Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość ze statusem vip

co tu tak nudno! Gdzie gwiazdy?

Polecane posty

Gość sunny_day
Co trzeba zrobić,żeby zyskać miano gwiazdy? Dzień dobry Wszystkim:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magi, Obawiam się, że już nie pamięta, że kocha. :) Dzień dobry sunny:) Sami nie wiemy jak trafić na konstelację, ale może się z czasem dowiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senor Fajnie w sumie,bo myślałam,że trzeba coś pokazać:D W śmie nie zależy mi na gwiazdorstwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazanie na pewno by nie zaszkodziło. W sumie zapewne masz więcej do pokazania niż ja :D Gwiazdorstwo jest bez sensu. Wszędzie paparazzi, bankiety i autografy. Żyć nie dają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie to samo,gdy trzeba samej za limuzynę zapłacić:P Wtedy to już takie udawane gwiazdorstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwiej znaleźć kogoś, kto będzie za to płacił, niż zostać gwiazdą :) A może masz jakieś talenty, które uczynią Ciebie bohaterką Pudelka?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama płacę za siebie :P Moja skromność nie pozwala mi na chwalenie się talentami :D No i nie lubię Pudelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co Ci gwiazdorstwo? A tak jest spokój, nikt do łóżka nie zagląda, człowiek jest anonimowy i bardziej swobodny. A jazda limuzyną jest przereklamowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja napisałam,że mi na gwiazdorstwie nie zależy;) a to zaglądanie do łóżka przekonało mnie już całkowicie:D Lepiej,żeby tak zostało :D Łóżko jest moje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×