Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wesele w stylu lat 70 80 90 tych

Polecane posty

Gość gość

Co powiecie o tym pomyśle zeby takie wesele urzadzic widzialam kiedys takie wesele szla para mloda a za nimi goscie weselni ubrani w stylu lat 70 80 90 tych bardzo fajnie to wygladalo panie w super sukienkach no poprostu rewelacyjnie to wygladalo Tylko zastanawiam sie jak o tym powiedziec goscia weselnym zeby ubrali sje w styl lat 70 80 90 tych no i wiadono fryzura tez musi pasowac pod takie ubranie sie Czy goscie nie beda urazeni tym ze chcemy weseke w stylu tych lat i ze tez chcemy zeby strój fryzura pasowaly na te lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super pomysyl! rewelacja . Dzis te wszystkie weselicha na jedno kopyto. Gosci ubrani tez jednakowo , dziewczyny mega szpilki , dupa na wierzchu, cycki wywalonee,tona makeup .dramat. Poznij nawet wstyd film weselny komus pokazac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiocha! właśnie na serialu - barwy szczęścia -tak się bawili co za wiocha na weselu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu dziś 20.06 tez mysle ze to bardzo dobry pomysł tylko nie wiem jak o tym powiedziec goscia weselnym? Jak bys to zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwał się ktoś z miasta jak widzę. Wesele w takim stylu ma coś w sobie. I powiem szczerze ze jeśli jest organizowane z głową, wszystko jest piękne. Ja byłam ostatnio na tematycznym weselu i tematem przewodnim były własnie lata 60te. Przyznam szczerze że wyszło idealnie a trafiłyśmy akurat to salonu gdzie przyjaciółka znalazła idealną suknie i Panie zgodziły się na wprowadzenie zmian. polecam salony evity wszystkim i zawsze! miła atmosfera i na prawdę profesjonalna obsługa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny pomysł:) ja bardzo chętnie wybrałabym się na takie wesele:) Może kiedyś się doczekam:) póki co to byłam na przebieranych urodzinach i było rewelacyjnie, kupa śmiechu i masa pomysłów:) a co do kreacji to polecam salon na al. pokoju, często tam zaglądam bo mieszkam w pobliżu:) wszystko jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×