Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anastzyja1

Suszenie grzybów

Polecane posty

Gość anastzyja1

W czym suszycie u siebie grzyby? Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suszarka do warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie masz możliwości,ja na wsi mieszkam mam piec kaflowy,nad nim ramkę z siatką rozciągniętą,wiadrami suszę grzyby i owoce,1 dzień palenia i wszystko suche,koleżanka wyścieliła papierem do pieczenia grzejnik c.o.i zawiesiła podobną ramkę i tam suszy,inni w piekarnikach na niskich temperaturach suszą,suszarka to droga impreza,niewiele grzybów pomieści a suszy chyba ze dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmina206
Ja suszę grzyby w naczyniu dużym i do gotowania na parze od philipiaka. Bardzo dobrze się one do tego nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gooownosreaka, spamerski śmieci... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dni w suszarce? To na pewno suszarki nie masz. Ja mam taką przeciętną, chyba 10 l, grzybów wchodzi tam mniej więcej tyle co do piekarnika na 3 blaszki, a suszy w 4-6 godzin (zależy od grzyba) a nie pół doby, jak to mi zajmowało w piekarniku. Plus jest też taki, że grzyby z suszarki zachowują ładny, jasny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak koleżanka wyżej mówiła, też suszę na grzejniku, albo rozkładam papier i na nim układam grzyby, albo wieszam je na rogach na sznureczkach i też jest ok, także specjalnie suszarki nie trzeba kupować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze suszę w domu w piekarniku ustawionym na 40-50 stopni, na papierze do pieczenia i nigdy nie miałam z nimi problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szolka
karmina206, chyba żartujesz z tym suszeniem grzybów w garnku. Mam pfilipiaka ale nigdy nie przyszło mi do głowy suszyć grzyby. Jeśli to nie żart to powiedz więcej o tej funkcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie spamować tym góóówniakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durna rada by suszyć grzyby w philipiaku, jest tyle innych dobrych i tanich sposobów suszenia.Kto durny niech kupi se go i suszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×