszę się przyznać,że z czasów odchudzania pozostała mi głupia mania robienia od 40 do 90 brzuszków po każdym jedzeniu :( Nie wiem jak się tego pozbyć :( Mój brzuch jest na górze umięśniony a na dole jest taka uparta,niewielka oponka.Dodam,że codziennie jem raz dziennie słodycze ponieważ nie umiem z nich zrezygnować.Sorry,że tak się rozpisałam.:P Mój problem polega na tym,że od niedawna zaczęłam pracę w magazynie.Pracuję 8 godzin przy kompletacji towaru.Nie jest strasznie męcząca,ale trochę *****iwa.Jak mam to godzić żeby nie popaść w przesadę?? Pomóżcie,błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, raczej nie popadniesz w przesadę. tylko musisz się dobrze odżywiac****amiętaj, że przy pracy fizycznej i do tego ćwiczeniach , aktywności fizycznej zapotrzebowanie kaloryczne wzrasta. są na sieci dostępne kalkulatory musisz podać wiek, płec, wagę, wzrost oraz rodzaj pracy jaki wykonujesz i rodzaj aktywności fizycznej. m iz takiego kalkulatora wychodzi dziennie zapotrzebowanie (jakbym nie chciala schudnąć) 2543 kcal. Ja pracuję fizycznie 3-4 dni tygodniowo po 8 godizn (w sumie 7 bo 1h to przerwa), praca nie jest zbyt ciężka ale lekką na pewno bym jej nie nawała. do tego jęzdzę rowerem 2x tygodniowo po 1 godzinie i 2x tyg chodzę na zumbę godzinę. w domu czasem srobie ćwiczenia z Mel B na brzuch czy nogi ale to raz moze dwa tygodniowo. mam 32 lata. ważę 57 kg a mam 169 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaperrełka93
Dziękuję.:) Bardzo mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie z ćwiczeń to tylko jazda na rowerze.... ehhh nie ma czasu wiecznie :((( jeżeli chodzi o model to polecałabym http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-orkan-1-0-d-sliwkowy-romet,439149.html no ale zależy co lubisz, jeśli miejskie to szukaj innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka18
Może wprowadzaj w swoją dietę stopniowo jakieś zdrowsze produkty? możesz zacząć od błonnika mikronizowanego, dodasz nieco do normalnego posiłku, zjesz nie czując różnicy a dzięki temu pozbędziesz się toksyn z organizmu i nie będziesz odczuwać tak głodu. Ja na najbardziej lubię ten kakaowy i owsiany http://zdrowaznatury.pl/shop/13-b%C5%82onniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kakaowy w porządku, ale owsiany mi w ogóle nie podszedł. U mnie rowerek działa cuda. Nie za bardzo http://www.cyklotur.com/rowery/gorskie-mtb/27-5-cala/p,rower-mtb-275-1-czarno-niebieski-unity,467648.html mój jest damski, no ale nie mam na razie innego, więc podbieram mężowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olbrych
masz NAJGORSZY rower jaki można sobie wymarzyć i to ze Spamerskiego sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odgrzany na siłę post z 2014 roku, przez obleśny sklep rowerowy, który SPAMUJE... Ochyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×