Gość gość Napisano Wrzesień 12, 2014 Witajcie. Chcę Wam polecić coś, co pozwoliło mi stracić 5 kg w miesiąc. Nie mam aż takiego apetytu, nie puchnę, jakoś tak bezboleśnie kilogramy znikają. Ważyłam 65 jeszcze na początku sierpnia. Teraz 60. http://superfood.pl/sklep/slim-formula.html?acc=6f4922f45568161a8cdf4ad2299f6d23 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach