Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Współczuje ludziom samotnym lub bezdzietnym. Ich życie musi być smutne

Polecane posty

Gość gość

im starsi są tym gorzej...taka prawda... Zostaje im telewizor i pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma prawo do wyboru jak chce żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam pełno starych ludzi samotnych choć dzieciatych. Oraz samotnych choć w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wtracaj sie w cudze zycie. nie Twój interes jaki ktoś się czuje wiec nie pchaj się ze swoim fałszywym współczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im dłużej żyję, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że raczej nie chcę mieć dzieci ani stałego partnera. Zdecydowanie, wystarczą mi moje koty i przelotne związki bez zobowiązań. Jeżeli dożyję starości, nie będę starać się o nowe zwierzątka, w trosce o ich los, gdy nagle umrę, a moje zwłoki zostaną znalezione po kilku miesiącach czy latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz tak od razu nie umrzeć, możesz leżeć i sr'ać pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koty Cię zjedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to będę leżeć, moje g****o, pilnuj swojego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:02 - spoko, to znaczy, że masz tak samo jak jakieś 99% dzieciatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba być ograniczonym, żeby rodzenie dzieci mieć za jedyny cel życia. :o Można coś innego robić poza tym? Czy trzeba się rozmnażać, bo "dzieci są cudowne i jak można ich nie lubić"? Znam wiele bezdzietnych, którzy są szczęśliwsi od dzieciatych i mają mniej problemów. Na tej planecie, poza dziećmi i partnerem, są jeszcze inni ludzie. Nie trzeba być samotnym. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak rodziny to wielka porażka, przebierają w tych facetach, każdy zły, wielkie oczekiwania i w końcu dopada ich ta myśl, że stracili to co w życiu najważniejsze. Być niezrealizowaną kobietą pod tym kątem to prawdziwy dramat. Oczywiście czymś czas można wypełnić, ale..czasem miłość była tak blisko. To się widzi kiedy jest zapóźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udane małżeństwo i udane dzieci to najlepsze, co się może człowiekowi przytrafić, ale bądźmy szczerzy, ilu ludziom sie to przytrafia? Tylko tym najlepszym, którzy mają urodę, inteligencję, rozsądek, którzy potrafią harmonijnie współżyć z innymi ludźmi. Co może czekać jakąś sfrustrowaną brzydulę, która w desperacji wychodzi za mąż za brzydkiego, prostackiego egoistę i nieudacznika o niezbyt lotnym umyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież mając rodzinę możesz korzystać z życia. To nie więzienie. Jakieś chore wyobrażenia ktoś tu ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, przykre ze pomimo doroslego wieku nadal masz zasciankowe poglady. juz wole umrzec sama, niz miec takiego zj******o partnera albo i dzieci - jak ty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny, Wam ludzie nie żyje się strasznie z takim mysleniem? Wszedzie dzieci, wygląd, wygląd, dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Polska Mężatka
Oooch, tak, tacy ludzie wiele tracą. Te cudowne dni, kiedy mogę po pracy wrócić do domu i harować przy garach, a potem prać gacie, skarpety i koszule mojemu kochanemu mężusiowi 😍 To cudowne i czuję się wtedy spełniona. Uwielbiam przynosić mu piwo gdy siedzi przed TV, wąchać jego śmierdzące stópki i głaskać go po coraz większym brzuchu. Ach, co za radość! Bez tego moje życie nie miałoby sensu! Uwielbiam kiedy nocą pierdzi pod kołdrą, wtedy jego wiatry tak romantycznie ją rozwiewają na wszystkie strony! Kocham ten zapach 🌼 No a w weekendy zajmuję się naszymi wnuczętami, prxebieram osrane pieluszki i wycieram osmarkane nosy. Jestem tak bardzo spełniona jako matka, żona i babcia że aż se k***a nie wyobrażacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Polska Mężatka
Mam 45 lat, wyglądam na 60 i wcale nie zazdroszczę tym gupim cip/om z korporacji co wyglądają na 30, tylko kosmetyczki, fryzjery, siłownie, chooye muje, a ich życie zupełnie nie ma sensu i myślą tylko o seksie. Gupie pippy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że autorka znalazła w swoim pięknym i pełnym sensu życiu chwilę czasu na współczucie :) To jest piękne! Dać jej nagrodę jakąś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×