Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

projektowanie ogrodów

Polecane posty

Gość gość
Szukam jakiejś osoby, która mi tylko zaprojektuje ogród. Mam już upatrzony sklep z roślinami, koleżanka zamawiała na Podkarpackich Sadach i przyszły jej naprawdę piękne krzewy róż i rododendronów, więc też zamierzam tam się zaopatrywać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

cały swój ogród oddałam w ręce pani Karoliny https://zielonym2.pl/
jestem mega zadowolona z mojego ogrodu i znajomi również zachwalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka

mi zakładali kostkę w http://magicgardens.com.pl/ ale wiem, że ogrodami tez się zajmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniemoni

My poszliśmy trochę na łatwiznę bo zleciliśmy aranżacje ogrodu firmie, która specjalizuje się w tej kwestii. Chcieliśmy aby miało to ręce i nogi, a niestety nasza wyobraźnia i zmysł estetyczny mógłby jedynie zepsuć. Firma to newgardenstyle.pl . Nie mogę narzekać, zarówno pod względem ceny, jak i samego projektu. Efekt mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Projektem i założeniem mojego ogrodu zajęła się firma z Suwałk, Gardenon. Z nimi to jest tak, że trochę trzeba poczekać na swój termin. A to dlatego, że dużo osób chce mieć ogród zaprojektowany i założony przez nich. Wcale się nie dziwię, warto było czekać. Aż miło patrzeć, jak to wszystko się pięknie prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercik

Zielonym2 z Poznania, świetna firma, mega projekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Zgłaszać się do Zieloni m2 , świetne projekty zapraszam do odwiedzenia ich portfolio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Małopolska i Podkarpacie to tylko firma https://www.bsogrody.pl/ . Wszystko od projektu, przez materiały po realizację. Z każdego terenu, otoczenia i krajobrazu potrafią wydobyć to, co najbardziej wartościowe, dlatego jestem bardzo zadowolony z mojego ogrodu i lubię spędzać w nim czas z rodziną. To miejsce, gdzie na prawdę wypoczywamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela

To prawda, jeżeli mamy duży ogród i chcemy żeby wyglądał sensownie i wszystko w nim rosło tak jak trzeba to warto skorzystać z firmy, która zrobi projekt i wykona taki ogród.  My wykonanie ogrodu zleciliśmy pracownica architektonicznej " Januszówka" w w Bielsku-Białej.  Ogród wygląda fantastycznie i wszystko w nim kwitnie  i rośnie tak jak powinno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja skorzystałam z usług zielonym2 i jestem bardzo zadowolona. Wykonali świetną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vepka2

Ja aranżując ogród cała roślinność wybierałam i kupowałam w iglaki.agro.pl i właśnie jakbym miała kupować drugi raz to też bym tam się udała. Duży wybor, piękne rośliny i po prostu bezproblemowe zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Zwróć uwagę też na system nawadniania, jeśli planujesz trawnik. Bez tego latem możesz mieć z trawnikiem niemały problem. My mamy system z centrumnawadniania.com i świetnie się sprawdza, mozesz się nim zainteresować również 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekP

W sprawie projektowania ogrodów zgłoście się do www.planta.info.pl/ z Ostrowa Wielkopolskiego. To prawdziwi pasjonaci, widać że kochają rośliny. Wykonali dla nas kawał dobrej roboty, ogród wyszedł świetnie, jest piękny. Możecie też od nich wynająć maszyny do porządkowania i utrzymania ogrodu jak odkurzacz ogrodowy, aerator czy wertykulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście

no dobra ale ile zapłaciliście za Wasze piękne ogródki? zastanawiam się czy do mojego ogrodu 30m2 w ogóle zamawiać fachowców? jest tyle rzeczy na YT i prasie że da rade samemu to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei miałem projekt i realizacje ogrodu od firmy z Wrocławia https://ogrodybotanika.pl/ . Panowie spisali się na medal - moją wizję wzbogacili o parę ciekawych i sprawdzonych pomysłów. W efekcie końcowym mam wymarzony ogród 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę ZIELONYM2 z Poznania. Pani Karolina świetnie zna się na rzeczy.  Polecam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, w kwestii projektowania ogrodów najlepiej zdać się na profesjonalistów. To właśnie oni ze swoją wiedzą, doświadczeniem oraz zmysłem estetycznym stworzą dla Państwa wymarzony ogród. Ogrody Niwa z chęcią podejmą się tego wyzwania. Zapraszamy na naszą stronę https://www.ogrodyniwa.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w zaprojektowaniu i założeniu ogrodu w domu pod Warszawą pomogła firma Concolor, która podjęła się tego zadania od A do Z. Polecam, Panowie mają doświadczenie i dużo pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia j

Dałabym komuś zaprojektować swój ogród, ale czy potem będzie mi się podobać...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na początku drogi z moim ogrodem, który jest na obecną chwilę placem budowy. Mimo wszystko w dalszych zakątkach już powoli działam.

Uważam, ze korzystanie z pomocy architekta zielni jest dobrą opcją. Samodzielnie trudno jest zaprojektować ogród, dobrać odpowiednie rośliny do warunków gleby, oświetlenia.

Jeśli szukacie kogoś we Wrocławiu, polecam kontakt z firmą Trawarica. Na ich stronie można przejrzeć sobie realizacje https://trawarica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ogrodnik powiem Ci tak.

Przez parę lat miks na rabatkach może i da plon. Ale owocówka w większości potrzebuje słońca i miejsca.

Nawet głupia porzeczka jest sporym krzewem, a zasłonięta w części przez jakiegoś ozdobnego kumpla będzie i chorować i plonowac kiepsko.

Drzewa owocowe to już zupełnie inna bajka- nawet szczepione na karłowych podkładkach to nadal za parę lat spore rośliny.

Spore znaczy dające cień. Na leżak idealnie,na uprawę innych owocowych czy ukochanych kwiatów już nie zawsze.

Poza tym idąc zbierać borówkę czy maliny będziesz łazić po innych roślinach.

Iglaków się też tak strasznie nie bój- zimą masz tylko dzięki nim coś kolorowego w ogrodzie.

I prawie nic nie ma tak intensywnej niebieskiej barwy jak niektóre iglaki właśnie..

Polecam też zadbać o miejsce do relaksu - miejsce, w którym będziecie mogli przyjemnie spędzać czas popołudniami, jest to bardzo ważne: https://focusgarden.pl/krzesla-i-fotele-ogrodowe-c-26_28.html W sklepach internetowych ogrodniczych zaczynaja się już wyprzedaże na meble ogrodowe, od siebie polecam zajrzeć sobie na stronę. AKtualnie w dobrej cenie mozna tam dorwaać leżaki ogrodowe i krzesła ogrodowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam coprawda takich specjalistow ale za to polecam zakupic dobra kosiarke, kupilismy ostatnio na nasze 20ar uzywana z centrum maszyn w Krakowie. Spisuje sie na medal 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×