Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slodko winna

Wnioski, wnioski, wnioski...

Polecane posty

Przeszkadzała Wam moja słodycz, cukrzenie, oblane wszystko w "erotycznym" miodzie:) Czas się przyznać..:) Więc, Drodzy moi, przez kilka dni postanowiłam być takową "zimną suczą", aby sprawdzić, jak zareagujecie na moje zachowanie, przekleństwa , ciętą ripostę.. Wniosek jest taki, że za nic Wam nie można dogodzić. Jestem za miła- źle bo słodzi. Jestem zła- źle- bo chamidło, okropność wręcz. Obracam cokolwiek w żart, czy też nabijam się- toż to draństwo nie do przyjęcia..:) Jeżeli kogoś uraziłam- przepraszam- nawet jak zrobiłam to nieświadomie, Jeśli kogoś rozbawiłam lub wprawiłam w konsternację- być może o to mi chodziło.. Nie mam na pewno- zaburzeń emocjonalnych- co to, to nie:) mam na to papiery, że psychikę mam zdrową w 99%.:) Obserwowałam, wnioski wyciągałam. ..a wy to rozważcie w swoich osobistych przemyśleniach:) Pozdrawiam, udanej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pozostaje ten 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co autor/ka ma na myśli?Po co sie tlumaczysz?skoncz robic zamieszanie wokól wlasnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz, jako przyszly psycholog, widze zlozona osobowosc, dominujaca intelektualnie, gleboce ulozona, z lekkim wskazaniem na wlasne ego ,, pamietajcie ze jestem'' dziewczyna z lekim niedoborem poczycia wlasnej wartosci, osobowosc absorbujaca, z mojego punktu widzenia w jak wspomnialas 99% normalna, natomiast scisle analityczny umysl... przepraszam za bledy w pisowni, uzywam tableta i nie ogarynam tej klawiatury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Słodka, Słodka:-P Z całym szacunkiem i ogromną sympatią, ale...po co Ci takie testy? Chyba innych reakcji się nie spodziewałaś, co? jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził;-)i raczej już się nie urodzi:-D ludzie zawsze będą gadać i krytykować-cokolwiek byś nie zrobiła:-) Chociaż w sumie...każdy sposób dobry, żeby nudę zabić:-) Nie tłumacz się Kochana, bo i tak nie docenią:-P udanej niedzieli wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, Jakaś jedna mądra się znalazła. Skądeś jest ślicznotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądz sobą a nie tępą laską szukającej recepty na dogodzenie największej liczbie ludzi? Jakim byc, by mnie lubiano? Byc sobą, wtedy zamiast 1000 friendsow będzie 10 ale prawdziwie akceptujących Ciebie. To, ze przyklaskuje Ci więcej ludzi, nie znaczy ze jestes super. Nikt kto nie walczy o bycie sobą nie jest super. Jestes słaba, bo myslisz ze zycie to zabawa w analizę ile osob kliknęło w ´lubię to´ pod Twoim tekstem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle mnie zrozumiano- w ogóle nie oczekuję tego aby mnie lubiano, aprobowano:) Nazwijmy to "zabawa", ale także i ciekawością..(jeśli kogoś zabolało słowo zabawa- wybaczcie) - w końcu kafe- jest tylko i wyłącznie światem wirtualnym, który służy również do badania opinii publicznej:)Ale podkreślić muszę, że Takie Osoby Jak Magda78, Rozmówca, Koke, Matuzalem- Cieszę się , że te osoby poznałam.. A w życiu realnym- takowych zabaw nie "urządzam" po i po co??:) Mnie już nie ma, świat realny czeka:) ps: Nigdy nie pisałam z pomarańczy, a już szczególnie- negatywnych komentarzy( co mi zarzucono) - co by mi to dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra idź już
Krecha może przyjdzie. Już chyba skończył chędożyć swoją babę, nosz ileż można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym rzekł tak Weź już zmień nick na kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, nick SW już na się znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog ornitolog
Genialne wnioski. Wnioskuję o przyznanie nagrody Nobla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sie na >słodka niewinna<,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest zdrowa psychika? Na dodatek dokładnie w 99%.... Jak i kto to zmierzył? Czym? Ekierką? Miernikiem zdrowia psychicznego? Btw. Ponoc nie ma zdrowych, są chorzy albo źle zdiagnozowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien na gruba baba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów do niej gruba baba, bo sie dziewczyna załamie. Widzisz jak się wszystkim przejmuje i wszystko bierze do siebie. Zaś będzie płakać, że oranje jej dokuczają. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie Slodko, ze to Magda tak jeździ po tobie I myśle ze i ty to wiesz, wiec dlaczego nie reagujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Magda, ona jest milutka. Poza tym nikt nie jeździ po Słodkiej, to są zwykłe przytyki pomarańczy takich jak ty czy ja, zazwyczaj czynione z sympatii połączonej z nudą. Przytyki/jazdy ze strony pomarańczy należy traktować jako cenne wyróżnienie i komplement, bo do byle kogo się nie do******lamy tylko do tych ciekawszych osób;) tak to trzeba odbierać. Koniec wywodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka podaj linka do tematu,gdzie byłaś tą zimną sucz ;-) chętnie to zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×