Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

naprawdę trzeba być totalną idiotką

Polecane posty

Gość gość

żeby sobie sprawić takie zap*****l, dzisiaj do sklepu przyszła maka z trójką dzieci (ok. 1,5 roku, 2,5 i 3,5 roku), dzieci jak oszalałe biegały, ona nie była w stanie tego ogarnąć. Nie szkoda mi takich bab, bo tylko idioc***akują sami siebie w taki bajzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, ulżyłaś swojej frustracji to teraz wypierdzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie jest mi ich szkoda" a czy one prosza cie o litosc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś karze ci jej żałować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He, he, tylko, że ona pobawi się jeszcze w taki bajzel ze 2 cz 3 lata, a potem dzieci będą mieć swoje towarzystwo, a twój rozpieszczony jedynaczek będzie ci jęczał o to, żeby się z nim bawić i wiecznie będzie mu nudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no uważaj, że 2-3 lata, od kiedy to dzieci w wieku 3-4 lat są dorosłe, a gotowanie im żarcia, czym większe to więcej żrą, pranie, sprzątanie, pomoc w lekcjach, dorastanie ich to też nerwówka, później wnuki i nie mów mi,że za 2-3 lata już spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Ty to musisz być strasznie leniwym i wścibskim babsztylem:/ Nie piszę, że będzie mieć spokój, bo żadna matka 100% spokoju nie ma i to jest chyba oczywiste dla każdego. Po prostu będzie mieć łatwiej i tyle. Poza tym, co za bzdury, że z 3 dzieci ma się ciężej, a z jednym to jak w niebie? Jedno dziecko może Ci dać porządnie w kość, a trójka może być bezproblemowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce niech sobie robi. Ona sie z nimi meczy nie Ty. Jej nerwy jej wydatek jej cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech siedzi z tą swoją hołotą w domu a nie utrudnia życie innym wychodząc z domu np. do sklepu czy tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok! Aż tak strasznie utrudniła Ci życie??? Już pisałam, niemota z Ciebie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys tez bykam w podobnej sytuacji, matka robi zakypy a 3 dzieci puszczone samopas, dobieraja sie do zabawek, rozwalaja wszystko. Ekspedientki pozwolily im bawic sie niektorymi rzeczami, ale jak odkrecaly klej itp to zwracaly matce uwage. Matka srednio dzieci ogarniala, w zasadzie w ogole i po kilku upomnieniach, stwierdzila ze to c*****y sklep, bo dzieci nie moga sie pobawic i ze ejspedientka tez krowa, bo by mogka dzieci popilnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×