Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep z butami oraz handel na rynku

Polecane posty

Gość gość

Witam. Wpadliśmy z żoną na pomysł otwarcia sklepu z butami. Ja pracuje żona też ale byśmy woleli na swoim robić. Myślimy nad takim czymś, że żona stała by właśnie w sklepie z butami i najwyżej byśmy kogoś zatrudnili a ja bym jeździł po rynkach i sprzedawał. Buty byśmy mieli tanie max do 60zł z czego 20-25 zł byśmy zarabiali na parze butów. Nie jesteśmy pazerni na kasę, że na miesiąc musimy mieć po 10tyś zł. Nam by wystarczyło jakby nam zostawało 4-5 tyś miesięcznie . I tak licząc, że dziennie sprzedamy 20par butów w sklepie czyli 400zł byśmy mieli na czysto dziennie i to przemnożyć przez 25 dni( niedziele zamknięte bo jesteśmy ludźmi i każdy chce mieć chociaż jeden dzień w tyg wolne). Znowu ja bym jezdził po rynkach i powiedzmy, że sprzedam 10par butów to już też jakiś zysk jest. Jak myślicie to jest sens? Jakby wrazie sklep się dobrze utrzymywał byśmy dołączyli jeszcze ubrania. Oczywiście buty męskie, damskie i dziecięce ubrania tez. Jak to jest od strony prawnej? Muszę mieć kasę fiskalną? Muszę z każdej faktury się rozliczać? Ile księgowa bierze od faktury czy jak ona tam sobie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobożne twoje życzenie:) by sprzedać 20 par butów dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile dziennie się sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro można kupić fajne porządne buty za 10-30zł, a jakość taka sama jak buty z CCC za 100zł, wiem bo kupiłam kilka takich par w necie i jestem zadowolona. Teraz ludzie mają problem z kasą i patrzą, żeby kupić jak najtaniej. 60zł to nie są tanie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co widziałem w sklepach to ceny właśnie kręcą się w okół 60-80zł i ludzie kupują. No wiadomo jedne buty będą kosztowały 60 zł a drugie 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro macie pracę na etacie to po co jakiś biznes z butami? Czemu jesteście tacy pazerni i nie potraficie się cieszyć tym co macie? Wasz biznes nie wypali, bo ludzie teraz mają coraz mniej pieniędzy. A butów wszędzie jak grzybów po deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie duże miasto. Jak mniejsze to na początek postawcie na sam bazar, bo was zabije cena wynajmu sklepu. Zobaczcie czy trafiacie w gust i jak wam to schodzi. Ja bym nie liczyła na 33% marży. No i jakaś reklama typu obklejenie samochodu tylko ambitna. Takie coś by wam fanie wyglądało www.rodland.pl/realizacje/grafika-na-pojazdach/wm/19ca14e7ea6328a42e0eb13d585e4c22.jpg tylko że z butami oczywiście. Najlepiej nie w pudełkach, ale taka sterta i logo firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
idiotyczny pomysl. nie dosc ze planwoac nie potraficie to jeszcze jestescie nieodpowiedzialni. a gdzie w symulacji czynsze i oplaty za stragany ? zusy,srusy i wypadki losowe ? do tego oboje sie chcecie zwolnic z pracy i plany zaczynacie od tego ile kasy chcvecie zarobic :D cieszcie sie ze ktos takich gamoni zatrudnil na etacie i nigdzie sie nie ruszajcie to nie zlosliwosc a dobra rada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ e jesteśmy pazerni na kasę, że na miesiąc musimy mieć po 10tyś zł. @ @ @ - - - Pazerni nie są :) Znam 5-osobowe rodziny, które utrzymują się za połowę z tego, a oni muszą mieć po 10 tysięcy na głowę :D Lepiej nie zabieraj się za to. Zostań przy swojej obecnej pracy, bo jak widać jesteś oderwany od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gamoniami to wy jesteście wszyscy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Naprawdę wysokie szpilki mają na stronie www.kokietki.com.pl . Mam od nich jedną parę, taką neonową i noga wygląda naprawdę ekstra jak sobie je założę. Świetnie mi pasują na jakieś wyjścia, imprezki itd. Na Sylwka myślę, że się idealnie nadadzą. Sklep sprawnie prowadzony, nie trzeba czekać długo na dostawę, a ja jako że miałam łącznie zakupy za więcej niż dwie stówki to dostałam dostawkę kurierem “siódemką” w gratisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybó przenosnych urządzeń mają też w sklepie KDF (http://kdf.poznan.pl/). Sam u nich kupowałem, więc wiem, ze sprzęt mają wysokiej jakości i znanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horat3
ee ja tam uwielbiam kupować w sieci, http://www.szch.pl/ tutaj mają już wyrobioną dobrą opinię, darmowa wysyłka i super jakość butów. Widziałam wiele unboxingów na YT, buty wyglądały rewelacyjnie, zero śladów kleju etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×