Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasikonikowata

dylemat z imieniem

Polecane posty

Gość pasikonikowata

Będę miała córkę. Po wielu bitwach doszliśmy z mężem do 2 imion, które nam obojgu sie podobaja. NIe wiem sama juz które wybrać. Oba ładnie komponują się z nazwiskiem i pasuja do imienia starszego synka. Wiem, że to moje dziecko i mój wybór, ale chętnie posłucham opinii :) Imiona to - Melania lub Łucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie szczerze mówiąc żadne nie podoba ale wybrałabym Łucję. Zdrobnienie od Melanii to Mela. Kiedys ktoś mi opowiadał ze z malej Meli sie chlopcy smiali. Pluli i mowili patrz ale mela mi wyszła. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych dwóch to Łucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucykpony
Bardzo ładne imiona. Oba :) NIe oklepane, ale też nie krzywdzące dla dziecka. Mi chyba trochę bardziej podoba sie Melania. Ale oba to fajny wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miała wybierać to nazwałabym Łucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oba ładne. dobrze ze nie julka i oliwka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
melania nie powod sasiadka tak nazwala corke i od samego poczatku mowilam jej zly pomysl bedziecie i tak wolac na nia Mela. mela .... a ona ze nie absolutnie i co?? tylko mela i mela . malo tego zal mi tego dziecka .. w szkole dzieci mowia do niej Mel gibson lub tylko gibson przemysl dobrze bo tez bedziesz mowic mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie krzywdz dziecka imieniem Melania. Kojarzy mi sie z mela wlasnie, Amelia zreszta tez. Lucja tez mi sie nie podoba, ale juz jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałam sobie Melania na bierzmowaniu, a kolezanka sie smiała ze Mela to jej babci krowa się tak nazywała, ale mnie się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melania. corka mojej siostry osi imie Milana (mieszkaja w Moskwie) Mowia na nia Milashka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milana, Milashka laadnie :D ale Melania nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Maria, zdrobniale Mania i też się śmieją jak dla krowy. Mi się moje imię podoba i jestem za Melania, a zdrobnienie Mela jest dziewczęce i milo się kojarzy. Łucja, kojarzy mi się z łuską, nie ma żadnego zdrobnienia, oryginalne, ale niezbyt ładne moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja ładniejsze o wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybralabym Melania, Lucja to jak dla starej baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mela- chark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam jedna Melanie, bardzo ja lubie. Taka pocieszna jest, troche korpulentna ale wlasnie dlatego pocieszna i smieszna i mowimy na nia Menia. Najbardziej słodko wyglada jak biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja to Lusia,ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasikonikowata
Dziękuję za opinie :) Oba imiona funkcjonowałyby pewnie na co dzień w 2 formach - pełnej (bo nie sa w niej zbyt sztywne czy formalne - typu Krzysztof czy Katarzyna) oraz zdrobniałej, pieszczotliwej (Lusia i Mela).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba ładne, ale Melania bardziej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zastanawiałam się nad Łucją. Ale w końcu wybrałam imię które już ktoś wyżej napisał - Milana. Mówimy do córki Mila :) wszyscy się zachwycają imieniem :) mieszkamy w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oficer pożyczkowy.

Czy potrzebujesz osobistego i biznesowego lub finansowania inwestycji, bez stresu i szybkiego zatwierdzenia? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, ponieważ obecnie oferujemy pożyczki po znakomitej stopie procentowej na poziomie 3%. Nasze finanse są bezpieczne i bezpieczne. Szczęście naszych klientów jest naszą siłą. pożyczki o wartości od 5 000 do 1 000 000 EUR za euro i funty, dostępne są teraz: pożyczki biznesowe, osobiste, domowe, podróżne i studenckie itp. Więcej informacji Wyślij szczegółową propozycję pożyczki (kwota pożyczki, kraj i czas trwania pożyczki)

Oficer pożyczkowy.

Z poważaniem

E-mail; franklymiller417@gmail.com

Poniedziałek-sobota: 7: 30-6: 30pm {czas przetwarzania}.
Niedziela: 12: 00-18: 30: {czas przetwarzania}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×