Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie spedzic swieta Bozego Narodzenia?

Polecane posty

Gość gość
My jedziemy jak co roku przez pół Polski do rodziny. Jedziemy autem, więc na pewno będzie potrzebny dodatkowy bagażnik. Weźmiemy go z Wypożyczalni Boxów. Wtedy na pewno się wszyscy spakujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_35
Szukam fajnego, rodzinnego hotelu z animacjami dla dzieci (wizyta mikolaja, pakowanie preznetow itp.) nad baltykiem. Znajomi bardzo polecali hotel unitral w mielnie - ktos moze juz byl i moze powiedziec cos wiecej o tym miejscu? Baaardzo lubimy z mezem spa wiec super gdyby bylo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.30 Jaki bagażnik, jaki model i na ile osób wypożyczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Rozbicki we Włocławku. W tamtym roku nasza córcia 3 letnia była zachwycona! Pyszna klimatyczna kolacja wigilijna. Bosko!!! Polecam. Widok z okna bajkowy! Recepcja@hotelrozbicki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiskaa88
Jeśli chcemy spędzić święta nieco inaczej i nie martwić się przygotowaniami, warto pomyśleć o jakimś wyjeździe. Ja ze swojej strony mogę polecić to miejsce http://www.las-woda.pl/ . Świetna okolica, pyszne jedzenie, super obsługa. Mają jeszcze spa więc można przy okazji trochę się odprężyć i zrelaksować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaola

Moim zdaniem mazury to dobry wybór na święta. Ja cenię sobie spokój i to właśnie daje mi taki wyjazd. Byłam już w górach i nad morzem, jednak mazury mają w sobie to coś. W tym roku już postanowiliśmy z mężem że jedziemy „na gotowe”. Znaleźliśmy hotel Zalesie Mazury z fajną opcją na Boże Narodzenie. Kolacja z 12 dań jak w domu, do tego pełny dostęp do hotelowych atrakcji. Jak dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bewhatuwant

Jak nie wiesz gdzie jechać, jedź na mazury! U mnie się sprawdza. Bylam w tamtym roku z mężem i byliśmy zachwyceni. Ten klimat, spokój i do tego kolacja wigilijna..super! Pierwszy raz spędzałam pierwszy dzien swiat w basenie. Byliśmy w hotelu Zalesie Mazury. W tym roku tez tam zmierzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada2222

Ciekawie może być w Brazylii https://www.listymikolaja.pl/piaskowy-balwan-prosto-z-brazylii.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ka robię remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

My planujemy spędzić święta poza domem, od dawna marzył nam się wyjazd na święta w góry. Wybraliśmy Zakopane i piękną willę w zakopiańskim stylu, usytuowaną 1,6 km od Krupówek i niedaleko od Dworca Zakopiańskiego. Tu macie stronę z pakietem świątecznym www.malydworek.pl/boze-narodzenie Skusiła nas uroda miejsca, ale także dobre ceny. Już się nie mozemy doczekać wyjazdu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorna

My jedziemy do Szklarskiej Poręby do Domu pod Koziołkami, bo byliśmy tam kiedyś latem i bardzo nam się tam podobało a święta  w górach to zawsze było moje marzenie. Co ważne pensjonat ma strefę spa a w pakiecie świątecznym macie nielimitowany dostęp do strefy SPA 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×