Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość transportOne

Firma transportowa

Polecane posty

Gość Michał

Ja jakis czas temu korzystałem z usług firmy zajmującej się tematyką logistyczna i była to firma  DMT w Pruszkowie k. Warszawy.  Firma za każdym razem spisywała się na 5+ jeżeli chodzi o wykonanie zlecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chcecie założyć własną firmę transportową to musicie zainwestować w samochody ciężarowe, dzięki którym będziecie zarabiać. Osobiście polecam wam https://ciezarowki-uzywane.pl/ Od nich zakupicie używane samochody ciężarowe w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Ja polecam skontaktować się z firmą DAR-TRANS DARIUSZ TOLAK , która oferuję usługi z zakresu transportu specjalistycznego w tym  tym przewozem samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych, konstrukcji stalowych oraz ładunków ponadgabarytowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek8

Warto zainteresować się tsl nordic - firma godna zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Korzystałem z wielu firm ale mam zaufanie tylko do Bowima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wybraliśmy keyo.pl/ w naszej firmie i do tej pory to właśnie oni są najlepszym spedytorem z jakim współpracowaliśmy. To jak potrafią załatwić niektóre tematy szczególnie zagmatwane zasługuje na podziw, jesteśmy zaskoczeni ich efektywnością. Świetne przygotowanie do pracy.

Pracuja całym zespołem. To rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolffer

Mega solidna, fajna firma transportowo-spedycyjna  z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego to  tyskie ATD to atdpoland.pl/ To sprawdzeni, kompetentni fachowcy, elastyczni we współpracy i z rozsądnymi stawkami. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi, firma zdecydowanie godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek

Zdecydowanie warto sobie sprawdzić firmę  Maximus z Poznania www.maximus-spedycja.pl To dobrzy fachowcy z dużym stażem i kompleksowym podejściem do oferowanych usług. Gwarantują  transport krajowy i międzynarodowy, spedycję, obsługę celną i magazynowanie a wszystko na najwyższym poziomie.  Działają sprawnie i solidnie, są elastyczni we współpracy i wszystkiego dobrze dopilnowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

Dobra firma transportowa powinna mieć dobry namiar na firmę od plandek i tym podobnych.  Ja w takiej sytuacji polecam skorzystać z oferty firmy  ERKA z Gdańska, która oferuję sprzedaż taśm hamulcowych, plandek samochodowych i budowlanych, płacht  z materiałów syntetycznych.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie usługi jak przebudowa pojazdów ciężarowych na busy to polecam zapoznać się z oferta firmy HITBUS z Krakowa.  Firma HITBUS znajduję się na ulicy Gaik 64  (.dojazd -  2,5 km od skrzyżowania Makro - Ikea- motel Krak). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie usługi jak przemieszczanie maszyn, pakowania eksportowego cz transportu kontenerów to polecam kontakt do firmy Transmid.  Firma znajduję się w Warszawie na Warszawskim Służewcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan

Jeżeli transport wielkogabarytowy to tylko z firmą  DAR-TRANS z miejscowości Niegów.  Forma oferuję transport  ciągników rolniczych, samochodów ciężarowych czy konstrukcji stalowych z uwzględnieniem wszystkich pozwoleń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriana76

My korzystamy z usług firmy transportowej CARGO TRANSPORT, trasy zarówno w PL, jak i zagranicą. Firma solidna, terminowa, z rozbudowaną flotą i profesjonalnymi pracownikami. Ta współpraca korzystnie przekłada się na działalność naszej firmy, polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Ja od lat jestem w trasie i zawsze jak jestem z okolic Słubic to zawsze parkuję w Auto Port Strefa. Auto Port Strefa to to wyjątkowe miejsce  stworzone specjalnie myślą o kierowcach, którzy chcą  odpocząć  zjeść  dobry obiad a nawet zrobić zakupy na drogę w dobrze zaopatrzonym sklepiku to polecam z całą pewnością to miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartezzz

Z własnego doświadczenia polecam brać doświadczone i duże firmy transportowe np. HiT transport i spedycja (mają kilka oddziałów w całej Polsce). Takie firmy mają duże floty i dobre spedycje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Ja też słyszałem o tej firmie  HITBUS, która  zajmuję się profesjonalnie przebudową aut na auta do przewozu osób.  Mój brat tak przebudował auto i teraz je wynajmuję na różne okazję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cargo Transport. Firma sprawdzona, już od dłuższego czasu współpracujemy z nimi w zakresie transportu zagranicznego, głównie Niemcy, Belgia. Duży atut to terminowość, nowoczesna flota i personel godny zaufania. Jak dotąd nie mieliśmy żadnych problemów, wręcz przeciwnie - współpraca układa się naprawdę świetnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystaliśmy z Cargo Transport i mogę polecić. Współpraca układała się super, jednak ze względu na zmianę planów biznesowych w firmie nie było już okazji do dalszych kontaktów. Zawsze byli terminowi, realizowali dla nas trasy w Polsce i w Niemczech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Adexim. Wszystko inne jest lepsze. To już samemu pójdzie sprawniej. 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie też odezwać się do firmy Japa&Co. Są najlepsi w każdym rodzaju przeprowadzek. Jestem pewna, że nikogo lepszego nie znajdziecie, i jeżeli chodzi o organizację wszystkiego i cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do transportu mebli i wszelakich innych rzeczy związanych z przeprowadzkami, to najlepiej odezwać się do firmy Japa&Co. Oni mają takie doświadczenie z przeprowadzkami, że chyba nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Na pewno spokojnie pomogą Wam we wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×