Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bett

Jaka szkoła języków obcych w Warszawie?

Polecane posty

Gość Lililka
ja rozpoczęłam kurs wakacyjni w Pi School i po pierwszych zajęciach bardzo mi się podoba! na prawdę kadra jest nieźle wykwalifikowana także wielki plus dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi0x
polecam szkołę Sokrates, przygotowywałam się z nimi do rozszerzonej matury z angielskiego i poszło świetnie, matura napisana prawie na 100%, nawet na tyle nie liczyłam, bo nazbierało mi się trochę zaległości, ale trochę systematycznej pracy i fajni nauczyciele widać wystarczą żeby się udało ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że na stronie speak up nie ma cennika :( chciałbym się zapisać, a nie wiem ile co kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina_M
Od siebie dodam również Szkołę Językową Berlitz - http://berlitz.my-free.website/, w Warszawie mieszczą się na ul. Nowogrodzka, ul. Postępu, ul. Prosta, a więc z lokalizacją nie ma problemu. Do tego jeśli chodzi o grupy to można sobie wybrać, jednakże ja wolałam indywidualnie, ponieważ pamiętam, że szkoły, że wśród dużej ilości osób po prostu nauka języka jednym uchem mi wchodziła a drugim wychodziła. Więc tutaj jestem zadowolona, w końcu potrafię się porozumieć z ludźmi z innego kraju, a to dla mnie ogromny komfort :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Jeśli interesuje cię nauka chińskiego warszawa to zobacz sobie ofertę tej szkoły http://nihao.com.pl/ nauczają metodą MNEMO oraz BoHan. Sama zastanawiam się nad kursem bo lubię uczyć się nowych jezyków, znam juz 2 i ciągle mi mało. Chiński jest niby trudny ale uważam, ze jak się chce to wszystko jest do zrobienia/nauczenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetną szkołą jest Sokrates. Mój synek, 7 letni bardzo chwali nauczycieli - w sensie brdzo ich lubi, podobają mu się zajęcia - wogole widać przyrost wiedzy w ostatnim czasie.a w tym wieku to barrdzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markopol929
w zakresie nauka chinskiego to bardzo polecam nauke w programie online / aplikacji http://www.hanzilla.pl/ bo program drogi nie jest a ja sie sprawnie ucze znakow, niedlugo biore sie za tony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy czego chcesz sie nauczyc. Mnie np jezyka niemieckiego uczyla pani Małgorzata z http://www.mawil.pl/ i jestem zadowolona bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_G
Jeśli jeszcze nie wybrałaś, proponuję Ci udać się do do "Pi School". Uważam, że mają jedną z najkorzystniejszych ofert w Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesnasek
Niemiecki - szkoła Katiusza Rosyjski - Katarina Bardzo fajni lektorzy, małe grupy, zajęcia naprawdę dużo dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suppik
W Pi School bardzo fajne maja kursy - dla mnie okazała się ta szkoła strzałem w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzi
tak, też znam Pi School i faktycznie jest to jedna z lepszych szkół - maja ciekawe bardzo kursy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiorgaa
to dobrze wiedzieć o pi school, bo ja się właśnie zapisałam do tej szkoły na niemiecki :) Mam nadzieję, że uda mi się opanować podstawy w miarę szybko z lektorem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Tez uczylam sie w Pi School i jestem zadowolona z tej szkoly jezykowej. Zajecia bardzo ciekawie prowadzone, nie za duzo materialu na raz. W koncu udaje mi sie  mowic po angielsku. Nie wyobrazam sobie lepszej szkoly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja polecam szkołę języków obcych eurolinguasiedlce.pl. Szeroki wybór dostępnych grup i co bardzo ważne nastawienie na ucznia. Pozwalają w znacznym stopniu decydować o tym, czego chcemy się uczyć. Czy będziemy się zajmować na zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimba

W Pi School w Warszawie można sporo się nauczyć. Bardzo fajna szkoła, dobrze dobrane grupy i można wiele się nauczyć! Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×