Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 27 lat i nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Czy znajdę w końcu jakąś? Jestem zupełnie normalnym mężczyzną i na pewno nie straszę wyglądem. Pracuję, jestem samodzielny, niezależny finansowo, z własnym samochodem. Nie mam kompleksów, jestem sobą i nie udaję kogoś kim nie jestem. Pewnie chodzi o to, że wszystkie laski lecą na frajerów, a ktoś kto ma poukładane w głowie i jest kulturalnym facetem, jest w ich oczach nieatrakcyjny. Bo widzę, że dziewczyny zadają się tylko z takimi patolgicznymi typkami i innymi pajacami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam 27 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Olać to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja chciałbym mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic takiego. Jestem dziewczyną, mam lat niewiele (czyli 18) i widzę co się dzieje do dokoła. Niestety teraz tak jest, musisz znaleźć dziewczyna, która także będzie miała poukładane w głowie innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałbym mieć stałą pracę. I co z tego że bym chciał ? To jest myślenie życzeniowe. Ciesz się tym co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMPMS
Kolejne nieudolne prowo. Co do tego, że jest to prowokacja przekonało mnie to oto stwierdzenie: "Pewnie chodzi o to, że wszystkie laski lecą na frajerów, a ktoś kto ma poukładane w głowie i jest kulturalnym facetem, jest w ich oczach nieatrakcyjny. Bo widzę, że dziewczyny zadają się tylko z takimi patolgicznymi typkami i innymi pajacami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie masturbator przynajmniej bedziesz miał spokój i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan

Od kiedy ma się dziewczynę ? Jak rucham taka jedna, ale nie chodzimy za rękę. To mam dziewczynę czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqweq

to ten roskosmos co tutaj spamuje zdjeciami swojego kutasa 9cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Roskosmos napisał:

Źle mi samemu i nie pierdol mi tu takich banialuk, że z dziewczyną jest gorzej bo to na mnie nie działa.

Hmm... niedawno pisałeś, że jakiejś wpadłeś w oko, tylko boisz się ruszyć cztery litery i zagadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×